>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 10.10.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 10. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Tiburon challenger 2014 (USA)
Godzina: 00:05
Spotkanie: Donaldson Jared-Smyczek Tim
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Raz w tym miesiącu zaufałem Smyczkowi ponieważ drugiego października wygrał z McGee 6:4, 6:3 co wzbogaciło moją kieszeń, lecz teraz idę przeciwko niemu. Starszy z Amerykanów jest ostatnio w dobrej formie ponieważ na 10 ostatnich meczów 8 z nich wygrał. Zaliczył finał w Napa gdzie odpadł z faworytem, Querreyem 6:3, 6:1 i ostatnio w Sacramento pożegnał się w półfinale. Tim w ostatnim czasie krąży bok 100 miejsca rankingu, w chwili obecnej jest 101. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał swojego kumpla, Harrisona który jest w beznadziejnej formie od zakończenia Wimbledonu 6:3, 6:3. Smyczek w tamtym roku doszedł tutaj do półfinału także jakąś drobnice jeśli chodzi o punkty to broni. Jego przeciwnikiem będzie młodszy o niespełna 11 lat Jared Donaldson. Jest to utalentowany junior lecz jak na razie na poziomie futuresów oraz młodzieżowych rozgrywek. W tym roku wygrał takich trzy, zaliczył jeszcze jeden finał, dobrym wynikiem również było dojście do półfinału Napa challenger kilkanaście dni temu gdzie przegrał właśnie ze Smyczkiem 3:6, 6:4, 6:3. Donaldson jak na 275 rakietę świata nieźle sobie radzi ponieważ jak przyjrzymy się kogo pokonał to można stwierdzić,że coś tam potrafi grać, a pokonywał De Bakkera, Odesnika, Harrisona, Copila i wiem,że te nazwiska to nie potęgi ale na pewno byli to rywale bardziej doświadczeni i lepsi teoretycznie. Donaldson na pewno będzie miał ogromną przewagę jeśli chodzi o serwis ponieważ mierzy 191 cm wzrostu przy zaledwie 175 Smyczka. Jareda mogliśmy oglądać w tegorocznej edycji US OPEN dzięki łasce organizatorów. Pokazał tam zalążek bardzo dobrego, ofensywnego tenisa, napisałem zalążek ponieważ przegrał z Monfilsem 6:4, 6:2, 6:4. Niby przegrał 3:0 ale pokazał,że w przyszłości może być kimś. Polecam obejrzenie skrótu właśnie z tego spotkania (http://forum.bukmacherskie.com/f154/tydzien-41-tiburon-rennes-tashkent-113360.html#post4812798). Tak jak wspomniałem na dniach bohaterowie meczu na którym się skupiłem grali ze sobą i lepszy był Tim 3:6, 6:4, 6:3. Typ oczywiście jest ryzykowny ale może wejść, jeśli Donaldson urwał seta to może i wygrać z nim mecz. Smyczek już w nogach też trochę ma...a nóż się uda....COME ON DONALDSON!!! I jeszcze jedno! Jared będzie grał dzień po swoich urodzinach także mam nadzieję,że nie pobalował a będzie jeszcze bardziej zmotywowany aby wygrać.
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ¼ Pucharu Argentyny
Godzina: 01.10
Spotkanie: River Plate - Rosario
Typ: River Plate -1.5 (AH)
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365

Większość fanów piłki nożnej żyje meczami reprezentacji rozgrywanymi w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy. Ja swoją uwagę najbliższej nocy skupię na meczu argentyńskich zespołów, który zostanie rozegrany w ramach ćwierćfinału Pucharu Argentyny. River Plate podejmie na własnym stadionie zespół Rosario. Obie drużyny występują w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co prawda rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, ale uważam, że w tym meczu River wygra przewagą co najmniej dwóch bramek. W lidze są najlepszą drużyną, zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Dla porównania Rosario zajmuje odległe 12. Miejsce w tabeli. Co więcej na wyjazdach spisuje się średnio. Bilans 2-0-3 za nimi nie przemawia. Szczególnie, że te dwie wygrane zanotowali z zespołami, które do tej pory w lidze furory nie zrobiły. Natomiast „Millonarios” na swoim boisku spisują się wybornie. Nie przegrali jeszcze, ani jednego spotkania, wygrali praktycznie wszystkie mecze, poza ostatnim meczem ligowym, w którym zremisowali w derbach Buenos Aires 1-1 z Boca. Czas, aby kibice zgromadzeni na Estadio Monumental zobaczyli więcej niż jedną bramkę swojego zespołu. W końcu zespół posiada olbrzymi potencjał ofensywny, z takimi nazwiskami w przednich formacjach, jak Teofilo Gutierrez, czy Fernando Cavenaghi. Jestem zdania, że River to spotkanie wygra, tym samym awansując do półfinału. Myślę, że nie będzie to zwykłe zwycięstwo, a gra okraszona pięknymi akcjami i kilkoma golami. Z pewnością ambicje obecnych liderów argentyńskiej Primera Division zostały podrażnione we wspomnianym już meczu z Boca Juniors i zrobią wszystko, aby ponownie uszczęśliwić swoich wiernych fanów. Tym bardziej, że remis z największymi rywalem na własnym stadionie to nie jest powód do dumy, a forma drużyny na własnym stadionie i wygrywanie (w lidze, ale jednak) za każdym razem (oprócz meczu z Boca), co najmniej dwoma bramkami musi robić wrażenie. Jak dla mnie ten kurs to ogromne value, które zamierzam zagrać.
⛔100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, El. EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa: Islandia
Typ:2
Kurs: 2,20
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Zacznę od tego, że taki kurs na Islandczyków mnie dziwi. Każdy, kto interesuje się piłką wie, jakie ogromne postępy poczyniła ta reprezentacja w ostatnich latach. Przegrane baraże o mundial z Chorwatami, obecne eliminacje rozpoczęte od efektownego zwycięstwa nad Turcją, która też nie należy do najsłabszych reprezentacji naszego kontynentu. To wszystko robi wrażenie. Po drugiej stronie stanie Łotwa, a więc zespół co najwyżej solidny, który traci mało bramek i u siebie gra nieźle (pokonała ostatnio Armenię 2:0), ale mimo wszystko Islandia to po prostu zespół co najmniej o klasę lepszy, nie tylko pod względem umiejętności poszczególnych graczy, ale też jeśli chodzi o przygotowanie taktyczne i fizyczne. Wszystkie te argumenty przeważają na korzyść Islandczyków, ale są też takie, które wskazują na gospodarzy jutrzejszego meczu. Przede wszystkim Islandczycy grają niepewnie na wyjazdach. Rzadko przywożą 3 punkty, często remisują. Nie będę odwoływał się do bezpośrednich pojedynków, bo ostatnie miały miejsce odpowiednio 7 i 8 lat temu, więc kształt i umiejętności zespołów są dzisiaj zupełnie inne.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malta - Norwegia
Typ: 2 z handicapem -1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W piątkowy wieczór na stadionie Ta&#39;Qali, Malta podejmować będzie reprezentację Norwegii. Dla mnie zdecydowanym faworytem są tu goście. Obie ekipy w pierwszej kolejce zaliczyły falstart, przegrywając 0:2. Moim zdaniem ani jedna ani druga ekipa nie ma w tym momencie realnych szans na walkę o udział w EURO 2016. Grupa nie jest łatwa i wydaje mi się, że nawet walka o baraż, będzie poza zasięgiem ekipy ze Skandynawii. Maltańczycy jak to zwykle mają w zwyczaju będą z kolei robić za dostarczycieli punktów.
Składająca się w większości z amatorów Malta, ostatni raz wygrała prawie rok temu i to z Wyspami Owczymi, czyli z drużyną o mniej więcej podobnym potencjale. W starciach z ekipami lepszymi od siebie, zazwyczaj nie mieli czego szukać. Norwegowie także nie mają się czym chwalić. Ostatni mecz wygrali w styczniu, ale trzeba przyznać, że mieli znacznie silniejszych przeciwników. Przywołam tu chociażby przykłady meczów z Włochami, Anglią, Rosją czy... Polską :wink:.
W piątkowym spotkaniu stawiam na zwycięstwo Norwegów z handicapem -1. Myślę, że jeśli reprezentacja Wysp Owczych na ich własnym terenie jest gotowa strzelić im 2 gole, to tym bardziej problemu z tym nie będzie miała Norwegia. Zwłaszcza, że w aż 6 na 10 ostatnich spotkań u siebie, ekipa z tej małej wyspy, dawała sobie wpuścić przynajmniej 2 bramki, najczęściej nie strzelając żadnej. Warto dodać, że Norwegowie bardzo lubią grać z Maltą. Dotychczas spotkali się z nimi 5-krotnie i 5 razy wygrali z czego cztery razy z handicapem -1 albo wyżej.
Wprawdzie w drużynie norweskiej nie ma jakichś gwiazd nawet europejskiego formatu ale swoje nadzieje strzeleckie, pokładam głównie w Joshui Kingu oraz Tariku Elyounoussim.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (NHL)
Spotkanie: Philadeplhia Flayers - New Jersey Devils
Typ: 2 (Moneyline)
Kurs: 2.10
Godzina: 01:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Sezon NHL 2014/2015 rozpoczęty na dobre. Dzisiejszej nocy na taflę Wells Fargo Center w Philadelphii zawita ekipa New Jersey Devils. Lotnicy swój debiut w nowym sezonie zaliczyli poprzedniej nocy pechowo przegrywając w Bostonie z Bruins 2-1. Bardzo dobry występ zaliczył Sean Couturier oraz Steve Mason, który wybronił 31 z 33 strzałów. Od Couturiera będzie w pierwszych meczach sezonu zależeć sporo
bo lider i kapitan Lotników Claude Giroux opuścił preseason z powodu kontuzji i swoją aktualnie kiepską dyspozycję potwierdził w Massachusetts. Swój sezonowy start zaliczy ekipa przyjezdnych Diabłów, która po rozczarowującym poprzednim sezonie liczy, że ten będzie przełomowy co mocno zapowiadają w udzielanych wywiadach hokeiści z Newark. O ile można liczyć na dobrą dyspozycję w bramcę Cory Schneidera i moc linii ofensywnej w osobach Martina Havlata, Tuomo Ruutu, Mike&#39;a Cammalleri i żywej legendy Jaromira Jagra to już linia defensorów na papierze nie powala. W meczach przedsezonowych Devils dwukrotnie zagrali z Flayers i obie drużyny podzieliły się zwycięstwami jednak to podopieczni Petera De Boer&#39;a w pozostałych spotkaniach prezentowali się zdecydowanie lepiej. Historia spotkań między tymi drużynami przemawia na korzyść New Jersey (46-39) z tym, że aż 33% wygranych Flayers wynika z wygranych OT. Minimalym faworytem dla bukmacherów jest w tym spotkaniu drużyna Lotników ale głównie za sprawą własnej tafli. Spodziewam się zaciętego
spotkania ale według mnie hokeiści z New Jersey wykorzystają chwilową słabość lidera gospodarzy oraz zmęczenie po wyjazdowym ciężkim boju z Bruins i rozpoczą sezon od ważnego zwycięstwa.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Linz
Godzina: 15-30
Spotkanie: Giorgi - Erakovic
Typ: Giorgi
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ćwierćfinał turnieju w austriackim Linz. Po wycofaniu turniejowych 1 i 2 - Ivanovic i Bouchard, Włoszka staje się moim zdaniem, obok Czeszki Pliskovej kandydatką do tryumfu w tej imprezie. W 1/4 finału jej rywalką będzie Nowozelandka Erakovic - 87 w rankingu, a więc ponad 40 pozycji niżej od Włoszki, które ma &quot;papiery&quot; na pewno na czołową 20-stkę. W 1.rundzie zwyciężyła Niemkę Petkovic - miałem okazję oglądać ten mecz i jeśli zagra na podobnym poziomie jestem spokojny o ten typ.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PNA Eliminacje
Godzina: 22:00
Spotkanie: Senegal-Tunezja
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Przeglądałem ofertę na piątkowy wieczór. Mecze kwalifikacyjne drużyn europejskich stwierdziłem, że są zbyt niepewne (a jak pewne to kurs zbyt mały). Zobaczyłem mecz Eliminacji do Puchar Narodów Afryki, mecz w którym ciężko wskazać faworyta ponieważ obie drużyny to jedne z najlepszych drużyn na Czarnym Lądzie. Kiedy zobaczyłem kurs na over 2,5 bramki to nie mogłem nie wstawić tutaj tego typu. Wg mnie typ na to wydarzenie powinien oscylować w granicy 1,60. Z obserwacji afrykańskiej piłki nożnej wynika iż drużyny grają ofensywnie, do przodu często za pomocą kontrataków. Prawidłowość ta dotyczy szczególnie drużyn które w piłke grać umieją- a za takie własnie mam Senegal i Tunezje. W ostatnich 5 meczach Senegal 3 razy wygrywał i 2 razy remisował, Tunezja zaś w ostatnich 5 meczach rowniez 3 razy wygrywała, raz przegrała i raz zremisowała. Obie drużyny zatem są w formie i będą dążyć do strzelania bramek, zapowiada to ciekawe widowisko i grad goli. Co ciekawe, ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się sprawiedliwym remisem 2:2. Mam nadzieję iż piłkarze nie będą szczędzić sił na boisku a bramkarze wpuszczą kilka goli do siatki ;)
⛔100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: :hokej: Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres - Zakład 2 drogowy
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Na dzisiejszą noc wybrałem kolejne spotkanie National Hockey League - Jackets vs Sabres. Mecz może, nie najlepszych ekip w lidze, ale moim zdaniem bardzo ciekawy i warto przyjrzeć się mu bliżej. Zacznijmy od tego, że mamy do czynienia z dwoma najmłodszymy ekipami w tym sezonie. Po obu stronach wielu debiutantów, w tym nr 2 tegorocznego draftu Sam Reinhart. Buffalo w poprzednim roku zaliczyło najsłabszy sezon w historii klubu i pomimo kilku nowych ciekawych nazwisk w kadrze (Gionta - nowy kapitan, Moulson i Georges) wielu ekspertów nie przewiduję mega poprawy w bieżącym. Ale.. Stary sezon to historia, dzisiaj Szable inaugurują nowy i na pewno będą chciały zmyć plamę z poprzedniego przed własną publicznością. Okazję mają do tego nie małą bo co prawda Jackets to zespół mocniejszy ale początek sezonu mogą zdominować ich problemy kadrowe - Murray, Dubinsky (6 tyg przerwy), Gibbons, Jenner, Horton, żadnego z nich dzisiaj nie zobaczymy.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Shanghai
Godzina: 9:00
Spotkanie:
Youzhny M. - Lopez F.
Typ:
Youzhny M.
Kurs: 2.56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ich mecze były w większości bardzo zacięte, a Youzhny tutaj bardzo dobrze gra tak jak już pisałem wcześniej. Lopez równie gra dobrze bo pokonał Nadala, ale to nie jest ten poziom do jakiego nasz przyzwyczaił w tym sezonie z kortów trawiastych. Dla mnie to jest mecz delikatnie ze wskazaniem na Rosjanina, dzisiaj kolejny świetny mecz z Juanem Monaco.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje 2016
Spotkanie Malta-Norwegia
Typ: Norwegia wygra 1 golem
Kurs 3.55
Buk Bet 365
Godz:20;45
Analiza:​
Na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do mistrzostw europu 2016 w którym jedna z najsłabszych reprezentacji , które w ogóle uczestniczą w tych rozgrywkach czyli ekipa Malty , bedzie podejmowała na swoim stadionie reprezentację Norwegii, Obydwa zespoły przegrały pierwsze spotkania w tej grupie, Mala okazała się zespołem gorszym od Chorwatów, gdzie uległa 2:0 w spotkaniu wyjazdowym , chociaż Chorwaci nie radzili sobie do pewnego momentu i dosyć długo utrzymywał sie korzystny rezultat dla Wyspiarzy, w drugim spotkaniu w tej grupie Norwegia zbyt gładko uległa przed własna publicznością zespołowi Włoch, na pewno to Włosi byli faworytem do zdobycia 3 punktów,ale Norwegowie praktycznie przeszli obok tamtego spotkania i nie udalo się im strzelić nawet gola na swoim terenie, w tym jutrzejszym spotkaniu na pewno nie ulega wątpliwości że to ekipa Norwegii bedzie rozdawała karty jak już pisałem wcześniej Malta jest jednym z najsłabszych zespołów ogólnie a już na pewno najgorszym w tej grupie i nie sądzę żeby w tych kwalifikacjach komuś zagroziła i praktycznie pewne jest że to dla niej bedzie ostatnia pozycja w tej grupie, według mnie Norwegowie nie wygraja jutro wysoko,ale jednym golem jak najbardziej są w stanie pokonać druzynę Malty.
⛔100
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Stars - Chicago Blackhawks
Typ: Dallas Stars incl.OT ML
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na tapetę biorę starcie w American Airlines Center, gdzie miejscowi Dallas Stars zmierzą swe siły z Chicago Blackhawks. Mało tego - zdecydowałem się pograć na gospodarzy!
Oba zespoły mają wielkie oczekiwania przed nowym sezonem - Chicago zamierza znów zostać mistrzem po raz 3 w ostatnich 6 latach natomiast dla Stars sam udział w playoffs tym razem nie załagodzi apetytów. Wszak Dallas to drużyna młoda budowana wokół Jamiego Benna wspieranego przez Tylera Seguina a przed tym sezonem wzmocniona jeszcze dodatkowo C Jasonem Spezzą i RW Alesem Hemsky, którzy zdążyli się już poznać gdy ubiegły sezon spędzili razem w Ottawie. Po tych wzmocnieniach widać, że w Dallas postawiono na wzmocnienie siły offensywnej która w ubiegłym seonie ze średnią 2.82 gola na mecz pozwoliła Dallas na zajęcie 10 miejsca w tej klasyfikacji w całej lidze. Jednak czy nie zapomniano o defensywie to czas pokaże. Z całą pewnością wiele będzie zależało od dyspozycji goalie no.1 a więc Kariego Lehtonena, który w ubiegłorocznych rozgrywkach mecze genialne przeplatał fatalnymi z średnia 2.41 GAA. Co prawda ma on fatalny bilans przeciwko Blackhawks (0-4-2 z 3.96 GAA) ja jednak dziś bardzo na niego liczę i ufam, że będzie w stanie wspiąć się na swoje wyżyny aby pomóc kolegom w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w dodatku przed własną publicznością.
Cóż można napisać o Chicago - jak co roku są mocni jak cholera i za pewne są mocnym kandydatem do zdobycia Stana. Co dla nich najważniejsze udało się zatrzymać cały trzon drużyny z liderami Patrickiem Kanem i Jonathanem Toewsem na czele. Dodatkowo wzmocnili drugą linię weteranem Bradem Richardsem, który ma być idealnym uzupełnieniem dla grających właśnie w tej formacji Kane&#39;a i Brandona Saada a pozbyli się tylko D Nick&#39;a Leddy&#39;ego trejdując go do NY Islanders.

Zdaję sobię sprawę, że matchup jest bardzo niekorzystny dla gospodarzy, którzy przegrali 8 z ostatnich 9 starć z Jastrzębiami w tym 6 kolejnych u siebie jednak ja widzę dla nich cień szansy na odniesienie zwycięstwa i przerwanie tej fatalnej passy wszak każda passa kiedyś się kończy i oby to stało się dziś bo to przecież początek sezonu i wszystko jest możłiwe a więc...Let&#39;s Go Stars!!! ⛔100
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 01:30
Spotkanie: Chapecoense-SC - Internacional
Typ: over 2.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Chapoceonese walczy o utrzymanie i tutaj musi zagrac otwarty futbol, zeby wygrac. Jak najbardziej Inter na wyjeździe (4-5-4) jest do ogrania. Chapoenocenese u siebie calkiem dobre (6-4-3). Obie druzyny jednak maja sporo kontuzji, szczegolnie jesli chodzi o obronców
co bylo widoczne szczegolnie dla Chapocoenese w ostatnim meczu w ktorym przegrali 2-4 na wyjeździe z Palmeiras. Mialem stawiac na gospodarzy ale z tymi kontuzjami lepszy wydaje sie byc over, choc pewnie wejdzie to co mialem grac na poczatku. Ale dobrze to wyglada dwie druzyny ostatnio overowo wiec licze na podtrzymanie strzeleckiej formy.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Czechy
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Nie zapeszając, październik idzie znakomicie, bo każdy mój typ wchodzi prawidłowo. Dziś stawiaj to samo, co wczoraj, czyli że obie drużyny strzelą. Najbardziej prawdopodobne to jest w meczu Turków z Czechami. Gospodarze muszą zmazać blamaż po meczu z Islandią i z pewnością przejdą do wielkiej ofensywy bu zdetronizować &#39;pepiczków&#39;. Mają w swoich szeregów takich napastników jak: Yilmana czy Adina, którzy znają dobrą drogę do bramki, bramkostrzelny jest także Turan. Nasi południowi sąsiedzi mają niesamowitego powera po wygranym meczu z Holendrami i także będą chcieli powtórzyć to samo w meczu z Turcją. CIężko jest tutaj wytypować zwycięzcę, ale obie drużyny powinny strzelić minimum po bramce.
Analiza:
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje 2016
Spotkanie Malta-Norwegia
Typ: HT/FT 2/2
Kurs 2,80
Buk William Hill
Godz:20;45
Analiza:
W piątkowym meczu drugiej kolejki grupy H eliminacji mistrzostw Europy, reprezentacja Malty zmierzy się u siebie z Norwegią. Na początek kwalifikacji obie kadry narodowe zanotowały porażki, a teraz przyszła pora na zdobycie pierwszych punktów.
Ani Norwegia ani Malta nie zakwalifikowały się na mundial w Brazylii. Wyspiarze zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie kwalifikacyjnej, przegrywając w sumie dziewięć meczów i remisując jedno spotkanie. Norwegia przegrała rywalizację w grupie ze Słowenią, Islandią i Szwajcarią.
Norwegia wygrała wszystkie dotychczasowe starcia z Matlą i zwykle dokonywała tego różnicą kilku bramek stąd też ten typ.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia ( Premier Division )
Spotkanie: Derry City F.C. - Limerick F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Irlandii gdzie odbędzie się 31 kolejka spotkań tamtejszej Premier Division.
W północnoirlandzkim mieście Derry liczącym ponad osiemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Brandywell Stadium mogącym pomieścić siedem tysięcy siedemset widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Derry City Football Club założonym w 1928 roku o barwach biało-czerwono-czarnych a w gości z miasta irlandzkiego Limerick które liczy prawie dziewięćdziesiąt sześć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1937 o barwach niebiesko-białych a mianowicie Limerick Football Club.
Derry City F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 30 spotkań w których zdobyło 38 punktów po 9 zwycięstwach, 11 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 40-36.
Limerick F.C. zdobył 35 oczek w swoich 30 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 5 remisach oraz 15 porażkach co daje obecnie 9 pozycję w tabeli irlandzkiej Premier Division, bilans bramek 34-43.
Gospodazre zagrali w tym sezonie ligowym na swoim Brandywell Stadium 15 razy zdobywając 23 oczka po 6 wygranych, 5 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramek na swoim terenie 21-11.
Goście zdobyli 16 punktów w swoich 15 spotaknaich rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 13-19.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligowej dzieli tylko 3 punkty a w ostatnich 5 meczach pomiędzy nimi w mieście Derry 3 razy wygrywali na swoim terenie gospodarze oraz padły 2 remisy, bilans bramkowy w tamtych meczach 12-1 na korzyść drużyny z Irlandii Północnej.
Moim typem w tym meczu jest wygrana gospodarzy, Derry City Football Club u siebie gra lepiej niż w delegacjach i ma patent na gości którzy nie potrafia grac na ich terenie a Limerick Football Club o dziwo na wyjazdach nie gra aż tak źle lecz z drużyną z miasta Derry im nie idzie i moim zdaniem w tym spotkaniu zdarzy się to kolejny raz że wrócą do swojego Limerick bez punktów.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NATIONAL HOCKEY LEAGUE
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Capitals - Montreal Canadiens
Typ: Player total shots on goal - P.K Subban powyżej 3
Kurs: |1.85|
Buk: Betsson !
No to dzisiaj już kolejne mecze i jeszcze bardziej ciekawsze niż wczoraj i już zapewniam że to nie będzie byle jaki mecz. Stołeczni, w zeszłym sezonie z początku grali na miarę swoich możliwości i często zdarzało im się przegrywać dość wysoko, aby potem przechylić swoją szale. Mówię tutaj o meczu który rozgrywali z ekipą chimeryczną bo z Flames, która prowadziła 3-0 do 1 tercji. Owca i spółka wzięli sprawy w swoje ręce i zdołali wygrać to całe spotkanie 5-3 A cały popis strzelecki zafundował nam nie kto inny jak Alex! Dziś mimo, że Habs grają dzień po dniu to nie wydaję mi się aby byli jakoś specjalnie zmęczeni, bo tacy zawodnicy grający w takiej lidze, są na takie mecze przygotowani. Mój cel, to Subban! Dlaczego? To nie powinno nikogo dziwić, dlaczego dziś powierzam mu swoje pieniądze. Defensor niemal kompletny, znany z agresywnej gry ale z bardzo czujnej obrony. Jest jednym z zawodników który trener pozwala mu grać jak najdłużej. Podczas powerplay, wykonuje bardzo często snap shot, dużo widzi a co najważniejsze nie poddaje się przy sytuacjach podbramkowych. Warto zaznaczyć, że jest jednym z najlepszych defensorów na świecie i to że gra w podstawowym składzie nikogo nie musi dziwić, a że jego cel w tym meczu jest wiadomy to i on i jego ekipa drugi mecz w delegacji dadzą z siebie wszystko, mimo że po drugiej stronie zawsze groźny OWCA. Linia może nie jest jakoś specjalna wysoka, bo przy samych trzech strzałach mam zwrot, wiec uważam że warto. Nie miej jednak Subban, to jest lis który wie i w jak najmniej oczekiwanym momencie się znaleźć aby ukarać przeciwnika w postaci bramki albo potężnego &#39;&#39;szota&#39;&#39; Dlatego dziś idę w jego kierunku.
✅85
 
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Bośnia i Harcegowina
Typ: 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Bośnia rozpoczęła kwalifikacje od porażki z Cyprem 1:2 u siebie. Hmm jedni powiedzą że wynik nie odzwierciedlał tego co się działo na boisku. Aczkolwiek porażki z takim drużynami, szczególnie u siebie coś znaczą. Do tego w tym spotkaniu przyjdzie im się zmierzyć z Walijczykam na wyjezdzie. Na pewno ten mecz nie będzie należeć do łatwych. Mówisz drużyna piłkarska Wali - myślisz Bale, gdy przychodził do Realu, wiele się mówiło że przepłacony, ale on udowodnił wszystkim że się mylili, niesamowite wolne co pokazał już w pierwszym meczu eliminacyjnym. Nie przypadkiem tę reprezentację często określa się jako &quot;Gareth Bale i przyjaciele&quot;.
Przyjezdni mają nie za ciekawą sytuację w obronie a to za sprawą kontuzji, nie zagrają : Bicakcic, Kolasinac, Spahic i Salihovic. Bośniacy i tak nie mają mocnej defensywy, co pokazali na Mundialu, a tym przypadku na prawdę sytuacja jest fatalna.
Dlatego ja liczę jutro na Bale i spółkę i mam nadzieję że zatrzymają Bośnie z Edin Dzeko na czele. I wywalczą 1punkt u siebie, bo w takiej grupie w której jest jeszcze Belgia, każdy punkt będzie bardzo cenny.
✅67
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy- Azerbejdżan
Typ: Handicap, Azerbejdżan + 3
Kurs: 1,95
Bukmacher: expekt
Analiza:
Jeśli mecze teoretycznych pewniaków zawodzą ( Hiszpanie! Czarnogóra! ) trzeba pokombinowac w stronę jakieś niespodzianki.
Tak więc na dzisiaj wybrałem mecz Włochów z Azerami. dlaczego?
Włosi nie są potęgą w ofensywie,to reprezentacja słynąca z mocnej obrony.
Przejrzałem ich ostanie mecze, a nawet z kilkadziesiąt spotkań. Tylko w jednym meczu z San marino udało im się wygrac 4 golami i w jednym z Irlandią 3:0. Mowa o spotkanich na przełomie 3 lat, więc azzurri mieli dużo okazji, aby postrzelac w meczach z kiepskimi drużynami.
Azerbejdżan robi powoli postępy i już nie są chłopcami do bicia, tak jak bywało to jeszcze parę lat temu.
Jeszcze nie odnoszą zwycięstw ze znaczącymi reprezentacjami, ale zawsze stawiają godny opór rywalom, poza ostatnim sparingiem z Rosją.
Uważam, że w obliczu niespodziewanych wyników jakie się zdarzają w el.EURO warto jest zaryzykowac po takim kursie na minimalną dwubramkową wygraną gospodarzy.
Oby tylko Immobile się nie rozstrzelał bo tylko jego można się obawiac.
Powodzenia!!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy
Spotkanie: Holandia vs Kazachstan
Typ: Robben strzeli gola i dostanie kartke
Kurs: 19
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs oczywiscie pokazuje, ze jest to ryzykowny zaklad co nie zmienia faktu, ze warto zaryzykowac kilka zaskorniakow. Co do bramki to oczywiscie nie ma sie co rozpisywac. Robben obok v. Persiego oddaje najwiecej strzalow na bramke rywali. Gosc potrafi wykonczyc akcje kolegow i stworzyc sobie sytuacje do zdobycia gola samodzielnie. Jutro Holendrzy nie beda mieli innego wyjscia niz wygrac z Kazachami bo po ostatniej porazce z Czechami trzeba zaczac zbierac punkty. Tak wiec spodziewam sie tutaj zdecydowanej dominacji Holendrow a co za tym idzie bramek po stronie pomaranczowych. Teraz co z tak kartka...Jedna mozliwoscia jest faul Robbena na co raczej nie licze, choc zdarzalo sie, ze Robben potrafil grac agresywnie i faulowac rywali, lecz w dzisiejszym meczu Holendrzy beda zdecydowanie czesciej przy pilce i mysle, ze nie beda wiele faulowac. Mysle jednak, ze jest szansa na to by Robben zanurkowal w polu karnym jak to mu sie coraz czesciej zdarza. Do Robbena przyklejono latke symulatora wiec kazdy nurek w polu karnym bedzie kontrowersyjny i sedzia albo podyktuje karniaka albo bedzie mial okazje do upomnienia Holendra. Szanse oczywiscie sa nikle, ale mysle, ze warto zaryzykowac piataka ???? . Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom