>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 kolejka fazy grupowej - Trabzonspor - Legia Warszawa 02.10.2014

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Trabzonspor VS Legia Warszawa



Kursy od Bukmachera -

Piłkarze Legii Warszawa pokonali na własnym stadionie belgijski KSC Lokeren 1:0 (0:0) w pierwszym występie w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Bramkę w 58. minucie zdobył Serb Miroslav Radović. W drugim meczu w grupie L Metalist Charków przegrał z Trabzonsporem 1:2.
Przypomnę, że poprzednim sezonie warszawski zespół dwukrotnie uległ Turkom 0:2. Wnioski ponoć zostały wyciągnięte i teraz będzie zdecydowanie lepiej... Jeśli chodzi o obecna formę Trabzonsporu nie jest ona rewelacyjna. Ostatnio piłkarze Trabzonsporu zremisowali w Stambule 1-1 z zespołem Basaksehiru w trzeciej kolejce tureckiej ekstraklasy. Wyrównująca bramka dla gości padła w doliczonym czasie. Rywal Legii Warszawa w grupie L Ligi Europejskiej poprzednio zanotował dwa wyniki 0-0. Przed nami jeszcze spotkania w najbliższy weekend. Trzeba przyglądać się zarówno Legii jak i przeciwnikom.. Jeśli chodzi o kontuzje i transmisje to w przyszłym tygodniu będziemy wiedzieli więcej.​
Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższego spotkania. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Widze bieda w temacie to może ja zaczne z wyoskiego C i zaproponuje magiczny kurs 10,00 na handi w strone Legii. Dlaczego ?!
Powie ktoś , że Trabzon jest drużyną lepszą. Dla mnie nie jest , ewentualnie jest równorzędną , dodatkowo obecnie drużyna turecka jest w przebudowie. Kilku zawodników odeszło - głównie tych , którzy stanowili o sile zespółu w poprzedni sezonie , kilku też przybyło w ich miejsce. Są to zawodnicy mniej znani z wyjątkami np. Cardozo. Zawodnik , który swoje najlepsze lata ma za sobą. W lidze tureckiej 4 mecze 4 remisy i bilans bramkowy 2-2. Legia po lekkiej zadyszce jaką miała przed meczem z Lokeren teraz wygląda bardzo dobrze i punktuje zdecydowanie z silnymi drużynami. Zgrana , skuteczna Legia w której widac jaki pomysł na gre , grę z pasją wobec drużyny , która szuka swojego stylu , formy - dla mnie kurs są zdecydowanie zawyżone w storne Legii i warto spróbować. Legia pokazuję , że umie grać takie mecze i u mnie budzi 100% zaufania co do wyniku , oczywiście handi jest ryzykowne , ale Legia będzie grała z kontry zapewne co bardzo lubi , a efekt jest piorunujący. Trabzon w ataku pozycyjnym przecikow dobrze ustawionej Legii nie zdziała zapewne nic wielkiego.
Legia win 4,25
Legia handi 10,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 30

jakub87

Użytkownik
O zwycięstwo będzie z pewnością bardzo trudno bo teren jest naprawde gorący... Ale remis wydaje się być wielce prawdopodobny, bowiem Trabzonspor z ostatnich 6 spotkań zremisować aż 5 meczów. Ciekawie wygląda kurs, że obie drużyny strzelą i padnie remis - 4,4. Ewentualnie można też coś postawić na to, że oba zespoły nie strzelą i padnie bezbramkowy remis- kurs 10. A Trabzonspor w tym sezonie już remisował 3 spotkania z rzędu 0-0.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
To powinien być ciężki mecz dla obu drużyn. Nie podejmę się typowania zwycięzcy, jednak zaproponuję bet na rożne Legii. Warszawska drużyna nie powinna wystraszyć się Turków i też będzie atakować. Swoje okazje pewnie będą mieli. Ostatnio są w bardzo dobrej formie i kreują sobie dużo okazji pod bramką rywali, sporo grają skrzydłami. Co za tym idzie, nabijają sporo rożnych. Linia, którą proponuje nam Marathon jest niska i 4 rożne spokojnie Legioniści powinni zrobić. Moja propozycja na ten mecz:
Legia over 3,5 rzutów rożnych @1,54 Marathonbet ⛔ lipaaa, ale 3 punkty są!
Legia dziś zacznie w składzie:
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Radović
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom