>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Początkowe konto 100zł

golazo 0

golazo

Użytkownik
Witam, z racji ograniczonych zasobów finansowych mogę jedynie do swojej gry przeznaczyć 100zł. Mam związku z tym pytanie, jak byście polecali grać aby coś ugrać z tej kwoty, zdaję sobie sprawę że mój początkowy wkład jest mały ale chciałbym coś z tego zrobić. Zatem jak najkorzystniej było by grać w takiej sytuacji. Będę wdzięczny za każdą poradę. Z góry dzięki i pozdrawiam.
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
odnośnie to tego tematu. Mówi się że pojedyńczy kupon należy grać za 10% kapitału, ok. Ale jak w takim razie ma się to do kwoty początkowej 100zł? przecież grając płaską stawką 10zł to konto będzie się powiekszać jak krew z nosa. Co możecie powiedzieć na ten temat?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Martw się raczej skąd brać &quot;krew&quot; do transfuzji po przegranych i uszczupleniu tych 100zł - a nie zakładaj, że będziesz wygranymi za 10% budżetu zbyt wolno powiększał kapitał...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
mój początkowy wkład jest mały ale chciałbym coś z tego zrobić
Źle trafiłeś, bo na tym forum wszyscy dysponują funduszami 100 tys. złotych albo nawet euro :)
A tak naprawdę, to po prostu graj, zdobywaj doświadczenie i nie przejmuj się niczym więcej.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
dokładnie tak jak kolega bmw napisał. Na początku lepiej mało, cierpliwie, obserwować swoje błędy i się uczyć, a dopiero później np. dołożyć zero do stawki początkowej ;)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś mi uwierzy ale ja też zaczynałem z podobnym kapitałem (111zł + 111zł bonusu w betsson) i to złapałem się za progresję! choć faktycznie ta &quot;krew z nosa&quot; ciągnęła się z rok jak nie troszkę dłużej zanim mój bankroll mógł mi pozwolić na inne &quot;projekty&quot; Chyba ( bo nie chce mi się dokładnie liczyć ) to większość mojego bankrollu to bonusy. Jeżeli masz yield na poziome nawet 1-3% ale + to bierz bonusy ( oczywiście w najwyższej wartości, bo inaczej to &quot;marnotrawstwo kasy&quot;). Nie znam innej metody by z małego początkowego stanu zrobić coś większego w miarę krótkiego okresu. Przecież u buków &quot;leży tyle kasy w bonusach&quot;
Ps ponieważ zakładałem że raczej przegram te 200zł niż coś wygram więc cieszyłem się z każdej złotóweczki na + więc nie przejmowałem się że to się ciągnie jak krew z nosa po prostu chciałem coś sprawdzić. I tak jak koledzy wyżej radzili &quot;Na początku lepiej mało, cierpliwie, obserwować swoje błędy i się uczyć, a dopiero później np. dołożyć zero do stawki początkowej &quot;
 
milionbaksow 1

milionbaksow

Użytkownik
Ja nie tak dawno powrocilem do stawiania i to co ze swojej strony moge ci polecić, to po prostu traktowania tego jako hobby/pasji a nie jakby od tego zależało twoje życie. Uwazam ze odpowiednie nastawienie psychiczne to podstawa w tej branży, a chęci szybkiego wzbogacenia się chociaż czasem skuteczne to w większości przypadków wiadomo jakimi konsekwencjami się kończą. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom