>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokej na trawie (Field Hockey)

M 176

michal93

Użytkownik
zakładam temat dotyczący tej dyscypliny ponieważ nie mogłem znaleźć hokeja na trawie w już istniejących tematach .Tyle tytułem wstępu
Argentina Champions Trophy
Półfinał Holandia-Argentyna 1 @2.45 Marathonbet
Turniej mistrzowski pań odbywający się w Argentynie zaczął się 29 listopada ,skończyła się faza grupowa i turniej wchodzi w decydującą fazę w jednym z półfinałów dojdzie do spotkania gospodyń turnieju Argentynek z multimedalistkami wszelkich imprez najlepszą drużyną świata Holandią.Argentyna awansowała do półfinału z 1 miejsca w grupie B z bilansem 2-1-0 ,Holandia z takim samym bilansem awansowała z drugiego miejsca w grupie A przez gorszy mniej strzelonych goli od Nowej Zelandii ,która wygrała grupę A ,Holenderki wydaje się ,że chciały przejść przez fazę grupową jak najmniejszym wydatkiem sił ponieważ wygrywały swoje mecze minimalną przewagą 1 lub 2 do zera,wliczając ćwierćfinały mają najlepszą defensywę straciły w 4 dotychczasowych meczach tylko 2 bramki ,podczas gdy Argentynki 4 .Holenderki ostatnią porażkę zanotowały 22 sierpnia 2013 roku przegrywając z Anglią po dogrywce.Argentynki przegrały ostatnio 12 czerwca z ....Holandią 4:0 . Reasumując wg mnie kurs powinien być ok. 1.8 na Holandię ,która wydaje się być murowanym kandydatem do wygrania całego turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Hokej na trawie FIH Kobiety
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: Over 6.5 bramek
Kurs: 1.73
Bukmacher: fortuna
Analiza: Holenderki to faworytki jeżeli chodzi o hokej na trawie. Wygrały wszystkie mecze na tym mini turnieju w Indiach do tej pory. Grały przeciwko USA na początku i mecz zakończył się wynikiem 7:0. Spodziewam się zbliżonego wyniku. Zatrzymanie ofensywy Holenderek będzie zbyt dużym wyzwaniem dla Amerykanek i spotkanie zapowiada się na całkowitą dominację z ich strony.
 
Do góry Bottom