>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nielegalne zakłady bukmacherskie

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nielegalne zakłady.. KLIK

Ogólnie w Polsce pozwolenie na przyjmowanie zakładów mają tylko oni:
  • FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszynie (dawniej PROFESJONAŁ)
  • Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o. w Poznaniu
  • Totolotek SA w Warszawie (oraz totalizatory sportowe)
  • Star-Typ Sport Sp. z o.o. w Żorach
  • E-TOTO Sp. z o.o. w Warszawie
  • Zakłady Bumacherskie MAX S.A. w Poznaniu


Ale z drugiej strony nasuwa mi się pytanie, dlaczego my nie możemy tego robić, skoro jesteśmy w UE, a z tego co mi wiadomo (chyba, że jestem źle poinformowany) można zawierać zakłady?

Zakłady bukmacherskie – rodzaj zakładów losowych, w których należy przewidzieć wynik spotkania sportowego. Zakłady bukmacherskie przyjmowane są przez osobę zwaną bukmacherem lub firmę bukmacherską. W zależności od rezultatu spotkania zakład może być wygrany, wygrany w połowie, przegrany, przegrany w połowie lub zwrócony. Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie zawarcia zakładu. Obecnie w Polsce istnieje kilka firm bukmacherskich; najbardziej znane spośród nich to: Totolotek, STS, Fortuna (dawniej Profesjonał), Milenium. Oprócz tego wiele zagranicznych internetowych serwisów bukmacherskich udostępnia strony w języku polskim i oferuje możliwość zawierania zakładów poprzez sieć. W Polsce prowadzenie internetowych zakładów, jak również uczestnictwo w takich zakładach jest legalne w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 19.11.2009r. o grach hazardowych (Dz U. z 2009r. nr 201, poz. 1540).
Skoro w Polsce jest legalne prowadzenie zakładów internetowych to dlaczego niby są prowadzone jakieś sprawy dotyczące graczy? Nie rozumiem tego.. Minister Finansów dał zgodę pewnym bukmacherom na prowadzenie zakładów, a innym nie.. Dla mnie to jest dziwne, bo działają na tej samej zasadzie, tylko Ci bez punktów stacjonarnych w Polsce nie oddają podatków.



Jakie jest wasze zdanie na taki temat i jak się do tego ustosunkujecie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nielegalne zakłady.. KLIK

Ogólnie w Polsce pozwolenie na przyjmowanie zakładów mają tylko oni:
  • FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszynie (dawniej PROFESJONAŁ)
  • Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o. w Poznaniu
  • Totolotek SA w Warszawie (oraz totalizatory sportowe)
  • Star-Typ Sport Sp. z o.o. w Żorach
  • E-TOTO Sp. z o.o. w Warszawie
  • Zakłady Bumacherskie MAX S.A. w Poznaniu


Ale z drugiej strony nasuwa mi się pytanie, dlaczego my nie możemy tego robić, skoro jesteśmy w UE, a z tego co mi wiadomo (chyba, że jestem źle poinformowany) można zawierać zakłady?



Skoro w Polsce jest legalne prowadzenie zakładów internetowych to dlaczego niby są prowadzone jakieś sprawy dotyczące graczy? Nie rozumiem tego.. Minister Finansów dał zgodę pewnym bukmacherom na prowadzenie zakładów, a innym nie.. Dla mnie to jest dziwne, bo działają na tej samej zasadzie, tylko Ci bez punktów stacjonarnych w Polsce nie oddają podatków.



Jakie jest wasze zdanie na taki temat i jak się do tego ustosunkujecie?
:zoltakartka: po co zakładasz kolejny temat i robisz burdel ?
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
:zoltakartka: po co zakładasz kolejny temat i robisz burdel ?
Zakładam temat z chęci dowiedzenia się czegoś na ten temat? Skoro nie umiesz odpowiedzieć na moje pytanie to po co w ogóle się odzywasz?

&quot;:zoltakartka:&quot;, a to chyba jednak dla Ciebie?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zakładam temat z chęci dowiedzenia się czegoś na ten temat? Skoro nie umiesz odpowiedzieć na moje pytanie to po co w ogóle się odzywasz?

&quot;:zoltakartka:&quot;, a to chyba jednak dla Ciebie?
bo na twoje pytanie są setki odpowiedzi wystarczy przejżeć forum a Tobie się poprostu nie chciało i założyłeś nowy temat. Dziwie się że admini na to nie reagują.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Wojttekkk&gt;&gt;&gt; być może będąc użytkownikiem FB od maja&#39;14, nie znasz tego wątku, dotyczącego zmian w Ustawie hazardowej w Polsce, ale także o prawie hazardowym na świecie i wszystkim co z tym związane:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/nowa-ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-36988.html część I
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266.html część II
Skoro w Polsce jest legalne prowadzenie zakładów internetowych to dlaczego niby są prowadzone jakieś sprawy dotyczące graczy? Nie rozumiem tego..
W Polsce legalne jest prowadzenie zakładów wzajemnych ( w tym zawieranych poprzez Internet ) tylko przez podmioty mające:
a/ wymagane polskim prawem zezwolenie
b/ siedzibę ( lub oddział ) w Polsce
c/ płacących w Polsce podatki
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom