>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 kolejka fazy grupowej - Metalist Kharkiv - Legia Warszawa 22.10.2014

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Kursy od bukmachera DOXXbet
W miniony weekend Legioniści długo męczyli się z ekipą z Gdańska, ale trzy punkty zostają w Warszawie po golu Orlando Sa w końcówce spotkania. Zwycięstwo w meczu w Kijowie niemal zapewni Legii awans do fazy pucharowej Ligi Europy. W poniedziałek piłkarze Legii Warszawa spotkali się przy Łazienkowskiej i wkroczyli w decydującą fazę przygotowań do meczu z Metalistem Charków. W zajęciach wziął udział Jakub Kosecki, który przedwcześnie opuścił boisko w trakcie spotkania drużyny rezerw w trzeciej lidze. &quot;Kosa&quot; był jednym z pierwszych, którzy pojawili się na boisku, na którym czekali już Geir Kasene, Piotr Zaręba i Paco. Zabrakło z kolei zmagających się z problemami zdrowotnymi Miroslava Radovicia, Tomasza Brzyskiego i Dossy Juniora, którzy poddawali się zabiegom w klubie. Indywidualnie w siłowni pracował również Bartosz Bereszyński, który wyraził nadzieję, że już niedługo zdejmie stabilizator - informuje legia.com.
W Warszawie zostanie również m.in. Michał Żyro, który pauzuje za czerwoną kartkę w spotkaniu z Trabzonsporem w poprzedniej rundzie (1:0 dla Legii).

Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższego spotkania. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
Z 582K
UEFA wyznaczyła sędziego, który poprowadzi najbliższy mecz Legii Warszawa z Metalistem Charków w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy.
UEFA zdecydowała, że spotkanie Metalista Charków z Legią Warszawa, poprowadzi arbiter z Litwy, Gediminas Mažeika.
Spotkanie Metalista z Legią rozegrane zostanie w najbliższą środę w Kijowie o godzinie 18:00.
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
A według mnie wręcz przeciwnie, 2,7 to dobry kurs na Metalist i warto na nich zagrać. W Legii jak już wyżej wspomniano nie zagra Radovic, Brzyski i Junior, czyli według mnie zawodnicy którzy do tej pory stanowią o sile zespołu. Jak Legii nie szło to Radovic potrafił coś zrobic z niczego albo Brzyski który ma najwięcej asyst i dokładnie potrafi dorzucić piłkę a Dossa Junior bardzo dobrze gra głową i jak ma sytuacje to często je wykorzystuje. Do tego za czerwoną kartkę nie zagra Żyro. Duda jest kompletnie bez formy, więc zostaje tylko Sa. Jeśli Legia nie będzia miała takiego farta jak z Lechią i Trabzonem to Metalist bez problemu to wygra i kurs 2,7 to dla mnie promocja.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Zła wiadomość dla fanów Legii.Na miesiąc ze składu wypada;Dossa Junior,Tomasz Brzyski i Miro Radovic,jednak z drugiej strony problemy ma również Metalist,oczywiście wiadomo nie jest to ta sama drużyna co rok temu świadczy o tym wynik Ruchu,który przegrał awans dopiero w dogrywce.W meczu z Legią nie zagra zdecydowanie najlepszy zawodnik z Charkowa Cleiton Xavier,który odpowiada za kreowanie gry i strzelił 5 bramek w lidze,jedną w lidze europejskiej oraz 2 w pucharze Ukrainy..Legia jeśli chodzi o ofensywę ma równorzędnych zmieników i wiadomo Radovic to Radovic ale Orlando Sa godnie go zastąpi,gorzej z lewą obroną,pewnie zagram tam Broź, a za Dosse Juniora Astiz.Kurs 2.50 na Legie warty zagrania lub dodatkowo bts.
Moim typem na to spotkanie jest po prostu wygrana Legii.Dlaczego? Ponieważ muszą się spiąć i wygrać ten mecz i mieć spokój,te 9 punktów właściwie daje awans.Orlando Sa,Kucharczyk,Kosecki,Jodłowiec,Vrdolijak(który gra dobry sezon) są w dobrej formie,każdy z nich chcę pokazać że zasługuje na miejsce w składzie szczególnie Orlando i Kosecki.Gra Legii w pucharach,a w lidze to dwa różne światy.Berg ma odpowiednia charyzmę,aby zmotywować zawodników na ten mecz.Metalist tak naprawdę ma większe kłopoty nie zagra ich Legijny Rado (Cleiton Xavie)r, wyjechał do Brazylii tydzień temu i nie wiadomo co się z nim dzieje.Mecz dodatkowo rozegrany zostanie w Kijowie,a tam mało kogo teraz obchodzi polityka,piłkarze są zagubieni.
Metalist-Legia 2.45 ✅
Brawo Brawo Legia,niezły mecz,szkoda zmarnowanych sytuacji.Legia dzisiaj była groźniejsza,lepsza.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jak już miałbym coś grać w tym meczu to w stronę Legii, ale DNB po 1.833 w Pinnacle bo bezpieczniej. Oglądałem Metalist z Lokeren to wg. mnie oni maja &quot;wyrąbane&quot; na ten puchar. Ewentualny remis i 1 pkt. też dobry dla Warszawiaków. Jak będą oficjalne składy to możliwe, że to zagram.


EDIT: g.18.17 nie pograłem jednak tego meczu ! Twierdzę jednak że będzie X2 lub 2 DNB
 
D 34

dymek24

Użytkownik
Najlepiej chyba poczekac na ostateczne sklady. Jakby gral Radovic to bez watpienia bym stawial czysto na Legie, ale brak tego zawodnika sporo oslabia nasza ofensywe. Brak Zyro mysle ze duzo nie zmieni, ten chlopak w pucharach gra srednie mecze. Wszystko zalezy od postawy Koseckiego i Kucharczyka oraz srodka pola. Ostatecznie uwazam ze nasi maja wieksze szanse na zwyciestwo. Mysle ze overy na kartki powinny powchodzic, bedzie bardzo duzo walki. Szczegolnie jak Kosa bedzie latal na skrzydlach
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dla mnie w tym meczu ewidentny remisik. 0-0 lub 1-1. Oba zespoły piłkarsko na tym samym poziomie. Gdyby Legia zagrała w najmocniejszym zestawieniu to szanse na 3 punkty byłyby duże. Mecz walki i tyle. Fajerwerków się nie spodziewajcie...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Remis w spotkaniu Legii będzie dla nich bardzo korzystny, bo nadal będą na szczycie w tabeli, a jeszcze rok temu nie marzylibyśmy by wygrać z Metalistem, który był w czołówce ligi ukraińskiej i bił się z Dynamem, Dnipro i Szachtarem. Obie drużyny osłabione w ofensywie szczególnie, więc przynajmniej do przerwy przewiduję 0-0. Legia będzie przyczajona na kontry, a Metalist nic ciekawego nie gra w pozycyjnym będzie im ciężko. Fajny kurs, bo liczyłem na mniejszy.

0-0 HT @2.75 WilliamHill
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Ja osobiście gram na Legie. Co prawda ma problemy kadrowe i nie zagra dwóch kluczowych zawodników Radovic, który jest najlepszym strzelcem drużyny i Brzyski ten z kolei ma najwięcej asyst w tych rozgrywkach. Ale jak popatrzymy na przypuszczalny skład Legii a mianowicie taki:

Kuciak, Broź, Astiz, Rzeźniczak, Lewczuk, Vrdoljak, Jodłowiec, Kosecki, Kucharczyk, Duda, Sa.

To według mnie jest to wystarczająco mocny skład aby pokonać Metalist Charków, który miał problemy z Ruchem Chorzów(Ruch wygrał do tej pory tylko jedno spotkanie w ekstraklasie). Dodatkowo Metalist nie będzie grał na swoim stadionie a na starym stadionie Dynama Kijów (wszyscy wiemy co się dzieje na Ukrainie). Ponadto Metalist kompletnie nie radzi sobie w lidze są na 7 pozycji i mają bilans bramkowy (-2) w ich zespole dzieją się też jakieś cyrki bo ich najlepszy strzelec Cleiton Xavier przebywa w Brazylii od ponad tygodnia i nikt nie wie dlaczego...

Legia ma o co walczyć, jeżeli wygra to praktycznie będzie pewna awansu. Stawiam czysto na Legie

Legia Warszawa @2.63✅✅
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Metalist Charków - Legia Warszawa
- Metalist zaliczył dwie porażki w LE. W obu pojedynkach byli jednak blisko zdobycia punktów.
- Legia to lider tabeli. Nie obyło się jednak bez szczęścia w obu wygranych pojedynkach.
- Legia będzie dzisiaj mocno osłabiona, choć następcy wyglądają dość solidnie.
- Mecz odbędzie się w Kijowie.
Metalist ma nóż na gardle, zatem dzisiaj postawi wszystko na jedną kartę. Z Trabzonsporem dość pechowo stracili punkt w ostatnich sekundach meczu. Legia miała natomiast mnóstwo szczęścia grając w Turcji. Bramka dla Trabzonu wisiała w powietrzu, ale szczęśliwie dla Wojskowych mecz zakończył się ich sukcesem. Wbrew pozorom dzisiejszy mecz może być jeszcze trudniejszy. Stąd sugerujemy takie zakłady:
Obie drużyny strzelą gola, 1.833 Sportingbet ⛔
Metalist powyżej 1.5 bramki, 2.75 Sportingbet ⛔
Wynik: 0:1
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Metalist Kharkiv - Legia Warszawa
Typ: Metalist Kharkiv -1.5 gola (AH)
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tuż przed zmaganiami w Lidze Mistrzów, Polskich kibiców czeka inny (może nawet bardziej) interesujący mecz w ramach Ligi Europy. W Kijowie Matalist Charków podejmie Legię Warszawa. Dla zespołu z Ukrainy jest to bardzo ważny mecz, bowiem w dwóch pierwszych kolejkach LE nie zdobył ani jednego punktu i chcą zachować szansę na wyjście z grupy muszą dziś wygrać. Legia jest natomiast w zdecydowanie lepszej sytuacji, bowiem po 2 kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów. A więc nawet w przypadku dzisiejszego niepowodzenia wciąż mają spore szansę na wyjście z grupy.
Wydaje się, że dla Legii jest to dość ważna informacja, bowiem ostatnio podopieczni Henninga Berga mają nieco słabszy okres.
Już przed przerwą na reprezentacje Legia przegrała z Piastem 1-3 i to przegrał w pełni zasłużenie. W miniony weekend wygrali co prawda z Lechią 1-0 ale nie da się ukryć, że był to słaby mecz w wykonaniu Legii i na dobrą sprawę nie zasłużyli na to zwycięstwo. Wpływ na to mają zapewne problemy kadrowe, które również dziś Legii nie ominą. Kontuzjowani są Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Tomasz Brzyski i przede wszystkim Miroslav Radović, zabraknie również Michała Żyro, który pauzuje za kartki.
Osobiście więc postanowiłem zagrać nieco hardkorowo a mianowicie zwycięstwo Metalista przynajmniej dwiema bramkami (handicap -1.5). Skąd taki pomysł? Przede wszystkim Legia dziś nie zagra w najmocniejszym składzie w dodatku widać, że aktualnie są w słabszej formie. Ponadto linia defensywna nie budzi zaufania: Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme. Dodajmy również do tego, że Kuciakowi zdarzają się słabsze spotkania i wcale mój typ nie jest tak nierealny jakby mogło się zdawać.
Owszem Metalista nie jest tak mocną ekipą jak w poprzednim sezonie, w dodatku dziś nie zagra Cleiton Xavier, Papa Gueye i Rodrigo Moledo. Mimo to uważam, że stojący pod ścianą zespół Metalista zrobi dziś wszystko by wygrać i myślę, że można spróbować zagrać tutaj zwycięstwo gospodarzy z handicapem bramkowym .
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Legia: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Kosecki, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda - Orlando Sa.

Metalist: Goryalnov - Vilagra, Torsiglieri, Yussuf, Pshenychnykh - Torres - Edmar, Jaja, Bolbat, Krasnopyorov - Homenyuk.

Nie zgodziłbym się z opinią,że Metalist ma wy... na LE ,bo wszystkie zespoły które nie chciały tu grać,a grały w eliminacjach dały radę się wykaraskać z tego przykrego dla wielu obowiązku.
Ukraińskim zawodnikom na pewno zależy,a Brazylijski zaciąg będzie kalkulował dopóki będzie kasa.
Rok temu faworyt byłby jasny,ale o ile rok temu Legia osiągała nieadekwatnie słabe rezultaty w stosunku do gry ,tak w tym sezonie już okazuje się,że w suma szczęścia jednak musi wychodzić na zero i teraz w moim odczuciu wcale nie grając lepiej niż w poprzedniej edycji z Trabzonem - &quot;obronę Częstochowy&quot; z ostatnich kilkunastu minut gry udało się zakończyć zwycięsko.
Nie jest to wymarzony mecz do typowania,bramek może wiele nie być,ale wg mnie kluczowe są dwie sprawy:
- po pierwsze Legia jest o wiele słabsza gdy się broni niż gdy atakuje
- no i brak Rado ,który umie przetrzymać piłkę,kiwnąć,zagrać niekonwencjonalnie i wiele innych rzeczy które powinien potrafić zawodnik mistrza Polski a niestety na Łazienkowskiej wśród graczy z pola jest tylko jeden taki.
Nie wiem czy ten Xavier znaczy tyle dla Metalista ile dla Legii Radović,ale nawet jeśli tak,to w wygraną dziś jakoś nie bardzo wierzę.
Mój typ na ten mecz to 1 DNB @ 1,83 Bet365 (uni widze @1,89 ma) z dosyć wstrzemięźliwym stawkowaniem.

E: A nawet widzę,że w bet365 jest opcja Metalist HA 0 @ 2,00⛔

Zdecydowanie jednak Metalist nie chciał tego wygrać.
Legia przy 3 strzelonych bramkach wygrywa 3 mecze.
Dobry pressing,dobry Duda,Kuciak i Jodłowiec.
 
J 30

jakub87

Użytkownik
A jednak się przeliczyłem. Myślałem że Metalist postawi dość trudne warunki a tu zagrali bardzo słabo. Gdyby za Orlando Sa zagrał Radović to Legia wygrała by to spotkanie zdecydowanie wyżej. Ale i tak gra Legii była pozytywnym zaskoczeniem. Mi się podobał na lewej obronie Guilherme, który walczył o każdą piłkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom