>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14 kolejka Primera Division 6.12 - 8.12.2014

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 6.12.14

[16:00] Elche - Atl. Madrid 6.70 3.77 1.55
[18:00] Ath Bilbao - Cordoba 1.39 4.42 8.93
[20:00] Real Madrid - Celta Vigo 1.10 10.80 20.06
[22:00] Dep. La Coruna - Malaga 3.30 3.18 2.27

Niedziela 7.12.14

[12:00] Rayo Vallecano - Sevilla 3.28 3.39 2.17
[17:00] Barcelona - Espanyol 1.08 10.99 24.10
[19:00] Villarreal - Real Sociedad 1.71 3.74 4.84
[21:00] Granada CF - Valencia 3.68 3.31 2.06

Poniedziałek 8.12.14

[17:00] Eibar - Almeria 2.02 3.23 3.93
[19:00] Levante - Getafe 2.52 3.09 2.94

Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico + Athletic @2.27 bwin
Dubel z prądem.
Atletico na wyjeździe ze słabiutkim Elche. Rojiblancos wrócili do formy i trzymają świetną serię zwycięstw. Z tym rywalem powinni sobie spokojnie poradzić, a kurs nawet niezły.
Athletic u siebie z jeszcze słabszą Cordobą. Wrócili do formy i powinni rozjechać na San Mames tych outsiderów. Ciężko oczekiwać od nich innego rezultatu, aniżeli zwycięstwa. Po słabszym początku idą ku górze.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Kurs na Atletico wysoki pewnie ze względu na to, że mają przed sobą wyjazd do Turynu i że w środe grali mecz Pucharu Krola z czego mało czasu na odpoczynek... A na mecz Pucharu Krola Simeone nie zabrał niektórych piłkarzy, więc będą wypoczęci. Elche słabiutkie wyniki ostatnio także śmiało Atleti można grać.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Na ten weekend wybrałem dwa spotkania i dwa typy. Pierwszy wydaje mi się bardzo opłacalny i naprawdę planuje singla za grubą kasę na ten mecz, mianowicie spotkanie Rayo z Sevilla i czysta zwycięstwo Sevilli. Nie rozumiem zbytnio tak wysokiego kursu na gości, Rayo ostatnio gra nieźle ale Sevilla to zespół o klase lepszy i powinni to udowodnić w sobote. Ostatnie 5 meczy tych drużyn to 4 wygrane Sevilli i remis.
Rayo - Sevilla typ 2 @2,15 Fortuna✅
Drugim typem na weekend będzie spotkanie Barcelony z Espanyolem, derby Katalonii więc powinniśmy widzieć dosyć ostre spotkanie z obu stron. Tutaj proponuję dwa typy na ten mecz, mianowicie pierwszy na zwycięstwo Barcelony bez straty bramki. Gospodarze ostatnio wrócili do dobrej gry, szczególnie że grają na Camp Nou więc Espanyol zbyt wielu okazji miał nie będzie. Drugi typ to taki że Messi strzeli bramkę, Argentyńczyk w wysokiej formie, widać w nim chęć do gry, Valencii nie strzelił, w pucharze nie grał więc na Camp Nou będzie głodny bramki.
Barcelona - Espanyol typ Barcelona wygra do zera @1,53 Unibet⛔
Barcelona - Espanyol typ Messi strzeli TAK @1,45 Unibet✅
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Cordoba jedzie do Bilbao, by przyjąć najniższy wymiar kary. Athletic u siebie nie może mieć problemów z tak słabo dysponowanym rywalem, który będzie miał problemy z oderwaniem się od dna. Baskowie napędzają swoją lokomotywę i idą w górę tabeli. Wydaje się, że najgorsze mają już za sobą. Jeśli nie będą minimalistami to możemy liczyć na mały pogrom. Goście w lidze jeszcze nie wygrali. Punkty zawdzięczają jedynie remisom. Wszystkie drużyny z górnej połówki tabeli są praktycznie poza zasięgiem. Nasz sztab widzi tu pewną &quot;1&quot;.

Athletic - Cordoba
Typ: Athletic - 1 EH
Kurs: 2,20
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na sobotę zagram fajnego tripla. Krótko i na temat. Bez wodolejstwa.
Elche - Atletico | Elche over 3,5 rożnych 1,65 ✅ 6
Athletic - Cordoba | Athletic -1 (azjan) 1,62 ⛔ 0:1
Deportivo - Malaga | Over 2 goli (azjan) 1,85 ⛔ 0:1
Ako: 5,01 Bet365

Atletico na wyjeździe często gra z przyczajki. Kontra i oddawanie pola gry to norma. Elche nie ma w takim meczu nic do stracenia. U siebie z pewnością zagrają nico odważniej. 4 rożne to tyle co nic. W poprzednim sezonie potrafili nieźle młócić w tej statystyce. W tym bywa różnie, ale z Atletico dadzą radę.
O Atletic napisał Vidal i Pan Expekt. Muszą po prostu wygrać, bo remis czy nie daj boże przegrana z Cordobą to będzie dramat. Dramat, ale taki prawdziwy. Panowie piłkarze z Bilbao wracają na prawidłową ścieżkę - jutro 3 punkty.
W ostatnim meczu wysoki kurs na over. Podyktowany może ostatnim meczem w Copa, gdzie padł wynik 1:1. Deportivo ostatnio zaliczyło kilka underowych spotkań, ale z Malagą powinni się mocniej otworzyć. Wysoki kurs więc można pograć overa. Nie uwierzę w to, że nie padną tam chociaż 2 bramki.
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Mecz: Elche - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.55
Elche w tym sezonie zawodzi na całej linii, regularnie przegrywają mecze. Tylko 2 wygrane z 13 dotychczas rozegranych meczów doskonale odzwierciedlają ich obecną dyspozycję. Zastanawiałem się nawet nad handicapem w stronę Atletico, ale zdecydowałem się na czystą dwójkę po niezłym kursie jak na taki mecz.
Ostatnie 3 mecze Elche:
Real Sociedad - Elche 3:0
Elche - Cordoba 2:2
Getafe - Elche 0:0
Zero pozytywów... Cordoba i Getafe nie należą do wirtuozów - padł remis, z kolei Sociedad, któremu już bliżej do zespołu z Madrytu spokojnie zwyciężył ten mecz. Miałem okazję oglądać to spotkanie. Na prawdę nie przekonuje mnie gra Elche... Ich gra się nie klei.
No nawet jakbym chciał coś pozytywnego o nich napisać to nie ma o czym.
Atletico powinno zwyciężyć, ostatnie 2 mecze wygrane, mam nadzieję, że z Elche będzie podobnie ????
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
La Liga 2014/2015:
Ath Bilbao - Cordoba
Atletico Bilbao ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 2/10
Atletico Bilbao -1 AH ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 1/10
Baskowie po beznadziejnym początku sezonu teraz od 5 meczów są niepokonani, w tym aż 4 razy wygrali i to nie z byle kim, bo ze świetnie grającą Sevillą, a remis z solidną Valencią w tym sezonie należy również pochwalić. Ligę Mistrzów co prawda mogą już olać, bo i tak nie mają szans na awans do dalszej fazy pucharowej, dlatego dzisiaj liczę na komplet punktów z ich strony. Bo gdzie jak gdzie to na San Mames Barria z czerwoną latarnią ligi komplet punktów jest dzisiaj dla nich obowiązkiem i każdy inny wynik to będzie duże zaskoczenie. Do tego po stronie gości jeszcze liczne osłabienia z powodu kartek czy kontuzji, a takie zespoły nie mają kim zastąpić takich zawodników.
Wynik: 0:1 ⛔ @Edit: Już wiem czemu ten typ podał Expekt &amp; Betclic ???? .
Elche - Atl. Madrid
Atletico Madryt ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10
Atletico Madryt -1 AH ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 1/10
Podobna sytuacja jak w przypadku Bilbao. Atletico zaczęło mocno punktować nie tracąc bramek. 0:3 w CdR, 2:0 z Deportivo, 4:0 z Olympiakosem, czy 3:1 z Malagą to dobre wyniki. Zresztą co tu porównywać i się dużo rozpisywać, finalista Ligi Mistrzów przeciwko przedostatniej drużynie w tabeli. Elche jeszcze radzi sobie Jako-Tako (nie mylić japońskim piłkarzem) z drużynami z dolnej bądź środkiej części tabeli, gorzej to wygląda jak już grają z jakimś Realem, Valencią czy Sevillą. Wtedy handi zostaje pokryte i na to liczę dzisiaj.
Można wspomnieć o meczu z okazji Ligi Mistrzów z Juventusem tylko po co, skoro awans z 1 miejsca mają już zapewniony i dzisiaj serwują swoim kibicom komplet punktów.
Wynik: 0:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 0

lukaszeq123

Użytkownik
Można wspomnieć o meczu z okazji Ligi Mistrzów z Juventusem tylko po co, skoro awans z 1 miejsca mają już zapewniony i dzisiaj serwują swoim kibicom komplet punktów.
Wynik:
Mała poprawka, w przypadku zwycięstwa Juventusu różnicą 2 bramek to Juve wychodzi z 1 miejsca.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Atletico na wyjeździe często gra z przyczajki. Kontra i oddawanie pola gry to norma. Elche nie ma w takim meczu nic do stracenia. U siebie z pewnością zagrają nico odważniej. 4 rożne to tyle co nic. W poprzednim sezonie potrafili nieźle młócić w tej statystyce. W tym bywa różnie, ale z Atletico dadzą radę.
Zgadzam się Atletico oddaję pole do gry, z tym że robią to mądrze i nie dopuszczają do dużej liczby rzutów rożnych. Atletico na wyjeździe w tym sezonie rozegrało 9 spotkań licząc Superpuchar i tylko w dwóch przeciwnik uzyskał 4 lub więcej RR. Przeciwnikiem tym był Real Madryt. Sam myślałem o tym typie ale po namyślę stwierdziłem że lepiej pokusić się o rożne dla Celty. Ta sama lina, kurs praktycznie też a potencjał w ofensywie większy. Na wyjeździe z Barceloną byli w stanie zrobić 5 rożnych, to tym bardziej z Realem jest to możliwe. Królewscy częściej niż Barcelona pozwalają rywalom gościć pod swoim polem karnym.
Celta over 3.5 RR✅7 + Bilbao @Ako: 2.32 bet365⛔
Elche under 3.5 RR 1.90 bet365⛔6
To jest wręcz niemożliwe, przecież ci drugoligowcy(Cordoba), to jest dno niesamowite, a mimo to wygrywają na San Mames. Zawsze śmiałem się z tych tekstów o czarnych kotach, ale to chyba jednak prawda. :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A ja pogram troszeczkę inaczej niż wy. Mam na myśli &quot;ruszenie&quot; innego spotkania. Zobaczymy jak wyjdzie. ????
Real - Celta
Nie wiem czemu, ale Celta jest tutaj wskazywana jako łakomy kąsek dla Królewskich. Mimo, że jestem od lat fanem Realu nie wskazywałbym tutaj na łatwą przeprawę podopiecznych Ancelottiego. Zwłaszcza mając z tyłu głowy wydarzenia, które miały miejsce na Camp Nou podczas meczu Barcy z Celtą właśnie, kiedy to gracze z Vigo ograli Katalończyków 1-0 po pięknej zresztą bramce. O Realu myślę, że nie ma co pisać, oprócz tego, że poza kadrą znaleźli się Jese, Modrić i Khedira a także pauzujący za czerwoną kartkę (zresztą wyjątkowo kontrowersyjne dwie żółte, z których równie dobrze sędzia mógł żadnej nie pokazać) w meczu z Malagą.
&quot;Celestes&quot; mają w składzie kilku graczy, którzy stanowią trzon i siłę tego zespołu. Mam tu na myśli trio Orellana-Larrivey-Nolito. Do prawdy świetna trójka, która potrafi zrobić sporo zamieszania pod bramką rywala. Bardzo dobrzy technicznie gracze, którzy umieją wyprowadzić piłkę jak i się przy niej utrzymać. Wydaje mi się, że obrońcy Realu mogą mieć z nimi sporo problemu, zwłaszcza jeżeli &quot;Celestes&quot; będą grali po ziemi. Najwyższy z tej trójki jest Larrivey, który mierzy 185cm, więc raczej ciężko będzie mu wygrać głowę z którymkolwiek ze stoperów &quot;Królewskich&quot; choć nie jest to niemożliwe. Wiadomo, że Real ma potężną siłę w ataku, a Celta też nie należy do zespołów, które trzymają się swojej połowy. Chłopaki mają na bank umiejętności, które pozwalają na rozegranie ataku pozycyjnego i rzeczywiście nie boją się tego robić niezależnie od klasy rywala, więc parę tych rogów powinni nabić.
Over 11 rzutów rożnych / 1.83 / bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Elche – Atletico
Typ: over 4,5 kartki
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365

Linia na to spotkanie została ewidentnie podporządkowana sędziemu. Inaki Bikandi Garrido daje średnio 3,43 kartki na mecz i jest jednym z bardziej underowych w lidze. Jednak już w meczu Malagi z Realem, zaczął częściej sięgać do kieszeni z kartkami dając 6 żółtych i czerwoną. Jednak oba zespoły to zdecydowanie najostrzej grające zespoły w lidze. Elche średnio łapie 3 kartki na mecz, z czego u siebie w 6 meczach 22 kartki, czyli 3,6 na mecz u siebie. Atletico również 3 kartki na mecz, z czego większość na wyjazdach. W 6 meczach wyjazdowych otrzymali 26 kartek, czyli 4,3 na mecz. W zeszłym sezonie w Elche padło 6 kartek w Madrycie 7 żółtych i czerwona. Atletico będzie zdecydowanym faworytem tego starcia, ale styl gry tego zespołu i jej agresja jest wszystkim znana. W spotkaniu Pucharu Króla z Hospitalet padło 7 kartek. Ekipa Simeone nie przebiera w środkach, aby osiągnąć zwycięstwo. Moim zdaniem 5 kartek jest z pewnością linią troszkę zaniżoną.

Wynik: 2 żółte kartki⛔
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Real Madryt - Celta Vigo x2 3:0 ⛔
Kurs: 7,50 bet365
Wiadomo Real faworyt, ale po kursie 1,10 nie warty zagrania. Celta nie jest słabym zespołem, a Real musi kiedyś zakończyć swoją passę zwycięstw. Nie ma i nie będzie tu wnikliwej analizy, bo za takim typem nie przemawia nic poza właśnie tym, że koniec serii musi nadejść kiedyś. Jeśli nie dziś, to na pewno nie w Madrycie z Ludożercami z Razgradu, raczej nie z Almerią, a może dopiero daleko na klubowym Mundialu. Celta to niewygodny rywal, najtrudniejszy w kalendarzu Realu Madryt do końca tego roku. Myślę, że taki kurs warto zagrać. Na czystą 2 jest kurs 21,0. Oczywiście, jak Real zakończy wysokim wynikiem to nie zdziwi nikogo, ale nie musi być dziś łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro gram jedynie Sociedad z podpórką. Kurs bardzo wysoki, a goście z każdym meczem będą się napędzać. Największą wadą Villarreal jest momentami beznadziejna skuteczność i są mecze, gdzie przy 5 idealnych sytuacjach nie potrafią zdobyć bramki. Ostatnio grali w LE, mogą być trochę podmęczeni, bo ich skład jest do pewnego momentu ograniczony. Sociedad nie wygrało na wyjeździe od wieków, a do tego zaliczyli remis z III ligowcem w Pucharze Króla, ale moim zdaniem jutro są w stanie ugrać jakieś punkty.

Villarreal - Real Sociedad
Real Sociedad +0,5 2,15 Bet365
 
M 0

matief

Użytkownik
Granada CF - Valencia 2
Kurs: 1,90 bet365
Goście są faworytem w meczu z Granadą i nie powinni zawieść. Zajmują obecnie 5 miejsce w lidze i walczą o TOP 4.Ostatnio wygrali w pucharze Króla z Rayo a w lidze wygrali na wyjeździe z Villareal i odnieśli naprawdę pechową porażkę z Barceloną u siebie, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Granada z kolei zajmuje 16 miejsce i najprawdopodobniej będzie się bronić przed spadkiem. W poprzednim sezonie w meczach pomiędzy tymi drużynami 2 razy zwycięstwo odnieśli piłkarze Valencii. Piłkarze Nuno Santo nie mają w obecnej chwili problemów kadrowych, czego nie można powiedzieć o Granadzie. Długą listę nieobecnych tworzą Riki, Ruben Rochina, Piti i Javi Marquez. Kurs jest kuszący, także myślę że warto zagrać.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Sociedad nie wygrało na wyjeździe od wieków, a do tego zaliczyli remis z III ligowcem w Pucharze Króla(…)
Dodam że Sociedad w zeszłym sezonie dwa razy został pokarany przez żółtą Łódź Podwodną, najpierw na wyjeździe dosłownie zostali zniszczeni 1-5 a potem u siebie po meczu w którym to Villarreal przeważało przegrali 1-2. Pamiętam oba mecze bo dwa razy grałem na Basków. Pamiętam tez ze przed spotkaniem na El Madrigal również w tym dziale pojawiły się typy na x2 (niestety nie pamiętam czy Ty tez tak typowałeś ale na pewno proponował to kapszti bo od niego zapożyczyłem ten typ :p ). Wiem że mecz meczowi nierówny, że zmiana warty w Sociedad (przyjście Moyesa) mogła coś zmienić na dobre, co widać zresztą po wynikach (Sociedad nie przegrał od trzech kolejek) ale trzeba brać pod uwagę to, że niektóre drużyny po prostu nie leża innym i tak chyba jest w przypadku Sociedad i Villarreal. Ewentualne argumenty które można podnieść za Sociedad takie jak to że Baskowie od trzech kolejek zachowują czyste konto oraz ta niby dobra forma (brak porażek) do mnie nie trafiają. To że nie stracili z Deportivo, Elche oraz z Oviedo to nie jest żaden argument by uważać że w kolejnym meczu będzie podobnie, zwłaszcza że Deportivo i Elche zamykają tabelę a Oviedo buja się po boiskach trzeciej ligi. Identycznie ma się sprawa z tą dobrą serią którą notują. Dodam że w zeszłym sezonie przed wycieczką na El Madrigal notowali 5 spotkań bez porażek: 4-3 z Celtą u siebie, 2-1 z Espanyolem na wyjeździe, 5-1 z Betisem u siebie, 3-1 z Granadą na wyjeździe, 2-0 z Bilbao u siebie, w 6 meczu skończyło się porażką 1-5 jak już wyżej wskazałem. Przed meczem z Villarrealem u siebie mieli też taką serię. Było 2-2 z Celtą na wyjeździe, 2-1 z Espanyolem u siebie, 1-0 z Betisem na wyjeździe, 1-1 z Granadą i 1-1 z Bilbao. Potem wtopa 1-2 w dodatku u siebie. Sociedad dodatkowo ma być dziś bez Agirretxe więc w ataku zagra Finnbogasson. Miałem go okazje oglądać kilka razy w obecnym sezonie i jest po prostu mocno przeciętnym grajkiem a na pewno gorszym niż Agirretxe. Z całym szacunkiem dla Sociedad ale samym Velą to oni nic nie ugrają z Villarreal, zwłaszcza ze na wyjazdach nie błyszcza jak już napisał Ramzes.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Barcelona - Espanyol under 4,5 @1,45 Expekt ⛔ , under 3.5 @2.10 Marathon ⛔

krótko. Barca faluje, w meczu z Sevillą gdzie podejrzewałem ciężką przeprawę, rozjechali przeciwników jak walec, z kolei w meczu z Valencią męczyli się niemiłosiernie i wygrali rzutem na taśmę i genialną asystą Messiego. h2h pokazuje nam, że mecze między tymi zespołami są wyrównane i underowe, bo Espanyol muruje się za potrójną gardą, grają ostro i twardo i głównie na tym się skupiają. Barca raczej nie strzeli więcej niż 3 bramki, nie powinni także nic stracić, chociaż obrona nie jest żadnym monolitem jednak przewiduję, że Espanyol nie będzie miał zbyt wielu szans. Liczę, że Barca zachowa czyste konto, a i Espanyol nie da się pocisnąć.
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Granada - Valencia
Spotkanie może okazać się wbrew pozorom bardzo ciekawe. Mecz właściwie o sześć punktów. Granada chce wreszcie zapunktować, bo niebezpieczna strefa spadkowa coraz bliżej. Natomiast jeżeli chodzi o Valencie, to gracze gości muszą wygrać to spotkanie, jeżeli nie chcą odstawać od czołówki.
Spotkania między tymi ekipami z reguły są bardzo ostre i żaden piłkarz nie odstawia nogi. No, chyba, że jest to jedna z ostatnich kolejek i jest to tzw. mecz o pietruszkę, kiedy żadna drużyna o nic nie walczy.
Sędzią spotkania jest pan Alejandro José Hernández Hernández. Nie jest to arbiter, który waha się sięgnąć do kieszonki, kiedy gra staje się brutalna. Również tych kartek nie nadużywa, ale w każdym meczu pokazuje ich kilka. Zawodnicy Granady nie grają może jakoś szczególnie ostro w tym sezonie, ale z pewnością w dzisiejszym meczu się to zmieni. Granada lubi urywać punkty drużynom z tzw. &quot;czuba&quot; i tym najlepszym gra się tutaj niezwykle ciężko. Można stwierdzić, że mobilizacja w szeregach ekipy z Andaluzji na wyjątkowo ciężkie mecze jest podwójna albo nawet potrójna.
Jeżeli chodzi o graczy z Valencii, to przecinaków tam z pewnością nie brakuje. Jest kilku graczy z charakterem, którzy potrafią zagrać bezpardonowo, jak np. Barragan, czy Feghouli. Starcie zapowiada się niezwykle emocjonująco i liczę nie tylko na grad bramek, ale i grad kartek.
Over 6 kartek (6 zwrot) / 1.975 / bet365 ✅
EDIT: Easy bet. Wszystko się zgadza oprócz tego, że nie trafiłem z kartką dla Barragana i Feghouliego. ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Villarreal - Real Sociedad
BTS - TAK @1.83 bet365

Dwie ofensywnie uosobione drużyny La Liga zmierzą się dziś o godzinie 19:00. Villarreal podejmie Real Sociedad, a więc drużyn, które powalczą o europejskie puchary. Krótko i na temat - BTS. Gospodarze lubią docisnąć rywala, tylko często brakuje skuteczności. Trzeba wspomnieć, że odkąd nie ma Mussachio to tracą gola niemal w każdym spotkaniu. Goście mają kim postraszyć, ale sami też oddają inicjatywę, jak to w spotkaniu z Deportivo, gdzie w pierwszej połowie powinni wygrać, a drugiej sytuacja zmieniła się o 180 stopni, bo to Los Turcos byli stroną przeważającą. Choć wyniki Moyesa mówią co innego - jeszcze pod jego wodzą Baskowie nic nie stracili, to dziś z Żółtą Łodzią Podwodną mogą mieć mega problemy. Wraca Inigo, ale nie ma nadal Mikela.
W Villarreal nie będzie GIO, Cani, którzy już się leczą od paru tygodni.
W bdb formie znajduje się Vietto. To jego czas, może się okazać, że już z pierwszego składu nie zejdzie. Uche już posadził na ławkę.
Real Sociedad jak już pisałem bez Mikela, ale również bez Agirretxe, a więc nie za fajnie, bo Finnbogasson nie może się jakoś odnaleźć.

Dodam że Sociedad w zeszłym sezonie dwa razy został pokarany przez żółtą Łódź Podwodną, najpierw na wyjeździe dosłownie zostali zniszczeni 1-5 a potem u siebie po meczu w którym to Villarreal przeważało przegrali 1-2. Pamiętam oba mecze bo dwa razy grałem na Basków. Pamiętam tez ze przed spotkaniem na El Madrigal również w tym dziale pojawiły się typy na x2 (niestety nie pamiętam czy Ty tez tak typowałeś ale na pewno proponował to kapszti bo od niego zapożyczyłem ten typ :p ).
To przypomnij sobie jeszcze, że rozegrali dwa mecze w Copa del Rey, gdzie to Baskowie w dwumeczu byli górą 0:0 u siebie i 0:1 na wyjeździe. Ten ligowy był pomiędzy tym dwumeczem. Z resztą to był ich mecz, bo wszystko im się udawało. ;)
Nie ma sensu patrzeć co było kilka kolejek temu, tym bardziej sezon wcześniej. Od momentu przyjścia Moyesa ja oddzielam wyniki Txuri-Urdin jedną wielką krechą, bo jestem przekonany, że swój udział w tej słabszej dyspozycji Basków miał Arrasate. Popsuł atmosferę, nie umiał motywować i w zasadzie z meczu na mecz gorzej to wyglądało.
Villarreal właśnie ma bardzo szeroką ławkę. Może sobie pozwolić na braki GIO, czy Mussachio - czyli dwóch kluczowych zawodników i tym samym nadal zdobywać cenne punkty. Trigueros, Pina, Espinosa, Moi Gomez, Uche Dorado. Myślę, że w zespołach poniżej pierwszej &#39;10&#39; graliby w niemal każdym zespole w każdym spotkaniu.
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Witam, na dziś pod lupę biorę spotkanie Granady z Valencią. 1:1
Domyślnie zakładem z którego wychodzę jest 2, kurs 1,90 ⛔
Valencia po kiepskim punktowo listopadzie musi wrócić na właściwe tory, jeśli chce zachować kontakt z Sevillą. W Valencii na chwilę obecną nie wiadomo czy w wyjściowym składzie zagrają Paco Alcacer i Parejo. Podobna sytuacja w Granadzie, gdzie dopiero wracają do składu po kontuzjach Piti i Javi Marquez. Do składu Nietoperzy wraca natomiast filar obrony - Otamendi. Granada nie wygrała od 9 spotkań, więc to wyśmienita okazja dla Valencii, żeby w końcu wygrać. W sumie porażki w derbach z Levante na trudnym stadionie oraz ta strasznie pechowa z Barceloną (gol w 94&#39;) nie powinny sugerować jakiegoś kryzysu, stąd dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Valencię.
Oprócz głównego typu mam też takie propozycje:
Granada - Valencia x/2 (remis do przerwy i wygrana Valencii po 90 min) 4,50 ⛔
Valencia wygra do zera 3,00 ⛔
Kursy z bet365
EDIT: Ech, wszystko popsuł Paco Alcacer. Wszedł w 82 i 3 minuty później czerwona kartka. ????
Do tego bramka dla Granady w 89 minucie ze spalonego.
Gdyby nie głupota Alcacera i ślepota sędziego, wszystko byłoby wygrane. (do przerwy 0:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom