>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2014/2015

Status
Zamknięty.
maxti 234

maxti

Użytkownik
Kielce - Dunkerque

Dunkerque 12.00 --&gt; 7.00
Dunkerque (handi dodam poźniej)

Maćko mnie wyprzedził ???? , tak jak napisał taki kurs to jedynie w pełnym składzie kielczan. Prawdopodobnie zagrają w 9 a lista kontuzjowanym jest długa: Piotr Grabarczyk, Karol Bielecki, Uros Zorman, Zeljko Musa, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski i Tomasz Rosiński.
Co prawda w takim samym składzie grali ostatnie 2 mecze ligowe które pewnie wygrali ale nie można porównywać zespołu z Francji do Śląska czy też Azotów.
Poniżej wstawiam wypowiedź Talant Dujszebajewa po meczu z Puławami.
- Michał Jurecki też jest kontuzjowany, nie może skakać, dlatego zagrał tylko w obronie. W sobotę mamy mecz z Dunkierką i jestem na 100 procent pewny, że on w nim nie zagra. W Lidze Mistrzów zrealizowaliśmy swój plan, mamy pierwsze miejsce, teraz chcemy, żeby zawodnik po mistrzostwach mógł odpocząć. Monitorujemy zdrowie Piotrka Grabarczyka i Karola Bieleckiego. Jeśli będą w stanie, to nam pomogą. Jeżeli to nie, to będziemy grać w dziewięciu zawodników
To chyba mówi samo za siebie, poza tym Dunkierce zwycięstwo w kielcach może dać już awans do kolejnej fazy LM
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Schaffhausen-Pick Szeged
Schaffhausen 1X 2,75@ 1/10 ✅✅✅ bez nerwów :razz: hehe
Schaffhausen +3,5 1,7@ 2/10
✅✅✅ izzi :]
Można powiedzieć,że dla Szwajcarów to kluczowe spotkanie a dla Węgrów to mecz zupełnie o nic stąd te moje powyższe typy na to spotkanie. Gospodarze mają jeszcze teoretyczne szanse niestety nie wszystko zależy od nich samych. Ale żeby myśleć o zajęciu czwartego miejsca które gwarantuje awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów muszą oba spotkania bezwzględnie wygrać. Dzisiaj zagrają u siebie za bardzo mocnym Pickiem Szeged a w ostatniej kolejce zagrają we Francji z Dunkierką i być może przy dzisiejszej wygranej to właśnie mecz z Dunkierką będzie decydował o tym kto zajmie 4 miejsce w tabeli. Szwajcarzy ostatnie swoje spotkanie w LM przed MŚ pechowo zremisowali u siebie z AAlborgiem gdyby nie ten remis byliby w korzystniejszej sytuacji przed dzisiejszym spotkaniem. W tym roku Schaffhausen rozegrali tylko jedno spotkanie w pucharze Szwajcarii pewnie pokonując GCA Zurich 22:29. Szeged jest pewne awansu z drugiego miejsca i obojętnie jak ostatnie dwa mecze się zakończą to i tak i tak Pick zajmie 2 miejsce w tabeli. Także liczę na to,że może trener ograniczy dzisiaj trochę minuty swoich najlepszych szczypiornistów i da pograć trochę więcej graczom rezerwowym. Pick Szeged również na swoim podwórku rozegrał jedno spotkanie po MŚ w lidze z Tatabanya pewnie wygrywając z nimi 37:22. Powiedzmy sobie szczerze,że jeśli Wegrzy mieli by o co grać dzisiaj to pewnie by pokonali Szwajcarów bo są po prostu drużyną dużo lepszą i z dużo większym doświadczeniem na arenie europejskiej. Ja jednak liczę na to,że Szeged dzisiaj jakoś specjalnie nie podejdzie skoncentrowane do tego meczu:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Zagrzeb-La Rioja
La Rioja X2 2,8@ 1/10 ⛔
La Rioja +3,5 1,8@
✅
Co???prawie 4,0 kurs na wygraną Hiszpanów bez przesady Chorwaci to znowu nie jakaś nie wiadomo jaka potęga. Ok,są mocni u siebie bo w lidze mistrzów wygrali swoje wszystkie cztery spotkania i to z takimi potęgami jak Kiel i Paryż jak również Skopje oraz Brest. Ale Hiszpanie to nie są chłopcy do bicia żeby aż tak faworyzować Chorwatów tym bardziej,że jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip ponieważ Zagrzeb zajmuje obecnie 3 miejsce z 8pkt a La Rioja 4 miejsce z 7 pkt a 5 miejsce zajmują gracze z Brestu z 6pkt na koncie. Także aż trzy ekipy walczą awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się zwycięstwem Hiszpanów po dramatycznej końcówce 22:21. La Rioja swoje ostatnie spotkanie rozegra za tydzień z PSG które już jest pewne awansu do kolejnej fazy a Zagrzeb zagra swoje ostatnie spotkanie za tydzień w Skopje które już praktycznie nie gra o nic. Uważam,że La Rioja jest w stanie spokojnie nawiązać tutaj walkę mimo gorącego terenu jakim jest hala w Zagrzebiu tym bardziej,że również biją się o awans do kolejnej fazy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vive-Dunkerque
Vive 1,5@ 2/10 ✅✅✅ izzi:] jednak warto było poczekać aż do soboty na kurs 1,5:-D
Właśnie dlatego czekałem aż do soboty gdy kurs na Vive urośnie już chyba maksymalnie...1,5 na Kielczan u siebie?biorę to z pocałowaniem w rękę. Ja rozumiem,że Vive jest mocno osłabione itd ale Kielce nie zaznały jeszcze żadnej porażki mają bilans 8-0 i jak dla mnie mają dosyć sporą szansę by jako jedyna ekipa zakończyć grupę bez porażki ponieważ dzisiaj mają Dunkerque u siebie a za tydzień wyjazdowy mecz ze słabiutkim w tym sezonie Motorem. Francuzi niby walczą o awans do fazy Play off ale jak dla mnie to dla nich najważniejsze spotkanie odbędzie się za tydzień gdzie na własnym parkiecie będą podejmować Schaffhausen i to prawdopodobnie będzie bezpośredni mecz o awans(w którym oczywiście daję większe szanse Francuzom ale o tym za tydzień). Ja wiem,że tutaj sporo ludzi uważa,że te mega spadki tych kursów na Dunkierkę spowodowane są tym,że pewnie Kielce odpuszczą ten mecz ze względu na kontuzje i zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić,że tak znakomity trener jak Dujszebajew chciałby odpuścić to spotkanie tym bardziej,że Kielce mają naprawdę ogromną szansę żeby grupę zakończyć bez żadnej porażki i dać jasny sygnał wielkim klubom jak Barca,Kiel,PSG,Veszprem itd że Kielczanie również będą się w tym sezonie liczyć w walce o najwyższe cele:) Wiadomo,że Francuzi to też nie jest jakaś słaba ekipa ale na pewno tracą bardzo wiele swoich atutów w meczach wyjazdowych. Być może dzisiaj na parkiet będą mogli wrócić Piotr Grabarczyk i Karol Bielecki. Dlatego uważam,że takiego kursu 1,5 na VIVE u siebie i to z drużyną moim zdaniem sportowo gorszą już nie długo długo nie ujrzymy:razz:

Do tego dorzucam Vardar 1,4@✅ bo jakoś sobie nie wyobrażam,żeby Montpellier wygrało tam w tym piekle :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
D 5,8K

davccio

Użytkownik
A ja nie polecam grania Vardaru. Oczywiscie dziś potrzebują wygranej aby zająć drugie miejsce w grupie ale są dziś dośc poważnie osłabieni. Prawdopodobnie nie zagra czwórka Nemanja Pribak, Alex Dujsebajev, Alem Toskic i Dobrivoje Markovic, byc może któryś z nich się wykuruje ale i tak nie bedzie w 100 % sprawny, także dla mnie lepszym typem dzisiaj jest handi w drugą stronę.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Aalborg Handball-Motor Zaporozye
Aalborg Handball 1,45@ 3/10
⛔⛔⛔ 30:36 już dawno tak beznadziejnej obrony nie widziałem w wykonaniu Duńczyków który grali tak ważny mecz o awans:-(
Można powiedzieć,że jeśli Duńczycy pokonają jutro u siebie Ukraińców to zapewnią sobie awans do fazy Play Off. Także jest to bardzo ważne spotkanie dla nich jutro tym bardziej,że w ostatniej kolejce zagrają na wyjeździe z Pick Szeged a wiadomo,że na wyjeździe zawsze ciężej się gra niż u siebie. Wszystko jest w rękach szczypiornistów Aalborga jutro. Aalborg już pokonał Motor na Ukrainie 25:28:)Generalnie uważam,że gracze z Aalborga jutro wyjdą maksymalnie skoncentrowani i zapewnią sobie u siebie w domu awans:) Szczerze mówiąc liczyłem na troszkę wyższy kurs np 1,6-1,7 na Aalborg ale te 1,45 to jest jeszcze do zaakceptowania.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Alingsas HK-Wisła Płock
Wisła Płock 1,35@ 2/10
✅✅✅ 22:23 Nie ma co ukrywać Nafciarze wygrali to spotkanie tylko i wyłącznie dzięki fantastycznym interwencjom swojego hiszpańskiego bramkarza Rodrigo Corralesa który bronił niesamowite piłki :]
Jeśli Nafciarze marzą o zajęciu wyższego niż czwarte miejsce, muszą niedzielne spotkanie po prostu wygrać. Jeśli wygrają to spotkanie w ostatniej kolejce u siebie z niemieckim Flensburgiem będzie decydującym o zajęciu 3 miejsca w grupie przed fazą Play Off. Wiemy,że po niespodziewanym zwycięstwie nad wielką Barceloną u siebie apetyty na dobry wynik jeszcze bardziej wzrosły w Płocku. Jednego jestem pewien jeśli Wisła jutro wygra w Szwecji to w meczu z Flensburgiem hala będzie pewnie wypełniona po brzegi tak samo jak w meczu z Katalończykami:) Alingsas to jest drużyna trochę nieobliczalna bazują głównie na szybkości i w takich meczach zawsze dają z siebie wszystko. Wprawdzie do tej pory odnieśli tylko jedno zwycięstwo, ale mimo końcowego wyniku powalczyli u siebie zarówno z KIF Kolding jak i Flensburgiem a Besiktasem wygrali. W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema ekipami wygrali Nafciarze u siebie 28:25. Całą grę Szwedów robi środkowy Jesper Konradsson który zresztą w pierwszym meczu w Płocku zdobył aż 10 bramek. Wiślacy muszą też szybko wracać do defensywy ponieważ skrzydłowi gospodarzy bardzo dobrze czują się w kontratakach. W piątek po krótkiej przerwie do składu Wisły powrócili Angel Montoro i Kamil Syprzak którzy przez lekkie urazy odpoczywali w ostatnim pojedynku z MMTS Kwidzyn. Nafciarze do Szwecji udali się tylko bez Pusica,Wiśniewskiego oraz Piechowskiego którzy leczą kontuzje. Tak cała reszta graczy jest gotowa do gry jutro:)
Uważam,że Nafciarzą zależy jutro bardzo na zwycięstwie i pokażą to na parkiecie w Szwecji tym bardziej,że Alingsas już nie gra o nic w grupie.

Z jutrzejszych spotkań dokładam jeszcze na zwycięstwo Barcelony 1,20@✅✅✅z KIF Kolding ponieważ jest to mecz o pierwsze miejsce w tabeli. Poza tym Barca jest żądna rewanżu na Duńczykach za ten remis w pierwszym spotkaniu 27:27. Praktycznie gwiazdozbiór Barceloński jest już w komplecie po MŚ i gotowy do gry:) Co prawda niepewny jest występ Karabaticia(znając jego to i tak pewnie zagra w takim spotkaniu) ale i bez niego Barcelona powinna pokazać swoją siłę w Palau Blaugrana.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Motor Zaporozye-Vive Kielce
Motor Zaporozye 2,1@ 2/10
⛔⛔⛔ SZOK!!! pierwszy raz coś takiego na własne oczy widziałem żeby drużyna która przegrywa do przerwy 9 bramkami odrobiła straty i wygrała jeszcze całe spotkanie...:-(
Gram to już dzisiaj ponieważ do jutra to kurs jeszcze pewnie trochę poleci w dół zresztą od samego rana już dziwne rzeczy działy się kursami na to spotkanie. Najpierw faworytem było Vive potem nagle kursy się wyrównały a teraz to nawet można poszukać,że to Motor jest lekkim faworytem. A to chyba dlatego,że Vive udalo się na Ukrainę tylko w 10-osobowym składzie czyli nadal bez (Michała Jureckiego, Piotra Chrapkowskiego, Krzysztofa Lijewskiego, Urosa Zormana i Tomasza Rosińskiego) Z zespołem do stolicy Ukrainy polecieli także obrotowi Zeljko Musa i Piotr Grabarczyk obaj będą z drużyną w Kijowie. W piątek w meczu ligowym w Kwidzynie być może wejdą do gry.Zresztą sama wypowiedź trenera Kielczan dużo na mówi &quot;Nawet najlepszym zespołom Europejskim zdarzało się przegrywać jedno spotkanie w fazie grupowej&quot; Nie będziemy pierwsi ani ostatni:) Motor rozegrał bardzo dobre spotkanie z Aaalborgiem i otworzyła się przed nimi szansa na awans do 1/8 Ligi Mistrzów. W niedzielnym meczu bardzo dobrze zagrał Konstantyn Kurylenko na środku rozegrania, to mogło być zaskoczenie. Jako zespół zaprezentowali się bardzo dobrze. Szczerze mówiąc sam byłem zaskoczony końcowym wynikiem ponieważ dużo większe szanse dawałem Duńczykom którzy grali u siebie i mogli sobie zapewnić spokojny awans z grupy. Duńczycy zagrali w tym spotkaniu tragicznie w defensywie. Uważam,że nie po to Ukraińcy wygrywali z Aalborgiem by teraz przegrać u siebie i nie awansować dalej.

Do tego dorzucam jeszcze jedno spotkanie również z tej grupy ale odbędzie się dopiero w weekend Dunkerque-Schaffhausen 1 1,30@✅✅✅ jest to bezpośredni mecz o awans obie ekipy nadal z szansami na awans. Idę tutaj w stronę Francuzów którzy jak dla mnie są po prostu lepsi a poza tym mają przewagę własnego parkietu co w przypadku Dunkerque daje im spory handicap. Dunkerque u siebie wydaje się mocna więc z taką ekipą jak Szwajcarzy powinni sobie spokojnie poradzić i przypieczętować awans:) W pierwszym spotkaniu Kadeci okazali się lepsi u siebie i zwyciężyli Dunkerque 25:23 czas na rewanż...:)
W tym spotkaniu może paść również niski wynik Dunkerque świetna defensywa u siebie i do tego dochodzi bezpośredni mecz o awans

Taki dubel na ostatnią kolejkę fazy grupowej
Motor 2,1@⛔
Dunkerque 1,3@✅
Gram to dosyć mocno:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Motor - Kielce
Przed meczem z Dunkierką Dujszebajew powiedział, że nie muszą wygrać pozostałych 2 meczy, bo mają już zapewnione 1 miejsce w grupie, a najważniejsze jest zdrowie zawodników. Okazało się, że 10 kielczan w zupełności wystarczy, aby mieć pod kontrolą cały mecz. Bardzo możliwe, że zawodnicy Motoru po prostu nie wytrzymają presji i się spalą.Kielce grają o historyczny wyczyn, jakim jest przejście fazy grupowej bez porażki. Gdyby ten scenariusz się sprawdził to znamy już wynik sobotniego meczu tej grupy. Za dychę czy dwie można zagrać taki dubel:
Motor - Kielce 2
Dunkierka - Kadetten X
Wychodzi bardzo przyjemny kurs ponad 20
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Kiel - Brest✅(33:22)
Typ: Kiel-6Ah
Kurs: 2,16
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 19.02.2015 godz. 19:30

Kiel o nic, Brest z bardzo małymi szansami na awans. Kiel bardzo mocne u siebie. Większość graczy zdrowa. Dzisiaj nie zagra Canellas, niewiadomą jest występ Palmarssona. Kiel zaczęło sezon dosyć słabo, ale kilku graczy wróciło po kontuzjach, forma mocno się poprawiła. Brest z dobrymi transferami przed sezonem, niezły start, ale teraz forma według mnie mocno spadła. Bardzo ważny rozgrywający Karacić cały czas nie może wrócić do pełni formy po kontuzji. W ostatnich tygodniach ważni gracze mieli problemy ze zdrowiem: Manojlović, Babichev, D. Rutenka. Niepewny występ dwóch ostatnich. Po meczach z Paryżem od razu wyjazd do Niemiec. Spodziewam się słabej końcówki LM w wykonaniu Meshkova. Wystawiłbym linię 6,5 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 224

dboniem

Użytkownik
Wisła Płock - Flensburg 1,55 10,0 3,10 Bet365
Zwycięstwo Wisły zagwarantuje im 3 miejsce w grupie, a co za tym idzie teoretycznie słabszego rywala w kolejnej rundzie, niż gdyby zajęli miejsce 4. Więc z pewnością dla obu ekip to ważny mecz.
Kursy początkowo kształtowały się na poziomie odwrotnym, natomiast obecnie doszło do znacznych spadków na Płocczan i wzrostów na Niemców.
Komuś wiadomo, czy Flensburg przyjedzie do Płocka mocno osłabiony, w końcu to zespół z Niemiec będący obecnie w czołówce Bundesligi, więc jestem zaskoczony obecnymi kursami ?
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Pick Szeged-Aalborg Handball
Aalborg X2 2,10@ 2/10 23:23
✅✅✅ hehe remis który dał awans Duńczykom :]:]:] $$$$$ pięknie
Duńczycy na własne życzenie zagrają dzisiaj na ciężkim terenie na Węgrzech o awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. W zeszłym tygodniu mieli u siebie doskonałą okazję żeby sobie zapewnić już awans niestety zagrali tragiczne spotkanie z Motorem pod każdym względem. A Motor już w tygodniu dla mnie dokonał wręcz rzeczy niemożliwej prowadząc z Vive różnicą 9-ciu bramek do ht a drugą połowę przegrali różnicą 10-ciu bramek i cały mecz przegrywając jedną bramką ale to właśnie na obecną chwilę Ukraińcy są na 4 miejscu które premiuje do kolejnej fazy. I znowu chce się powiedzieć,że dzisiaj wszystko jest w rękach i nogach Duńczyków którzy żeby awansować dalej muszą dzisiejsze spotkanie chociaż zremisować. Zadanie jest niezwykle trudne bo w hali Szeged zawsze gra się ciężko każdemu przeciwnikowi. Ja jednak idę tym samym tropem co typowałem wyżej w postach czyli odpuszczony mecz przez Węgrów w Szwajcarii w pojedynku z Schaffhausen. Węgrzy sportowo są dużo lepszą ekipą od Aalborga ale oni mają już 2 miejsce pewne i ani wygrana ani porażka tego miejsca nie zmieni. Dlatego uważam,że dzisiaj ponownie trener Szeged da pograć trochę więcej graczom rezerwowym niż podstawowym. I jeśli Duńczycy naprawdę zagrają w pełni zmobilizowani dzisiaj to powinni chociaż ten remis osiągnąć na tym ciężkim terenie. Typuje tu win Aalborga podparty remisem gdyż ten remis również premiuje Duńczyków dalej...

Przy tych osłabieniach Flensburga dzisiaj również idę w kierunku Wisły Płock która u siebie naprawdę potrafi powalczyć a nawet wygrać z najlepszymi ekipami europejskimi. Spadki na Nafciarzy już są spore ale sytuacja kadrowa zespołu Ljubomira Vranjesa jest nie do pozazdroszczenia. Z Wisłą Niemcy zagrają bez Jima Gottfridssona, Holgera Glandorfa i Jacoba Heinla i chyba największej gwiazdy Thomasa Mogensena a pod znakiem zapytania stoi dyspozycja zdrowotna Lasse Svana Hansena. W Wiśle nie zagrają Miljan Pusica i Velentin Ghionea.
Wisła Płock 1,5@ 2/10 ✅✅✅ 31:29 :] $$$$$ pięknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Metalurg Skopije -PPD Zagrzeb 1X
kurs 6,3
Typowy mecz o pietruszkę.Metalurg odpadł, a Zagrzeb bez względu na wynik wychodzi z 3 miejsca. Piłkarze Metalurga zapowiedzieli, że będą chcieli godnie pożegnać się z LM przed własną publicznością, a mimo, że Metalurg to już nie jest ta drużyna sprzed dwóch lat, to w Skopije wszystkim gra się ciężko. Statystyki też przemawiają za tym typem. Jak z nich wynika, Zagrzeb jest drużyną własnego boiska, gdzie w fazie grupowej zdobyli wszystkie punkty, na wyjeździe bilans tragiczny, 4 mecze, 4 porażki.
Metalurg 1 win, 1 remis i 2 porażki ( z Kiel i PSG ). H2H też jest interesujące, w Skopije Zagrzeb wygrał tylko raz w 2006 roku. Kurs wysoki, warto zaryzykować , a jeszcze lepiej wyjdzie w dublu z typem Kobe Szeged - Aalborg x2.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Wyniki losowania 1/8 finału LM:

MKB Veszprém - Naturhouse La Rioja
Vive Tauron Kielce - Montpellier Agglomeration HB
FC Barcelona - AaB Aalborg Handbold
THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt
Paris Saint-Germain - Dunkerque HB
Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock
Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen
KIF Kolding - RK Prvo Plinarsko Društvo Zagrzeb
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Fajne pary nawet ???? Ogólnie Veszprem, Vive, Barca pewnie załatwią sprawę awansu w pierwszy meczu, no może jeszcze PSG ale to już większe ryzyko. Kiel z może mieć naprawdę mega ciężko, choć czuję że jak zagrają na 100% to nawet z Flensburgiem w b. dobrej formie poradzą sobie bez problemu, ale ogólnie szanse oceniam na 50/50. Szeged raczej odpada choć u siebie są w stanie wygrac nawet tą 1 bramką, ale u siebie Lowen da im pewnie lekcję handbalu, Kolding w ogóle mnie nie przekonuje ale dobrze trafili bo na rónych sobie z Zagrzebia więc szanse 50/50, a na koniec Wisła gdzie jeżeli nie przegrają wysoko na wyjeździe to u siebie mogą sprawić miłą niespodziankę ????
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Moim zdaniem w pierwszych meczach sprawę powinny rozstrzygnąć ekipy Barcelony,Vive,PSG co do Veszpremu to byłbym ostrożny ponieważ La Rioja to nie jest taki zwykły chłopiec do ogarnia tym bardziej,że Hiszpanie u siebie są bardzo groźni dla każdego. Po za tym Veszprem i tak zagra rewanż u siebie. Co do pary Flensburg-Kiel to uważam,że na obecną chwilę gracze z Kilonii może nie bez problemów ale powinni poradzić sobie z zeszłorocznym zwycięzcą Ligi Mistrzów. Ciężkie zadanie czeka Nafciarzy ponieważ miałem okazję ostatnio oglądać ekipę Vardaru którzy wręcz ośmieszyli Rhein Neckar w Niemczech. Bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobili Macedończycy. Bardzo ważny będzie pierwsze spotkanie w Płocku dobrze by było je wygrać i sobie jakąś bramkową przewagę wyrobić bo wygrana w tym piekle w hali Vardaru będzie wręcz graniczyła z cudem. Wiślacy pokonali już u siebie w tym sezonie Barceloną potem Flensburg a więc teraz czas na Macedończyków...Jeśli Rhein Neckar Lowen nie poprawi swojej gry to może mieć pewne problemy z ekipą Pick Szeged zresztą i tak myślę,że na Węgrzech będzie Niemcom ciężko chyba,że już u siebie wygrają kilkoma bramkami. Co do meczu Zagrzeb-Kolding tutaj awans powinni uzyskać Duńczycy ekipa bardziej doświadczona na arenie europejskiej itd...co mi się nasuwa na myśl to,że na pewno będe grał w tych spotkaniach under bramkowy...obie ekipy słyną z twardej defensywy :)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Leipzig - Buducnost✅19:32
Typ: Buducnost-4,5
Kurs: 2,02
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 07.03.2015 godz. 14:00
Gospodynie mają nadal szanse na przejście do następnej rundy, ale wyglądają na tym poziomie bardzo słabo. Liczba zawodniczek minimalna. W trakcie sezonu zrezygnowano z bardzo ważnej Maury Visser, teraz kontuzjowana jest Saskia Lang. W trakcie sezonu wiele problemów. Buducnost z pewnym pierwszym miejscem, ale według mnie można zagrać taki handicap. Skład świetny, bardzo szeroki, wiec rotowanie składem nie musi obniżyć znacznie poziomu Ogólnie bardzo duża różnica w poziomie tych drużyn. Niemki powinny mieć ogromne problemy z przebiciem się przez obronę Buducnostu. Wystawiłbym handicap -5,5 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Wolgograd - Thuringer⛔(30:30)
Typ: Wolgograd-2Ah
Kurs: 1,95
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 08.03.2015 godz. 12:00

Rosjanki mocne u siebie, ogólnie notują dobre wyniki z niemieckimi zespołami, które mają wąskie kadry. Skład niezły, szczególnie trio: Kochetova, Dmitrieva, Akopian. Te zawodniczki bardzo dobrze prezentują się w ataku. Do tego niezła bramkarka Sedoykina. Niemki mają całkiem dobry zespół, ale skład wydaje się dosyć wąski. Mało jest znaczących piłkarek, kilka jest po kontuzjach. Bardzo ważne Nadgornaja i Engel nie mają dobrych zmienniczek. Dzisiaj w składzie nie ma podstawowej bramkarki Krause. Wystawiłbym handicap -2,5 1,90


Zdarzenie: Savehof - Metz✅(21:23)
Typ: Metz
Kurs: 2,27
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 08.03.2015 godz. 14:00

Szwedki wygrały we Francji. Savehof to młody zespół, mają kilka bardzo utalentowanych piłkarek, ale na tym poziomie wyglądają słabo. Skład wąski, ogromne uzależnienie w ataku od Oden, brak leworęcznej rozgrywającej. Metz w tym sezonie ogromnie zawodzi, ale skład bardzo dobry. Wiele zawodniczek jest po kontuzjach, ostatnio wróciły Broch i Zaadi. Francuzki grają bardzo nieregularnie, ostatnio raczej słabo, ale przy wyższym kursie można zagrać na ten zespół. Skład dużo lepszy niż Savehof, na pewno mogą przeciwnika zdominować przy średniej dyspozycji. Wystawiłbym handicap Metz-1.5 1,90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wisła Płock-Vardar Skopje
32-26
Wisła DNB 2.09 Pinnacle
✅✅✅ IZZI WIN ????
Genialna Wisełka!
Ostatnio kompletna posucha w świecie handballa jeśli chodzi o wartościowe bety. Lekko spróbuję takiej opcji, gdyż uważam, że nie jest ona głupia. Najpierw popatrzmy na możliwości kadrowe obu ekip. Lewe skrzydło przy możliwym powrocie Gadżeta to praktycznie remis, jednak z lekkim wskazaniem na Macedończyków ze względu na wirtuozerię Timura. Lewa połówka przyjmując, że Wisełka może tam też wykorzystać Kaczkę kształtuje się podobnie. W starciu Gorboka z Mariuszem mamy remis, a może nawet lekkie wskazanie na Naszych. Środek, tutaj Szaszka lekko, a może mocniej przegrywa z Karaciciem. Dalej prawa połówka, a tam moim zdaniem remis. Zelenovic to na prawdę klasowy rozgrywający, a z dodatkiem Montorro mają sznase rywalizować z Dujszebajevem. Prawe skrzydło także wyrównane. Daszek z Johnnym kontra Shiskarev i Brumen. Bardzo wyrównane pary i myślę, że nikt nie powie, że mamy tutaj wyraźnie lepszy duet. Na koniec koło. Gdyby nie kontuzja Rochy to śmiało bym powiedział, ze tutaj Płocczanie są lepsi. Jednak jest jak jest. Sam Sypa jest w stanie to ogarnąć, jednak tutaj leciutka korzyść przyjezdnych. Bramka to już zdecydowany remis. Każdy z bramkarzy obu ekip jest na takim poziomie, że mając swój dzień może wygrać swojej drużynie mecz. Widać więc, że kadrowo Wisełka mocno nie odstaje, a dorzucając własny parkiet, gdzie potrafili ograć nawet Barcelonę i żywiołową płocką publiczność kurs ponad 2.00 na dnb wygląda nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na razie nie widzę ciekawszych betów odpowiednich na single na rundę rewanżową top16, więc próbuję takiej mini tasiemki:
Vive 1.20 ⛔ Iskra może się wstydzić. Zasłużyli na odpadnięcie. Mają farta i grają dalej.
Veszprem 1.10✅ Tak się rozwiązuje takie sytuacje, nie pogrom, ale wygrana
PSG 1.25✅ Minimalnie, ale potrafili wygrać.
Kiel 1.20✅ IZZI PEFFKA
Ako 1.98 b win

Zacznijmy od tego, że ci wszyscy faworyci grają rewanże na własnych parkietach. Dodatkowo każda z tych ekip uzyskała pozytywny wynik w pierwszym spotkaniu. Będą bronili zaliczek z tych meczów. Myślę, że spokojnie tego dokonają, gdyż każdy z tych zespołów jest znacznie lepszy od swojego rywala. Zacznijmy od Iskry. Z łatwością, kontrolując całe spotkanie wygrali we Francji. Nie spodziewałem się tak łatwej przeprawy, a tak się stało. Kielczanie pokazali swoją moc, zaś liderzy ligi francuskiej wręcz przeciwnie, pokazali, że do europejskiego topu trochę im brakuje. Przewiduję, że Kielczanie w Hali Legionów powinni mieć jeszcze łatwiejsze zadanie. Niesieni dopingiem własnej publiczności powinni postawić kropkę nad i. Następnie Węgrzy, którzy jeszcze łatwiej niż podopieczni Talanta ograli La Rioję na wyjeździe. Tutaj tez nie spodziewałem się tak banalnego rozstrzygnięcia. Ilic z kolegami pokazali już nieraz, że mają nawet sporą zaliczkę nie lekceważą rywala, imo powinni tutaj zagrać swoje i spokojnie przypieczętować swój udział w ćwierćfinale. Następnie PSG, które kompletnie nie wykorzystuje swojego potencjału i umiejętności swoich graczy. Patrząc z tej perspektywy Paryżanie biją na głowę obecnych mistrzów Francji. W pierwszym meczu minimalnie o 2 bramki lepsi byli Hansen i jego koledzy. Myślę, że u gwiazdek zgranie rośnie z czasem, więc im dalej, tym PSG powinno mieć łatwiej, więc myślę, że i w rewanżu okażą się lepszą ekipą. Na koniec Zebry z Kilonii. Tutaj wiele chyba pisać nie muszę. Kto widział pierwszy mecz wie, że Flensburg chociażby o minimalną porażkę będzie miał ciężko. Odstają od THW w każdym elemencie. Obecna sytuacja kadrowa powoduje, że Wikingowie mają ciężko, żeby walczyć przez całe 60 minut jak równy z równym z ekipami z topu. Wąskie pole manewru na rozegraniu powoduje, iż Ljubos nie ma wielkiej możliwości rotacji. Do tego Zebry biją swoich rywali na głowę, jeśli chodzi o defensywę. Dzięki szczelnej, mocno wysuniętej i nastawionej na przechwycenie piłki obronie, podopieczni Gislasona wyprowadzili w pierwszym meczu aż 9 kontr, przy tylko 2, albo 3 kontratakach rywali. Podsumowując, w każdym z tych pojedynków jest wyraźny faworyt, który w rewanżu musi potwierdzić swój awans. Uważam, że tak będzie, gdyż wszystkie te ekipy mają wszystko w swoich rękach, a te ręce są po prostu znacznie lepsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom