>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata na skrill i konto bankowe

B 0

bw10

Użytkownik
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy idzie jakoś zmienić by można było wpłacać i wypłacać na konto Skrill? Przez 4 m-ce wpłacałem i wypłacałem poprzez przelew bankowy. Teraz założyłem konto na Skrillu i wpłaciłem z konta na Skrill 25€. Ze Skrilla wplaciłem na william hill 10€ by była dodana kolejna opcja wpłaty i wypłaty. Ale tu pojawia sie problem. W momencie jak chciałem WYPŁACIĆ 50€ na konto Skrill to zostało to podzielone na 2 tranzakcje - jedna 10€ na Skrill i druga 40€ jako przelew - zmienic kwot nie moge. Na czacie osoba powiedziała ze MOŻE później sie ZDARZY, że bede mogl przelac tylko na Skrill - czyli sam nie wiedział czy idzie zmienić by ustawiona była tylko 1 opcja wpłaty/wypłaty. Miał ktoś może podobną sytuacje?
P.S Próbowałem też usunąć przelewy24 jako forme płatności to mi takie cos wyskoczyło
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Wpłaciłeś 10€ Skrillem i tyle też możesz wyplacić tą metodą.Jeśli ugrasz coś tą kwotą, to również będziesz mógł wypłacić wygraną na Skrilla.
Ogólnie jest zasada-wplacasz karta-wygrane idą na kartę
Skrill-na skrilla, więc masz to podzielone.
Żeby mieć tylko Skrilla, musisz wyzerować stan konta (wypłacić lub przegrać) Następnie Wpłacasz ile chcesz Skrillem i wtedy będziesz miał opcje &quot;tylko Skrill&quot;
Chyba nie zagmatwałem???
Pzdr
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy idzie jakoś zmienić by można było wpłacać i wypłacać na konto Skrill? Przez 4 m-ce wpłacałem i wypłacałem poprzez przelew bankowy. Teraz założyłem konto na Skrillu i wpłaciłem z konta na Skrill 25€. Ze Skrilla wplaciłem na william hill 10€ by była dodana kolejna opcja wpłaty i wypłaty. Ale tu pojawia sie problem. W momencie jak chciałem WYPŁACIĆ 50€ na konto Skrill to zostało to podzielone na 2 tranzakcje - jedna 10€ na Skrill i druga 40€ jako przelew - zmienic kwot nie moge. Na czacie osoba powiedziała ze MOŻE później sie ZDARZY, że bede mogl przelac tylko na Skrill - czyli sam nie wiedział czy idzie zmienić by ustawiona była tylko 1 opcja wpłaty/wypłaty. Miał ktoś może podobną sytuacje?

P.S Próbowałem też usunąć przelewy24 jako forme płatności to mi takie cos wyskoczyło
Miałem podobnie z tym że u mnie chcieli wszystko wypłacić na konto. Jednak jedna rozmowa na czacie i postraszenie że jeśli nie odblokują mi skrilla to zgłoszę sprawę do IBAS pomogła i po kilku godzinach dostałem wiadomość na maila, że kanał skrill jest dostępny do wypłaty na moim koncie. Wiem, że sprawa jest trochę inna, jednak polecam postąpić w podobny sposób i jest możliwość że cała wypłata pójdzie tam gdzie chcesz
 
B 0

bw10

Użytkownik
Wpłaciłeś 10€ Skrillem i tyle też możesz wyplacić tą metodą.Jeśli ugrasz coś tą kwotą, to również będziesz mógł wypłacić wygraną na Skrilla.
Ogólnie jest zasada-wplacasz karta-wygrane idą na kartę
Skrill-na skrilla, więc masz to podzielone.
Żeby mieć tylko Skrilla, musisz wyzerować stan konta (wypłacić lub przegrać) Następnie Wpłacasz ile chcesz Skrillem i wtedy będziesz miał opcje &quot;tylko Skrill&quot;
Chyba nie zagmatwałem???
Pzdr
Rozumiem, ze musze wtedy WSZYSTKO wypłacić lub WSZYSTKO przegrać tak? Wolałem już uniknąć tych przelewów bankowych( jeszcze strace przy przewalutowaniu gdy wyplace na konto a potem z konta na skrill) no ale jak juz tak musi być to niech bedzie. Dzięki panowie(?) za porady ;)
 
Do góry Bottom