>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

GEJzer

valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Hellyeah!
Witajcie dziurawe dziewice i śmierdzące śmiertelzgniłki.
Temat zakładam z myślą o was - moich licznych fanach oraz subskrybentach, którym ustalone przeze mnie ceny abonamentu wyczyściły konto równie szybko, co kursy u ziemniaków.
Jeśli moje groupies macie ochotę komentować, róbcie to. Od razu jednak informuję, że nie będę odpowiadał, gdyż wiem, że jeszcze bardziej was to jara.
Nim zrobi się wam mokro w gaciach, polecam testować moje pewunie, które po tym, jak załadujecie pod limit, gram w przeciwną stronę po zajebiaszczych kursach.
W końcu nazwa tematu zobowiązuje, gdyż yieldzik ma tu tryskać niczym islandzki gejzerek.
Stawka płaska, jak klaty moich subskrybentów po trzech latach treningów na siłce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Zestaw na dziś:
Nashville Predators -1.5AH @ 2.58 Pinnacle
Tampa Bay Lightning ml @ 2.41 5dimes
Pittsburgh Penguins -0.5AH @ 2.15 Unibet
Módlcie się, żeby chociaż 1/3 na weszło, chociaż jest to równie prawdopodobne, jak to że moi subskrybenci mają konto w 5dimes.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
GEJzerek dopiero co odpalił, a tu już skrzynka pełna sprośnych wiadomości.
Czy będą analki do typów? Ano jak to w życiu. Raz analik jest, raz analki nie ma, czy jakoś tak...
Tym razem będzie prosto z NBA:
Mavs @ Kings over 207.5 pkt @ 2.14 Pinnacle
Linia leci na pysk mając na uwadze, że Darren &#39;Kolo-Ziom-Gangsta-Madafaka&#39; Collison raczej nie zagra (roto donosi, że ma 25% szans na grę). Tylko co z tego skoro &#39;Kolo-Ziom-Gangsta-Madafaka&#39; ładował raptem 14,7 punktu przez ponad 34 minut gry. Gdyby w takim tempie zbierał bawełnę... zresztą nieważne. Mavs kiedy tylko zmuszali moje oczy do oglądania ich pięknej, jak Beata Kozidrak gry sypali punktami całkiem zdrowo. Kings mając w kadrze mojego faworyta Rudega Geja (pisownia nieoryginalna) oraz &#39;Kuzyna-Bro-Madafaka&#39; DeMarcusa Cousinsa ogarną dzisiaj z lekka 50 punktów.
Summa summarum widzę ciemność, jak w czarnej d..... ekhmm, tzn spodziewam się wielu wsadów inside-out eeeekkhhmmmmm...
No dobra może lepiej wyrażę się liczbowo: 112-99.
PS. Sikając z radości po wygranej pamiętajcie ściągnąć rajstopy.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nie wiem, jak wy, ale noc zaliczam generalnie do udanych (wiem, wiem żenująco słaby początek, ale tak piszą wszyscy WIELCY typerzy z tego forum rozliczając swoje posty, więc zerżnąłem ekhhhmm znaczy zapożyczyłem sobie tę sprośną formułkę). Co prawda parę razy budziły mnie wystrzały szampanów, ale poza tym spałem jak suseł. Teraz widzę, że korki odpalali moi wierni subskrybenci wiwatując prowadzenie Nashville 3-0, Tampy 1-0, czy też overowy do przerwy wynik w Dallas 48:57.
Jednak buki nie spały tak smacznie, jak ja i w obawie o swoje fortuny wykonały kilka ważnych telefonów do pewnych amerykańskich miast. W efekcie skończyło się, jak miało skończyć, tj. już po pierwszym dniu śledzenia mojego tematu wchodzicie:
A) na wyższy poziom progresji
B) do banku po kredyt
C) na krzesło by z niego skoczyć i wesoło zadyndać
Z kronikarskiego obowiązku:
Nashville Predators -1.5AH @ 2.58 Pinnacle ⛔ 3:2
Tampa Bay Lightning ml @ 2.41 5dimes ⛔ 2:3 Pen
Pittsburgh Penguins -0.5AH @ 2.15 Unibet ⛔ 0:5
Mavs @ Kings over 207.5 pkt @ 2.14 Pinnacle ⛔ 106-98
Już na pierwszy rzut oka widać, iż synonimem tematu o nazwie GEJzer będzie PERFEKCJA! Yieldzik trysnął niczym gorące wody na Islandii na nieosiągalne dla innych poziomy i obecnie wynosi dumne -100% .
Jednocześnie w tym miejscu chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za wszystkimi sprośne privy przepełnione lubieżnymi fotosami, które kasuję rzecz jasna bez czytania/oglądania.
Z kolei wszystkim tym, którzy mają czelność wpisywać się w niniejszym temacie robiąc z niego chlew i śmietnik serdecznie dziękuję za wyczucie konwencji GEJzera, który z zasady ma być Stajnią Augiasza i nagradzam punktami reputacji.
Parafrazując klasyka: I love the smell of lost picks in the morning!
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Zestaw GEJzerowych peffek z lodowych (bez skojarzeń) tafli:
Nitra -1.0AH @ 2.05 Pinnacle
Trebic -1.5AH @ 2.12 Marathonbet
 
ostriano 59

ostriano

Użytkownik
Jako, że strasznie tu drętwo wklejam dowcip:
Synek mówi do taty:
-tato, pani w szkole powiedziała że jestem źle wychowany!
-trzeba było jej powiedzieć żeby spier.dalała..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Witajcie moi subskrybenci!
Przejrzałem dzisiaj konto i ze zdumieniem muszę stwierdzić, że jakaś masochistyczna siła pcha was w moje łapy, gdyż kasiora za niemały, bądź co bądź abonament, przelewa się bokami.
Pamiętacie hasło tygodnia. PERFEKCJA. Muszę przyznać, że nie jest z tym źle, gdyż kolejne pewunie znalazły się tam, gdzie ich miejsce - w czarnej d... ekhhhhmmmmmm
Nitra -1.0AH @ 2.05 Pinnacle 2:2 ⛔
Trebic -1.5AH @ 2.12 Marathonbet 1:0 ⛔
Tak z innej mańki. Ciekaw jestem co dzisiaj katowaliście na siłce. Jeśli barki, trica i klatę, to i tak wam to nie pomoże. Trzeba było tak, jak ja postawić na cardio, gdyż moje kolejne, nocne pewunie przyprawią was o palpitację serca lub w najlepszym przypadku mokre prześcieradło.
PS. Ostriano czytałem twoje wypociny z zapartym stolcem i muszę przyznać, iż są one tak zabawne, jak przegrana przez dokładkę po kursie @ 1.10 na 12-zdarzeniowym tasiemcu.
PSS. Żeby nie pozostać dłużnym, a tym samym pozostać w klimacie artystycznej zadumy, wrzucam świetny kawałek sodomitów o wiele mówiącej nazwie Anaal Nathrakh
https://www.youtube.com/watch?v=7cfskAGScbA
More still to come ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Orlando Magic +6.5 pkt @ 1.952 Pinnacle✅97-95
Portland Trail Blazers @ 2.27 Pinnacle✅130-113
Heeesssuuusss Mariiiijaaaa!


Gejzerki w końcu odpaliły! Sam do końca nie wiem czemu... Może dlatego, że wczoraj mój inteligentny niczym Mr Chow sąsiad próbując zwalczyć egipskie ciemności panujące w jego średniowiecznej hacjendzie postanowił wykręcić moje koraski... Ręce mi opadły, fujara też, w dodatku po ciemku jebłem czaszką o XV-wieczną szafencję (prezent od Ludvika XIV) stojącą w moim salonie... aleeeeeeeeeeeee typki weszły :grin: Jeśli taka jest cena sukcesu.... OMFG.
Sukces polecam szybko skonsumować kanapką z mortadelą, topinamburem i czochem (ten zestawik ma wszystko czego wasze cherlawe ciała potrzebują: białko, węgle i zapach sukcesu uwalniający się od was przez cały dzień), gdyż w ciągu dnia nadciągną kolejne pewunie, które na pewno nadszarpną wasze domowe budżety.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Leksands +2.0 AH @ 1.72 Pinnacle
Frolunda ma w nogach mecz hokejowej Ligi Mistrzów i raczej nie będzie się spinać na mecz z outsiderem. Leksand osiem punktów w pięciu meczach, zaś dwa ostatnie wyjazdy przegrywał jedną bramką.
Salzburg -0.5 AH @ 1.84 Pinnacle
GCK Lions -0.5 AH @ 1.76 Betsson
IFK Helsinki -0.5 AH @ 1.95 Expekt
Tappara -1.0 AH @ 2.74 Pinnacle
Kursiwa słabsze niż dziewczyny w cocomo, ale za to jakie pewunie.

 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Hellyeah moje niewierne gejzerki (tzn. niewierne swoim żonom i męskim kochankom, mi zaś oddane 69 [tylko bez skojarzeń] procentach)!
Znowu przesadzacie z uwielbieniem mojej osoby, gdyż przez wasze maile, listy i gołębie pocztowe nie mogę się dokopać do gazetek z biedronki, lidla i rossmana by ustalić, gdzie są najtańsze i najgorszej jakości lubrykanty (których rzecz jasne sam nie używam, lecz włożę wam otwarte do butów w ramach prezentów mikołajkowych).
Z drugiej strony, czy może być inaczej w sytuacji, gdy yieldzik na GEJzerze tryska niczym fontanny w Abu Dabi:
IFK Helsinki -0.5 AH @ 1.95 Expekt 5:3 ✅
Tappara -1.0 AH @ 2.74 Pinnacle 2:4 ⛔
Lorenskog ml @ 4.35 Betsafe 3:2 ✅
Przed spankiem, jak już dacie misiowi buziaczka pamiętajcie, aby załadować pod limit:
Calgary Flames -0.5 AH @ 2.29 Pinnacle
NY Rangers ml @ 1.613 Pinnacle
Analka -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-season-2014-2015-a-112496-7.html#post4887097
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Leksands +2.0 AH @ 1.72 Pinnacle 1:3 zwrot
GCK Lions -0.5 AH @ 1.76 Betsson 0:5 ⛔
Salzburg -0.5 AH @ 1.84 Pinnacle 2:4 ⛔
Byłbym zapomniał prosiliście o coś z gały na jutro. Wstępny no-brainer:
Polska @ 1.91 WilliamHill
U Gruzinów atmosfera, jak po wypiciu nalewki marki Agropol. Nasza husaria na skrzydłach euforii nad Niemcami. Oczywiście Gruzja to trudny teren, ale podobny już rozminowany po próbie aneksji rosyjskiej. Jak coś zawsze możemy złożyć Kaczora w ofierze. Pewnie nie dopatrzą się, że to nie ten, co w 2008 roku. Także hajda Lachy!!!
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Hellyeah!
Dzisiaj nie mam dla was czasu moi niewierni subskrybenci, dlatego też bez zbędnej podniety dostaniecie wiadro sucharów ekkkhhhhmmmm pewuni:
Bars Kazan -1.5 AH @ 2.00 WilliamHill
Mg Magnitogorsk -1.5 AH @ 1.95 WilliamHill
Klagenfurt -1.5 AH @ 1.85 WilliamHill
Aalborg -1.5 AH @ 2.13 Pinnacle
Sonderjyske -0.5 AH @ 2.00 Bet365
Odense -2.0 AH @ 2.02 Pinnacle
Nitra -0.5 AH @ 2.45 Bet365
Dornbirn -0.0AH @ 1.96 Pinnacle

Calgary Flames -0.5 AH @ 2.29 Pinnacle 5:3 ✅
NY Rangers ml @ 1.613 Pinnacle 3:4 ⛔
 
ostriano 59

ostriano

Użytkownik
o Wielebny! gdzie podsumowania, gdzie analki?
z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne ważkie posunięcia (if you know what I mean) ;)
 
Do góry Bottom