>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie :!:
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Jedno pytanie z mojej strony: skoro w tym roku żaden bukmacher nie objął patronatem konkursu i nie ufundował nagród, a co za tym idzie nikt nie musi się reklamować dlaczego istnieje możliwość podawania typów tylko z 4 firm, a nie ma dowolności wyboru ? Np. Marathon został pominięty, a mają zawsze niezłą ofertę.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Kontynuuję wątek, w regulaminie widzę 2 firmy, a na pierwszy dzień zawodów już są typy pobrane od 4. Sam autor tematu podał nieregulaminowego buka ????
?
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jedno pytanie z mojej strony: skoro w tym roku żaden bukmacher nie objął patronatem konkursu i nie ufundował nagród, a co za tym idzie nikt nie musi się reklamować dlaczego istnieje możliwość podawania typów tylko z 4 firm, a nie ma dowolności wyboru ? Np. Marathon został pominięty, a mają zawsze niezłą ofertę.
Nie wiem po co to drązyć. Wybrane są te 3 buki bo tam zwykle najszersza oferta snookerowa i tyle. Nagrody funduje Administracja bo szczerze mówiąc konkurs organizowany last minute, w sumie w tym roku nie planowalismy i nie było już czasu na szukanie sponsora. Marathon nigdy nie był sponsorem konkursów i dlatego nie jest na liście buków, nie wiem po co to drążyć. Przecież w bukach wymienionych typów do wyboru az nadto i wszystkich powinno zadowolić.
Kontynuuję wątek, w regulaminie widzę 2 firmy, a na pierwszy dzień zawodów już są typy pobrane od 4. Sam autor tematu podał nieregulaminowego buka ????
?
Jak 2 jak są 4???
4 . Typy i kursy mo ż na brać z oferty następujących bukmacher ów: - WilliamHill - Bet365 - Unibet - Sportingbet
Pewnie znowu znane historie z Adblockiem ktory wam blokuje nazwy buków..
Sorry ale to już nie mój problem, sami musicie sobie to poustawiac bo to wasze kompy.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Nie wiem po co to drązyć. Wybrane są te 3 buki bo tam zwykle najszersza oferta snookerowa i tyle. Nagrody funduje Administracja bo szczerze mówiąc konkurs organizowany last minute, w sumie w tym roku nie planowalismy i nie było już czasu na szukanie sponsora. Marathon nigdy nie był sponsorem konkursów i dlatego nie jest na liście buków, nie wiem po co to drążyć. Przecież w bukach wymienionych typów do wyboru az nadto i wszystkich powinno zadowolić.
Dobra nie denerwuj się. Ja tam nie drążę, tylko spytałem, ale ok wszystko wyjaśnione więc dla mnie nie ma tematu ;).
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Można zmienić typ w przypadku gdy wiemy , że będzie w/o ? W meczu Trump vs Maimaiti jest taka właśnie sytuacja.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Można zmienić typ w przypadku gdy wiemy , że będzie w/o ? W meczu Trump vs Maimaiti jest taka właśnie sytuacja.
Tak można zmienić. Proszę podać jeszcze raz prawidłowe typy w temacie &#39;&#39;Dzień 1&#39;&#39;. Poprzedni post zostanie skasowany.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
2. typ zmieniam na
Mecz: Peter Ebdon - Ross MuirTyp: Muir +2,5
Kurs: 1.72
Może jakiś link? buk?
Nikt tu nie jest jasnowidzem.
//psotnick
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tych analiz bo w zwiazku z konkursem strasznie duzo sie ich pojawilo w dziale. Bedzie sprawdzana merytorycznosc tych analiz czy poprostu kazdy moze napisac co chce i przyznac sobie za to 50 punktow? Chodzi mi np o powtarzajace sie typy.
 
D 2

dobryuzyt

Użytkownik
typ z drugiego dnia, czyli 26.11, pomylilem daty i wrzucilem Fu dzisiaj, proszę o edycję.

#3
26.11 20:30
Mecz: Mark Selby ₋ Oliver Brown Typ poniżej 7.5 frame&#39;a
Kurs: poniżej 8.5 frame&#39;a
Kurs: 1,67
Buk: William Hill
przepraszam za zawracanie głowy i dziękuję.
 
D 2

dobryuzyt

Użytkownik
typ z drugiego dnia, czyli 26.11, pomylilem daty i wrzucilem Fu dzisiaj, proszę o edycję.

#3
26.11 20:30
Mecz: Mark Selby ₋ Oliver Brown Typ poniżej 7.5 frame&#39;a
Kurs: poniżej 8.5 frame&#39;a
Kurs: 1,67
Buk: William Hill
przepraszam za zawracanie głowy i dziękuję.
ZROBIONE// rf93

#3
26.11 20:30
Mecz: Mark Selby ₋ Oliver Brown
Typ: poniżej 8.5 frame&#39;a
Kurs: 1,67
Buk: William Hill

jeszcze raz sorry, ale urwanie głowy ???? to juz jest wersja ostateczna.
 
Do góry Bottom