>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 19. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Stoke-Swansea
Typ: Stoke wygra 1 golem
Kurs 4.30
Buk Unibet
Godz: 17:00
Analiza:​
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z Premier League w którym Stoke City będzie przed własna publicznością podejmowało ekipe Walijskiego Swansea. Moim zdaniem bukmacherzy delikatnie zawyżyli kurs na ekipę gospodarzy , którzy w mojej ocenie są faworytem do zdobycia trzech punktów w tym spotkaniu . Swansea co prawda zajmują 5 pozycję w ligowej klasyfikacji i ma na swoim koncie 11 punktów, Stoke natomiast jest na pozycji 16 ma tych punktów 8 , więc jest to niewielka róznica, która w tym spotkaniu jęsli gospodarze sięgną po 6 punkty może zostać zniwelowana . Stoke na swoim stadionie w ostatnich trzech spotkaniach przeciwko Swansea nie przegrało ani jednego meczu, Swansea wygrało tu raz był to rok 2001 więc stare czasy, ogólnie Walijczycy wygrali w tym sezonie tylko pierwsze spotkania wyjazdowe z zespołem Manchesteru United, który byl na początku z totalnej rozsypce i widać było jak tracił punkty, praktycznie z kazdym zespołem z Premier League. Stoke u siebie w tym sezonie nie strzela dużo , i dużo nie traci w 3 meczach łącznie wpadły tu tylko 3 gole, myślę że tutaj spotkanie też moze zakończyć sie na 1 bramce lub na bezbramkowym remisie, uważam jednak że drużyną która o 90 minutach osiągnie tutaj lepszy rezultat jest drużyna gospodarzy jutrzejszego spotkania.
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chameau 19

chameau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta - Parma
Typ: BTTS (obie strzelą)
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Expekt
Analiza:


Witam, na niedzielę chciałbym zaproponować typ z ligi włoskiej, a konkretniej z meczu Atalanta vs Parma. Obie drużyny jak na razie zawodzą swoich kibiców i zajmują kolejno 16 i 18 miejsce w tabeli. Od siebie dodam że nie są to giganci jak Juve czy Roma, ale też nie są chłopcami do bicia żeby okupywać ostatnie miejsca tabeli. Dlatego też uważam, że w tym meczu obie drużyny strzelą gola. Gospodarze liczą przede wszystkim na swojego napastnika Germana Denisa, który w poprzednim sezonie strzelił 13 goli i zaliczył 6 asyst. Atalanta ma serię 4 przegranych meczów, a bilans dotychczasowych bramek to 2:8. Dla gospodarzy nie zagra Estigarribia, Gomez oraz Rosseti. Parma z kolei wierzy w Antonio Cassano – niesfornego, ale ciągle głodnego bramek napastnika (którego nie trzeba chyba bardziej przedstawiać). Problem gości jest skuteczność w defensywie o czym świadczy bilans bramkowy 11:16. Dla Parmy nie zagra Biabiany, Paletta, Cassani i Costa. Myślę że pomimo braków obie ekipy strzelą przynajmniej po bramce, gdyż sytuacja i jednych i drugich staje się mocno nieciekawa. Kibice i zarządy oby drużyn zaczynają się niecierpliwić i uważam że zobaczymy w tym meczu ciekawe widowisko, przede wszystkim bramkowe. Pozdrawiam.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Primera Division, Apertura
Spotkanie:
San Marcos de Arica - Deportes Union La Calera
Typ:
Suma goli 2 zespołu: over 1,5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet
Godzina: 03:00


Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem ciekawe spotkanie z Chile, gdzie odbędzie się spotkanie z 11 kolejki rozgrywek w Primera Division. O 3 pkt walczyć będą drużyny zajmujące 4 i 12 miejsce w tabeli. Na obecną chwilę znacznym faworytem bukmacherów są gospodarze, którzy to znajdują się na 12 miejscu..
Jak wspomniałem gospodarze są na 12 miejscu rozegrali 10 meczy z czego 3 wygrali, 2 razy padł remis i i odnieśli 5 porażek. Ostanie 5 meczy to 3 porażki z rzędu oraz po wygranej i remisie. Drużyna ma oczywiście 11 punktów. Jesli chodzi o gości zajmują 4 miejsce; na 10 meczy bilans ma się tak: 5 wygranych, 3 remisy i 2 porażki co przełożyło się na 18 punktów. Ostatnie 5 meczy ma się tak: 2 wygrane i 3 remisy / 1 wygrana z Huachipato oraz z Cobresal odpowiednio 4:0 &amp; 2:1. Jeśli chodzi o starcia między sobą to tak wiadomo było ich sporo ale nie ma co zaglądać do przeszłości bo liczy się to co jest teraz ale w sezonie 2010 były 4 spotkania - 2 z nich wygrali dzisiejsi goście 1 raz wygrali gospodarze i padł remis. Co więcej w trzech tych meczach dzisiejsi goście strzelili minimum te 2 gole!
W ostatnim spotkaniu z dnia 31.03.2013 padł bramkowy remis 1:1 i tu również gospodarze z dziś grali wtedy u siebie. Przeglądając wszystkie informacje postanowiłem, że zagram sobie zakład na to, że goście zdobędą te 2 bramki - zwycięzcę nie łatwo tutaj dziś wytypować możliwe, że będą to goście bo kurs na nich jest znacznie wyższy niż na te 2 gole z ich strony. Polecam zagrać za jakieś drobniaki bo nigdy nic nie wiadomo sport jest nie przewidywalny i wszystko może się tutaj wydarzyć ????
⛔100
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning
Typ: Vancouver Canucks incl.OT ML
Kurs: 1.93
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiejszej nocy czeka nas pierwsze z dwóch starć w bieżącym sezonie pomiędzy gospodarzami a więc Vancouver Canucks a Tampa Bay Lightning.
Zespół Orek w nowy sezon wszedł znakomicie i po 3 swoich występach mają bilans 3-0-0. Błyskawice natomiast po czterech grach na własnym terenie mają bilans 2-1-1. Dzisiejszym starciem z Canucks rozpoczynają oni swój 5-meczowy road trip. Warto wspomnieć, że oba spotkania w ubiegłym sezonie padły łupem Lightning.
Vancouver na dobre chyba wyszły zmiany w offseason bo jak można zobaczyć po statystykach braci Torts bardziej szkodził ich grze aniżeli sprawiał żeby grali lepiej. W tym sezonie Daniel ma już na swoim koncie 1 G i 5 A natomiast Henrik 2 G i 4 A w dodatku wspniałym uzupełnieniem pierwszej linii jest Radim Vrbata który także dokłada swoją cegiełkę (3 G i 2 A). W zespole gości póki co prym punktowy wiedzie defensmen Viktor Hedman który uskładał już 7 pkt za 3 G i 4 A i ma serię 3 gier ze zdobytym golem. Wspiera go oczywiście Stamkos - 3 G i 1 A oraz Filppula z 4 asystami.
Dla gospodarzy dzisiejszy mecz będzie pierwszą okazją od sezonu 1992/1993 na rozpoczęcie sezonu od 4 zwycięstw.
W bramce najprawdopodobniej zadebiutuje dziś Eddie Lack w zespole Orek, który ma zastąpić Millera, który minionej nocki zanotował 30th shotout podczas swej kariery a pierwszy w zespole z Columbii Brytyjskiej. U Błyskawic do sieci powraca Ben Bishop. Ja w tym spotkaniu zwycięzce widzę w zespole gospodarzy a więc...Let&#39;s Go Canucks!!!
⛔100
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 04:00
Spotkanie: Nonito Donaire vs Nicholas Walter Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zaczynamy jutro rano od 4 . Krótko i na temat . Więcej w dziale
Obok takiego kursu jak ostatnio z Drozdem przejść obok nie przejdę . Kurs wyśmienity .

Walka Nonito piorkowego numer 1 rankingu z Waltersem numer 6 .

Nonito jest zdecydowanie lepszy boksersko więc jeżeli będzie skoncentrowany to powinien dobrze wypaść na tle tego silnego ale mało błyskotliwego zawodnika .

Do tego Donaire nigdy nie był na deskach a z bokserami mocno bijącymi zawsze radził sobie doskonale . Jego szybkość , dynamika oraz sztuka ringowa weźmie tutaj górę . Nonito to nadal ścisły top Pound-for-Pound .

Cała armia wraz z sędziami będzie za Nonito . Typuje jego wygraną po dwunastu rundach przewagą kilku pkt . A jak zadziała ponownie jego firmowy Flash rywal padnie zimny na glebe .

Kurs mocno mnie zaskoczył .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: La Coruna - Valencia
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:

Deportivo Dopiero miało ze dwa niezłe spotkania. Z Celtą, mimo że przegrali. Jednak
wraz słabsi byli. Jednak mogli zremisować, ale w 89 min nie wykorzystali karnego. Z Realem dno w obronie, a to może Valencia wykorzystać. Valencia lubi zagrać z kontry, tak jak Real. Może znów Deportivo dostanie baty...?
W obronie Valencia gra znakomicie, nie bardzo pozwalają na tworzenie sytuacji, są po prostu wszędzie, nie odpuszczają nawet gdy wysoko wygrywają! Pozwolili Atletico tworzyć sytuacje tylko z wrzutek, a poprzednim rywalom prawie wcale nie pozwalali znajdować się pod bramką, mimo że znaczącego posiadania piłki jeszcze nie mieli.
Kurs 2,0... znakomity! A właśnie po takim stawiałem. Teraz można jeszcza łapać po 1,9.
Tu zapewne Deportivo przejmie posiadanie piłki, bo Valencia na wyjeździe lubi pograć na kontrę i dawać te długie prostopadłe piłki, co wychodzi im z każdym rywalem do tej pory świetnie!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szczypiorkowy 17

szczypiorkowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stoke - Swansea
Typ: 2
Kurs: 2,96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na niedziele wybrałem jeden z dwóch meczy z Premier League.
Swansea które zajmuje 7 miejsce w lidze uważam za faworyta tego spotkania. Bilans ogólny spotkań tej drużyny to 3-2-2, a bramek 10:8. Na wyjeździe na 3 spotkania mają po jednym zwycięstwie, remisie oraz porażce. Wygrali pierwszy mecz na cudzym boisku, ale raczej z nie byle kim, a United. Ostatnio ciężko im o zwycięstwo, ale myślę że w tym właśnie meczu przerwą pasę 4 meczy w angielskiej ekstraklasie bez zwycięstwa. W sezonie 2013/14 2 spotkania między tymi drużynami w PL kończyły się remisem.
Stoke ma jeden mecz mniej wygrany, a zarazem jeden mecz więcej przegrany w porównaniu do niedzielnego przeciwnika. Ich bilans bramek wynosi 6:8. Ostatni mecz przegrali z Sunderland 3:1 na wyjeździe. Gospodarze w meczach u siebie strzeli na razie tylko 1 bramkę (w wygranym meczu z Newcastle) tracąc 2 (po jednej w dwóch przegranych meczach).
Dla odważnych mogę jeszcze polecić typ, Swansea wygra 1 golem - ale jednak w Typie Dnia skupię się na bezpośrednim zwycięscy meczu.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Dallas Stars - Philadelphia Flyers
Typ: 1
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z NHL obok którego nie mogę przejść obojętnie szczególnie po takim kursie, a dokładniej pojedynek pomiędzy Dallas Stars a Philadelphia Flyers. W tym meczu zdecydowanym faworytem według mnie jest drużyna gospodarzy która już z dnia na dzień łapie coraz większa formę i ich mecze ogląda się z wielką przyjemnością . Świetne ostatnie dwa pojedynki z pingwinami i Columbus tylko umacniają mnie w tym typie. To co można jeszcze powiedzieć to świetna dyspozycja T.Seguina, który w dwóch spotkaniach strzelił 4 gole i świetne dwa transfery które zaczynają się spłacać .. a dokładniej Spezza i Hemsky. Goście cały czas szukają formy, dotychczas w 4 spotkaniach w obecnym sezonie nie wygrali żadnego pojedynku. Na wyjazdach grają bardzo słabo bo ostatnie ich zwycięstwo zanotowali zaledwie w kwietniu tego roku. Ostatni pojedynek tych drużyn na tafli w Dallas skończył się wygraną gospodarzy az 5-1. Gram to spotkanie bezpieczniej na czystą jedynkę po kursie 2,0 ale polecam zagrać odważniej handicap -1,5 albo bramkę T. Seguina.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie : Lyon - Montpellier
Godzina : 21:00
Typ : 1
Kurs : 1.72
Bukmacher : Expekt​

Wczorajszy typ, wszedł już w 17 minucie, dziś tak prosto nie będzie.
Jeden z najciekawszych meczy w 10. kolejce Ligue 1. Spotkanie sąsiadujących ze sobą Olympique Lyon z Montpellier. Mecz zostanie rozegrany na Stade Gerland, które ostatnio jest prawdziwą twierdzą dla klubów z ligi francuskiej. Ostatnio Lyon spisuje się bardzo dobrze. Są niepokonani od 5 spotkań, w tym mecz na Parc de Princes zremisowany z PSG i remis z Nantes, a u siebie 3 wygrane, kolejno z Monaco (2:1), Lorient (4:0) i Lille (3:0). co daje nam 9 pkt i bilans 9:1 - wprost świetny, patrząc w perspektywie całego sezonu, gdzie początkowo Lyon znajdował się w drugiej połowie tabeli. Trener Fournier, powiedział również, że do dyspozycji będą wszyscy poza kontuzjowanymi Fofaną i Grenierem. Taka sytuacja przed meczem niedzielnym może napawać optymizmem. Montpellier jest pozycję pod Olympique&#39;iem - zajmują siódmą lokatę, również z dorobkiem 14-stu punktów. Bilans bramkowy 8:5, w porównaniu z Lyonem (15:8) nie prezentuje się najlepiej. Montpellier ostatnio gra w kratkę, dwa zwycięstwa ze słabymi Guingamp i Lorient (oba u siebie), no i na wyjazdach ostatnie trzy spotkania to porażka i dwa remisy. Oglądałem mecz OL z Lille i grali naprawdę bardzo dobrze, kreatywna druga linia, sporo akcji pod bramkowych, mieli pomysł na grę, i przyjemnie się ich oglądało. Montpellier w tym sezonie chyba nie oglądałem, ale sądząc po wynikach nie grają najlepiej. Z info jakie podał mi znajomy, Montpellier nie przygotowało się najlepiej do spotkania, bo ich obiekty treningowe były zalane, kolejny fakt dlaczego można zagrać na ekipę Fourniera. Mi imponuje również gra Olympique&#39;u na Stade Gerland, gdzie grają naprawdę świetnie, mają najlepszy bilans w lidze, na pięć spotkań 4-0-1 i bramki 11:2, ciężko stąd wywieźć chociaż punkt, ta sztuka udała się tylko Lens i oni wywieźli komplet. Montpellier na wyjazdach zaczęło od ładnej wygranej na Stade Velodrome 0:2 z Marsylią, po czym było nie najlepiej, wspomniana porażka i dwa remisy. Wydaje mi się, że jutrzejszy mecz, również nie będzie należał do najlepszych. Patrząc na tabelę, Lyon chcąc zbliżyć się do czołówki musi wygrać niedzielny mecz, bo ekipy z wyższych miejsc, grają mecze z niżej notowanymi rywalami. Pomimo to, wydaje mi się, że w szatni Lyonu jest ta sportowa złość i chęć odgryzienia się za zeszły sezon, gdzie u siebie piłkarze OL bezbramkowo zremisowali, a na wyjeździe dostali aż 5:1. Na pięć ostatnich spotkań bezpośrednich na Stade Gerland - jedno wygrało Montpellier, trzy Lyon, i ostatni to wspomniany remis. Wydaje mi się, że podopiecznym Huberta Fourniera, łatwo w niedzielę nie będzie, ale 3 pkt powinny być dopisane w niedzielny wieczór gospodarzom.
Pomogłem? Kliknij &quot;+dzięki&quot; ????
✅72 // nie dodawaj następnym razem herbów ???? //
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fiorentina - Lazio
Typ: 2/2
Kurs: 5.42
Bukmacher: Bet-at-home.pl
Analiza:
Witam. Jutro przed nami spotkania 7 kolejki włoskiej Serie A a w pierwszym niedzielny meczu Fiorentina podejmuje u siebie Lazio Rzym. Faworytem według buka i pewnie wielu osób są gospodarze. Jednak moim zdaniem wieksze szanse na wygrana ma Lazio.Forma obu zespołów jest porównywalna. Fiorentina wygrała ostatnio w Lidze Europy 3:0 z Dynamem Mińsk i w takim samym stosunku z Interem w lidze włoskiej. Natomiast Lazio pokonało w ostatniej kolejce Palermo aż 4:0. W takiej sytuacji wieksze szanse jako gospodarz powinna mieć fiorentina jednak Lazio na jej terenie radzi sobie całkiem nieźle. Które przegrało tylko sześć z dwudziestu rozegranych tam spotkań. Gospodarze wystapia bez swoich najlepszych atakujących czyli Gomeza i Rossiego. Dlatego przewiduje że Lazio zdobedzie przynajmniej 1 bramke w pierwszej połowie i taki wynik dowiezie juz do końca spotkania.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Superliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Trabzon - Mersin
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szósta kolejka tureckiej ekstraklasy. Mecz na &quot;przełamanie&quot; drużyny z Trabzonu, która jak wiadomo jest rywalem Legii w LE. Po 5 spotkaniach gospodarze są bez wciąż bez zwycięstwa (0-4-1), co jest dla klubu mającego co roku ambicje walczyć co najmniej o podium katastrofą. Algierczycy Medjani i Belkalem, ich były reprezentacjny trener Halihodzic, Porugalczyk Bosingwa czy Paragwajczyk Cardozo wiele mówią o potencjale tego klubu jak na tureckie warunki. Goście z Mersin notują świetny start (3-1-1) i zajmują na tą chwilę 3 lokatę (TSK 15...). Bilans spotkań bezposrednich z lat 2011-2013 : 3-2-1 na korzyść bardziej utytułowanego z klubów. Mimo, że w tygodniu faworyta czeka mecz w LE (z Lokeren) na pewno mobilizacja przed meczem ligowym jest 100-procentowa, bo większe straty do czołówki mogą mieć na koniec sezonu opłakane skutki.
✅86
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Süper Lig )
Spotkanie: Bursaspor - Eskişehirspor
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godzina: 12.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Turcji gdzie odbędzie się 6 kolejka tamtejszej Süper Lig.
W turecki mieście Bursa liczącym ponad milion siedemset tysięcy mieszkańców na tamtejszym Bursa Atatürk Stadium mogącym pomieścić prawie dwadzieścia pięć i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe pomiędzy miejscowym Bursaspor Kulübü Derneği założonym w 1963 roku o barwach zielono-białych a w gości z miasta Eskişehir liczącego około sześćset pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1965 o barwach czerwono-czarno-żółtych a mianowicie Eskişehirspor Kulübü.
Bursaspor rozegrał w tym sezonie ligowym 5 spotkań w których zdobył 6 punktów po 2 zwycięstwach oraz 2 porażkach i zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 4-6.
Eskişehirspor zdobył 5 oczek w swoich 5 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 2 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tureckiej Süper Lig, bilans bramek 4-6.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 2 razy i dwa razy ponieśli porażkę, bilans bramek na swoim Bursa Atatürk Stadium 0-3.
Goście zdobyli 2 punkty w swoich 2 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 remisach, bilans bramkowy w delegacjach 1-1.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz obie drużyny obecnie w tabeli Süper Lig dzieli tylko 1 oczko a w ostatnich 7 meczach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami w Bursie 4 razy lepsi byli gospodazre z Bursy, raz padł wynik remisowy oraz 2 razy komplet punktów pojechał do miasta Eskişehir.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Bursaspor Kulübü Derneği u siebie w tym sezonie ligowym na swoim Bursa Atatürk Stadium nie zdobył jeszcze punktów oraz bramek lecz jego te 2 mecze były z Galatasaray oraz Besiktasem czyli bardzo uznanymi firmami w Turcji ale drużyna z Bursy teraz dostała trochę gorszą drużynę i powinni to wykorzystać a Eskişehirspor Kulübü w delegacjach 2 oczka na ciężkich tereniach w Galatasaray oraz Besiktasie lecz moim zdaniem gospodarze Bursaspor są podrażnieni i zrobią wszystko aby pokonać gości z miasta Eskişehir i moim zdaniem im się to uda i komplet 3 oczek pozostanie na Bursa Atatürk Stadium.
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Division 1
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tromsdalen - Bryne
Typ: 1x
Kurs: 1.41
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś (jutro?) w Norwegi rozpocznie 28. kolejka rozgrywek pomiędzy gospodarzami (34:49),którzy na 14. miejscu spadkowym w tabeli będą grać z przyjezdnymi z Bryne (44:46). Gospodarze żeby nie świecić na czerwono w tabeli będą musieli wygrać to spotkanie. H2H pomiędzy drużynami wygląda lepiej dla gospodarzy - ostatnie 5 spotkań kończyło się 3. wygranymi Tromsdalen,1 remis i 1 przegrana.
Tromsdalen gorzej wypada w ataku,w straconych bramach wyglądają podobnie,poza tym goście mają dobrą passe 4. wygranych meczów-szczęście kiedyś się kończy.
Dla odważnych czysta wygrana Tromsdalen po kursie 2.40.
✅41
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
1:00
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Pitss win 1 Tercja
@ 2,28
Betsson !
Dziś już znacznie bogatsza oferta w wybraniu przeze mnie meczy NHL i ten który upolowałem, mam zamiar o nim nie co więcej napisać. Pingwiny po ostatniej porażce, z Gwiazdkami zniesmaczonymi minami zakończyli mecz. W ostatnich 4 sekundach nie upilnowali Seguina, który ten swobodnie oddał snap shot, zamieniający na gola podczas gry na przewagi jednego zawodnika. A przypomnę, że na ławie kar nie kto inny siedział jak Crosby. Na konferencji prasowej powiedział, że całą winę z tej bramki ponosi za siebie i dziś już żeby takie błędy popełniać w końcowych minutach meczu, nie będzie miało miejsca. Crosby i spółka na swoich śmieciach grają bardzo twardo. Nie zostawiając suchej nitki rywalom, zwłaszcza w pierwszych tercjach. Są bardzo silnym produktywnym zespołem, mający siłę w ofensywie. Wyspiarze jak widać od początku sezonu to nie ogórki, ani chłopcy do bicia. Będą stanowić groźny opór aby powstrzymać Pingwiny, ale czy to się uda? Pingwiny mający lekką presję po ostatnim meczu, muszą zmazać i poskromić ostatnią porażkę, więc ich mecz będzie na pewno zacięty. Rzadko kiedy i w tamtym sezonie ekipa z Pensylwanii grająca na swoich śmieciach wychodziła przegrana po 1 tercji. Solidna gra podczas powerplay, dużo kąśliwych strzałów. Defensywa z Nowego Jorku będzie musiała być na baczności aby ich zatrzymać, ale jestem pewny, że łatwej roboty mieć nie będą. Spodziewam się mimo wszystkiego trudnego meczu, bo i gospodarze będą musieli się dużo napocić, aby wyjść tu zwycięsko, wiedząc że po drugiej stronie są w dobrej formie Gospodarze. Ja jednak zaryzykuje i zagram win Pingwinów po 1 tercji.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 4

climex

Użytkownik
Dyscyplina: National Hockey League
Godzina: 02:00
Spotkanie: Dallas Stars – Philadelphia Flyers
Typ: X2 (Philadelphia lub remis w regulaminowym czasie gry)
Kurs: 1.77
Bukmacher:
Analiza:
Lotnicy bardzo słabo rozpoczęli sezon, przegrywając dotychczas każdy mecz. Dwukrotnie zabrakło jednak naprawdę niewiele do zwycięstwa - przegrali w rzutach karnych z Montreal Canadiens i Anaheim Ducks. Gwiazdy natomiast mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i tyle samo porażek.
Gracze Philadelphia Flyers wyjdą bardzo zmotywowani na ten mecz, dlatego stawiam, że nie przegrają w regulaminowym czasie gry.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Korona - Lech
Typ: Lech (handicap +1,5)
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lech pod wodza Macieja Skorzy gra zdecydowanie lepiej niz latem, a efektowna i skuteczna gra ma odzwierciedlenie w wynikach. Zmiazdzony Zawisza i Belchatow, postraszona Legia - to naprawde dobrze wrozy druzynie z Poznania. Jutro zagra ona w Kielcach z Korona i licze na podtrzymanie dobrej passy. Jak powszechnie wiadomo, glowny cel kielczan na ten sezon to utrzymanie, na pewno liczyli oni na wiecej, lecz pierwsze kolejki brutalnie ich zweryfikowaly. &quot;Banda swirow&quot; sie posypala, a zamiast nich graja teraz obcokrajowcy, ktorzy w wiekszosci sa parodystami a nie powaznymi pilkarzami. Lech natomiast po przerwie reprezentacyjnej zostal wzmocniony graczami ktorzy wracaja po kontuzjach, wiec powinien byc on jeszcze lepszy niz wczesniej. Szybko wyleczyl sie Kownacki, ktory utrzymuje dobra forme, co potwierdzil dzis bramka w meczu rezerw z Warta Poznan. Ponadto do gry wraca Sadajew, ktory przed urazem pokazal sie ze swietnej strony w meczu z Zawisza. Ogolnie Lech nie ma juz takiego szpitala jak ponad dwa tygodnie temu, wiec Skorza nie musi sie martwic o skompletowanie skladu. Mam nadzieje ze Kolejorz w pelni sil bedzie w stanie pokonac slaba Korone kilkoma bramkami, wierze ze ich na to stac. Pozdrawiam.
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Wyścigi motocyklowe
Godzina: 02:40

Spotkanie: Iannone - Dovizioso
Typ: 1
Kurs: 1.89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
No i po raz kolejny typ z moich ulubionych motorków ???? . Tym razem motocykliści startują w Australii na torze Phillip Island. Na dzisiejszy typ wybrałem bezpośredni pojedynek dwóch włochów a mianowicie Andrei Iannone i Andrei Dovizioso. Dovizioso jeździ w Australii słabo. Po ostatnich naprawdę dobrych startach - wygrane kwalifikacje w Japonii i 5 miejsce w wyścigu, 4 miejsce we Włoszech, w kraju kangurów troszkę obniżył loty - w kwalifikacjach dopiero 10 wynik, treningi też nie napawają optymizmem przed wyścigiem, w FP3 i FP4 jedenaste i dwunaste miejsce. A Iannone ma całkiem udany weekend - jeden trening wygrany a w pozostałych trzech na podium i trecie miejsca a w kwalifikacjach nieco słabiej i 7 pozycja. W poprzednich wyścigach Iannone nieznacznie ustępował rodakowi plasując się jedną pozycją za nim. W Australii powinien w końcu zająć lepszą pozycję, cały weekend jeździ bardzo równo i ma bardzo duże szanse uplasować się za wielką czwórką( Marquez, Pedrosa, Rossi, Lorrenzo).
✅89
 
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik - Wisła
Typ: Remis
Kurs: 3,3
Bukmacher: Bet365

Mam dziwne Deja Vu, przyglądając się poczynaniom Wisły w tym sezonie, a no tak w poprzednim sezonie było to samo, bardzo dobry start, nawet przez chwile Wisła była liderem. No ale jak to miało miejsce rok temu, znowu Wisła przeżywa kryzys, a za 3 dni przyjdzie im się zmierzyć z aktualnym liderem, pewnie grającym Górnikiem, ale któremu zdarzały się wpadki u siebie. Wracam po przerwie reprezentacyjnej, więc może coś się zmieni w grze Wisły, miała czas na przygotowanie się do meczu.Wisła przed przerwą była w słabej formie, i trochę spadła w lidze, pora zebrać jakieś punkty. Nie widzę zwycięstwa żadnej z drużyn, dlatego typuje remis.
W Wiśle duzo zależy od Semir Stilic, który przed przerwą nie prezentował się najlepiej, więc to też nie wróży za dobrze.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie: Defensa - Lanus
Typ: 2DNB
Kurs: 2.73
Godz: 1:30
Bukmacher: bet365
12 kolejka spotkan w argentynskiej Torneo de Transicion. Ten mecz moze byc z gatunku ustawionych. Kursy na Defense spadły z ponad 3 na 2, więc przesuneli się na rolę faworyta. Czemu? ano dlatego, ze Lanus będzie oszczędzało zawodników w zwiazku z tym ,ze graja w Copa Sudamericana. Pierwszy mecz przegrali 1;2 z Cerro Porteno i mecz u siebie bedzie dla nich decydujący. Raz ze wystapia w mixowanym składzie, a dwa ze są troche zmęczeni. Defensa to beniaminek z najgorszym bilansem gier u siebie. Pierwszą wygraną zanotowali 4 pazdziernika, chwile przed przerwą reprezentacyjną. Poza tym tracą sporo bramek (20 w 11 meczach). Lanus za to 3 miejsce w tabeli (jak wygraja to drugie). Na wyjezdzie jeszcze nie remisowali w tym sezonie. No i 8 meczow bez porazki pod rząd w lidze. Brak spotkan bezposrednich bo te druzyny nie grały niedawno w tej samej lidze, więc to pierwsze spotkanie. Jakos ciezko mi zobaczyc tu wygraną gospodarzy. X lub 2, jesli zagrają oczywiscie nie całkiem rezerwowym składem.
✅173
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom