>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
W tym temacie można zadawać pytania, składać propozycje i zgłaszać niezgodności. Opiekunowie konkursu postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości. Przed wpisem tutaj warto jednak jeszcze raz przeczytać regulaminu konkursu!
Prosimy o podawanie linków do postów, które należy poprawić.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Nastąpiła pomyłka w tabeli gdyż za 18.12 mam podliczone ⛔ 20 a w tabeli po pierwszym dniu jest ⛔ 200.
Poproszę o poprawę na prawidłowe : minus: 20 po 18.12 czyli 1 dniu mistrzostw.
Z góry dzięki
Edit/ Nasz błąd, oczywiście zostanie to poprawione w kolejnej tabeli. Dzięki za info./Hiro.
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Przypominam o punkcie 15. z regulaminu, bo niektórzy chyba go nie doczytali i nie stosują się do tej zasady.
15. Typy podajemy najpóźniej do 13:30 lub 20:00 czasu polskiego, w zależności od sesji, w której rozgrywany jest dany mecz. Informacja o godzinie rozpoczęcia sesji będzie podawana w &#39;planie gier&#39;.
Jeśli sesja rozpoczyna się o 13:30 to podajemy typy z danej sesji tylko do 13:30, jeśli sesja rozpoczyna się o 20:00 to podajemy typy z danej sesji tylko do 20:00.
Jeśli ktoś poda typy po 13:30 to może w kolejnym poście podać 2 nowe typy na sesję z godziny 20:00.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Komuś się chyba coś pomyliło i to poważnie..
http://forum.bukmacherskie.com/f465/dzien-4-21-12-2014-niedziela-116129.html#post4990302
Mecz Winstanleya zaczął się o 16:45, post podałem o 14:05, więc sorry, ale nie ma takich praw fizycznych na naszym świecie żeby był po czasie..
http://www.livesports.pl/mecz/8nBbNeBi/#szczegoly-meczu
Przecież to nawet na zdrowy rozum nie mogli wcześniej zacząć, bo ich mecz był jako 4 w popołudniowej sesji, która zaczęła się ok 13:40.
Proszę zapoznać się z regulaminem, punkt 15 -&gt; TUTAJ
Proszę zapoznać się z postem wyżej -&gt; TUTAJ
Dodam jeszcze, w darcie mecze rozpoczynają się jeden po drugim z kilkoma minutami przerwy. To nie jest snooker, gdzie mecze rozpoczynają się dokładnie o danej godzinie. Poza tym, w każdym typerze darta, w którym brałem i biorę udział, takie &quot;prawo&quot; jest stosowane, czyli typujemy mecze danej sesji tylko do rozpoczęcia tej sesji. Od 2. rundy tę godzinę przełożę na 13:40 i 20:10.
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Każdy zgłaszając się do konkursu potwierdzał zapoznanie się z regulaminem. Przytaczam punkt 15:
15. Typy podajemy najpóźniej do 13:30 lub 20:00 czasu polskiego, w zależności od sesji, w której rozgrywany jest dany mecz. Informacja o godzinie rozpoczęcia sesji będzie podawana w &#39;planie gier&#39;.
E: Widzę, że Hiro już mnie uprzedził.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę zapoznać się z regulaminem, punkt 15 -&gt; TUTAJ
Proszę zapoznać się z postem wyżej -&gt; TUTAJ
Dodam jeszcze, w darcie mecze rozpoczynają się jeden po drugim z kilkoma minutami przerwy. To nie jest snooker, gdzie mecze rozpoczynają się dokładnie o danej godzinie. Poza tym, w każdym typerze darta, w którym brałem i biorę udział, takie &quot;prawo&quot; jest stosowane, czyli typujemy mecze danej sesji tylko do rozpoczęcia tej sesji. Od 2. rundy tę godzinę przełożę na 13:40 i 20:10.
Ok, widać nie doczytałem tego punktu. Niezbyt to logiczne, ale ok. Racja po waszej stronie.
Natomiast nadal rozliczenie błędne, powinno być &quot;zero&quot; za ten dzień.
-100 za Winstanleya, +100 za Chisnalla, co daje zero.
Edit: Jasne, tu mój błąd ???? / Hiro
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Tabela teraz będzie aktualizowana co dwa dni, czy znowu codziennie? ;)
Postaramy się codziennie. W sobotę nie mieliśmy takiej możliwości, żeby ją zaktualizować.
Uważam, że nawet co 2 dni to jest dobra aktualizacja, patrząc na inne konkursy i czasy podliczania typów ;)
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Trafiłeś typ na Reyesa, 9-dart finish przegrany.
W regulaminie znajdziesz punkt:
21. Maksymalny dopuszczalny kurs w typowaniu wynosi 4.00. Wszystkie trafne typy powyżej tego kursu będą automatycznie zaniżone do poziomu 4.00, (czyli ✅300 w przypadku trafienia). Nie ma kursu minimalnego.
Czyli masz za Reyesa ✅300, za 9-dart finish ⛔100. Razem ✅200
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Kiedy pojawi się temat na 01.01.2015
E/Przepraszam, że tak późno. &quot;Już&quot; jest/Hiro
 
Do góry Bottom