>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 27.11.2014 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej


Kursy od bukmachera: Betgun
Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
HJK Helsinki - FC Kopenhaga
Po szokującym zwycięstwie na własnym stadionie HJK nad olewającym grę mimo dobrego składu Torino sytuacja w grupie ułożyła się w ten sposób, że zespół z Kopenhagi po sromotnej porażce z Brugią jest nadal w grze.
Kopenhaga do tej pory w pucharach spisuje się mizernie, oprócz zwycięstwa z HJK w pierwszym meczu u siebie pozostałe spotkania ze słabymi wynikami, ale też i z wyjątkowym pechem bo z Torino bramka stracona w 90+4 i tutaj bardziej żal dla nich że Włosi zdobyli trzy pkt jak sami stracili ten jeden. Kolejny wyjazd do Brugii i tam strzelili bramkę w 89 minucie by w 90+2 stracić bramkę na wagę 3 punktów. Praktycznie przez ostatnią przegraną 0-4 u siebie większość odbiera to w ten sposób że Kopenhaga gra słabo, ale jak opisałem przebieg meczów wyglądało to z goła odmiennie sam po tej porażce z Belgami miałem mieszane uczucia, i jak wyżej wspomniałem gdyby nie fakt, że HJK ograł Turyńczyków to byłoby już pozamiatane.
Z Helsinkami jest taki sam problem jak z Malmo, które opisałem na środową Ligę Mistrzów. Sezon mają już dawno za sobą, ostatni mecz w finale pucharu krajowego grali 6 listopada! Następny mecz rozegrali dopiero 22 ego i to był sparing właśnie ze wspomnianymi Szwedami, który zakończył się porażką 4-0, ale wynik tu jest najmniej istoty w tej chwili. Kompletnie tego nie rozumiem, to już nawet ruskie przekręcili się na normalne rozgrywanie sezonu jak to mam miejsce w całej Europie a tym bardziej, że nawet Duńczycy grają normalnym systemem.
Kopenhaga w lidze na 3 miejscu, do lidera tracą aż 10 pkt więc bardziej grają o utrzymanie 3 pozycji lub wskoczeniu na 2, tak więc otwiera im się fajna możliwość uratowania tego sezonu w Lidze Europejskiej i zagrania kluczowego meczu u siebie z Torino co przy obecnej formie Włochów jest jak najbardziej do zrealizowania. Kluczem do tego będzie czwartkowy mecz w Helsinkach, gdzie powinni obecną formą i dyspozycją górować na przeciwnikiem z każdą kolejną minutą meczu.
Kopenhaga wygra 2,08 ⛔
Qnibet
 
masa1599 0

masa1599

Użytkownik
Feyenord Rotterdam - Sevilla
Ciekawie zapowiada się właśnie mecz Feyenord-Sevilla. Będzie to walka o pierwsze miejsce w tabeli więc może być interesująco. W ostatnim meczu Sevilla wygrała 2:0 ale tym razem może być inaczej. Sevilla w lidze hiszpańskiej ostatnio przegrała z Barcą aż 5:1 więc może być nie otrząśnięta po tej porażce.
Feyenord natomiast dobrze spisuje się w lidze holenderskiej i zajmuje 3 miejsce, będąc za psv i ajaxem.
Według mnie, mogą wygrać oba zespoły, ale typuję remis.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

FK Krasnodar - OSC Lille 1:1
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.50


Jeśli chodzi o mecz Krasnodar - Lille to jedni i drudzy mają nóż na gardle. Rozgrywkki grupowe zmierzają ku końcowi i trzeba się spinać aby awansować dalej. Jeśli miałbym wskazać tutaj faworyta to byłby nim zespół gospodarzy. Krasnodar w fazie grupowej Ligi Europejskiej nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Podobnie zresztą jak Lille. Choć styl jaki prezentują Rosjanie bardziej mi sie podoba. Strzelili jak dotąd 5 goli.. w zasadzie w każdym meczu mamy gola z ich strony, starają się pokazać z jak najlepszej strony, choć czasami brakuje szczęścia i czasu. Nie można powiedzieć tego o Lille, które gra bardziej zachowawczo i defensywnie. 3 remisy i porażka to bilans zespołu z Francji. Bardziej skupiają się na zachowaniu czystego konta i nie przegraniu spotkania, aniżeli na ataku. Ostatni mecz wygrany Lille to - pojedynek 27 września! Od tamtego czasu rozegrali 8 spotkań i nie wygrali żadnego. W Lique 1 w miniony weekend ulegli zespołowi Reims (10 pozycja). W całym meczu oddali tylko 2 celne strzały w światło bramki. W dodatku czerwona katrka przekreśliła ich szanse na korzystny wynik. Co można powiedzieć o bieżącej formie Krasnodar? Wracają na bardzo dobre tory. Pokonali CSKA Moskwa 2:1, wcześniej Rubin Kazań 2:0. Wszystkie te spotkania u siebie. Są obecnie wiceliderem Rosyjskiej Premier Liga. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 1:1 we Francji. Teraz czas na rewanż i myślę, że skoro Krasnodar nie przegra wtedy tego spotkania to u siebie tym bardziej nie powinni mieć problemów. Poza tym w Rosji panująca aura listopadowo-grudniowa nie sprzyja przyjezdnym.

Aalborg BK - Steaua Bucarest 1:0

Typ: BTS
Kurs: 1.74


Nie taka Steaua straszna jak ją malują. W 4 meczach zdobyli - 11 bramek! To mimo wszystko robi wrażenie na rywalach, ale w czwartek czeka ich na prawdę ciężki pojedynek z zespołem Aalborg, który nie stracił jeszcze szans na awans. Baaa mało tego mają tylko 1 punkt mniej od Rumunów. Pierwszy mecz zgodzę się, że zagrali poniżej oczekiwań, przegrali 6:0 zanotowali falstart, dostali lanie jak łobuz od ojca. Ale potem już było dużo lepiej. Pokonali Rio Ave u siebie, po dość nudnym meczu, ale pokonali. Wygrali przecież do ZERA z Dynamo Kijów! Jak widać nie stracili u siebie nawet 1 gola. Steaua na wyjeździe w 2 spotkaniach straciła aż 5 goli i nie wygrała żadnego spotkania. To pokazuje, że z koncentracją w meczach wyjazdowych są problemy. Na papierze być może są faworytem i będą kontrolować grę, są bardziej ograni i doświadczeni w europejskich pucharach, dlatego pokuszę sie w tym spotkaniu o bramki z jednej i drugiej strony. Tu już nie ma co kalkulować i się bronić. 2 zespoły wychodzą z grupy i albo jedni to zrobią albo drudzy. A kasa za wyjście jest nie mała... Gospodarze u siebie nie pokonani od sierpnia, będą za wszelką cenę chcieli uzyskać korzystny wynik, tym bardziej, że ich ostatni mecz to wyjazd do Portugalii na mecz z Rio Ave, które już się nie liczy w tej grupie
_____________________
Z pozostałych meczy ciekawie wygląda BTS w pojedynku Rijeka - St.Liege. Obydwa zespoły z takim samym dorobkiem punktów z równymi szansami na awans do kolejnej fazy. Rijeka potrafiła zremisować u siebie z Sevilla 2:2 i wysoko pokonać Feyenoord (3:1). W pierwszym pojedynku pomiędzy sobą wygrali u siebie Belgowie 2:0. Dzisiaj też przyjadą powalczyć o korzystny rezultat. Spodziewam się overu bramkowego i dużej ilości bramek.
Asteras po dwóch porażkach z Tottenhamem nie stracił jeszcze szans na awans, ale kluczem do podtrzymania tego stanu będzie wygranie meczu z najgroźniejszym rywalem tureckim Besiktasem. Z racji iż nie zagra podstawowy bramkarz Besiktas widzę tutaj szansę na BTS. Pierwszy mecz zakończony rezultatem 1:1 w Turcji. W ekipie gospodarzy w spotkaniu tym nie zagrają kontuzjowani Martin Rolle i Ziguy Badibanga. Asteras u siebie jest groźny i tanio skóry nie sprzeda. A Besiktasowi wystarczy w tym meczu remis i płaczu nie będzie.
Rijeka - St.Liege | BTS | 1.67 |
wynik: 2:0

Asteras T - Besiktas | BTS | 1.91
wynik: 2:2

Inter Milano - Dnipro Dnjepropetrowsk | 2 DNB | 3.61 |
wynik: 2:1

Uwaga dzisiaj na Inter. Nie zagra strzelec zwycięskiej bramki w 1 meczu z Dnipro - D&#39;Ambrosio. Poza tym nieobecni są Jonathan, M&#39;Vila, Mbaye, Vidić. Mając na uwadze weekendową potyczkę z Romą, Mancini zamierza zamieszać składem i dać szansę graczom mniej eksploatowanym w ostatnim czasie jak Osvaldo, Campagnaro, Hernanes czy Krhin. Inter nie podchodzi do tego meczu na 100%. Nawet w przypadku porażki i tak nie stracą lidera w swojej grupie. Remis jak pisze na stronie internetowej Interu też nie będzie złym rezultatem. Ich rywale zajmują drugie miejsce, a w bardzo dobrej formie jest chorwacki napastnik Kalinić, który w ostatnich 7 meczach zdobył 6 goli. Ja bym uważał na niespodziankę w tym spotkaniu.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Stefan Ilsanker (Red Bull Salzburg) otrzyma kartkę- TAK @4,25 Uni.bet ⛔ //miał przynajmniej 1 okazję na żółtą, gdzie staranował rywala, ale ogólnie to nie wiedział chyba o tym, o czym my wiedzieliśmy... nie wyglądał na takiego, co chce się wykartkować
Ma 2 żółte już, jego zespół ma zapewniony awans, więc może się chcieć wykartkować w 5. kolejce.
Mają 10 punktów, Celtic 8, Dynamo 3. W tej kolejce grają z Celtikiem, a w następnej ze słabiutką Astrą z 1 punktem na koncie, więc byleby tylko nie przegrali z Celtikiem jutro, to wtedy awans z 1. msca mają w kieszeni i Ilsanker w końcówce może się postarać o żółtko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 224

dboniem

Użytkownik
Pytałem na czacie Unibet na temat zakładów z kartką i będzie ten zakład rozliczony tylko i wyłącznie wtedy, jeśli zagra on od pierwszej minuty, w przeciwnym wypadku zakład będzie unieważniony.
Co do samego piłkarza Ilsanker zagrał dotychczas we wszystkich 4 meczach i to w pełnym wymiarze czasowym i moim zdaniem również jest to bardzo dobry typ na jutrzejszy mecz.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dynamo Kijow - Rio Ave 1.30 ✅
Dynamo lider grupy i aby spokojnie awansowac to musza jutro zwyciezyc, jesli nie wygraja to czeka ich ciezki mecz w Bukareszcie ze Steaua, a tam roznie moze byc i awans z grupy nie zostanie osiagniety.
Slovan Bratyslawa - Young Boys 1.55 ✅
Slovan bez punktu i bramki w Lidze Europejskiej. W lidze tez fatalnie jak na mistrza Slowacji. Young Boys z szansami na awans, wystarczy dzisiaj zwyciezyc i w ostatnim spotkaniu graja u siebie ze Sparta Praga, czyli zespol w zasiegu Szwajcarow. Duze szanse na awans.
Trabzonspor - Metalist Kharkiv 1.40 ✅
Trabzonspor w formie. W lidze ostatnio wygrana z Galatasaray w Stambule 3-0. Dzisiaj spotkanie z Metalistem, ktory nie zdobyl punktu w 4 meczach tej edycji Ligi Europejskiej. Ostatni mecz w tej fazie turnieju u siebie, wiec pilkarze Trabzonsporu napewno beda dazyc aby wygrac i ucieszyc swoich kibicow.
St. Etienne - Qarabag 1.40 ⛔
St. Etienne do tej pory 4 remisy na 4 mecze. Qarabag 1 - 1 - 2. Z kim Francuzie maja osiagnac pierwsze zwyciestwo jak nie z druzyna z Azerbejdzanu, ktora i tak juz namieszala w tej edycji rozgrywek.
Tottenham - Partizan 1.25 ✅
Odkad zwyciezca rozgrywek ma zapewniony awans do przyszlorocznej edycji Ligi Mistrzow to wyraznie widac jak ekipa Tottenhamu podchodzi do tych rozgrywek. Nie jak w poprzednich latach gdy odpuszczala mecze, wiec wygraja pewnie z najslabsza druzyna grupy, czyli zespolem z Balkanow.
Zurich - Apollon 1.35 ✅
Szwajcarzy z szansami na awans z grupy i zadni rewanzu za porazke pechowa i moim zdaniem niezasluzona w pierwszym meczu na Cyprze 2-3. Graja u siebie wiec nie powinni miec problemu z Cypryjczykami.
Moim zdaniem to najpewniejsze pozycje tej kolejki Ligi Europejskiej. Pewnie cos nie wejdzie bo duzo tego ale wiem jedno, ze w tych meczach pilkarze z kazdej druzyny nie odpuszcza spotkania i beda walczyc do konca. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
embojam 165

embojam

Użytkownik
Rijeka - St. Liege | 1
2,05 Bet365
wynik: ✅
HNK Rijeka potrafi wykorzystać atut swojego boiska co zaprezentują również dzisiaj.
Od 15 marca bieżącego roku na swoim stadionie ich bilans to: 20-2-1.
W ostatnim meczu u siebie wygrali 6-0 z Lok. Zagreb.
W tej edycji LE potrafili powstrzymać dobrze grającą w tym sezonie Seville (2-2) jak i pokonać Feynoord (3-1).
W poprzedniej edycji LE już w eliminacjach pokazali się z wyśmienitej strony, eliminując VfB Stuttgart, wygrali u siebie 2-1. W fazie grupowej natomiast zremisowali min. z Olympique Lyon (1-1) i Real Betis (1-1).
St, Liege ostatni mecz wyjazdowy w lidze przegrał, w grupie LE zajmuje ostatnie miejsce, ma tyle samo punktów co Rijeka.
Jeżeli gospodarze myślą realnie o wyjściu z grupy to muszą jutro wygrać, dodatkowym bodźcem może być chęć rewanżu za porażkę na wyjeździe 0-2.
Polecam również typ na strzelca gola a mianowicie: Kramarić A.
3,25 Bet365
wynik: ✅
Dotychczas strzelił 4 bramki na 5 wszystkich zdobytych przez jego zespół w LE.
Na krajowym podwórku po 16 kolejkach ma już ich na koncie 21! i jego przewaga nad drugim najlepszym strzelcem ligi wynosi 12 bramek.
Jak widzimy, zawodnik ten strzela w każdym meczu o punkty w tym sezonie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
N 4

niper

Użytkownik
Co myślicie o becie na Legię (wyśmienity kurs) i żółta kartka Żyry? Także warte uwagi są zwycięstwa: PSV, Moenchengladbach, Fiorentiny. Na pewno skleję z tego jakiś kupon bo same dobre kursy na te zespoły. Jeśli ktoś mógłby coś podpowiedzieć, bo LE nie śledzę tak jak LM.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Sparta Praga - Napoli - Sparta DNB - zwrot
Kurs: 2,10

Bet365

Spotkanie drużyn mających po 9 pkt. w tabeli. W zasadzie dziś wygrywający zapewnia sobie awans. Moim zdaniem w gorszej sytuacji jest właśnie Sparta gdyż w przypadku remisu lub porażki i zwycięstwa Young Boys dziś ze Slovanem co jest raczej pewne o wszystko będzie musiała walczyć w ostatnim spotkaniu właśnie ze Szwajcarami. A wtedy może być różnie.
Sparta u siebie gra świetnie ostatnie 9 meczy w LE cofając się trzy edycję wstecz to:
- 6 zwycięstw / 2 remisy / 1 porażka
21 bramek strzelonych i 8 straconych

Napoli z kolei na wyjazdach w LE spisuję się bardzo słabo na 9 ostatnich meczy również cofając się trzy edycję wstecz to:i
- 2 zwycięstwa / 6 porażek / 1 remis
6 bramek strzelonych i 14 straconych

Podsumowując, Sparta będzie gryzła trawę aby wygrać i być spokojnym awansu gdyż w ostatniej kolejce ma niewygodnego przeciwnika jakim są Szwajcarzy. Świetna forma na własnym terenie i mobilizacja której na pewno nie zabraknie.
Z drugiej strony Napoli które na wyjazdach spisuję się poniżej oczekiwań. Nawet w przypadku przegranej są w lepszej sytuacji gdyż ostatni mecz grają u siebie ze słabiutkim Slovanem. Po za tym ma lepszy bilans bramek w meczach bezpośrednich z ekipą Young Boys. Tak, więc jeśli dziś przegra musi tylko wygrać ze Slovanem i jestem pewien, że ta myśl asekuracyjna siedzi gdzieś głęboko w ich głowie i da to o sobie dziś znać.


oraz propozycja dubla:

Young Boys + Sparta lub remis ✅✅✅
Ako: 2,40

Bet365

Young Boys musi wygrać, nie mają innego wyjścia. Może nie będzie to 5:0 jak ostatnio ale innego wyniku się nie spodziewam. Walczą o awans z grającym o pietruszkę Slovanem​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Napoli wyjściowy skład:
Rafael; Maggio, Albiol, Henrique, Britos; Jorginho, Lopez; Callejon, Hamsik, De Guzman; Zapata
Jak widać praktycznie najmocniejszy skład, mertens leczy kontujze.. różnie moze byc w tym meczu
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Napoli wyjściowy skład:
Rafael; Maggio, Albiol, Henrique, Britos; Jorginho, Lopez; Callejon, Hamsik, De Guzman; Zapata

Jak widać praktycznie najmocniejszy skład, mertens leczy kontujze.. różnie moze byc w tym meczu
Zgadza się może być różnie. Na pewno na papierze Napoli wygląda lepiej. Ale wiemy jak to jest w piłce. Tak jak napisałem drużyna własnego boiska, kibice i gorąca atmosfera na trybunach oraz statystyki które nie grają ale również nie kłamią i mobilizacja na pewno po stronie Sparty.

Remis jak najbardziej możliwy i zadowalający chociażby Napoli.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Embojam cos Ci sie kursy pomylily na strzelca, jak znajdziesz max 2 na rynku to chwala Ci za to
Te 3.25 nie bylo i nie bedzie
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Celtic(ah +0.5) - Salzburg 1 @ 1.62⛔
Salzburg jest już pewny gry w fazie pucharowej, gra na wyjeździe a w pierwszym meczu tych drużyn w Austrii padł remis 2:2 więc trochę dziwią mnie kursy na Celtic. Nie sądzę żeby goście mogli się tu pokusić o zwycięstwo ale i Celtic koniecznie tej wygranej nie potrzebuje także możliwa powtórka z przed kilku tygodni w postaci remisu.
Dynamo Moskwa - Panathinaikos under 2.5 @ 1.95⛔
Co tu może się dziać? Ruscy z 12 punktami vs Grecy z 1. Gra o pietruszkę + kilka kresek poniżej zera na termometrze = jak dla mnie under.
Dinamo Mińsk - PAOK 2 DNB @ 1.40✅
W Mińsku również temperatura ujemna ale i stawka meczu zupełnie inna bo w przypadku wygranej gości i potknięciu Guingamp losy awansu rozstrzygną się w bezpośrednim pojedynku rozgrywanym w Grecji.
St. Etienne - Qarabag (ah +1.5) @ 1.65✅
Sprawa awansu otwarta dla wszystkich drużyn tej grupy i osobiście wolę pójść w stronę gości niż modlić się o pierwszą wygraną Francuzów którzy w 4 meczach mają bilans bramkowy 1:1 i same remisy...
Estoril - PSV remis @ 3.50✅
PSV potrzebuje 1 punktu by zapewnić sobie byt w europejskich pucharach na wiosnę. O pierwsze miejsce w grupie raczej nie powalczą więc dziś w Portugalii muszą wykonać tylko swoje zadanie i osiągnąć zamierzony cel. Wydaję mi się, że zrobią to po najmniejszej linii oporu i będziemy świadkami remisu. Jeżeli Dynamo Moskwa ogra wcześniej Panathinaikos i zapewni sobie 1 miejsce to tym bardziej nie widzę potrzeby aby Holendrzy mieli się tu spinać i walczyć ze wszystkich sił o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 38

pitbulek

Użytkownik
Embojam cos Ci sie kursy pomylily na strzelca, jak znajdziesz max 2 na rynku to chwala Ci za to
Te 3.25 nie bylo i nie bedzie
Był i jest, chociażby w ziemniaczanym Totolotku, gdzie wynosi 3.30 ????
A co do typów na dzisiaj w oko rzuca się jeden.
Spotkanie rozgrywane na Białorusi pomiędzy tamtejszym Dinamem Mińsk a liderem Ligi Greckiej PAOK Saloniki.
Mecz jest niezwykle ważny dla gości, ponieważ do drugiego miejsca premiującego awansem zajmowanego przez francuskie Guingamp tracą 3 punkty i z nimi najprawdopobniej w przypadku dzisiejszego zwycięstwa będą grać na własnym boisku o awans do 1/16 finalu Ligi Europy. Co więcej za Grekami przemawia obecna dyspozycja na wyjazdach w domowej lidze, gdzie odnieśli 3 wygrane na 3 mecze, nie tracąc ani jednej bramki.
Kolejnym argumentem przemawiającym za Grekami jest pierwszy mecz z Białorusinami wygrany u siebie 6:1 ! Pomimo chęci rewanżu i niezbyt korzystnych warunków atmosferycznych Grecy pozostają niewątpliwym faworytem tego meczu.
Dinamo Mińsk - PAOK Saloniki ok.1.85 - 1.95 ( w zależności od bukmachera)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 73

phamrol

Użytkownik
Ligę Europejską wg. mnie ciężko obstawić, dlatego po kilku doświadczeniach staram się tego nie robić, natomiast jesteśmy teraz w takiej fazie, że zaczynają się decydujące mecze. Dla takich zespołów jak Tottenham, Sevilla, Everton, Napoli itp. te rozgrywki zaczynają się dopiero po fazie grupowej stąd często ich wyniki różniły się od tych co na kuponie. Mecze które decydują o awansie starałem się odpuścić, natomiast wziąłem kilka innych pod lupę. Oczywiście należy poczekać do ogłoszenia składów.
Dynamo Moskwa - Panathinaikos under 2.5 1.90 Unibet
Dynamo Kijów - Rio Ave under 3.5 1.52 Unibet

W obu tych przypadkach goście bez szans na awans stąd wydaje mi się, że nie powinni się zabijać w tym meczu. Oczywiście wiemy, że za każdy wygrany mecz są pkt i premie, ale gdy można awansować motywacja jest większa. Wiemy jak ciężkie są wyjazdy na wschód dla każdej drużyny. Dynamo Moskwa pewny awans, Dynamo Kijów myślę, że w przypadku chociażby remisu też. Oczywiście matematyka powie swoje, ale jak na moje nie ma sensu się w tą zagłębiać. Co mnie najbardziej skłania ku typom to fakt iż oglądałem mecze Ligi Mistrzów gdzie odbywały się mecze na mroźnym wschodzie i nie był one porywającym widowiskiem, a grały zespoły w których każdy miał szanse na awans. Różnica temperatur w obu przypadkach to 15-20 stopni, oczywiście z plusa na minus. Trzeba jedynie poczekać na składy, czy wyjdą podstawowi czy może rezerwowi zawodnicy w co jednak wątpię.
Aalborg BK - Steaua Bukareszt 1 3.00 WilliamHill
Oba zespoły z szansą na awans. Pierwszy mecz owszem, Steaua wygrała wysoko bo 6-0 z Aalborgiem, lecz przy stanie 1-0 Duński bramkarz dostał czerwoną kartkę, Rumuni strzelili karnego i wszystko się posypało. Remis nikogo nie skarci. Steaua w przypadku jednego pkt dalej jest vice liderem ale ma mecz z Dynamem Kijów, natomiast Aalborg będzie musiał wygrać z Rio Ave i obserwować rywali. Wydaje mi się, że oba zespoły powinny starać się zagrać o pełną pulę i otwarty mecz. Cały typ kieruję w stronę Aalborg, nie wiem jeszcze czy wygraną czy over 1.5 bramki, a dlaczego?
Aalborg u siebie a na wyjeździe to inny zespół. U siebie wygrali 1-0 z Rio Ave i 3-0 z Dynamo Kijów. W lidze u siebie bilans 4-3-1= 15 pkt, a na wyjeździe 1-3-3= 6 pkt. Steaua w lidze u siebie 19 pkt a na wyjeździe 18 pkt czyli równy poziom. W lidze europejskiej na wyjazdach 2-2 z Rio Ave i porażka 3-1 z Dynamem Kijów, czyli chluby im to nie przynosi. Co do kadr to Aalborg powołania takie jak na mecz z Dynamem Kijów u siebie gdzie wygrali, natomiast jeśli w Lidze Europejskiej po 3 żółtej kartce jest pauza to Steaua zagra bez podstawowego stopera Szukały i def. pomocnika Prepelity, którzy grali w każdym spotkaniu, czyli linia defensywna osłabiona. Co do pogody to w Rumuni na tą chwilę jest około -1 stopni, natomiast w Dani jest +6 stopni, więc powinny być chęci do atakowania.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Stefan Ilsanker (Red Bull Salzburg) otrzyma kartkę- TAK @4,25 Uni.bet

Ma 2 żółte już, jego zespół ma zapewniony awans, więc może się chcieć wykartkować w 5. kolejce.
Mają 10 punktów, Celtic 8, Dynamo 3. W tej kolejce grają z Celtikiem, a w następnej ze słabiutką Astrą z 1 punktem na koncie, więc byleby tylko nie przegrali z Celtikiem jutro, to wtedy awans z 1. msca mają w kieszeni i Ilsanker w końcówce może się postarać o żółtko.
Niestety Unibet wycofał już ten zakład.Chyba się połapali niestety...Ciekawy jestem czy anulowali Ci to zdarzenie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom