>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin
==============
BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza w Betsson w momencie przyłączenia się do zabawy - jest to konieczny warunek do otrzymania ewentualnej nagrody na koniec zabawy. Wszelkie próby oszukania skutkować będą wykluczeniem z zabawy.

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
navent 83

navent

Użytkownik
Mam jedno pytanie dotyczące tego konkursu, jeśli przeoczyłem informację o tym w regulaminie to przepraszam. W regulaminie napisane jest: &quot;Kupon zawarty w rzeczywistości u bukmachera Betsson (który został umieszczony w konkursie) daje możliwość uzyskania dodatkowego bonusu - zwrot stawki za ten kupon.&quot; Chciałem więc zapytać, jaka jest maksymalna kwota zwrotu stawki kuponu, który zostanie podany w konkursie oraz czy ewentualny zwrot jest pewny? Pozdrawiam
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Cyt &quot;3. Kupon musi zostać rozstrzygnięty w 100% poprawnie&quot;. Tak dla pewności, jeśli zagram dnb i wynik będzie remisowy, to mój kupon nie traci szans na wygraną?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cyt &quot;3. Kupon musi zostać rozstrzygnięty w 100% poprawnie&quot;. Tak dla pewności, jeśli zagram dnb i wynik będzie remisowy, to mój kupon nie traci szans na wygraną?
nie traci, chodzi o to że kupon nie może być przegrany tak jakbyś naprawdę grał u buka, z dnb remisem wygrywasz tylko ciut mniej
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
to ja zadam jeszcze jedno pytanie dotyczące nagród, bo mimo że przeczytałam regulamin, to nie do końca rozumiem, jak to wszystko wygląda w przypadku wygranej.
Powiedzmy, że uda mi się zająć 2. miejsce i na moje konto w Betssonie trafi 100zł. (załóżmy, że wszystkie warunki (depozyt i dwa zakłady w Betssonie) spełniłam) Co teraz? ;) Muszę zagrać, ale za dowolną kwotę, czy za całość nagrody? Jeśli wygram, no nie wiem, 80zł, to do wypłacenia mam 180zł czy tylko 80zł (netto ???? ) ? Jeśli przegram, to mogę wypłacić to, co mi zostało? (no bo to nie freebet?)
Zasady korzystania z wygranych pieniędzy są pewnie podobne lub takie same jak w każdym z dotychczasowych konkursów, ale że niestety ich nie znam, to byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby ktoś mi to rozjaśnił. Z góry dziękuję!
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym. Skąd pomysł na taką zasadę? Przecież prawdopodobieństwo poprawnego wytypowania wszystkich zdarzeń nie jest aż takie małe ???? ????
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Podpinam się do pytania ohYeah. Kwestia nagród wyjaśniona jest dosyć niejasno. Jak wejdzie tu jakiś opiekun konkursu to proszę o wyjaśnienie dokładnie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chciałem więc zapytać, jaka jest maksymalna kwota zwrotu stawki kuponu
Równowartość wygranej. Przykład: wygrałeś 150zł w konkursie, ten sam kupon zagrałeś w betsson za stawkę 200zł - otrzymasz 300zł bonusu.
ewentualny zwrot jest pewny
No tak, zasady mam nadzieje że sa czytelne.
Krasondar - Ever X @ 3.25 ✅
Sparta Praga - Young Boys 1 @ 1.88 ✅
Dinamo Minsk - Fiorentina 2 @ 1.70 ✅
Trabzonspor - Legia Warszawa 2 @ 3.90 ✅
AKO: 40,51
Bukmacher: Betsson
Kupon wygrany w I kolejce. Jeśli gracz ma screen (zalecam wklejanie screenów podczas podawania typów w temacie) za stawkę min 20zł - otrzyma dodatkową kasę za ten kupon w Betsson.
Cyt &quot;3. Kupon musi zostać rozstrzygnięty w 100% poprawnie&quot;. Tak dla pewności, jeśli zagram dnb i wynik będzie remisowy, to mój kupon nie traci szans na wygraną?
Dalej w grze, ale już jest inny kurs AKO.
@ohYeah
Nagrody to bonus do obrócenia, a nie darmowy zakład tak jak w przypadku np. WilliamHill. Warunki obrotu podam wkrótce.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
Nagrody to bonus do obrócenia, a nie darmowy zakład tak jak w przypadku np. WilliamHill. Warunki obrotu podam wkrótce.
dziękuję za odpowiedź, już prawie wszystko rozumiem. Zapytam jeszcze tylko, kiedy trójka uczestników, którym uda się wygrać kolejne kolejki (w tym pierwszą ;)), mogą się spodziewać otrzymania bonusu na swoje konto w Betssonie? (oczywiście, zakładam, że każda z tych osób spełniła wszystkie warunki ,żeby mieć możliwość odebrania swojej nagrody)

Warunki obrotu podam wkrótce.
bardzo proszę w imieniu pewnie nie tylko swoim, o ustalenie prostych, symbolicznych warunków obrotu. ;-)
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
słuchajcie, czy w regulaminie jest jakaś informacja odnośnie tego, kiedy mają pojawiać się wyniki kolejnych;) konkursowych kolejek? Póki co, uczestnicy grzecznie opublikowali swoje trafione bądź nietrafione typy i nastała cisza. Może nie doczytałam i wyniki, wszystkie już, zostaną spisane po ostatniej kolejce i wtedy też trójki nagrodzonych będą mogli spodziewać się otrzymania swoich nagród?
jako że przepisanie trzech ksyw osób (chodzi ofc o pojedyncze kolejki,wiadomo), które miały szczęście znaleźć się na &#39;podium&#39; ;) nie należy do szczególnie czasochłonnych i trudnych czynności, to w zasadzie zastanawiam się, czy ten konkurs dalej trwa? Może Betsson się wycofał czy coś, a forumowi twórcy konkursowego tematu, liczą na jego (konkursu) śmierć naturalną, o której zapisani userzy zapomną ? Jeśli tak, nie ma problemu, zdarza się, ja przynajmniej płakać za swoją nagrodą nie będę w razie czego. Ale no jednak, proszę o uczciwą informację , że zabawa jest odwołana (choć mam nadzieję,ze to chwilowy zastój :}) albo że jej losy są niepewne i wkrótce je poznamy.
bo obecna sytuacja jest trochę jakby zwodzeniem zapisanych osób, które zrobiły sobie nadzieję na możliwość wygrania sporej kasy, a teraz pozostaje im liczyć, że ktoś z założycieli tematu się odezwie.
Taak, proszę o potraktowanie tego postu jako ogromnej prośby o jakąkolwiek informację. Lepsza już taka, że konkurs nie wypali niż trwająca od względnie dawna totalna cisza.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
po pierwsze, cierpliwA. Po drugie, w mojej ocenie byłam wystarczająco cierpliwa, żeby móc już po raz kolejny poprosić organizatorów o jakiekolwiek info lub chociaż znak życia.
Daj spokój, możemy sobie czekać w nieskończoność, jeśli każdy z Was stwierdził, że powinien być cierpliwy :roll:, bo jak o coś zapyta, to nie daj Boże, wkurzy tym moderatora/admina i zostanie uznany za osobę nachalną.
tutaj problemem nie jest sam fakt, że prawie nic konkretnego nie wiadomo, ale to że założyciele konkursu milczą i to nie od wczoraj. Jakiś czas temu Marcin Odra napisał , że warunki obrotu nagród nie są jeszcze jasne i pojawią się na forum niebawem, po czym , ignorując w zasadzie wszystko, co dotyczy tutaj konkursu, założył wątek nt. jakichś tam promocji w Betssonie. Super, naprawdę miło ze strony ekipy Betsson, ale związku z hucznie ogłoszoną zabawą o sporą kasę, nie ma to żadnego. cel powstania ww tematu to dla mnie zagadka :-|
nie uważam, żebym ,zadając pytania - w dodatku z kulturą i bez roszczeniowego tonu wypowiedzi - zasługiwała na miano &quot;niecierpliwej&quot;. Niedawno zakończony konkurs dot. siatkarskich MŚ mężczyzn, był starannie przygotowany przez moderatorów, którzy odpowiadali na każde wątpliwości uczestników i na bieżąco podliczali wyniki a także informowali ,choćby o tym,że mogą się one np. pojawić z małym opóźnieniem. Kwestia nagród była jasna, wiem od jednego z nagrodzonych userów, że pieniądze szybko pojawiły się na ich kontach w William Hill. I to jest normalne, a nie jakieś ultra porządne i dopracowane przygotowanie konkursu.
nie pisałabym swoich postów, gdyby moderatorzy byli przynajmniej tutaj obecni i aktywni. mogliby codziennie pisać, że nic nie wiadomo i trzeba czekać. Spoko, mogę czekać, widząc, że organizatorzy czuwają. a sytuacja w tej chwili daje powody ,żeby uznać, że nawet nie ma po co pisać typów w kolejnej fazie LE, bo ten konkurs już nie istnieje, więc zwycięzcy niepotrzebnie zrobią sobie nadzieję na jakieś nagrody, których się nie doczekają.
mam prawo do wyrażenia krytycznej opinii ,kiedy coś mi się nie podoba, moderatorzy/admini to zwykli ludzie, chyba -jako dorosłe osoby- się nie obrażą za inne niz pozytywne słowa pod adresem swoich działań? :roll: no sorry, ale to już przegięcie, że nikomu nie chciało się nawet napisać głupiego posta z wynikami I kolejki . Trochę szacunku do uczestników może, panowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
spokojnie, konkurs na pewno trwa, tylko teraz jest czas eliminacji do ME, więc jak ma grać LM/LE? W przyszłym tygodniu będzie zapewne kolejka, gdyż wtedy będą europejskie puchary. Pewnie gdy będzie zakładana nowa kolejka zostanie podsumowana wcześniejsza kolejka, a nagrody to zależy już od sponsora, czasami jest to wypłacane na bieżąco, czasem na koniec konkursu.
Na przyszłość, takie sprawy pisz w odpowiednim temacie - pytania,propozycje,niezgodności w konkursie
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
a Ty na przyszłość zanim odeślesz kogoś do innego wątku, zajrzyj tam i sprawdź ,czy przypadkiem ww ktoś już tam nie pisał. Tak, zgadłeś, ja już to zrobiłam, ale że organizatorzy nie są na tyle łaskawi, żeby COKOLWIEK odpowiedzieć, uznałam, że spróbuję szczęścia:} tutaj, a nuż nawiążę dyskusję z jakimś uczestnikiem konkursu .
spokojnie, konkurs na pewno trwa, tylko teraz jest czas eliminacji do ME, więc jak ma grać LM/LE?
mhm, na pewno. Moderatorzy i Pan Odra, pytani o to, czy konkurs jest aktualny, typowo dla siebie nie udzielili odpowiedzi. są tak zapracowani, że na pewno by ich kosztował zbyt wiele energii hm,jedno-dwuzdaniowy post.
jakoś poza tym działem są aktywni i normalnie wywiązują się ze swoich obowiązków moderatorskich.
co do drugiej części cytowanego zdania, to wybacz, ale chyba nie rozumiesz mojej wypowiedzi ,na którą odpowiadasz. :-| wiadomo, że jak nie ma meczy to nikt z ZAPISANYCH nie wyskoczy z typami, po kursach ,które sobie wymyślił ???? ale dzięki za info, że obecnie nie ma jak grać, bo mogłabym na to nie wpaść, laski do garów ;) , w temacie sportu orientują się tylko faceci. :p

krótko napiszę , co jest przedmiotem mojej krytyki. Otóż fakt, że organizatorzy : nie odpowiadają na pytania nawet głupiego &quot;NIE WIEM&quot;, nie podsumowali 1. kolejki (niby czemu mają czekać z tym do 2.wg Ciebie? aaa, moderator to świętość, może robić co chce i kiedy chce), ignorują konkurs zakładając jednocześnie temat o promocjach u Betssona (może to &quot;sprytny&quot; sposób na odwrócenie uwagi zapisanych od faktu, że buk się wycofał i konkursu nie ma . gratuluję jeśli tak) , oraz zapewne zresztą w ogóle tu nie wchodzą.

To że wypłacanie nagród zależy od sponsora jest oczywiste, nie musisz traktować mnie jak dwa poziomy mniej inteligentnej od Ciebie.

konkurs to konkurs - powinien być na bieżąco obserwowany (bo ktoś może zapytać o coś chociażby,jezu...) ,a nie tylko przy okazji kolejnych kolejek. To śmieszne. Moderatorzy oprócz wieeeelu praw, mają też swoje obowiązki na forum, więc jeśli masz dalej zamiar mnie pouczać, to lepiej juz nic nie pisz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak Hajduk napisał, na wszystko przyjdzie czas, cierpliwości.
Jeśli się posiłkujesz konkursem siatkarskim to dobrze wiesz, że nagrody został wypłacone po zakończeniu konkursu. Tutaj będzie podobnie.
Jeśli ze swoich obliczeń stwierdziłaś, że wygrałaś nagrodę to na 100% ją otrzymasz - spokojnie, bez panikowania.
Jak sobie przejrzysz dział archiwum to zauważysz, że zorganizowaliśmy około 100 konkursów i nigdy nie było problemów z nagrodami.
Są sprawy ważne i ważniejsze. Konkurs jest &quot;aktywny&quot; w okresie spotkań LE i wówczas wszystkie stosowne pytania/problemy/wyniki pojawią się.
Pozdrawiam
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
jeszcze na momencik odniosę się do powyższej wypowiedzi p. Marcina Odry - nie chodziło mi o to, czy nagrody będą czy nie, tylko o to czy konkurs dalej trwa. ;) jeśli tak, to przecież nie podejrzewałabym żadnego Bukmachera, żeby nie przyznał zwycięzcom obiecanych nagród. trzeba dbać o dobre imię ;)

a przechodząc do pytania, które chciałam zadać, to czy wiadomo coś już nt tego jak wyglądać mają warunki obrotu itd. wygranych pieniędzy?
 
Do góry Bottom