>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 12. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Anglia
Typ: Obie drużyny strzelą - Nie
Kurs: 1.69
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Anglicy znajdują się w łatwej grupie i powinni bez problemu awansować dalej, nawet jak nie są jeszcze do końca drużyną zgraną, pierwszy mecz wygrali z najgroźniejszym rywalem Szwajcarią na wyjeździe 2:0, potem po średnim meczu z San Marino tylko 5:0, słaba skuteczność Anglików, no ale zwycięstwo jest i to najważniejsze.
Dzisiaj się zmierzą z Estonią, do tej pory Estończycy nigdy jeszcze nie strzelili bramki Anglikom i nie powinno to się po jutrzejszym meczu zmienić.
Estończycy zaczęli te kwalifikacje nie najgorzej jak na nich, zwycięstwo z Słowenią 1:0 u siebie, i porażka 0:1 na wyjeździe z Litwą. Jest to drużyna która nie ma mocnego potencjału w ofensywie i gdy tylko rywal jest mocniejszy to ciężko im strzelić gola.
Anglicy może nie zachwycają, tak jak powinni ale w takim meczu z średniakiem europejskim powinni sobie poradzić, o ile w ataku nie liczę na jakiś grom goli, to myślę że w obronie zagrają na czysto 0:2 bądź 0:3, taki powinien być jutro wynik.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL !
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens
Typ: Player total shots on goal: Claude Giroux powyżej 2.5
Kurs: |1.75|
Buk: Betsson !
Dzisiaj już bogatsza oferta w meczach, a ja już jestem w myślach w Pensylwanii. Mój ruch idzie dziś w stronę zawodnika zespołu gospodarzy. 26latek, który nie ma zamiaru odchodzić z Flyers, dziś będzie rywalizował z bardzo wygórowanym przeciwnikiem jakim są ekipa z Montrealu. Dzisiaj zaufam jemu i już tłumaczę dlaczego. Claude, gra w pierwszej linii z Vorackiem i Shennem. Ci dwaj odstają nie co od poziomu &#39;&#39;mojego gracza&#39;&#39; któremu dziś zaufam ale mimo to nie stoją w miejscu. Claude z pewnością jest zawodnikiem nieobliczalnym i na pewno nieustępliwym ale i bardzo walecznym, jego level z meczu na mecz się narasta wiedząc, że ostatnie jego mecze i jego drużyny to są dwie przegrane. Dziś już wypada wyciągnąć wnioski i iść po wygraną. Wells Fargo Center jest twierdzą lotników i zawsze tutaj obojętnie kto przyjedzie, trudno się zdobywa komplet punktów. Kapitan Lotników jest odpowiednio zmotywowany aby ugrać tutaj komplet punktów. Habs gra ich wygląda poprawnie, Subban odwala kawał dobrej roboty, oddaje mnóstwo strzałów, dobrze pilnuje na bandach, ale dziś będzie również miał ciężki orzech do zgryzienia, co kapitana Flyers. Podczas powerplay, # 28 gra niemal całe 2 minuty, jak nie asystuje to oddaję strzał na bramkę i umieszcza gumę w sieci. Dziś zobaczymy Price&#39;a między słupkami ale i on już kapitulował kiedy po drugiej stronie zawsze groźny Giroux. Gospodarze słyną od agresywnej gry i prowokowania przeciwników do popełniania kar. Nie twierdzę że wygrają ale nie jest to niemożliwe. Kluczem oczywiście mojego betu będzie to, że sam kapitan będzie dziś rozdawał karty w swojej ekipie i zacznie się od niego bombardowanie na bramkę gości. Przypomnę tylko (choć zaznaczam że się tym nie sugeruję) że w jednym z meczu z Montrealem sam kapitan zaaplikował aż 7 strzałów, w tym dwa już w pierwszej tercji.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, NLCS
Godzina: 02:00
Spotkanie: St.Louis Cardinals - San Francisco Giants
Typ: St.Louis Cardinals ML
Kurs: 1.83
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Pitching MatchUp:
Giants LHP Madison Bumgarner (1-1, 1.13 ERA) vs. Cardinals RHP Adam Wainwright (0-0, 12.46 ERA)

Wczorajsze spotkanie w ALCS udało się przewidzieć co prawda mecz zakończony w extras ale co najważniejsze na +.
Dziś spotkanie otwarcia w NLCS pomiędzy St.Louis Cardinals a &quot;moimi&quot; San Francisco Giants. Na samym początku z bólem serca muszę stwierdzić, że dla mnie faworytem w tej konfrontacji jest zespół gospodarzy. Oba zespoły w ostatnich 5 latach 4-krotnie między sobą rozstrzygały udział reprezentanta NL w World Series. Cardinals wygrywali NLCS w 2011 i 2013, natomiast Giants w 2010 i 2012.
Będzie to starcie &quot;bliźniaków&quot; (nazywam ich tak z racji podobieństwa fizycznego) na pozycji pitchera, bo obie ekipy wystawiają na to starcie swoich TOP-owych miotaczy a więc Wainwrighta i Bumgarnera.

Wainio podczas swej kariery pałkarzy Giants widział w 172 PA i przeciwko nim linie .239/.275/.344 z 3 homerami wybitymi przez tego samego gościa a mianowicie Huntera Pence&#39;a. Wainwright jest 5-5 w 12 występach (10 startach) przeciwko San Francisco z 3.11 ERA i 1-1 z 5.25 ERA w dwóch spotkaniach rozgrywanych w tym sezonie. Trochę niepokoi mnie info jakoby Adam miał problemy z łokciem jednak coach Mike Matheny zapewnia, że raporty medyczne są przesadzone i z Wainio wszystko jest okey.

MadBum podczas swej kariery batterów Cardinals widział w 112 PA i ma linie .240/.295/.346 z 1 HR wybitym przez Jhonnego Peralte. Bumgarner jest 3-4 z 3.97 w 7 startach przeciwko St.Louis podczas swej kariery i 1-1 z 3.00 ERA także w dwóch spotkaniach z tego sezonu.

Będzie to także starcie chyba dwóch najlepszych catcherów w całej lidze, więc Yadiera Moliny u Kardynałów i Bustera Posey&#39;a w zespole Giants. O ile Molina nie wątpliwie jest lepszy w defensywie tak Buster lepiej wygląda w offensywie. Bardzo jestem ciekawy rywalizacji tych panów.

Cardinals na tę serię włączają do swego rosteru A.J Pierzyńskiego natomiast Michael Wacha wypada z rotacji SP i ląduje jako bullpen podobnie sprawa wygląda u Giants, których bullpen wzmacnia &quot;The Freak&quot; a więc Tim Lincecum.

Seria zapowiada się niesamowicie i zapewne będzie potrzeba wielu gier (może nawet 7) aby ją rozstrzygnąć jednak w dzisiejszym meczu faworyta upatruje w zespole gospodarzy a więc z bólem serca...Let&#39;s Go Cardinals!!! :kwasny4565:
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Tenis #WTA Linz g. 13:30
Giorgi C. - Pliskova Ka.
Giorgi C. wygra.
@1.92
PinnacleSports

Dziś Wam polecałem półfinał tutaj . I jutro lecim z finałem, typ również na zwycięstwo mojej faworytki, bo widzę spore atuty u niej. Mianowicie zagrała jak przypuszczałem, że zagra i pomimo iż było troche nierówności, gdy gra już się ułożyła. Tak przerwa między 1 a 2 setem dała jej na tyle ochłonać i poukładać grę, że spokojnie zamknęła dzisiejszy półfinał w 2ch setach. Co od stanu 2:4 w 1 secie dla mnie było dość znaczną zagatką, bo przestała dominować znacznie na korcie.

Półfinał Pliskovej był pełen był pokazaniem tego jak faworyt się męczy, Friedsman postawiła się dość znacznie - do momentu kiedy to po wygranym gemie nagle wezwała lekarza (stan 6:2, 1:2) i ta jej owinęła/zabandażowała brzuch/pępek.. a nie miała żadnej rany. Od tego momentu znacznie pogroszyła się jej gra z zaplecza, przestała i tak agresywnie grać jak wcześniej i dobiegać do piłek do których wcześniej próbowała dobiec i odegrać byleby piłka przeleciała na drugą stronę kortu. Też tak osłabiona była w stanie sobie wyrobić bp i przełamania, więc to pokazuje predyspozycje samej Pliskovej..
Szczerze powiedzawszy liczyłem tutaj, że dogiem będzie dość znaczym Giorgi, ale Janusze też oglądali chyba spotkania i nie grają po nazwisku. Dla mnie kurs jaki pograłem jest ok. Typ wydaje się być pewny jeżeli nie stanie się nic od nich nie zależne - dlatego gram tam gdzie krecz wygrana/przegrana.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, El. EURO 2016
Godzina:18:00
Spotkanie: Estonia: Anglia
Typ: Anglia (-2)
Kurs: 2,88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niedzielny mecz będzie dla Anglików spacerkiem, co do tego chyba wszyscy się zgodzą. Jedyną niewiadomą jest ilość bramek jaką Anglicy wcisną Estończykom. Jeżeli Synom Albionu uda się jutro szybko pokonać Sergieja Pareikę po raz pierwszy, to kolejne bramki będą kwestią czasu, ale jeśli Estończycy utrzymają czyste konto do 45/60 minuty, to może się zrobić nerwowo. Swój typ opieram głównie na tym, że Estończycy to drużyna słaba i mojego zdania nie zmieni niedawna wiktoria nad Słowenią. Anglicy ostatnie dwa mecze wygrali, co prawda mecz z San Marino nie może być żadnym wyznacznikiem ich formy, ale ich wrześniowa wygrana ze Szwajcarami robi już jakieś wrażenie, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę dyspozycję tych drużyn na mundialu. Słowem podsumowania: Anglia szybko strzela gola=Anglia pokrywa handicap -2.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Godzina : 10:30
Spotkanie : Federer - Simon
Typ : Federer - 5,5 gema
Kurs : 3,10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Po tym co widziałem dzisiaj ten typ to spore value. Federer często chodził do siatki i nawet Djokovic miał problemy z dokładnym minięciem, co prawda kilka razy mu się to udało, ale Francuz takim wirtuozem gry defensywnej nie jest. Serwis wykonaniu Szwajcara to absolutny majstersztyk. Krótko mówiąc, geniusz w formie.
Ofensywny tenis Fedrerera w konfrontacji z mało agresywnym Simonem na pewno weźmie górę, 81 tytuł w karierze stanie się faktem.
Obaj są w formie, ale nie bez powodu Federer jest nazywany najlepszym w historii tej dyscypliny.
⛔100
 
K 8

kubeush

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje EURO 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Czarnogóra
Typ: Austria
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Austria jest faworytem tego meczu. Po ostatnim remisie Czarnogóry z Liechtensteinem podjęcie decyzji na kogo postawić wydaje się łatwe. Obie drużyny mają 4 punkty, ale to Austria miała trudniejszych przeciwników i prezentowała lepszy futbol.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

ciosma

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna- Korea:K-League Classic
Godzina:7:00
Spotkanie:Busan-Jeju
Typ: under 2,5
Kurs : 1,62
Bukmacher : Bet365
Analiza: W lidze koreańskiej na ogół nie pada ogromna liczba bramek. Na jutro wybrałem jednak spotkanie między drużynami Busan i Jeju. Busan jest ostatnie w tabeli,Jeju natomiast 4 w 12 zespołowej lidze. Typuję under 2,5,ponieważ na 15 dotychczasowych meczy Busanu u siebie ,jak i Jeju na wyjeździe tylko 4 razy zdarzał się over 2,5.Dodatkowo Busan ostatnio jakby drgnął-musi odpędzić sie od miana czerwonej latarni ligi-więc nie może i według mnie nie straci jutro wielu goli,szczególnie,że ofensywa Jeju pozostawia wiele do życzenia (32 gole strzelone w 30 meczach i tylko 12 bramek zdobytych w 15 meczach wyjazdowych)
⛔100
 
B 3

bagsik

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Argentyna
Godzina: 01.30
Spotkanie: Quilmes-Lanus
Typ: Quilmes -12.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, kolejny typ na dzisiejszą noc. Liga argentyńska w koszykówkę. Gospodarze powinni bez większych problemów wygrać z hand - 12.5pkt z drużyną Lanus, która po 3 przegranych meczach ma stosunek pkt 195-281. Trzeba korzystać i wygrywać .Pozdro
kiepska analiza
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: A.S. Livorno Calcio - Trapani
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Włoch gdzie odbędzie się 8 kolejka gier Serie B.
We włoskim Livorno liczącym ponad sto sześćdziesiąt jeden tysięcy mieszkańców na Stadio Armando Picchi mogącym pomieścić ponad dziewiętnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associazione Sportiva Livorno Calcio założonym w 1915 roku o barwach czerwono-czarnych a w gości z miasta Trapani liczacego ponad siedemdziesiąt i pół tysiąca mieszkańców przyjedzie drużyna załozona w roku 1905 o barwach granatowych a mianowicie Trapani Calcio.
A.S. Livorno Calcio rozegrało w tym sezonie ligowym 7 spotkań w których zdobyło 11 punktów po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 2 porażkach i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 6-6.
Trapani zdobyło 12 oczek w swoich 7 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 1 porażce co daje obecnie 6 pozycję w tabeli włoskiej Serie B, bilans bramkowy 11-11.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 4 razy zdobywając w nich 8 oczek po 2 wygranych oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na swoim Stadio Armando Picchi 4-2.
Goście zdobyli 2 punkty w swoich 3 spotkaniach rozegranych na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 2 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramek w delegacjach 4-7.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyz obecnie w tabeli ligowej obie drużyny dzieli tylko jeden punkt.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Associazione Sportiva Livorno Calcio w tym sezonie ligowym u siebie gra bardzo dobrze i to na swoim Stadio Armando Picchi zebrało więcej punktów a Trapani Calcio jest wysoko w tabeli ligowej lecz powoduja to raczej mecze przed własną publicznością gdzie graja bardzo dobrze ale w delegacji tak dobrze juz nie grają i do tego traca sporo bramek i moim zdaniem zespół z miasta Livorno to wykorzysta i zgarnie cała pulę 3 oczek.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
Typ: Tampa Bay Lightning ML
Kurs: 1.56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tampa Bay po ostatniej wygranej dopiero w dogrywce z Panterami kontynuuje serię meczów w domu, a kolejnym przeciwnikiem są Ottawa Senators. Senatorzy są drużyną zdecydowanie silniejszą niż Pantery, nie jest to zlepek gwiazd i nie posiadają wielkich nazwisk, jednak jest to drużyna solidna notująca regularne wyniki względem swojego poziomu. W poprzednim sezonie zakończyli sezon na 11 miejscu konferencji Wschodniej i nie zagrali w playoffach, co w tym roku postarają się zmienić. Do Florydy przyjeżdżają w porażką na swoim koncie zaliczoną w meczu z Nashville, 3-2 w regularnym czasie, gdzie ich obrona posypała się w 3 tercji, wpuszczając krążek aż 3 razy w ciągu 10 minut. Oglądając Tampe Bay w meczu z Panterami przede wszystkim podobał mi się ich atak i pressing, brakowało skuteczności i mimo aż 32 strzałów bramkarz przeciwników wybronił 29 z nich, a wszystkie zdobyte 3 gole były w przewadze przy skuteczności 30% power play. Bardzo ładnie się też bronili i przez połowę 3 tercji Pantery nie miały za bardzo nic do powiedzenia, notując strzał na 2-2 dopiero w 13 minucie co ostatecznie doprowadziło do dogrywki. Błyskawice mogą się też pochwalić obroną w 5 power-playach panter gdzie nie wpuścili żadnego z 5 strzałów, przede wszystkim skutecznie nie dopuszczając samej możliwości strzału.
Ottawa mimo paru nabytków, których zobaczymy dzisiaj na lodzie, między innymi David Legwand oraz Alex Chiasson wyglądają słabiej niż sezon temu, tracąc przede wszystkim Alesa Hemskiego oraz Jasona Spezze, gdzie szczególnie ten drugi mocno prowadził ich ofensywe w poprzednim sezonie. Młodą gwiazdą wydaje się być Curtis Lazar, który w poprzednim sezonie w WHL zdobył 76 punktów, 41 goli/35 asyst, w meczu z Nashville mimo 15 minut gry nie udało mu się zmienić przebiegu gry.
Tampa Bay bardzo ładnie zaczęła i mimo braku dominacji bramkowej z Panterami zdecydowanie wiedli prym na lodzie, podejrzewam że tak stanie się dzisiaj również z Ottawą, chcą swoje 4 pierwsze gry u siebie wykorzystać jak najlepiej. Ottawa przegrała 5 z 6 ostatnich spotkań z Tampą, jest to też zasługa bardzo dobrego bramkarza, którego mają właśnie z Ottawy, a jego bilans przeciw swojej dawnej drużynie to jak dotąd 5-1 i .95 skuteczności w bramce.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 2:00
Spotkanie: Avai - Icasa
Typ: X/1
Kurs: 4.33
Bukmacher: oddsring
Analiza:
29 kolejka Serie B. 5 Avai walczy z 18. Icasą. Avai chce przełamać złą passę. Przegrali 2 mecze z rzędu, co wcześniej w sezonie sie nie zdarzało (13 meczów bez porażki przed tymi spotkaniami). Zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na pozycje numer 3 i walczyć dalej o awans. Przede wszystkim nie stracili na ten moment 1 miejsca na wyjazdach, ale dziś grają u siebie. Bukmacherzy raczej nie widza innego wyniku niz zwyciestwo bo 1.40 to niski kurs. Icasa jest najgorszą ekipą wyjazdową. 8 strzelonych bramek w 14 meczach, 19 straconych. Wiekszosc przegrane 1 bramką. Avai juz grało 3 razy z tą ekipą i też wszystkie wygrało. Ciezko widziec tu inny rezultat, choć goście na fali wznoszącej - 3 mecze bez porazki, 2 wygrane u siebie i remis na wyjezdzie. Jesli mają przegrać 1 golem to mam nadzieje dopiero w koncowce.
⛔100
 
U 0

ukasz222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Hiszpania (Segunda Division)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Betis - Las Palmas
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W tym sezonie Hiszpańska Segunda Division dostarczam nam dosyć dużo bramek.
Dziś na tapetę wziąłem pojedynek Betisu z Las Palmas , obie drużyny prezentują i grają ofensywną piłkę z dużą ilością strzałow, co powoduje ,że już na wstępie chce się grać overy. Do tej pory Betis jako gospodarz zagrał trzy mecze i ugrał 6 punktów , przegrywając jedynie z Albacete , bo bardzo twardym zaciętym spotkaniu z kolei Las Palmas na wyjeździe idzie na kompromis dotychczas w trzech meczach ugrało 4punkty (zwycięstwo-remis-porażka)dodatkowo strzelało w każdym z tych meczy przynajmniej bramkę.
Pora meczu to samo południe ,a mecze o tej godzinie w Segunda z reguły obfitują w sporą ilość bramek.
Pozdrawiam i mam nadzieje ,że zarobicie.
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 23:15
Spotkanie:
Boca Juniors - Rosario Central
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Boca Juniors w tym sezonie bez żadnych rewelacji. Fakt przemawiający za nimi w tym meczu to to że zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym boisku niż na wyjazdach. Na 29 pkt zdobytych ogólnie aż 20 zdobyli grając u siebie(6 zwycięstw i 2 remisy). Goście z wyjazdowymi meczami zdecydowanie sobie nie radzą. Na 10 spotkań wyjazdowych Rosario wygrał tylko 2 spotkania i 3 razy dzielił się punktami. Mają aż 5 wyjazdowych porażek w tej rundzie. Boca Juniors są faworytem tego spotkania, muszą gonić uciekającego lidera. Tracą do niego 8pkt. A gdzie nie zdobywać ważnych punktów jak nie u siebie. Gospodarze co prawda nie wygrali od 4 spotkań z rzędu ale w tym spotkaniu z Rosario powinni zdobyć jakże ważne 3pkt. I powoli zbliżać się do ligowej czołówki.
✅80
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga
Spotkanie: Pogoń Siedlce - GKS Tychy
Godzina: 12 15
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2,04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Brawo Polacy, kapitalna konsekwencja w grze, geniusz Lewego, Piszczka, Glika! Pozdrowienia dla wszystkich niedowiarków, że sie nie uda;) Dzisiaj po tych wielkich emocjach gram na remis do przerwy w meczu Pogoni Siedlce z GKS Tychy. Mecz dryżyn które w tabeli dzieli zaledwie 1 pkt. Stawiam na bardzo ostrożne rozpoczęcie obu zespołów, szczególnie gospodarzy. W lepszej formie goście jednak ja stawiam tutaj na wyrównane spotkanie, szczegolnie na poczatku i remis do przerwy. Powodzenia;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska 1 liga /
Godz. 12:30
Spotkanie - Drutex-Bytovia : Arka Gdynia
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Sportingbet
Sporo dziś spotkań wartych uwagi ja wybieram potyczkę pomiędzy Bytovią a Arką jednym słowem derby i walka o prestiż i miano lepszej z pomorskich drużyn na zapleczu ekstraklasy . Obie ekipy to dolna strefa tabeli i tak gospodarze miejsce 13 ich bilans to 2-4-5 i br. 18:21 co pokazuje że z obroną nie jest najlepiej , natomiast goście no cóż mieli walczyć o największe cele a tu miejsce 15 czyli barażowe bilans 2-4-5 i br. 12:17 i tu możemy powiedzieć tak samo że nie wygląda to najlepiej , ale to drugi temat bo pierwszy najważniejszy to DERBY i tego się trzymam a jak derby to walka o każdą piłkę , tylko raz do tej pory i to w meczu towarzyskim spotkały się ze sobą te drużyny w ubiegłym roku a wynik 5:2 dla Arki , dziś patrząc na wyniki jakie ostatnio gospodarze osiągają to ostatni mecz wyjazdowy z Tychami i porażka 3:2 a dwa ostatnie mecze u siebie to pogrom Sandecji Nowy S.6:1 i porażka z GKS Katowice 1:4 , natomiast goście nie zbyt bramkostrzelni bo na ostatnie 4 mecze tylko 1 bramka ale myślę że dziś powinno być inaczej i bramki z ich strony zobaczymy , osobiście liczę na otwarty pojedynek ze sporą ilością goli !
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEliminacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Anglia
Typ: Goście strzelą w obu połowach bramkę - TAK
Kurs: 1,92

Bukmacher: Betsson
Analiza:


Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Anglicy, którzy z kompletem punktów prowadzą w grupie. W pierwszym meczu eliminacji podopieczni Roya Hodgsona pokonali na wyjeździe Szwajcarów 2-0 a w ostatnim spotkaniu z łatwością poradzili sobie z San Marino wygrywając 5-0 u siebie. Estonia tymczasem eliminacje rozpoczęła od zwycięstwa przed własną publicznością ze Słowenią 1-0. W ostatnim jednak meczu przegrali na wyjeździe z Litwą w takim samym rozmiarze. Ostatnie wyniki Estonii nie rzucają na nogi, bowiem w ostatnich dwóch latach przed własną publicznością wygrywali tylko 4 razy i to z takimi drużynami jak; Andora, Trynidad i Tobago, Azerbejdżan, Tadżykistan i ostatnio Słowenia. W tym roku przed własną publicznością zanotowali jeden remis i to ze słabiutkim Gibraltarem 1-1, którego wczoraj Irlandczycy pokonali 7-0. Anglicy po nieudanych Mistrzostwach Świata będą się chcieli zrehabilitować i szybko wywalczyć sobie awans do ME we Francji. Jak na razie wszystko jest na najlepszej drodze, gdyż nie dość, że pokonali teoretycznie najgroźniejszych rywali, czyli Szwajcarów na ich terenie to jeszcze Szwajcarzy potknęli się ze Słowenią. Kadrowo zdecydowanie lepiej wyglądają goście, którzy w ataku mają kim straszyć, gdyż takie nazwiska jak Rooney, czy Welbeck budzą respekt. Myślę, że goście spokojnie wygrają to spotkania strzelając co najmniej po jednej bramce w każdej połowie.

Przewidywane składy:
Estonia: Pareiko - Jaager, Barengrub, Klavan, Teniste - Zenjov, Vunk, Mets, Vassiljev, Antonov - Anier
Anglia: Hart - Chambers, Cahill, Jagielka, Baines - Milner, Henderson, Wilshere - Sterling - Welbeck, Rooney
⛔100
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Crotone - Pescara
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Serie B, gdzie spotkają się drużyny z dołu tabeli. Goście wymienili prawie cały zespól przed sezonem i to widać, gdyż nie są jeszcze zgrani i robią głupie błędy, ale mają jeden plus a tym plusem są napastnicy którzy strzelają bramki. Riccardo Maniero(5 występów/4 bramki), Federico Melchiorri (5/3). Natomiast Crotone nie umie strzelać goli bo w tym sezonie strzeliło tylko 4 bramki... Ale za to też ich nie traci bo w tym sezonie stracili tylko sześc bramek. Tam, gdzie gra Crotone tam nie ma bramek. Gwiazdą jest wypożyczony Camillo Ciano (6/2). Wróćmy jeszcze do gości, którzy do tego meczu przystępują po sporej wygranej 4:0 co prawda grali z ostatnią drużyną, ale wygrali i morale podskoczyły do góry. Kończąc moim zdaniem goście którzy strzelają dużo bramek ustrzelą coś w tym meczu i wygrają ten mecz małą wygraną bo na dużą ilość bramek tutaj nie ma co liczyć.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Słowacja
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dla mnie bukmacherski hit dnia. Niech dobra postawa BATE w LM nie zatrze nam obrazu Białoruskiej reprezentacji, która jest zwyczajnie słaba. Dwie porażki w eliminacjach, bo za porażkę uznać należy remis z Luksemburgiem, pokonali także ich Ukraińcy, którzy raczej średnio myślą teraz o futbolu. Przyznam się bez bicia, że z obu meczów widziałem tylko skróty, z których jednak wynikało, iż Białoruś nie miała żadnych argumentów predystynujących do zdobycia większej ilości punktów. Formy brak, personalia słabe, bo co innego można napisać, jeśli za gwiazdę uchodzi znany z Lecha Poznań Siergiej Krivets?
Tymczasem Słowacja jest na fali. Tendencja wzwyżkowa tej średniej jak na warunki europejskie ekipy. Zaczęli od dwóch zwycięstw, w tym uwagę należy zwrócić na pokonanie aktualnych Mistrzów Europy - Hiszpanów. Pomimo kryzysu La Roja, trzeba uznać to za sukces. Pokonali także w Kijowie Ukrainę, tę samą Ukrainę która w piątek pogoniła kadrę Łukaszenki.
W środku pola Słowacji czaruje Marek Hamsik, absolutny światowy TOP na swojej pozycji. Architekt i mózg tej reprezentacji. Ciekawe, szybkie skrzydła z Vladimirem Weissem i Robertem Makiem, nieco wycofany za nimi Juraj Kucka. Obroną dowodzi niezwykły twardziel Martin Skrtel, który gra brutalnie, ale przy tym bardzo pewnie.
DNB zmniejsza ryzyko do minimum. Słowacja tutaj nie przegra, a spokojnie może zwyciężyć.
✅62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom