>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grubsza wypłata

K 0

kotz

Użytkownik
Dobra wiem ze pewnie było setki takich tematów, ale w żadnym z nich nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, bo albo posty były z 2006/2007 roku, albo pod zapytaniem wielu użytkowników się kłóciło... Wydaje mi się ze to jest jedno z najbardziej ogarniętych for bukmacherskich w sieci dlatego postanowiłem zapytać...

Czy jeśli ugrałbym z 30-40 tyś zł na bet365 lub innym tego typu buku i chciał wypłacić wszystko na konto bankowe (bo tylko taką możliwość mam), to miałbym jakieś problemy z tym związane??? Proszę o sensowne odpowiedzi... niech wreszcie ten temat rozjaśni mi umysł...

Dziękuje ????
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Wygrałeś te pieniądze? Jeżeli nie to nie martw się tym.
Zależy czy pracujesz czy nie jakie masz wpłaty na konto jednorazowe i miesięczne co to za bank itd.
 
K 0

kotz

Użytkownik
hmm no dobra napisze w prost... dysponuje taką kwotą... nie mam jak wypłacić teog na skrill z bet365 bo tam moge tylko bezpośrednio na konto bankowe, bo wpłacałem przelewem z banku przed ugraniem takiej sumy i już pytałem ich na czacie czy moge inaczej niż do banku, to powiedzieli ze tylko do banku i to tylko tego z którego robiłem depozyt... teraz moge otrzymać jakieś jaśniejsze info? :&gt;
 
K 0

kotz

Użytkownik
Chodzi o to ze jak np w ciągu miesiąca nagle będę miał ponad 40k na koncie bankowym to się nie przyczepia??
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
A nie lepiej wypłacać powoli, np. po 3-4 tysiące na miesiąc? Przecież nikt Ci nie każe w ciągu miesiąca całości wypłacić. Moim zdaniem lepiej wolniej, ale bezpieczniej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chodzi o to ze jak np w ciągu miesiąca nagle będę miał ponad 40k na koncie bankowym to się nie przyczepia??
Kwota, którą podałeś nie robi wrażenia. Na bankach zwłaszcza ;)
Chyba, że to byłoby preludium.

USTAWA
z dnia 16 listopada 2000 r.
o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu
[...]
Rozdział 3
Obowiązki instytucji obowiązanych
Art. 8.
1. Instytucja obowiązana przeprowadzająca transakcję, której równowartość prze-
kracza 15 000 euro, ma obowiązek zarejestrować taką transakcję również w
przypadku, gdy jest ona przeprowadzana za pomocą więcej niż jednej operacji,
których okoliczności wskazują, że są one ze sobą powiązane i zostały podzielo-
ne na operacje o mniejszej wartości z zamiarem uniknięcia obowiązku rejestra-
cji.
 
K 0

kotz

Użytkownik
Czyli jak wypłace sobie z 10k miesięcznie to powinno wszystko być okej?;) tak właśnie te pieniądze chce przeznaczyć na furke xd
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Czyli jak wypłace sobie z 10k miesięcznie to powinno wszystko być okej?;) tak właśnie te pieniądze chce przeznaczyć na furke xd
załóż sobie Skrill, 10k miesięcznie to jest max 12-14 dni wypłacania przez Skrill a to przecież pół miesiąca
nie jestem w temacie na bieżąco ale kiedyś było to w Skrill 250 euro na dobę czyli ~ 1000 zł więc spokojnie po 900 zł możesz wypłacać co drugi dzień przez miesiąc i masz 10k na miesiąc, w czym problem? pieniądze trzymaj w domu jak masz sobie coś kupić, jak nie to kup kasetkę albo mały sejf bo chyba 100-300 zł to nie wydatek dla Ciebie nie?
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Kwota, którą podałeś nie robi wrażenia. Na bankach zwłaszcza ;)
Chyba, że to byłoby preludium.
wycinanie fragmentów aktów prawnych stanowi zwykle tylko część odpowiedzi...
artykuł 8 tylko trochę dalej:
3. Instytucja obowiązana przeprowadzająca transakcję, której okoliczności wskazują, że może ona mieć związek z praniem pieniędzy lub finansowaniem terroryzmu, ma obowiązek zarejestrować taką transakcję, bez względu na jej wartość i charakter.
kwota 15 tyś euro może być zebrana w ciągu 5 lat(maksymalnie), nawet w kilkunasty przelewach.
ustawa nie zabrania bankom zgłaszania mniejszych kwot i niektóre banki (np. legendarne już 10 tyś euro w pko, ale niektóre nowe twory bankowe zgłaszają nawet poniżej 10 tyś euro.) mają wewnętrzne regulaminy, które zobowiązują do zgłoszenia kwot poniżej 15 tyś euro.
co nie zmienia faktu, że przy kwocie 40 tyś rozbitej jeszcze na kilka przelewów, w sytuacji gdy prowadzisz normalną egzystencję a konto jest użytkowane prawdopodobieństwo zgłoszenia jest nikłe. zresztą w tym kraju na karuzelach vatowych latają przelewy wielomilionowe, którymi się nikt nie interesuje.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
wycinanie fragmentów aktów prawnych stanowi zwykle tylko część odpowiedzi...
[...]
Tak jest. I dzięki za przytoczenie kolejnych.
Miałem nadzieję, że Autor wątku sam się weźmie za dokończanie lektury.
Moim zdaniem, i zresztą tak jak napisałeś,
uważam, że KOTz nie jest w stanie zagrożenia.
Ze strony banku.
Jeśli jednak przed jego chałupą pojawi się nagle wypasiona bryka,
to przy znanej życzliwości Rodaków może stanąć przed obliczem innej instytucji.
Inna sprawa, że Autor wątku wpierw przelewa a później zadaje pytania.
KOTz przelał sobie wedle jego słów, już kilka razy te 4 - 7k więc może nawet już ok. połowy całej omawianej kwoty.
 
C 0

crenos

Użytkownik
To może ja się wypowiem, bo moja koleżanka zajmuje się przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy.
Banki reaguje już na kwoty około 10 tyś PLN, ale nie zgłaszają tego od razu bo im się po prostu nie chce. Zależy też od tego skąd przychodzą te pieniądze. Ostatnio jednak polskie buki walczą aby była większą kontrola. I co raz częściej banki sprawdzają. Tak samo jak byś chciał w płacić 10k na konto bankowe. Pani w okienku powinna zapytać Cię skąd masz tę kasę ale jej się nie chce bo musi dodatkowo druczek wypełnić jeszcze jeden. Jeżeli chcesz wypłacić 40k to proponowałbym ci jednak odprowadzić podatek, bo nawet jak kupisz fure to US może się przyczepić jak będziesz ją zgłaszał że Cię na nią nie stać a wiadomo w US panie od tego mają PLN i im już zależy.
Propozycja jest taka, możesz spróbować jak się uda good 4 you jak nie to sorry.
Ale jak wygrywasz taką kasę to chyba cię jednak stać na podatek więc czym się tu przejmujesz no chyba, że miałeś złoty strzał ;p
A na przyszłość konto skrill karta przedpłacowa pełna weryfikacja i obrót kasą bez ograniczeń i bet365 prowizji za wypłaty na skrilla nie pobiera tylko płacisz za kartę i 7,5 zł za wypłatę w bankomacie a płatności w sklepach masz za free
 
C 0

crenos

Użytkownik
Podatek od czego?
Od wygranej jak stawiasz np w STS to potrącają ci chyba 12% a jeżeli wygrana jest powyżej 2k to chyba więcej ale nie jestem pewien, zobacz sobie ten kupon na sts 112751499200642565

Ewentualna wygrana: 142308.80 zł
Podatek od wygranej: 14230.90 zł
Do wypłaty:128077.90 zł
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
crenos, tylko że STS jest legalnie działającą firmą na terenie Polski która płaci podatki.
Autor pyta się o Bet365 lub tego typu buki które nie odprowadzają podatków, a zawieranie zakładów i korzystanie z oferty tych stron na terenie naszego kraju reguluję ustawa hazardowa. Przecież nie powie w urzędzie że rano się obudził i mu wróżka przyniosła prezent 40 tys.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
To może ja się wypowiem, bo moja koleżanka zajmuje się przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy.
Banki reaguje już na kwoty około 10 tyś PLN, ale nie zgłaszają tego od razu bo im się po prostu nie chce. Zależy też od tego skąd przychodzą te pieniądze. Ostatnio jednak polskie buki walczą aby była większą kontrola. I co raz częściej banki sprawdzają. Tak samo jak byś chciał w płacić 10k na konto bankowe. Pani w okienku powinna zapytać Cię skąd masz tę kasę ale jej się nie chce bo musi dodatkowo druczek wypełnić jeszcze jeden. Jeżeli chcesz wypłacić 40k to proponowałbym ci jednak odprowadzić podatek, bo nawet jak kupisz fure to US może się przyczepić jak będziesz ją zgłaszał że Cię na nią nie stać a wiadomo w US panie od tego mają PLN i im już zależy.
Propozycja jest taka, możesz spróbować jak się uda good 4 you jak nie to sorry.
Ale jak wygrywasz taką kasę to chyba cię jednak stać na podatek więc czym się tu przejmujesz no chyba, że miałeś złoty strzał ;p
A na przyszłość konto skrill karta przedpłacowa pełna weryfikacja i obrót kasą bez ograniczeń i bet365 prowizji za wypłaty na skrilla nie pobiera tylko płacisz za kartę i 7,5 zł za wypłatę w bankomacie a płatności w sklepach masz za free
????????????
Jeżeli takie coś proponujesz, to do tej propozycji powinieneś dorzucić, by mydło kupił bo w pierdlu różnie bywa. Co trzeba mieć za łeb by takie coś pisać.
 
C 0

crenos

Użytkownik
To jest troszkę bardziej złożona kwestia SW4 to, że BET 365 nie odprowadza podatku to jedno ale drugi podatek odprowadza wygrany w tym przypadku KOTz. Z jednej strony rozlicza się buk z drugiej gracz. Cała sprawa.
Fencyn
Zawieranie zakładów nie jest przestępstwem za które idziesz do więzienia.
Dlatego moim zdaniem, żeby spać spokojnie proponowałbym mimo wszystko skontaktować się z doradcą finansowym w sprawie uregulowania tej kwestii.
A jeżeli nie to Autor jest mało rozgarnięty bo tak jak ktoś wcześniej powiedział najpierw zrobił później zapytał.
I jeszcze jednego nie potrafię zrozumieć ... dlaczego nie możesz wypłacić tego na skrilla teraz ??
Druga kwestia, skoro ogarniasz taką kasę na buku to chyba stać Cię na podatek. I zawsze możesz grać u polskich buków i nie będziesz miał problemów.
 
Do góry Bottom