>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

============== REGULAMIN

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tematu z zapisami jeszcze nie ma.
Aby konkurs w ogóle mógł się rozpocząć potrzebujemy 2-3 rzetelnych i kompetentnych userów do podliczania konkursu i tworzenia tabeli.
Na razie tylko bułeczka wyraził chęć pomocy.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ooo 1 kolejka już ruszyła? Tak z ścichapęk
hehe witam naczelnego konkursowicza forum.
Ja tylko przypominam, że jest w regulaminie taki punkt:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) Nie posiada konta w William Hill
Ponad rok na forum, 11 postów i udział w większości konkursów organizowanych na forum. Żeby później nie było płaczu i wylewania żalów jak to było chyba ostatnio przy okazji konkursu na MŚ. Oczywiście wiadomo kto miał największe pretensje, robił największy szum, że nie może dostać nagrody i kto obiecywał, że będzie brał aktywny udział w dyskusji na forum w działach tematycznych. Obiecanki cacanki i jak widać kolega mkr bawi się dalej.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Ja tylko przypominam, że jest w regulaminie taki punkt:
Ponad rok na forum, 11 postów i udział w większości konkursów organizowanych na forum. Żeby później nie było płaczu i wylewania żalów jak to było chyba ostatnio przy okazji konkursu na MŚ. Oczywiście wiadomo kto miał największe pretensje, robił największy szum, że nie może dostać nagrody i kto obiecywał, że będzie brał aktywny udział w dyskusji na forum w działach tematycznych. Obiecanki cacanki i jak widać kolega mkr bawi się dalej.
Kolego buleczka nic nie obiecywałem, a z nagrody zrezygnowałem, nawet nie wiem czy przekazana została kolejnym w kolejce zawodnikom, tak jak prosiłem. A punkt odnośnie aktywności proszę sprecyzować, bo w innym przypadku zawsze będzie to uznaniowe i o to miałem pretensje.
bułeczka: Odpowiem Ci tutaj. Nie wiem czy dostałeś nagrodę czy nie, nie obchodzi mnie to, ale faktem jest, że próbowałeś coś tam pisać na forum i widziałem te posty chociażby w dziale ligi angielskiej. Wszystkie z nich polegały na kopiowaniu jakichś newsów z innych stron i wklejaniu ich na forum. Jakoś większość użytkowników tego forum nie ma problemów ze zrozumieniem co to znaczy wykazywać aktywność. Nie trzeba pisać miliona postów, ale co jakiś czas wypadałoby coś napisać w działach tematycznych. Skoro Ciebie wszyscy kojarzą tylko z tego, że bierzesz udział w konkursach, to chyba coś jest nie tak. Oczywiście zamiast ruszyć dupę i napisać coś na forum, to lepiej ponarzekać, że regulamin jest nieprecyzyjny albo kłócić się o nagrodę. Cześć.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mam pytanie czy ponieważ nie zauważyłem w regulaminie czy mam szansę na nagrodę jeżeli teraz dokonam wpłaty czy już nie ponieważ w ciągu 40 dni nie dokonywałem depozytu mimo , że wcześniej dokonywałem depozytu kilka razy. Proszę o jasną odpowiedź.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Cytat:
Napisał Benek_24 -&gt;

W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!



Wystarczy czytać ze zrozumieniem :razz:
Spokojnie wystarczy że wpłacisz przed otrzymaniem nagrody
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
A ja grzecznie podziękuję za zabawę. Do moderatorów nie dociera, że nie mam ochoty pisać na siłę im tylko wiadomej ilości postów, chciałem się tylko pobawić w konkursie rywalizując z innymi uczestnikami. A że większość kojarzy mnie z konkursów, to się nie dziwię bo często byłem laureatem tychże, a z wiadomych względów nie mogli mnie kojarzyć z innej aktywności ???? Cześć
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
I Kolejka podliczona
sprawdzamy czy wszystko ok i ewentualnie dawać tutaj znać czy coś do poprawy. Top 25 i tabela jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Cytat:
Napisał Benek_24 -&gt;

W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!



Wystarczy czytać ze zrozumieniem :razz:
Spokojnie wystarczy że wpłacisz przed otrzymaniem nagrody
Rozumiem , ale według wyników otrzymam nagrodę za pierwszą kolejkę i czy teraz otrzymam nagrodę bez dokonania depozytu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom