>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

S 13

szymon__1

Użytkownik
Witam. Jak kazdy zainteresowany wie ze w kazdą środe zazwyczaj (kiedys dostalem w czwartek) sa wysylane bonusy lojalnosciowe, ja zawsze dostawalem od paru lat w wyskokosci 50 PLN. Z tego co zaobserwowalem to zawsze co tydzien otrzymuje taki bonus jak zrobie od srody do srodu obrot minimum 10 000pln. Pytanie jest nastepujace: O ktorej godzinie zazwyczaj Wy otrzymujecie takie bonusy i czy tez zauwazyliscie jakas logike w ich otrzymywaniu jak np ja z tymi 10 000 obrotu tygodniowo? Pozdrawiam ????
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Ja od paru lat jestem z bet365, jedyne co zauwazylem to ze nigdy nie dostalem bonusu gdy mialem obrot od srody do srody mniejszy niz 10K, wtedy dostaje 50PLN, ale gdy mam np obrot 20K tygodniowo bonus jest taki sam, nigdy nie dostalem inny bonus niz 50PLN a gram u nich jak wspomnialem pare lat, stad dziwi mnie ze ktos pisze o bonusach lojalnosciowych w wysokosci innej niz 50pln. PZDR
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Dzis mamy dzien bonusow lojalnosciowych, wpiszcie prosze jedynie godzine o ktorej otrzymaliscie bonus i w jakiej wysokosci, bede wdzieczny ???? PS. Informacja o bonusie pojawia sie najpierw na stronie bet365 potem na mailu, czasami trzeba poczekac pare h na maila z kodem aktywujacym, ale jak macie info na stronie ze jest bonus, wystarczy na chacie napisac zeby uaktywnili go i nie mjusicie czekac na maila z kodem, tak na marginesie, pzdr!
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
50pln. obrót:5300. Działa wam bet normalnie? bo ja nic w moim koncie zrobić nie mogę wyskakuje mi weryfikacja KYC co chwile. a już ją przeszedłem.
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Spokojnie, z godzine temu mialem sprawe na czat i wyskoczylo ze jestem 38 w kolejce i czas ok 1.5h ale nie zamykaj okna to polaczysz sie po jakis 15 min spokojnie, ktos sie zglosi, 2 razy juz dzis tyle czekalem az ktos sie zglosi mimo ze ludzi w kolejce ponoc w chu... :) ps. Ja czekam na swoja 50ke bo zawsze takie dostaje :p
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tą weryfikacją się nie przejmujcie,ja też nie mogłem zlecić wypłaty ani wpisać kodu lojalki,wystarczyło tylko potwierdzić przez maila dane personalne i wszystko wróciło do normy.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Ja dostałem bonus 50 zł dwa tygodnie temu, miałem obrót tygodniowy powyżej 3500 zł. Tydzień temu obrót miałem podobny, ale bonusa lojalnościowego już nie dostałem, za to rozpoczęła się weryfikacja - może dlatego mnie pominęli. Dziś też nie dostałem bonusa lojalnościowego.
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Ja nie dostalem nic nt weryfikacji za to bonusy co sroda jak obrot mialem min 10 000, teraz mam duzo wiekszy wiec czekam i dam znac, ja zawsze dostawalem bonusy miedzy 15.15 a 18.15. Dam cynk :)
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Nie chodzi o 5dych tylko zastanawialo mnie zawsze czym sie kieruja udzielajac bonusy, nie piekle sie, gram tylko i wylacznie live od paru lat, jak grasz live towiesz ze obrot 10k to jest 2 dni grania po pare h z palcem w... :) Na czacie mowia ze zajmuje sie tym jakis specjalny dzial i nie podali co trzeba zrobic aby dostac bonus, poprostu mnie to ciekawi. Chyba sa inne warunki bonusow lojalonosciowych jak ktos gra tylko live a inne jak gra sie normalne zaklady bo nigdy nie dostalem bonusu przy orocie mniejszym niz 10k a ludziska pisza ze przy 5k z kawalkiem dostali i ja zawsze 50pln, tu sie dowiedzialem ze inni dostaja inne kwoty typu 25pln czy 80pln, tyle w temacie, nie nie przypylilo mnie, kazdy zaklad jaki stawiam na live to ok. 100/150 pln wiec 50 pln bonus nie obi roznicy na moim koncie, czysta ciekawosc stad ten post! :)
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
I jak, nikt nie dostal bonusu? Dziwna sprawa bo ja nie dostalem a zawsze zawsze przy takim obrocie dostawalem, wiec teraz juz nie wiem :/
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Witam! Dostaliscie dzis bonusy a jak tak to po ile? Pytam bo mi mimo obrotow ponad 20k tygodniowo nie dali juz od 2 tyg, nie wiem czy tylko mi, czysta ciekawosc... pzdr
 
K 0

kazur91

Użytkownik
Ja dostałem dziś jak i tydzień temu bonus w wysokości 50zł. Mimo, że w tym tygodniu nic nie grałem. Poza tym dopóki nie przyjmą dokumentów co wysłałem im do weryfikacji to nich nie skorzystam ^^
 
Do góry Bottom