>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja konta - etap 2

massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Witam, gram parę miesięcy już w bet365 i przyznam że nie spodziewałem się że kolejny etap weryfikacji konta to wysłanie wyciągu z karty kredytowej czy rachunku za media. Czy to nie jest dosyć dziwne? Da się tego uniknąć ?
 
P 0

prorafi

Użytkownik
Mają do tego prawo, musisz im to wysłać inaczej ci zablokują konto, tą 2 weryfikacje wprowadzają zazwyczaj przy wyższych wygranych.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, gram parę miesięcy już w bet365 i przyznam że nie spodziewałem się że kolejny etap weryfikacji konta to wysłanie wyciągu z karty kredytowej czy rachunku za media. Czy to nie jest dosyć dziwne? Da się tego uniknąć ?
Wpłacałes kartą i chcą potwierdzić czy karta nalezy do Ciebie, a rachunek za media to zwykła faktura.
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
U mnie przeszla zwykla faktura imienna. Idz kup cokolwiek i popros o nia.
Jezeli nie robiles walkow to nie bedzie zadnego problemu, bet to nie ten rodzaj bukmacherow
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dzięki chłopaki, z tego co się dowiedziałem to tylko na wyspach wymagają drugiego etapu weryfikacji konta. Chodziło im o potwierdzenie mojego adresu, dlatego wymagali dokumentu na którym widnieją moje dane i adres. Znajomy gra u Williama Hilla i wymagali tylko dowodu, tak że tylko Bet365 i tylko na wyspach wymaga się drugiego etapu weryfikacji
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Dzięki chłopaki, z tego co się dowiedziałem to tylko na wyspach wymagają drugiego etapu weryfikacji konta. Chodziło im o potwierdzenie mojego adresu, dlatego wymagali dokumentu na którym widnieją moje dane i adres. Znajomy gra u Williama Hilla i wymagali tylko dowodu, tak że tylko Bet365 i tylko na wyspach wymaga się drugiego etapu weryfikacji
Nie tylko na Wyspach. W PL również ta weryfikacja niejednokrotnie jest potrzebna, proszą o nią.
 
Do góry Bottom