>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Conference Premiere 27/09/2014

Status
Zamknięty.
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
12 kolejka Conference 27/09/2014 wszystkie mecze godzina 16.00
Altrincham – Welling 0 - 4
Gospodarze to beniaminek ligi, ostatnie dwa mecze to porażki 0-4 i 0-5 na wyjazdach.
Mają tutaj kontuzjowanego pierwszego bramkarza Dave Partona, który w ostatnim meczu doznał wstrząśnienia mózgu.
Welling to zazwyczaj średniak ligowy, mocniejszy na własnym boisku niż na wyjazdach
Choc w tym sezonie ma wszystkie mecze wyjazdowe przegrane to jednak przeciwnicy z czołowych miejsc w tabeli.
Myślę, że w ich wypadku czas na pierwsze punkty na wyjeździe tym bardziej przy kontuzji bramkarza gospodarzy
Typ : x2
Kurs : @1.75 stawka 7/10
Buk : Bet365
✅ 5,25
Braintree – Halifax 0 - 0
Gospodarze jak zwykle na swojej stronie klubowej praktycznie zero informacji, ale w sumie zazwyczaj trudni do pokonania na własnym boisku. W tym sezonie przegrało tutaj Bristol City i Kidderminster, a to nie są chłopcy do bicia.
Halifax jeden z kandydatów do promocji, po ładnej wygranej z Telford 5-0 tyle tylko, ze przeciwnik to jeden z kandydatów do spadku. W zeszłym sezonie jedna ze słabszych drużyn na wyjazdach i przegrana tutaj 0-1.
Być może najbardziej realny tutaj jest remis, ale wybiorę tutaj under bo liczę się też z wygrana którejś z drużyn.
Typ : under 2,5
Kurs : @1.90 stawka 7/10
Buk : Bet365
✅ 6,3
Dover – Alfreton 1 - 0
Dover to beniaminek ligi i jak na razie duże problemy z gromadzeniem punktów. W p poprzednim tygodniu podpisali umowy z trzema nowymi zawodnikami w tym bramkarzem, ale jak widać nie pomogło to w meczu z Torquay, choć z drugiej strony to silna drużyna (spadkowicz z League Two). Wcześniej trzy kolejne mecze bez punktów i jedynie jedna bramka.
Alfreton nisko w tabeli po słabym początku sezonu związanym sporą ilością nieobecności, ale ostatnio zaczynają grać coraz lepiej, a trzeba pamiętać że to półfinalista playoff z zeszłego roku.
Większe zaufanie do gości tutaj
Typ : x2
Kurs : @1.75 stawka 7/10
Buk : Bet 365
⛔ 7
Forest Green – Barnet 1 - 2
Gospodarze w tym sezonie poczynili spore wzmocnienia i celem dla nich jest promocja.
Jak na razie trochę poniżej oczekiwań i dlatego w ostatnim tygodniu podpisali pożyczkę wypożyczenia na miesiąc z Newport Christian’a Jolley.
Barnet to również zespół, który ma w planach awansować z ligi. Również duże wzmocnienia, chyba największe w lidze i na razie na pierwszym miejscu. Ostatnie cztery mecze na wyjeździe to 10 punktów, ale przeciwnicy z niskich miejsc w tabeli.
Najbardziej prawdopodobny w tym meczu jest dla mnie remis.
Typ : X
Kurs : @3.50 stawka 6/10
Buk : Pinnacle
⛔ 6
Gateshead – Aldershot 1 - 1
Gospodarze rozgoryczeni po przegrani playoff w poprzednim sezonie teraz z mocnym postanowieniem przynajmniej powtórzenia wyczyny z ubiegłego sezonu, czyli awansu do playoff. Zawsze trudni do pokonania na własnym boisku, a ostatnie cztery mecze to osiem punktów.
Aldershot w poprzednim sezonie dość nisko w tabeli, ale trzeba pamiętać, zę dostali 10 punktów odjętych za nieprawidłowości finansowe, więc rzeczywiste miejsce powinno być lepsze. Teraz zaczęli nieźle 4-3-4, choć większość punktów z własnego boiska, co nie powinno dziwić zważywszy na przeciwników z jakimi grali na wyjazdach.
Wygląda na solidną jedynkę, ale na pewniaka bym tego meczu nie proponował.
Typ: 1
Kurs : @1.95 stawka 6/10
Buk : Pinnacle
⛔ 6
Grimsby – Chester 3 - 0
Grimsby bardzo przyzwoity w poprzednim sezonie, ale teraz trochę chimeryczny. Potrafili wygrać na wyjeździe 6-1 z Geteshead, żeby potem remisować u siebie z Dover.
Chester jak na zespół, który przygotowywany był do gry o klasę niżej, a jest tutaj jedynie ze względu na bankructwo dwóch klubów (Salisbury i Hereford) spisują się dobrze. Ostatnio wygrana w derbach Walii na własnym boisku z Wrexham mimo, ze przegrywali od 2 minuty 0-1.
Teoretycznie powinni tutaj wygrać gospodarze, ale handicapu na nich bym nie dawał.
Typ : 1
Kurs : @1.51 stawka 8/10
Buk : Pinnacle
✅ 4,08
Lincoln – Macclesfield 2 - 0
Gospodarze ostatnie trzy mecze to trzy porażki i dodatkowo dwie ze słabszymi rywalami.
Zazwyczaj lepiej czują się na własnym boisku, ale w tym sezonie i tutaj nie najlepiej 2-1-2.
Goscie to dość solidny zespół ligowy. Jak na razie 20 punktów w tym sezonie z przeciwnikami i z górnych rejonów tabeli i z dolnych.
Kursy sugerują tutaj wygraną gospodarzy, ale dla mnie wieksze szane na trzy punkty daje zespołowi Macclesfield.
Typ : x2
Kurs : @1.73 stawka 7/10
Buk : Bet365
⛔ 7
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Witam.
Obiecane dokończenie moich poglądów dotyczących 12 kolejki w Conferene Premiere
Nuneaton – Dartford 1 - 2
Gospodarze to solidny średniak tabeli, teraz trochę niżej, ale bardzo ciężki terminarz gier, gdzie spotykali się prawie z cała górą tabeli. Teraz już trochę łatwiejsi przeciwnicy.
Zazwyczaj dobrze grają na własnym boisku.
Dartford to jedna z dwóch drużyn, która została zdegradowana ale wróciła do ligi dzięki bankructwu dwóch zespołów ligowych. Jak na razie dwie wygra z Dover i Telford czyli słabeuszami ligowymi spowodowały, że są wyżej w tabeli od gospodarzy.
Straszni daleko od domu.
Typ : 1
Kurs : @2.14 stawka 8/10
Buk : Pinnacle
⛔ 8
Southport – Bristol Rover 0 - 1
Gospodarze w poprzednim sezonie jedynie dwa punkty od spadku. Teraz wygląda na to,
że zespół znowu będzie walczył do końca o utrzymanie. Trzy kolejne porażki miedzy innymi Chester.
Bristol Rovers to spadkowicz z ligi i po słabym początku kiedy nie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości teraz już odzyskuje pewność siebie i cztery kolejne mecze to 12 punktów. Dzisiaj powinni być za silni dla gospodarzy.
Typ : 2
Kurs : @1.91 stawka 7/10
Buk : Ladbrokers
✅ 6,37
Telford – Torquay 4 - 3
Gospodarze nie pokazuję nic, ale nie dziwi mnie to skoro z zespołu odeszło wielu zawodników i na dodatek problemy finansowe.
Torquay spadł z ligi, ale mimo skromnego budżetu, potrafił utrzymać skład i kilka bezgotówkowych wzmocnień. Jeden z dwóch, trzech głównych kandydatów do awansu, oczywiście jeżeli nie załamią się finanse. Na razie to za silni dla gospodarzy.
Typ : 2
Kurs :mad:1.67 stawka 8/10
Buk : Ladbrokers
⛔ 8
Woking – Kidderminster 2 - 3
Gospodarze jak do tej pory spisywali się bardzo dobrze, ale ostatnio wie wyjazdowe porażki z Bristol i Torquay czyli dwoma silnymi zespołami. Teraz pewnie będą chcieli
się odbić od dna.
Kidderminster zazwyczaj stabilna drużyna w tej lidze. Trochę martwi porażka ze Southport na wyjeździe, a po za tym trochę sprzyjający kalendarz i brak odniesienia do ich kształtu względem silnych zespołów.
Kursy sugerują gospodarzy, ale ja tutaj bez remisu bym tego meczu nie dawał
Typ : 1x
Kurs :mad:1.40 stawka 7/10
Buk : Bet365
⛔ 7
Wrexham – Eastleigh
Oglądałem ostatni mecz Wrexham w derbach Walii z Chester i po pierwszej połowie byłem pod wrażeniem ich gry ofensywnej, Po przerwie to zupełnie inna drużyna. Podobnie jest w lidze. Bardzo chimeryczni i Trudo określić ich formę.
Mimo że Eastleigh jest beniaminkiem to jest drużyną która spodziewana jest w playoff.
Spore wzmocnienia, możny sponsor, a wyniki na razie przyzwoite, choć również kalendarz był dla nich sprzyjający bo jedynie trzy mecze z silniejszymi zespołami.
Ten mecz może pójść w każda stronę. Wrexham nie jest Az tak silny jak sugerują tutaj kursy więc daję sobie spokój z typowanie zwycięscy.
Obie ekipy dość przyzwoite w ofensywie.
Typ : over 2,5
Kurs :mad:1.91 stawka 7/10
Buk : Pinnacle
✅ 6.37
podsumowanie 12 kolejki.
5 - 0 - 7 stan : -20,63
Dzień nie zbyt udany, ale kilka naprawdę dużych niespodzianek, choćby przegrana Torquay czy wyjazdowa wygrana Dartford. Już we wtorek okazja do rehabilitacji w kolejnej ligowej kolejce w Conference.
 
U 0

Usunięty użytkownik 118084

Gość
- tak prezentują się ostatnie wyniki spotkań drużyny Telford :

myślę, że warto tu zagrać over 2,5 @ 1.72 bet365
══ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═╗ ✅ Tellford 1:2 Chester
 
U 0

Usunięty użytkownik 118084

Gość
Drużyna Burton jest najlepiej grającą drużyną u siebie w swojej lidze :

Są na pierwszym miejscu w tabeli, gdzie podejmują drużynę środka tabeli..
Ponad to drużyna Cambridge zagra bez 7 zawodników..
Burton - Cambridge Utd @ 1.91 bet365 !!!
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Halifax Town - Wrexham FC ⛔ 1-1
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz piątej ligi Angielskiej pomiędzy Halifax a Wrexham. Gospodarze są obecnie na drugim miejscu. Natomiast goście są na siódmym miejscu. Gospodarze są u siebie piekielnie mocni, jednak zdarzyła się im wpadka gdyż w ostatniej kolejce przegrali u siebie ze słabiutkim Altrincham 1-3. Jednak nie ma co się oszukiwać dwie przegrane pod rząd u siebie faworytów praktycznie nie mają miejsca. Po drugie Wrexham na wyjeździe radzi sobie w kratkę raz wygra raz przegra, ogólnie gra na wyjazdach niepewnie. U gospodarzy na dodatek w bardzo dobrej formie jest młody Louis Elliot Moult który to już ma 6 bramek na swoim koncie. Podsumowując moim zdaniem gospodarze wygrają to spotkanie i zamarzą swoją ostanią plamę jaka była porażka u siebie.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Louis Elliot Moult jest piłkarzem Wrexham...
Nie zmienia to faktu, że również dzisiaj gram w stronę Halifax. Przynajmniej u siebie wydają się mocniejsi, choć ostatnie domowe spotkanie może nieco niepokoić. Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem ekipa z The Shay wróci na właściwe tory. Kurs 1,80 zachęca.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Gospodarze są u siebie piekielnie mocni, jednak zdarzyła się im wpadka gdyż w ostatniej kolejce przegrali u siebie ze słabiutkim Altrincham 1-3.
I w tym miejscu chciałbym się zatrzymać - to, że Halifax jest mocny u siebie, pokazał ubiegły sezon, gdzie na 23 spotkania u siebie zespół Halifax przegrał tylko 1 spotkanie. W tym sezonie na 7 meczy u siebie Halifax wygrał 5 razy, 1 zremisował i raz przegrał w ostatnim spotkaniu z 20 drużyna Altrincham. Dodatkowo patrząc na spotkania tych drużyn (H2H) to sprawa wygląda następująco - 5 ostatnich spotkań na terenie Halifax, drużyna ta wygrała tylko 1, pozostałe mecze to 2 zwycięstwa Wrexham i jeden remis (choć tutaj trzeba wziąć pod uwagę, że były to mecze Pucharowe).
Jeśli chodzi o mecze (H2H) tych drużyn między sobą, bez względu na rozróżnienie - gospodarz/gość - to myślę, że i tak statystyka wydaje się ciekawa, bo: 7 meczy rozegranych między obiema drużynami w historii spotkań - 3 razy drużyna Halifax wygrywała, 2 razy drużyna Wrexham i padły 2 remisy.

Mój typ na ten mecz to:
X lub Wrexham @ 1,95 Bet365✅
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Conference Premier
Godzina:16:00
Spotkanie:Nuneaton-Torquay
Typ:1
Kurs: 2.87
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:
Pojedynek dwudziestej drugiej drużyny w tabeli Nuneaton z zajmującym piętnaste miejsce Torquay.Bardzo ważny mecz dla gospodarzy ,którzy tracą na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek sześć punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze.Goście zaś utrzymują bezpieczną przewagę dwunastu punktów nad strefą spadkową,co jak dla mnie gwarantuje utrzymanie.Widać to po dwóch ich ostatnich spotkaniach porażki u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Telford 0-1 i jedenastą Chester ,również 0-1.A gospodarze są ostatnio w bardzo dobrej formie niepokonani w czterech ostatnich meczach dwa zwycięstwa min,u siebie z sąsiadem w tabeli 21 Welling 1-0,i dwa remisy.Myślę,że większa motywacja po stronie gospodarzy i oni dzisiaj odniosą zwycięstwo.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Co do Nuneaton chciałem dodać że od momentu kiedy ściągnęli 3 &quot;ciapaków&quot; zaczęli dobrze grać i jest szansa na utrzymanie, faktycznie mobilizacja jest duża, ostatnio nawet przechodziłem obok i widziałem kawałek ich treningu i chłopaki nawet fajnie klepią ????
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Conference Premier
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol Rovers - Aldershot
Typ: BTS✅
Kurs: 2.38
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Nie lubię pisać analiz więc będzie krótko. Swój typ opieram głównie na własnym przeczuciu i statystykach z poprzednich sezonów. Gdybym miał typować na wynik spotkania - 2:1.
Bilanse:
2. Bristol Rovers 20-14-5 bramek 52-31
18. Aldershot 12-9-18 bramek 42-51
Ostatnie spotkanie między tymi drużynami odbyło się w zeszłym roku w Aldershot zakończone wynikiem 2:2.

edit.
(3:1)✅
 
K 59

kita

Użytkownik
Nuneaton - Wrexham
Vanarama Conference

24.03.2015, 20:45 Typ: Nuneation +0 @1,73
Sbobet
Uzasadnienie: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/32016973
Trener gości mówi, że byłoby lepiej i łatwiej, gdyby tego dzisiejszego meczu w ogóle nie było w związku z niedzielnym finałem w FA Trophy.
[URL='http://www.oddsportal.com/soccer/england/vanarama-conference/nuneaton-wrexham-8EVhXYrQ/?r=1#ah;2']http://www.oddsportal.com/soccer/england/vanarama-conference/nuneaton-wrexham-8EVhXYrQ/?r=1#ah;2 [/URL]
2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom