>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Termin VII Zlotu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Zbliża się okres gdzie dużo osób pracujących musi zaplanować sobie urlopy na rok 2015.
Temat powstał do dyskusji na temat, w który weekend (lub tydzień) większości użytkowników pasuje spotkać się na integracje. (zdanie stałych bywalców liczy się priorytetowo)
W tym roku (tj. 2015) forum obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia, więc administracja szykuje parę niespodzianek, a przede wszystkim mega imprezkę ;)
W późniejszym okresie będziemy obgadywać odpowiednie miejsce oraz inne szczegóły związane ze zlotem
Dla nowych i niezdecydowanych polecam poczytać archiwalne tematy
dotyczące zlotów. Na pewno nikt nie będzie żałował wizyty na zlocie ;) Oszczędzę też sławnego w ostatnich dniach cytatu Pana Cezarego z Expektu na temat zlotu ????
Generalnie jeśli o mnie chodzi to ta na szybko proponuje jak ostatnio - drugi weekend lipca tj - 10-12. lipiec 2015 (z opcją od czwartku do poniedziałku)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Proponuję nie zaczynać dyskusji na temat terminu. Wybrać ten 10-12 i tyle. Każdy będzie mógł sobie to dostosować, a jak ktoś nie będzie mógł to trudno. Nie wszystkim da się dopasować. Najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy później i tak nie przyjeżdżają lub zawijają się ze zlotu po pierwszym dniu.
Nad miejscem można dyskutować.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Proponuję nie zaczynać dyskusji na temat terminu. Wybrać ten 10-12 i tyle. Każdy będzie mógł sobie to dostosować, a jak ktoś nie będzie mógł to trudno. Nie wszystkim da się dopasować. Najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy później i tak nie przyjeżdżają lub zawijają się ze zlotu po pierwszym dniu.
Nad miejscem można dyskutować.
Popieram Ramzesa. Ten termin możemy z góry zostawić. Kto ma przyjechać to na pewno przyjedzie. Ponadto już sugeruję, by był to termin od 9 do 12 - co to są dwa dni dla nas. Zapewne stali bywalcy zaplanują już ten weekend. Do osób, które nie były jeszcze na zlocie: nie wahajcie się, nie bójcie się, jest zawsze na wypasie (czyt. grubo ???? ). Zawsze są wspaniałe wspomnienia, nikt nie żałował pobytu w naszym gronie :cool: (pomijając mieszkańców danego terenu, ostatnio Skończęcina ???? ). Zatem bez wahania: JEDŹCIE ????
Co do miejsca - ja i tak będę (chyba, że wypadnie coś mega pilnego...). Może być Skończęcin, ale i nowe miejsca można przedyskutować.
Jedziem tam :!:
Edit: Moi ostatni towarzysze również deklarują przyjazd ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja też jestem za. Oderka dobrze rozkminił ???? Termin do końca roku, każdy kto chce sobie zaplanuje ???? A potem ... MOC ENERGIA ! ???? Ja już byłem na 3 zlotach, i 10 lecia nie opuszcze ????
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Hehe ja się dostosuje ale napewno wpadnę ;) napewno z kimś lipiec dobra opcja ale nie wiem czy nie lepiej czerwiec bądź sierpień ale tak ja mówię ja jestem do dogrania i się dostosuje pozdro a na marginesie zapraszam do mnie 16-23 maj bo jest itf kobiet Szczawno zdrój ???? można by się wybrac
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z uwagi na fakt, iż pierwszy i drugi weekend lipca to czas sesji, musimy podjąć dyskusje w który okresie zorganizować zlot.
Komu z Was nie pasuje 1 lub 2 weekend lipca?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mój kumpel, który ostatnio był na zlocie już zaplanował sobie urlop na pierwszy termin zlotowy. Zatem jak dla mnie 9-13.07.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak dla mnie im później tym lepiej, najlepszy ostatni weekend lipca. Pogoda też na koniec lipca ma być lepsza niż na początku.
Mimo wszystko jaki by nie był wybrany termin postaram się dostosować ale na ten moment 50/50 że wpadnę, niestety :-(
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Termin zlotu (tj. 8-13.07) zostaje. Być może jeden dzień krócej, zobaczymy jak z rezerwacją.
Zatem Dawid, musisz pokombinować by było dobrze. Jak Ciebie nie będzie, to jeszcze pierwszego dnia wybierzemy się sami do Twojego miejsca zamieszkania i zgarniemy Cie stamtąd :!: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom