>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kontynuacja tematu z poprzedniego sezonu.

Na początek wklejam terminarz transmisji meczów Preseason które można obejrzeć w C+:

08 października (środa)
20.00 Canal+ Sport: Alba Berlin – San Antonio Spurs (na żywo)

11 października (sobota)
23.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Cleveland Cavaliers – NBA (na żywo)

12 października (niedziela)
07.00 Canal+ Sport: Sacramento Kings – Brooklyn Nets - NBA (na żywo)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wyjaśniła się sprawa przyszłości najlepszego trzypunktowego strzelca świata. Ray Allen, były gracz Miami Heat, sezon 2014/2015 spędzi w Cleveland Cavaliers!
Koniec spekulacji na temat tego, w jakim klubie nadchodzące rozgrywki spędzi weteran parkietów NBA, Ray Allen. 39-latek długo trzymał w niepewności cały koszykarki świat, ale ostateczna decyzja, którą podjął nie powinna nikogo dziwić.
Sugar Ray jak na razie ma na swoim koncie dwa tytuły mistrzowskie, jeden wywalczony z Boston Celtics w 2008 roku, a drugi pięć lat później wraz z Miami Heat. Uwzględniając upływający czas i realne możliwości własnego organizmu, Allen zdecydował się na przeprowadzkę z Florydy do stanu Ohio, gdzie latem powstał zespół określanym mianem najgorętszego w całym NBA.
Najlepszy trzypunktowy strzelec świata to kolejny weteran w talii Davida Blatta. Przypomnijmy, że barwy Cleveland Cavaliers w sezonie 2014/2015 reprezentować będą jeszcze chociażby James Jones, Mike Miller czy Shawn Marion. Z dwoma pierwszymi Allen grywał już na Florydzie.
Z występów w Heat 39-latek doskonale zna również się z liderem Kawalerzystów, LeBronem Jamesem. To właśnie ta znajomość miała okazać się kluczowa w sprawie nowego kontraktu Raya. Umowa pomiędzy zawodnikiem a klubem obowiązywać będzie przez najbliższy rok.
Popularny Jesus Shuttlesworth w ciągu 18-letniej kariery reprezentował barwy Milwaukee Bucks, Seattle Supersonic, Boston Celtics oraz Miami Heat. Dwa ostatnie lata spędził na Florydzie. W rozgrywkach 2013/2014 wystąpił w 73 pojedynkach Żaru, notując średnio na mecz 9,6 punktu i 2,8 zbiórki.

www.wp.pl
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Wyjaśniła się sprawa przyszłości najlepszego trzypunktowego strzelca świata. Ray Allen, były gracz Miami Heat, sezon 2014/2015 spędzi w Cleveland Cavaliers!
Koniec spekulacji na temat tego, w jakim klubie nadchodzące rozgrywki spędzi weteran parkietów NBA, Ray Allen. 39-latek długo trzymał w niepewności cały koszykarki świat, ale ostateczna decyzja, którą podjął nie powinna nikogo dziwić.
Sugar Ray jak na razie ma na swoim koncie dwa tytuły mistrzowskie, jeden wywalczony z Boston Celtics w 2008 roku, a drugi pięć lat później wraz z Miami Heat. Uwzględniając upływający czas i realne możliwości własnego organizmu, Allen zdecydował się na przeprowadzkę z Florydy do stanu Ohio, gdzie latem powstał zespół określanym mianem najgorętszego w całym NBA.
Najlepszy trzypunktowy strzelec świata to kolejny weteran w talii Davida Blatta. Przypomnijmy, że barwy Cleveland Cavaliers w sezonie 2014/2015 reprezentować będą jeszcze chociażby James Jones, Mike Miller czy Shawn Marion. Z dwoma pierwszymi Allen grywał już na Florydzie.
Z występów w Heat 39-latek doskonale zna również się z liderem Kawalerzystów, LeBronem Jamesem. To właśnie ta znajomość miała okazać się kluczowa w sprawie nowego kontraktu Raya. Umowa pomiędzy zawodnikiem a klubem obowiązywać będzie przez najbliższy rok.
Popularny Jesus Shuttlesworth w ciągu 18-letniej kariery reprezentował barwy Milwaukee Bucks, Seattle Supersonic, Boston Celtics oraz Miami Heat. Dwa ostatnie lata spędził na Florydzie. W rozgrywkach 2013/2014 wystąpił w 73 pojedynkach Żaru, notując średnio na mecz 9,6 punktu i 2,8 zbiórki.

www.wp.pl
Agent Allena już zdementował te plotki.
Wp.pl to nie jest wybitne źródlo o koszykówce. Lepiej sprawzić to na espn albo nba.com ????
 
P 0

probettor

Użytkownik
Czy znacie jakieś transmisje video spotkań NBA (również odpłatne), która nie mają dużego opóźnienia względem rzeczywistych wydarzeń na boisku? Przez duże opóźnienie rozumiem to co oferuje NBA League Pass w którym opóźnienie sięga ok. 2 minut.
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Jak sadzicie kto w tym sezonie ma szanse na wygrana w konferencjach? Na zachodzie po cichu liczę na Dallas Mavericks oraz Houston Rocets. Wschód w tym roku będzie mimo wszystko należał do Cleveland Cavaliers ;-)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zakładając sezon bez kontuzji to na Zachodzie jest kilku kandydatów - w pierwszym rzędzie OKC i Warriors, w dalszych Mavs i Nuggets jeśli szukać większych kursów. Na Wschodzie stawiam na Hawks.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Dallas powinno być wysoko ale nie wygrają konferencji, okolice 4-5 miejsca to będzie ich tak spory sukces. Zachód SAS lub LAC, wschód Cavs/Bulls
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Zakładając sezon bez kontuzji to na Zachodzie jest kilku kandydatów - w pierwszym rzędzie OKC i Warriors, w dalszych Mavs i Nuggets jeśli szukać większych kursów. Na Wschodzie stawiam na Hawks.
chyba piszesz o potencjalnych zwycięzcach dywizji, a nie konferencji
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na Zachodzie w czwórce widzę OKC, Clippers, Spurs, Warriors (kolejność przypadkowa). Później Dallas, Portland, Suns, Memphis. Rockets poza PO, czego nie wykluczam. Jest jeszcze Denver, które ma szanse znaleźć się w playoffach, ale warunkiem jest względnie zdrowy roster. Dallas ma możliwości, by wyrzucić kogoś z top4.
Wschód: Cavs, Bulls, Raptors, Hawks, być może właśnie w takiej kolejności. Później Heat, Nets, Hornets, Wizards. Sezon zweryfikuje. ????

Mistrz ktoś z Zachodu. OKC jeśli zdrowie dopisze to mój typ na dziś, ale to wróżenie z fusów.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Standardowo nie wiem czemu aż tak faworyzujecie Thunder. Już początek sezonu będzie bardzo trudny,no chyba że Westbrook będzie miał średnią ponad 50pkt/mecz. Personalnie ten zespół z roku na rok jest coraz gorszy.
Oczywiście zawodnicy są z każdym sezonem lepsi ale z takimi zmiennikami nie ma opcji żeby ten zespół rozegrał 82 mecze na 100%( bo na zachodzie będą musieli się spiąć o najlepsze miejsce) a później jeszcze grać PO no i nie zaliczyć poważnej kontuzji.

Myślę,że Portland będzie w top4,chciałbym aby Dallas było w czołówce, skład zbudowali dobry i liczę na ich dobrą grę.
Phoenix rok temu fajnie grało i widzę ich w 8.
Zachód zapowiada się jak zawsze ciekawie i top10 zespołów może być bardzo blisko siebie w bilansie
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Zachód już od kilka lat zdecydowanie bardziej wyrównany, a w tym sezonie zapowiada sie dopiero niezła jazda...
Osobiście bym bardzo chciał żeby odpaliło Portland i GSW, bo tam atmosfera na meczach jest kapitalna. Do tego dochodzą standardowi faworyci jak OCT, SAS, LAC i kontenderzy jak Dallas czy Houston. Do tego swoje u siebie zapewne wygrają Pelikany, Słońca, Denver ( szczególnie u siebie), czy nawet Lalki. Mega ciekawie będzie, a różnica pomiędzy 1 a 8 sądzę, że może być najmniejsza w historii..

Na wschodzie wróżę koniec Pacers. Tzn wróżę im koniec z fazą TOP 4, bo na play-off starczy. Faworyzujecie Hawks ? hmm, jestem sceptyczny ;-). Sądzę, że swoje zagrają Heat, Cavs i Wizzards, ale na numer jeden typuję Chicago, z banalnym stwierdzeniem, o ile Derrick da radę.

Czas na show !!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
i jeszcze ściągawka za Onet.pl

Najciekawsze zmiany barw klubowych w NBA przed sezonem 2014/15:
Anthony Bennett ˙˙- z Cleveland Cavaliers do Minnesota Timberwolves
Arron Afflalo ˙˙˙˙- z Orlando Magic do Denver Nuggets
Omer Asik ˙˙˙˙˙˙˙˙- z Houston Rockets do New Orleans Pelicans
Trevor Ariza ˙˙˙˙˙- z Washington Wizards do Houston Rockets
Carlos Boozer ˙˙˙˙- z Chicago Bulls do Los Angeles Lakers
Vince Carter ˙˙˙˙˙- z Dallas Mavericks do Memphis Grizzlies
Tyson Chandler ˙˙˙- z New York Knicks do Dallas Mavericks
Channing Frye ˙˙˙˙- z Phoenix Suns do Orlando Magic
Pau Gasol ˙˙˙˙˙˙˙˙- z Los Angeles Lakers do Chicago Bulls
Willie Green ˙˙˙˙˙- z Los Angeles Clippers do Atlanta Hawks
LeBron James ˙˙˙˙˙- z Miami Heat do Cleveland Cavaliers
Jeremy Lin ˙˙˙˙˙˙˙- z Houston Rockets do Los Angeles Lakers
Kevin Love ˙˙˙˙˙˙˙- z Minnesota Timberwolves do Cleveland Cavaliers
Shawn Marion ˙˙˙˙˙- z Dallas Mavericks do Cleveland Cavaliers
Jameer Nelson ˙˙˙˙- z Orlando Magic do Dallas Mavericks
Chandler Parsons ˙- z Houston Rockets do Dallas Mavericks
Paul Pierce ˙˙˙˙˙˙- z Boston Celtics do Washington Wizards
Luke Ridnour ˙˙˙˙˙- z Charlotte Hornets do Orlando Magic
Thabo Sefolosha ˙˙- z Oklahoma City Thunder do Atlanta Hawks
Lance Stephenson ˙- z Indiana Pacers do Charlotte Hornets
Andrew Wiggins ˙˙˙- z Cleveland Cavaliers do Minnesota Timberwolves
Thaddeus Young ˙˙˙- z Philadephia 76ers do Minnesota Timberwolves
Wybrani zawodnicy, którzy podpisali nowe kontrakty z dotychczasowymi klubami:
Marcin Gortat (Washington Wizards) ˙- ˙60 mln za pięć lat gry
Carmelo Anthony (New York Knicks) ˙˙- 124 mln za pięć lat gry
Eric Bledsoe (Phoenix Suns) ˙˙˙˙˙˙˙˙- ˙70 mln za pięć lat gry
Chris Bosh (Miami Heat) ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙- 118 mln za pięć lat gry
Gordon Hayward (Utah Jazz) ˙˙˙˙˙˙˙˙˙- ˙63 mln za cztery lata gry
Kyle Lowry (Toronto Raptors) ˙˙˙˙˙˙˙- ˙48 mln za cztery lata gry
Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks) ˙˙˙- ˙25 mln za trzy lata gry
Nikola Vucevic (Orlando Magic) ˙˙˙˙˙- ˙53 mln za cztery lata gry
Dwyane Wade (Miami Heat) ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙- ˙31 mln za dwa lata gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Również jestem zdania, że Detroit powalczy o PO
pograłem ten fakt , po bardzo przyjemnym kursie 6,30
Na wschodzie wszystko możliwe ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
chyba piszesz o potencjalnych zwycięzcach dywizji, a nie konferencji
doskonale wiem o czym piszę..o zwycięzcach konferencji... ????

nie wiem czemu nikt nie mówi o Hawks...mimo, że ich nie lubię to zespół mają raz że głęboki, a dwa w zeszłym roku gdy byli zdrowi z Horfordem to był zespół TOP3 Wschodu. Bulls - Bulls wg mnie totalny zawód - im potrzebny jest rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, który trochę poasystuje do graczy którzy mają rozciągać grę..czy Rose jest takim graczem? Wg mnie nie jest.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
To i ja się podzielę moimi prognozami na ten sezon. Zacznę od wschodu, bo tam sytuacja według mnie jest klarowna:

Wschód: faworyt jest jeden i są nimi oczywiście Cavaliers. Nie widzę praktycznie żadnych szans dla żadnej innej drużyny, by mogła z nimi rywalizować. Dopiero w wielkim finale czeka ich prawdziwy test. Podobnie jak lukascash uważam, że Bulls znowu będą wielkim rozczarowaniem. Co do Rose, to obawiam się, że prędzej czy później znowu złapie poważną kontuzję. Bulls zapewne w tabeli będą wysoko, jednak w playoffs znowu zawiodą.

Reszta drużyn niestety to takie średniaki. Ciekawe jak zagra Indiana, wielu uważa, że nawet nie będą w czołowej 8. Według mnie jednak dadzą radę.

Kursy ok. 2,00 na wygranie przez Cavaliers konferencji wschodniej uważam za bardzo dobre, bo według mnie tylko plaga kontuzji może odebrać im zwycięstwo na wschodzie.


Zachód: Tutaj sprawa już jest dużo bardziej skomplikowana, a szanse widzę tak:

1. Clippers- w zeszłym sezonie świetnie grali przeciwko Oklahomie. Ciekawe jakby się to wszystko skończyło gdyby nie ten wczesniejszy skandal z właścicielem klubu, który jakiś wpływ na grę mógł mieć. W tym sezonie właśnie na nich postawiłem i jeśli nie będzie problemu z kontuzjami, to według mnie są faworytem do zwycięstwa na zachodzie.

2. San Antonio Spurs- po tym co pokazali w zeszłym sezonie, to znowu są jednym z głównych faworytów do mistrzostwa. Według mnie jednak zdrowi Clippers mają trochę większe szanse.


Duży problem ma Oklahoma, bo czarno widzę ich wyniki dopóki Durant jest kontuzjowany, bo Oklahoma jest mocna tylko w optymalnym składzie. Clippers i Spurs mogą im uciec ze zwycięstwami i ciężko ich będzie dogonić, a przewaga parkietu na zachodzie w playoffs to ogromna przewaga.

Jest jeszcze wiele innych dobrych drużyn, ale nie widzę w nich potencjału na mistrza czy do wygrania konferencji. Bardzo niedoceniana według mnie jest Minnesota. Do playoffs pewnie nie wejdą, ale myślę, że warto będzie na nich stawiać szczególnie na początku sezonu, kiedy to kursy będą bardzo dobre. Tradycyjnie przeceniani są Lakersi, choć już nie tak jak w zeszłym sezonie.


Moim zdaniem mistrzostwo w tym sezonie będzie dla kogoś z tej trójki: Cavaliers, Clippers, Spurs. Największe szanse niestety mają Cavaliers z racji bajecznie łatwej drogi do finału.
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Clippers od czasu pozyskania Chrisa Paula są faworytem do wygrania Zachodu a na końcu zawsze są w okolicach czwartego miejsca. W tym roku jakoś nie wróżę im sukcesów bo już na starcie wyglądają znaczniej słabiej niż ostatnio (zwłaszcza pozycja SF), a kontuzji ostatnio mieli sporo i chyba trzeba przyjąć że to ma związek ze składem i sztabem trenerskim/medycznym bo zbyt dużo tego było jak na przypadek.
To samo trzeba brać pod uwagę w przypadku Byków. Jeśli Rose się posypie, to niestety jest prawdopodobne, to tam nawet play offów może nie być.
Droga Cavs wygląda faktycznie łatwo, ale tylko na papierze. Varejao w latach 2010-13 grał mniej niż 30 meczów na sezon, w zeszłym 60, ale ponad połowę z ograniczoną ilością minut a Irving i Love też okazami zdrowiami nie są. Wschód może być niezwykle wyrównany z dużą ilością zespołów walczących o &quot;ósemkę&quot; do kwietnia, a to spowoduje że do samego końca będą musieli grać trudne mecze. A start z trenerem uczącym się dopiero NBA też może nie być łatwy.
Natomiast bardzo ciekawy jestem co pokażą Brooklyn Nets. Wreszcie uspokoiło się szaleństwo z transferami, wszyscy wyglądają na zdrowych, bardzo dobry trener. Mogą być wysoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom