>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Afera Hazardowa

stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Witam, mam pytanie: Czy Bet365 jest bezpiecznym bukmacherem internetowym jeżeli chodzi o ostatnio głośną sprawę w naszym kraju, dokładniej o akcję naszej Służby Celnej, która ma na celu zapobieganie uczestnictwa w nielegalnych grach hazardowych?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
nie jest bezpieczny. założysz konto i jak wygrasz kasę którą wypłacisz to informują Służby Celne o tym fakcie . I za każdego złapanego gracza bet363 dostaje wysoką prowizję........:-(
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Ok, ale jak wypłacam na Skrill (które ma pochodzenie angielskie) to, w sumie zostaje wszystko w GB - a późniejszy przelew miedzy kontami zachowuje się jak przelew między rachunkami - wtedy to tej jest nielegalne?
 
1 23

15141993

Użytkownik
człowieku co ty robisz, celnicy przeglądają takie fora! bez problemu Cię złapią po adresie IP, mnie też próbowali złapać ale na szczęście mam internet od sąsiada i to on teraz za mnie siedzi... uciekaj póki możesz, najlepiej za granicę.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Witam, mam pytanie: Czy Bet365 jest bezpiecznym bukmacherem internetowym jeżeli chodzi o ostatnio głośną sprawę w naszym kraju, dokładniej o akcję naszej Służby Celnej, która ma na celu zapobieganie uczestnictwa w nielegalnych grach hazardowych?
Naprawdę Stachu myślisz że ktoś Ci powie tak lub nie?
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Miałem taką nadzieję, ale widzę po poziomie niektórych użytkowników, że nie warto szukać odpowiedzi na F.B.
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
teraz bez jaj
ja myślę, że to taka propaganda jak circa 10 lat temu ze sprawdzaniem dysków na obecność filmów pirackich.
nikt nie widział, wszyscy słyszeli i strach był
rób swoje
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
widzisz że żartujemy z tego co napisałeś ale wiedz że sami po prostu nie wiemy czy będą jakieś z tego konsekwencje na temat grania u nielegalnych buków. Zerknij na ten post który się rozwija &quot; ustawa hazardowa/prawo..&quot;
to wszystkiego się dowiesz.
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
tamten temat to spam i dywagacje kompletnie nie na temat
jedyny konkret to sprawa użytkownika plus gsm
która i tak była na długo przed tą nagonką
 
1 23

15141993

Użytkownik
dobra stach nie czytaj tamtego tematu bo tam jest taki spam że tego nie ogarniesz, słuchaj wytłumaczę Ci to fachowo, sprawa ma się tak że: podobno ludzie Kapicy namierzyli 24 tysiące graczy, podobno 6-u osobą dali wyrok &quot;tak zwany przed rozprawą&quot; (zwyczajne straszenie, a może jakiś frajer zapłaci) tzn że sprawa się nie odbyła, nikogo nie przesłuchiwali, jedynie wyznaczyli grzywnę na podstawie dowodów zgromadzonych przez celników, to się ma tak jakbym np: pozwał kulczyka oto że zajebał mi w ciemnej uliczce i ukradł pińdzisiąt złoty z portfela i wtedy idę do sądu i daje sędziemu nagranie na którym widać jak gość ubrany na czarno zajebał mi i wziął portfel i mówię że to kulczyk ???? , a sąd wydaje taki wyrok kulczykowi że albo mi te pińdziśąt złotych oddaje i płaci koszty sądowe albo normalnie rusza rozprawa. Druga sprawa dlaczego oni robią tak że nie zakładają ludziom spraw normalnych z przesłuchaniem i tak dalej.... a no dlatego że gdyby sąd spytał się a skąd macie te dowody to musieli by powiedzieć że zajebali z banku bezprawnie, czyli złamali ustawę o ochronie danych osobowych. Rozumiesz ? Ci ludzie którzy niby ścigają tych graczy kompletnie się ośmieszają, oni doskonale wiedzą że jak założą komuś sprawę to skończy się umorzeniem i jedynie zabulą za rozprawy. Sytuacja wygląda tak dopóki nie pójdziesz na policję i nie powiesz że grałeś u buka w necie to nihuja mogą ci zrobić. Tutaj całe forum gra i każdy leje na tą propagandę co leci w tv albo na oniecie także śpij spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Tutaj nasuwa sie pytanie dlaczego Boniek oraz Borek reklamują swoim wizerunkiem &quot;nielegalnych&quot; bukmacherów? Z bukmacherką jest w Polsce jak z prostytucją niby jest nielegalna a żadnej Pani nie skazano tak samo nie skazano zdanego gracza za samo granie u buka.Także można spokojnie grać oby z sukcesami ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tutaj nasuwa sie pytanie dlaczego Boniek oraz Borek reklamują swoim wizerunkiem &quot;nielegalnych&quot; bukmacherów?
A w jakim krajowym medium były lub są emitowane te w/w reklamy?
Czyli podaj, która/które gazety, stacje telewizyjna lub radiowe mające krajową koncesję na nadawanie, łamią prawo w postaci zapisu Ustawy hazardowej?
Zakaz reklamy hazardu wynikający z Ustawy hazardowej:
http://www.arslege.pl/zakaz-reklamy-i-promocji-niektorych-gier/k185/a17467/
nie dotyczy przecież państw innych niż Polska - a te spoty z ich udziałem nie są z Polski nadawane a jedynie transgranicznie, czyli z satelity i w Internecie.
Sugerowane dochodzenie odpowiedzialności od w/w osób, może jedynie przypominać skazanie za morderstwo aktora, za przyjęcie roli i udział w zagranicznym filmie, gdzie wystąpił np. jako gestapowiec w tym filmie kogoś mordujący.
.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
A w jakim krajowym medium były lub są emitowane te w/w reklamy?
Czyli podaj, która/które gazety, stacje telewizyjna lub radiowe mające krajową koncesję na nadawanie, łamią prawo w postaci zapisu Ustawy hazardowej?

Zakaz reklamy hazardu wynikający z Ustawy hazardowej:
http://www.arslege.pl/zakaz-reklamy-i-promocji-niektorych-gier/k185/a17467/
nie dotyczy przecież państw innych niż Polska - a te spoty z ich udziałem nie są z Polski nadawane a jedynie transgranicznie, czyli z satelity i w Internecie.

Sugerowane dochodzenie odpowiedzialności od w/w osób, może jedynie przypominać skazanie za morderstwo aktora, za przyjęcie roli i udział w zagranicznym filmie, gdzie wystąpił np. jako gestapowiec w tym filmie kogoś mordujący.

.
W jakim MEDIUM :grin: ? W jakich mediach raczej bo medium to osoba bądź przedmiot do kontaktów z duchami czy siłami pozaziemskimi ;) termin określający internet prasę radio to media nie medium.

Teraz odpowiadam...w żadnym :;/: i jest to tak jak napisałeś opierając sie na ustawie legalne to co robią.Trzeba by było szukać ich winy w ten sposób iż czerpią korzyści majątkowe u podmiotów działających nielegalnie na terenie Polski.Osobiście nic nie mam do tego że są twarzą pewnych buków w Polsce ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W jakim MEDIUM :grin: ? W jakich mediach raczej bo medium to osoba bądź przedmiot do kontaktów z duchami czy siłami pozaziemskimi ;) termin określający internet prasę radio to media nie medium.
[...]
To nie jest błędne określenie. Przekaźnik treści. W l. poj.
 
1 23

15141993

Użytkownik
Panowie to forum schodzi na psy z każdym napisanym przez was postem, temat afera hazardowa a janusze kłócą się czy napisać medium czy media ????
 
Do góry Bottom