>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

League One/ League Two 2014/2015

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czas zrobić trochę porządku jedziemy :!: W nowym temacie bo stary jest z zeszłego sezonu.
Preston - Bradford
Gdy większość oczu będzie skierowana ku eliminacją mistrzostw dzisiaj mamy także spotkania w League One, Ekipa Graysona chyba w końcu zrozumiała jak chce grać trener ich drugie miejsce w tabeli to nie przypadek. Strata co prawda wynosi 5pkt. ale to kwestia czasu kiedy zespół osiągnie szczyt, Garner na razie robi co do niego należy z przodu praktycznie każda akcja z jego udziałem stwarza zagrożenie trener zapowiada kilka wzmocnień w styczniu jednak aby ktoś przyszedł zespół musi być właśnie w czubie. Natomiast dzisiejsi rywale są na całkowicie innym biegunie środek tabeli słabiutka forma, dodatkowo zagrają dziś bez Hansona, Steada i Liddliego. Gospodarze muszą sobie dzisiaj poradzić bez Wisemana, Hugilla, Woodsa i Wrighta. Jednak to nie powinno przeszkodzić gospodarzom w zdobyciu 3pkt.
Zwycięstwo Preston @@ 1.60
Swindon - Bristol City
Lider rozgrywek zmierzy się z będącym na trzeciej pozycji Swindonem, u gospodarzy mamy problem trzech podstawowych zawodników nie wystąpi w tym ważne ogniwo czyli kapitan Thompson, oprócz niego zabraknie Kasima i Luongo. Bristol Cotterilla nie przegrał od 19 spotkań :!:. Jest to ważna statystyka bo grają świetną piłkę i to jest najważniejsze wspinają się pewnie po awans do Championship, jedno jest pewne w styczniu trzeba będzie ten skromny i okrojony skład wzmocnić bo z taką kadrą mogą nie dociągnąć natomiast na dzień dzisiejszy to wystarczy.
Zwycięstwo Bristol City @@ 2.50
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Oldham - Crawley Town
typ:1 kurs: 1,53 Bet365

-Bradzo dobra gra u siebie zespołu Oldham
-Słabi na wyjazdach gracze Crawley
-Przyjezdni w tym spotkaniu zagrają dość znacząco osłabieni,bo nie zagrają czołowi zawodnicy tacy jak Oyebanjo,Dickson,Tomlin,Simpson, Elliott,Harrold,i najlepszy strzelec drużyny McLeod który ma na koncie 6 bramek
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Oldham - Crawley Town
typ:1 kurs: 1,53 Bet365

-Bradzo dobra gra u siebie zespołu Oldham
-Słabi na wyjazdach gracze Crawley
-Przyjezdni w tym spotkaniu zagrają dość znacząco osłabieni,bo nie zagrają czołowi zawodnicy tacy jak Oyebanjo,Dickson,Tomlin,Simpson, Elliott,Harrold,i najlepszy strzelec drużyny McLeod który ma na koncie 6 bramek
:grin: Uprzedziłeś mnie trochę. Dokładnie jak napisałeś, ja jedynie dodam, ze pełna lista nieobecności wygląda jeszcze gorzej:
Zawieszony jest napastnik Izael McLeod, a kontuzjowani są: kapitan zespołu Josh Simpson, Matt Harrold, Gavin Tomlin, Marvin Eliot. Po ostatnim meczu pucharowym z Gillingham we wtorek doszli jeszcze Larne Oyebanjo i Ryan Dikinson.

Powodzenia i zapraszam do mnie po inne typy na dzisiaj
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Nie mogę odpisać niestety na Twoje PW. Nie mam wymaganych postów. Co do tego, czy fix... Nie mam pojęcia, ale od dłuższego czasu przyglądam się i w Anglii/Turcji/Chorwacji często takie spadki na łamańców dają mi zarobić.
 
B 0

bruno15

Użytkownik
Nie mogę odpisać niestety na Twoje PW. Nie mam wymaganych postów. Co do tego, czy fix... Nie mam pojęcia, ale od dłuższego czasu przyglądam się i w Anglii/Turcji/Chorwacji często takie spadki na łamańców dają mi zarobić.
na jakiej stronie obserwujesz?
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
ANGLIA: League One
Milton Keynes v Rochdale
Dzisiaj wybrałem mecz na zakończenie kolejki w League Two. Spotykają się zespoły zajmujące odpowiednio 4 i 9 miejsce. Drużyna gospodarzy imponuje formą na swoim boisku gdzie na 30pkt, które posiadają na swoim koncie aż 19 uklepali na własnym boisku w 8 meczach (6-1-1). Obecnie notują passę 4 wygranych meczu u siebie z rzędu, więc na pierwszy rzut oka kurs 1,70 jaki proponuje Bet365 wydaje się fajnym rozwiązaniem. Jednak ja widzę w tym meczu pułapkę, dlaczego? Ano dlatego, że drużyna gości mimo swojego 9 miejsca nie wygląda źle na wyjazdach. Na 8 meczy jakie rozegrali na wyjeździe zdobyli 15pkt (5-0-3). Dodatkowo pokonali na wyjeździe takie zespoły jak: Preston (3) i Swindon (2). Ostatnie dwa mecze drużyny Rochdale to dwie porażki, więc czas na przełamanie. To jedna rzecz, druga kwestia to brak remisu na boisku przeciwnika.
Obydwa argumenty dają &quot;średnią&quot;, którą jest moja propozycja na ten mecz:
X lub Rochdale @ 2,20 Bet365✅✅✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bradford - Leyton
Goście dzisiaj przyjadą do Bradfordu osłabieni brakiem 7 graczy w większości są to gracze pierwszego składu. Zabraknie Lowrego,Simpsona, Plasmatiego, Dosseny, Vincelota, Jamesa i Lisbiego jak widać braki są poważne a Bradford jest zespołem wykorzystującym takie &#39;&#39;atuty&#39;&#39;. W tabeli ligowej różnica punktowa pomiędzy oboma klubami wynosi 4 oczka. Gospodarze w dzisiejszym spotkaniu mają większe szansę na wygranie
Bradford @@ 2.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
furek 75

furek

Użytkownik
ale czy h2h ma aż takie znaczenie w obliczu takich osłabień... a po za tym w poprzednim meczu wygrał Bradford i to na wyjeździe, do tego oprócz dwóch poprzednich spotkań reszta odbyła się bardzo dawno i nie ma sensu ich brać pod uwagę
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
MK Dons - Colchester 1 @ 1.70 Bet365✅ (FT 6:0)
Gospodarze mają najlepszy bilans w lidze jeśli chodzi o spotkania rozgrywane na własnym stadionie. Zajmują 4. miejsce w lidze z 8 punktami straty do lidera, zagrali oni jednak dopiero 16 spotkań gdzie wyprzedzający ich rywale mają po 18 a zajmujące 1 miejsce Bristol City - 19. Dziś potyczka z tułającą się w strefie spadkowej drużyną Colchester która nie prezentuje zbyt wysokiej formy chociaż ich mecze obfitują w sporą ilość goli. Gracze z Milton Keynes nie powinni dziś mieć problemu z odprawieniem swojego rywala w szczególności, że grają przed własną publicznością.
Typ poboczny over 2.5 @ 1.60✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szelech 120

szelech

Użytkownik
Swindon - Fleetwood 1 (1,83) B365 ✅ 1:0
Gospodarze dają radę ostatnio. Poza kompromitacją z Cheltenham 0:5 w pucharze, przeszli zwycięsko 3 mecze, w tym z liderem z Bristolu, tracąc jedną bramkę. Fleetwood zaliczyli ostatnio zwycięstwo wyjazdowe z 22 w tabeli Yeovil czym przerwali passę 7 przegranych w gościach z rzędu. Zaraz potem ulegli u siebie 0:1 z Walsall.
Do składu Swindon powraca najprawdopodobniej gotowy napastnik Michael Smith, ale ma jak coś zmienników.
U gości zawieszony Jamie Proctor, kontuzje wykluczają od jakiegoś czasu: David Ball and Jamille Matt, wszystko gra w przodzie. Fleetwood nieustannie traci gole na wyjeździe, a tu nie bardzo będzie kim grozić. Do tego gospodarze bez straty gola z czubem w tabeli, średniak własnych trybun nie powinien im przerwać passy.
Podsumowując: osłabienia plus zwyczaj przegrywania na wyjedzie skłaniają mnie do zaufania gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 163

maniek04121993

Użytkownik
ANGLIA: League One
16:00 Colchester - Rochdale x2 @1.57 Bet365 1 - 4 ✅✅
Gospodarze są na 22 miesjcu w tabeli natomiast goście na 8 miejscu. Dzieli ich 10 punktów w tabeli. Nie ma co ukrywać obydwie drużyny są w dołku. Trener gości zapowiada walkę o zwycięstwo ale będzie o to bardzo ciężko.
Po trzech meczach przerwy wraca Matty Done lider strzelców drużyny gości który pauzował za czerwoną kartkę. Mam nadzieje że Rochdale wygar to spotkanie

Skład
Rochdale: Logan, Rafferty, Eastham1g, O&#39;Connell2g, Rose, Lancashire, Lund1g, Dawson, Vincenti6g, Done9g, Hendo6g
Rezerwowi: Lillis, Andrew1g, Noble-Lazarus1g, Hery1g, Cywka, Cannon, Camps
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hartlepool - Oxford
Obie drużyny dzieli różnica 12pkt. Gospodarze ostatnie miejsce w tabeli totalnie bez formy pięć porażek z rzędu. Dodatkowo u gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj Millera,Duckowortha, Parnaby i Collinsa przyjeżdża Oxford który w tym sezonie także nie zachwyca ale potrafi zdobywać punkty i to różni obie ekipy, dzisiaj wydaje się że Oxford jest faworytem.
Oxford @@ 2.00 ⛔
Accrington - Wycombe
Goście są liderem rozgrywek zanotowali serię czterech zwycięstw na wyjeździe pod rząd i to jest wazna wiadomość odnośnie dzisiejszego spotkania, u gospodarzy nie zagra kluczowy zawodnik najlepszy strzelec zespołu O&#39;Sullivan do tego dojdzie nam Chapman. Trener gości Ainsworth ma pozytywny ból głowy co do zestawienia linii ataku Hayes ma niepodważalną swobodę w ataku kwestią jest dobór mu partnera lub gra trójką z przodu jak to przeważnie miało miejsce bo zarówno Hall tak i McClure zdobywają bramki i asystują. Do tego jest doświadczony Craig także ten ból głowy jest poważny. W obronie podoba mi się Jackobson i Sido na prawdę solidni defensorzy na drugiej linii frontu.
Wycombe @@ 2.25 ⛔
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Bristol -Yeovil
Bristol City zajmuje pierwsze miejsce w tabeli a Yeovil gra słabo i jest na pozycji 22. W ekipie z dolnej części tabeli zabraknie napastnika K. Moora natomiast a w Bristol City zabraknie pałzującego za czerwoną kartkę obrońcę Williamsa. W internecie są odnotowane dwa pojedynki pomiędzy obiema ekipami, które były rozgrywane na stadionie Bristol City i z obu tych pojedynków zwycięsko wychodziła ekipa gospodarzy. Moim zdaniem kurs wart ryzyka.
Bristol wygra 1.75 B365 Stawka 5/10 ✅ (2-1)


Burton - Tranmere
Burton zajmuje czwartą pozycję w tabeli a drużyna przeciwna zajmuje miejsce przedostatnie. Ekipa Burton u siebie wygrała siedem spotkań, zremisowała jedno oraz dwa przegrała. Natomiast Tranmore na wyjeździe dwa razy wygrali, zremisowali również dwa razy i przegrali aż sześć spotkań. Kursy na gospodarzy są wysokie jednakże nie radzę szarżować ze stawką bo to w końcu czwarta liga oraz jakieś nieznane mi powody tak wysokich kursów mogą mieć miejsce.
Burton wygra 2.10 WilliamHill ✅ (2-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Luton - Portsmouth ⛔ (1-1)
Niektórzy pamietają jak FC Portsmouth grało kiedyś w Premier oraz wygrało FA Cup. Dwa razy udało im się wygrać angielską ligę, (w 1949 i 1950 roku) ale to już historia. Dzisiaj są cieniami samych siebie i grają w angielskiej czwartej lidze a w tej lidze nie spisują się zbyt dobrze. Zajmują 15 miejsce a na wyjeździe nie wygrali od 10 spotkań. Natomiast Luton zajmują 4 miejsce i od 8 spotkań granych na własnym stadionie nie odnotowali innego wyniku jak wygrana.



Wygrana Luton 2.05 B365
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coventry - Chesterfield
Coventry będące tuż nad strefą spadkową podejmie dzisiaj Chesterfield który ostatnio mocno się rozpędził gospodarze prowadzeni przez Pressleya będą osłabieni brakiem Johnsona który jest najlepszym strzelcem zespołu, McQuoida, Bartona i Madisona. Tymczasem Chesterfield Cooka zagra bez Morsya. Ich forma ostatnio jest dobra dwa zwycięstwa pod rząd pozwoliły im na zbliżenie się do strefy barażowej po dzisiejszym meczu mogą nawet do niej wskoczyć jeśli wygrają Doyle jest w formie także wszystko możliwe.
Zwycięstwo Chesterfield @@ 2.60 ⛔
Strzelec gola @@ Doyle @@ 2.00 ⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Doncaster i Peterborough znajdują się na dwóch przeciwnych biegunach. Ci pierwsi przegrali tylko jedno spotkanie z pięciu ostatnio rozegranych, z kolei drudzy wygrali zaledwie jedno z pięciu. Do tego Doncaster wyjątkowo nie leży Peterborough

Doncaster x2 1.52
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ANGLIA: League One
Milton Keynes-Walsall TYP 1 kurs 1,55 6/10 g.16.00 0:3 BOX
PS: Proszę spojrzeć na tabelę:
http://www.livesports.pl/mecz/EajWBUoN/ ... le;overall
I teraz to co robią gospodarze w ostatnich meczach ligowych u siebie to jakaś miazga:
20.12.14 LEA Milton Keynes Oldham 7 : 0
29.11.14 LEA Milton Keynes Colchester 6 : 0
Goście na wyjazdach ostatnio nieźle ale patrząc na dyspozycję strzelecką Milton i możliwość przodowania w tabeli po tej kolejce gram na Dons..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom