>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 26.09-29.09.2014 r

applause 2,4K

applause

Użytkownik

Kursy bet365​
Przed nami 10 kolejka rodzimej Ekstraklasy. Kolejka ta zapowiada się niezwykle ciekawie. Zaczynamy w Kielcach gdzie zagra będąca na fali obecnie drużyna Piasta i ze słabą w tym sezonie Koroną.
W sobotę o 15.30 odbędzie się ciekawy mecz, w którym to Ruch Chorzów zagra z Zawiszą, będzie to poważny test dla drużyny Mariusza Rumaka jak i dla niego samego, o ile porażki z Lechem i Wisłą kibice mogą mu wybaczyć to z Ruchem na pewno będą oczekiwali jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

Godzina 20:30 to wielki szlagier polskiej Ekstraklasy, faworytem wydają się będący w świetnej formie legioniści. Legia do takich spotkań jak z Wisłą czy Lechem wychodzą mega zmobilizowani. Na pewno zwycięstwo Lecha sprawiłoby że liga będzie jeszcze ciekawsza, ale jak będzie przekonamy się już w sobotę ;)
W niedzielę kolejne ciekawe mecze, najpierw w Zabrzu gdzie rozegrane zostanie spotkanie Górnika z będącą obecnie w dołku z Lechią, ale jakże przez wielu uznawane za drużynę z dużym potencjałem. O 18.00 Derby Krakowa, czyli spotkanie Cracovia - Wisła. Cracovia może grać piach, może mieć katastrofalną obronę, ale trzeba przyznać że na derby zawsze się mobilizują, więc łatwej wygranej Wiślaków nie możemy oczekiwać.
Kończymy w poniedziałek, spotkaniem w Białymstoku.
Zapraszam do dyskusji !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik


Korona Kielce - Piast Gliwice

Po krótkiej odskoczni od ligi jaką były zmagania w Pucharze Polski ponownie wracamy do ekstraklasy by oglądać zmagania piłkarzy z rodzimej ligi. Kolejka rozpoczyna się w Kielcach gdzie Korona zagra z piastem. Przyjrzyjmy się obu drużynom:
Korona Kielce - w ostatniej kolejce zagrali dużo lepiej niż we wcześniejszych spotkaniach. Co prawda przegrali ze Śląskiem 1:0, ale można powiedzieć że piłkarze rozegrali niezłe spotkanie. W pierwszej połowie dość dobrze radzili sobie z rywalem, a wejście w drugiej połowie Janoty doprowadziło do stworzenia sobie kilku okazji. Może nie jakiś ekstra dogodnych i 100% ale zawsze to na + dla drużyny z dołu tabeli. Fakt, Tarasiewicz ustawiając drużynę skupił się na tym by bardziej bramki nie stracić niż coś strzelić. O wyniku zadecydowała dwójkowa akcja Ostrowski - Paixao i 3 punkty zostały we Wrocławiu. Zasłużenie? Moim zdaniem tak. Śląsk był po prostu w tym meczu lepszy. Trzeba też wspomnieć że w tygodniu Korona odpadła w meczu Pucharu Polski (2:1 z Górnikiem Zabrze), ale w tym meczu trener Kielczan nie zdecydował się na wystawienie podstawowej 11. Górnik prowadził po pierwszej połowie, ale awans przypieczętował dopiero w końcówce.
Piast Gliwice - w poprzednim meczu wpakował 4 gole Cracovii i wygrał 4:2. Bramki padały po wielkich błędach defensorów Pasów, ale trzeba też wspomnieć o świetnej grze Badii i Szeligi. Piast wygrywa po raz trzeci. Nie zaczeli sezonu dobrze ale z meczu na mecz się rozkręcali i teraz notują wspaniałą serie zwycięstw. Był okres gdzie Angel Perez znalazł się w trudnym położeniu, ale władze klubu wykazały się cierpliwością i efekty tej cierpliwości widać w ostatnich meczach Piasta. Jedyny minus po ostatnim meczu w Krakowie widze w formacji defensywnej.Choć może stracone 2 bramki to tylko efekt rozluźnienia po 3:0?
Podsumowując - Korona gra nieco lepiej niż ostatnio, Piast strzela sporo goli w ostatnich meczach więc może BTS? (ok 1,80). Ja jednak zaryzykuje ciut bardziej i dam 2DNB. Atak piasta prezentuje sie lepiej niż Korony, a Jurado, Wilczek i Badiia wydają sie być w niezłej formie.

Mecz:Korona Kielce - Piast Gliwice ⛔⛔⛔
Typ: 2DNB
Kurs: 2,00 Unibet



Piątek, godzina 20:30 i mecz na &quot;Twierdzy Wrocław&quot; czyli Śląsk kontra Górnik Łęczna. Analize tego spotkania zaczniemy od gospodarzy:
Śląsk Wrocław Dobra gra w ostatnich kolekach przekłada się na zdobycze punktowe. Śląsk pnie się w tabeli zajmując obecnie 5 miejsce. W poprzedniej kolejce pokonali Koronę (o tym meczu wspominałem wyżej przy analizie Korona - Piast), + dodatkowo awansowali dalej w Pucharze Polski eliminując Widzewa Łódź. Poprzednie kolejki również napawają optymizmem. Pokonany Górnik Zabrze i bardzo dobry mecz z Legią pokazują że zespół jest w dobrej formie, a przede wszystkim ma ciąg na bramkę rywala. U siebie - nie pokonani w meczach ligowych od 23 lutego 2014 roku. Twierdza Wrocław? Jak najbardziej!
Górnik Łęczna - w zeszłej kolejce &quot;przegrany&quot; remis z Jagiellonią. Przegrany bo Jaga oddała przez cały mecz tylko jeden celny strzał na bramkę. a Górnik miał kilka sytuacji by wygrać mecz. Żadnej nie wykorzystał i skończyło się 0:0. Dodatkowo zespół ten traci dużo bramek i słabo prezentuje się na wyjazdach (np. mecz z Cracovią, gdzie mieli dużo lepsze okazje a ostatecznie przegrali 2:1). W tym sezonie poza Łęczną wygrali raz - w Chorzowie, kiedy to Ruch miał na głowie ważniejszy mecz w Lidze Europy
Podsumowując- Ślask jest faworytem do zwycięstwa, może nawet z jakimś handicapem. Mają lepszy skład, grają u siebie a przede wszystkim nieźle się prezentowali w poprzednich kolejkach. Ja jednak wybieram opcje bezpieczniejszą niż handi czyli zwykłe zwycięstwo gospodarzy.

Mecz: Śląsk Wrocław - Górnik Łeczna ✅✅✅
Typ: 1
Kurs : 1,80 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Legia-Lech 1
Grałem po kursie 1.75 jak tylko pojawiły się kursy. Po wczorajszym meczu Lecha typ wydaję się jeszcze pewniejszy, choć kursy już odpowiednio pospadały.
&quot;Niestety kontuzje Darko Jevticia i Zaura Sadaeva, którzy doznali urazów stawów skokowych i nie zagrają ok. 3 tygodni sprawiają, że w sobotę przeciwko Legii Warszawa od początku zagra prawdopodobnie Szymon Drewniak, Kasper Hamalainen zostanie przesunięty do ataku, natomiast Szymon Pawłowski wystąpi na „10″. – „Miałem jakiś tam plan na Legię, ale jest on już nieaktualny.” – oznajmił Skorża, który przez pechowe kontuzje musi szukać innych rozwiązań personalo-taktycznych. – „Mam kilkadziesiąt godzin, żeby dobrze przygotować się do tego meczu. Muszę szybko coś wymyślić, ale niewątpliwie taktyka na ten mecz nie będzie łatwa, by osiągnąć dobry wynik w Warszawie.” – przyznał na koniec szkoleniowiec Kolejorza.
Przewidywany skład Lecha na mecz z Legią:
Kotorowski – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Trałka, Drewniak – Lovrencsics, Pawłowski, Keita – Hamalainen.
Oni nie zagrają w sobotę:
Kebba Ceesay
Karol Linetty
Jasmin Burić
Vojo Ubiparip
Darko Jevtić
Zaur Sadaev&quot;
Legia jest obecnie dużo mocniejsza. Myślę, też że Berg tym razem nie będzie eksperumentował ze składem, ale o tym niech już wypowiedzą się koledzy z W-wy.
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
L
Legia-Lech 1
Grałem po kursie 1.75 jak tylko pojawiły się kursy. Po wczorajszym meczu Lecha typ wydaję się jeszcze pewniejszy, choć kursy już odpowiednio pospadały.
Też zagrałem Legię po 1,75, ale myślę, że można jeszcze brać 1,66 jakie mamy w Bet365.
Legia - Lech @ 1 - 1,66 Bet365
Dwa mecze Kolejorza za trenera Skorży jeszcze niewiele zmieniły. Tutaj potrzeba czasu, tym bardziej, że nie ma już Teodorczyka, który był kluczowym ogniwem w tym zespole. Efektowna wygrana z Zawiszą 6:2, ale trzeba pamiętać, że goście grali całą drugą połowę w &#39;10&#39; i wówczas padły 3 gole dla Lecha. Potencjał w drużynie z Poznania oczywiście jest... ale to Legia jest drużyną mocniejszą. Na domiar złego urazów nabawili się Jevtić i Sadajew [ich występ jest wątpliwy]
Trener Berg rotuje składem, ale zaczyna to wychodzić na dobre. Zawodnicy czują się potrzebni. W lidze skuteczny jest Orlando Sa, dobre mecze rozgrywa Saganowski. Terminarz Legii napięty, ale i tak na tę chwilę wyglądają lepiej od Lecha - przynajmniej w mojej opinii. Mocno gram na Legię.
--
Śląsk - Górnik Łęczna @ 1 - 1,90 w Bet365
Śląsk wygląda dobrze, zwłaszcza na własnym obiekcie, gdzie chcą wygrywać mecz za meczem. Za nimi mecz pucharowy, ale trener Pawłowski dokonał w nim kilku roszad w składzie. Najważniejsze, że mecz wygrany i z optymizmem można patrzeć w przyszłość. We Wrocławiu spoglądają w górę tabeli i widzą tam swoje miejsce. W formie Sebastian Mila, bramkostrzelny stał się Flavio Paixao i choć nie jest to &#39;powalająca piłka&#39;, to na Gorników powinno wystarczyć.
Górnik Łęczna bardzo dobrze wygląda na własnym obiekcie. Stwarza sporo sytuacji, zdobywa dużo goli [z Jagą 0:0, ale sytuacji sporo]. Poza Łęczną jest jednak dużo gorzej. Słaby mecz i przegrana z Górnikiem 0:2, ostatnio dobra jedna połowa z Cracovią, ale też porażka 1:2.
Atut własnego boiska, dobre nastroje wokół zespołu. Gram na Śląsk!
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznać 1 @1.80 Marathon
Zazwyczaj nie dodaję typów tak wcześnie, ale dzisiaj to zrobię. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Legii. Lech póki co gra naprawdę słabo. Odejście Teodorczyka znacznie osłabiło atak, przez co trudniej im o gole. Bądźmy szczerzy - 6 goli z Zawiszą to raczej jednorazowy &quot;wybryk&quot; i nie powinno to świadczyć na korzyść Lecha. Warto dodać, że stracili 2 gole. Z Zawiszą. Legia powinna wyjść najmocniejszym składem, bo do meczu LE będzie jeszcze kilka dobrych dni. W meczu z Wisłą siłę pokazał duet Radović - Duda. Jeśli w sobotę wyjdą w pierwszym składzie, można raczej być spokojnym o zwycięstwo legionistów.
Śląsk - Górnik Łęczna 1 @1.94 Marathon✅
Wynik: 2-1
Ostatnia akcja decydująca ????
Górnik Łęczna najwięcej punktów traci na wyjazdach, najczęściej tam przegrywa. Śląsk na własnym stadionie potrafi grać i myślę, że jest w stanie poradzić sobie z gośćmi z Łęcznej. W niezłej formie są Flavio, Mila czy Pich. Ostatnie 2 mecze u siebie z Górnikiem Zabrze i Koroną wygrali, a z Cracovią zremisowali. 4 ostatnie mecze na wyjeździe Górnika(wliczając PP) to 4 porażki. Wydaje mi się, że Śląsk w miarę pewnie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 3

sheli

Użytkownik
Korona - Piast
Typ: 2
Kurs: 3.20 Expekt
Korona w dalszym ciągu bardzo słabo, co pokazują ostatnie wyniki. Kielczanie w swoich ostatnich 10 spotkaniach zanotowali 8 porażek 1 remis i 1 wygraną ten bilans mówi wszystko. Piast nie wystartował w tym sezonie najlepiej, bo w pierwszych 6 spotkaniach nie wygrał 3 remisy i 3 porażki. Teraz jest już znacznie lepiej 3 wygrane z rzędu w lidze oraz awans w pucharze Polski. Forma zdecydowanie lepsza u gości i po tak wysokim kursie można śmiało grać dwójkę!
 
M 340

macvas

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszych meczów w zasadzie wszystko co jest potrzebne by zagrać zostało już napisane. Przełamanie Korony jest możliwe, ale mało prawdopodobne i grę &quot;na odwrót&quot; polecałbym tylko odważnym lub przekonanym w swoją hossę. Piastunki wydają się faworytem tego spotkania i mają niepowtarzalną szansę by doskoczyć czuba tabeli. Wstrzymałbym się natomiast z grą na BTS w tym meczu, bo Korona od jakiegoś czasu przestała grać &quot;z zębem&quot;, ba rzekłbym że zgubiła gdzieś nawet protezę i wszystko co klepią jest dziełem przypadku lub prezentów. Piast tymczasem w ostatnich spotkaniach przypominał sobie jak zdobywać hurtowo bramki, a jeżeli przestanie rozdawać prezenty jak z Cracovią to powinno być po ich myśli.
W wieczornym spotkaniu Śląsk jest wskazywany przez większość jako zwycięzca i słusznie. Oglądałem większość spotkań beniaminka z Łęcznej i mogę stwierdzić, że owszem to solidny zespół, ale tylko na swoim poletku. Na wyjazdach traci 50% (jeśli nie więcej) ze swojego powera i raczej jak tylko potrafi stara się wybijać z rytmu rywala niźli konstruować grę - chociaż to stwierdzenie pasuje w zasadzie do większości drużyn w tej lidze. Wrocławianie natomiast złapali rytm, na swoim stadionie nie pozwalają rywalom na zbyt wiele. Jeżeli wziąć pod uwagę to z kim grali, to potyczka z Górnikami z Łęcznej powinna być kolejną okazją do utrzymania statusu &quot;Twierdzy Wrocław&quot;.
Reasumując w piątek w T-ME gram na faworytów, ale bez wyskoków.
Typy (odpowiednio) 2⛔ i 1✅
EDIT:
Komentarz po ligowym &quot;super piątku&quot;:
W pierwszym spotkaniu jednak doszło do przełamania Korony i dobrze, ale oddać należy, że to Piast zniżył się do żenującego poziomu jakim uraczyli Nas piłkarze w tym meczu. Frajerstwo i gra jak najmniejszym nakładem sił nie popłaca i dobrze.
Drugi mecz to już zupełnie inny biegun. Przyjemnie się to oglądało i trochę szkoda Górnika, ale Śląsk pokazał, że gra się do końca. Zadecydowała ta ostatnia akcja i choć wynik jest jaki jest to w przekroju całego spotkania Łęczna wcale nie była zespołem gorszym.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
L

Też zagrałem Legię po 1,75, ale myślę, że można jeszcze brać 1,66 jakie mamy w Bet365.

Legia - Lech @ 1 - 1,66 Bet365

Dwa mecze Kolejorza za trenera Skorży jeszcze niewiele zmieniły. Tutaj potrzeba czasu, tym bardziej, że nie ma już Teodorczyka, który był kluczowym ogniwem w tym zespole. Efektowna wygrana z Zawiszą 6:2, ale trzeba pamiętać, że goście grali całą drugą połowę w &#39;10&#39; i wówczas padły 3 gole dla Lecha. Potencjał w drużynie z Poznania oczywiście jest... ale to Legia jest drużyną mocniejszą. Na domiar złego urazów nabawili się Jevtić i Sadajew [ich występ jest wątpliwy]
Lech w pierwszej połowie powinien strzelić nawet 5 goli w ostatnim meczu u siebie.
W Warszawie Lech ma problemy ze strzelaniem bramek, choć okazje w ostatnich meczach z Legią miał.
Obrona Legii ostatnio bez strat gola i myślę, że mimo tego, że atak Lecha jest w słabszy, pod względem kadry
jak i formy w porównaniu z ostatnimi meczami w Warszawie tym razem strzeli.
Śląsk potrafił strzelić trzy gole Legii, skoro Lech też jak WKS potrafi przejąc inicjatywę i oddawać dużą ilość strzałów dla mnie over i bts mimo ostatnich wyników na Łazienkowskiej to dobre typy.
 
S 3

sheli

Użytkownik
Bełchatów- Pogoń Szczecin
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,63 Unibet
Myślę, że po raz kolejny zobaczymy dobrą grę w defensywie zawodników z Bełchatowa co w konsekwencji doprowadzi do małej liczby bramek. W dotychczasowych 9 spotkaniach GKSu w Ekstraklasie padło zaledwie 13 bramek. Jest to najmniej w całej lidze. Dla porównania kolejny w tym zestawieniu jest Górnik Zabrze i Ruch Chorzów ale jest to już 22 bramki. Patrząc na Bełchatów w każdym z 9 spotkań było mniej niż 2,5 bramki na mecz. W przypadku Pogoni 4 razy było mniej, a 5 razy więcej niż 2,5.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Śląsk - Łęczna
Jakoś nie czuję dzisiaj grania na Śląsk.Górnik na wyjazdach wygląda słabiej niż u siebie na pewno ale mają fajną ekipę i jeśli uda im się przełożyć dobrą grę u siebie na spotkania wyjazdowe to nie stoją wg mnie na straconej pozycji.Z Cracovią porażka choć to Górnik był lepszą drużyną i miał dogodniejsze okazje niż Pasy.Ostatni mecz z Jagą ogółem był kiepski ale tutaj również to górnicy byli drużyną,która przeważała i miała lepsze okazje.Praktycznie w każdym spotkaniu piłkarze z Łęcznej stwarzają sobie sporo sytuacji ponieważ mają fajnych,kreatywnych zawodników w drugiej linii i bardzo ofensywnie usposobionych bocznych obrońców Mraza i Mierzejewskiego,którzy potrafią się często włączać do akcji.W środku Kazo i Nowak robią dobrą robotę i do tego tacy zawodnicy jak Bonin,Cernych,Bożok którzy lubią grę na przebój więc mam nadzieję,że dzisiaj coś ukłują bo obrona wrocławian też gra niestabilnie i popełnia błędy.
Z tyłu już jest trochę gorzej jeśli chodzi o górników bo tracą sporo bramek.Dzisiaj wypada za kartki Bozic i zobaczymy pewnie Kalkowskiego w jego miejsce stąd też nie decyduje się na grę w stronę Łęcznej ale uważam,że są w stanie napsuć krwi drużynie Śląska.Wrocławianie u siebie zawsze są groźni.Mimo braku Marco Paixao nie mają problemów ze zdobywaniem goli.W dobrej formie jest Flavio i on powinien być tutaj największym zagrożeniem wspierany przez Milę i Picha.Są faworytem w tym spotkaniu ale nie widzę w tym value.Górnik też ma ciekawy zespół a dla takich zawodników jak Kaźmierczak czy Mraz powrót do Wrocławia to dodatkowa motywacja aby się dobrze zaprezentować.Dla mnie BTS jest jak najbardziej realny.
BTS @ 1.83 ✅ 2-1
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Jak dla mnie argumenty w stronę Łęcznej i BTS-a stworzone wyłącznie pod typ. Wszystko opiera się o &quot;jeśli&quot;. Jeśli Górnik zagra, tak jak u siebie. Moim zdaniem nie zagra. Moim zdaniem ofensywa z Łęcznej jest nędzna i powoli wszystko zaczyna wracać do normy po niezłym początku i ta ekipa zacznie dostawać baty na miarę swojej wątpliwej klasy piłkarskiej. Ostatni mecz z Jagą pokazał ich żenujący poziom ofensywny. Dla mnie wspominanie takiego patałacha jak Cernych w kontekście jakiegoś zagrożenia dla przeciwnika to żart. Koleś to jeden z najgorszych napastników naszej ligi, któremu strzelenie gola z 8 metrów z dogodnej pozycji graniczy z cudem.
Śląsk stracił u siebie do tej pory 1 gola i nic nie przemawia, aby dzisiaj mieli pogorszyć ten bilans, tym bardziej z tak śmiesznym przeciwnikiem. Musieliby chyba sami sobie coś wbić albo któremuś z Górników wejdzie strzał życia.
Jak dla mnie wygrana Wrocławian do 0.

Śląsk wygra i utrzyma czyste konto 2.80 Betsson⛔
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Też uważam, że Śląsk ten mecz wygra, u siebie spisują się naprawdę dobrze. Jeżeli chodzi o inne spotkania, to uważam, ze granie w stronę Legii jest dobrym pomysłem, zagrałem po kursie 1.82 w totolotku. Następnie co jeszcze do tej kolejki można powiedzieć, to uważam, że Zawisza z podpórką jest dobrym pomysłem. I Zawisza i Ruch musza zacząć grać, ale mimo wszystko kieruję się trochę w stronę Zawiszy. Ogólnie puściłem AKO:
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 1 1.95 ✅ 2:1
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1X 1.43 ✅ 1:1
Legia Warszawa - Lech Poznań 1 1.82 ⛔ 2:2 aż szkoda skomentować tego co grali...

Wszystkie kursy z Totolotek. Pozdrawiam i życzę wszystkim fanom polskiej piłki ciekawej kolejki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
masajek 14

masajek

Użytkownik
Popieram typy poprzedników na granie Śląska w dniu dzisiejszym. Są zdecydowanie lepiej poukładani początkiem tego sezonu, do tego świetne wyniki u siebie i spotkanie z beniaminkiem który swoją grą nie powala. Problemy w obronie mają bo jak inaczej wytłumaczyć 16 bramek straconych. W formie trio Mila, Paixao, Pich, którzy moją propozycję na to spotkanie powinni bezproblemowo pokryć, kurs wyższy a prawdopodobieństwo pokrycia podobne. Mój zakład na to spotkanie:
Śląsk Wrocław over 1.5 @ 1.90 BET365 ✅ ostatnia akcja zadecydowała ;)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Postawiłem na Śląsk grubą kasę no i ten strzał Sebastiana Mili. Dla takich emocji warto oglądać nawet ekstraklasę, gdzie poziom nie jest najlepszy ????
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Przeglądając jeszcze oferte na tą kolejke moją uwagę przyciągnęło spotkanie GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin. Wiem, że Pogoń nie gra tego co powinna ostatnio, ale Robak i spółka potrafią zagrać dobry mecz, a teraz spotkanie z beniaminkiem może być najlepszym momentem na pokazanie siły. Kursy w Bet365 na wygraną Pogoni to 2.87. Mimo wszystko uważam, że to troche ryzykowny typ, dlatego podaje typ, nad którym się zastanawiam do obstawienia, a jest to X2 po kursie 1.55. Wydaje mi się, że mecz warty ponownego przeanalizowania i obstawienia, szczególnie, że po bardzo dobrym początku sezonu przez GKS coś tam chyba nie funkcjonuje tak jak na początku sezonu. ????
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin X2 1.55 Bet365
Pozdrawiam ;)
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Jak dla mnie argumenty w stronę Łęcznej i BTS-a stworzone wyłącznie pod typ. Wszystko opiera się o &quot;jeśli&quot;. Jeśli Górnik zagra, tak jak u siebie. Moim zdaniem nie zagra. Moim zdaniem ofensywa z Łęcznej jest nędzna i powoli wszystko zaczyna wracać do normy po niezłym początku i ta ekipa zacznie dostawać baty na miarę swojej wątpliwej klasy piłkarskiej. Ostatni mecz z Jagą pokazał ich żenujący poziom ofensywny. Dla mnie wspominanie takiego patałacha jak Cernych w kontekście jakiegoś zagrożenia dla przeciwnika to żart. Koleś to jeden z najgorszych napastników naszej ligi, któremu strzelenie gola z 8 metrów z dogodnej pozycji graniczy z cudem.
Śląsk stracił u siebie do tej pory 1 gola i nic nie przemawia, aby dzisiaj mieli pogorszyć ten bilans, tym bardziej z tak śmiesznym przeciwnikiem. Musieliby chyba sami sobie coś wbić albo któremuś z Górników wejdzie strzał życia.
Jak dla mnie wygrana Wrocławian do 0.

Śląsk wygra i utrzyma czyste konto 2.80 Betsson⛔
Czego takie analizy w ogóle utrzymują się w dziale? Chcieliście podnieść poziom a pozwalacie nie wypisywanie takich kwiatków. Chłopaczek ma ewidentnie jakiś kompleks, wylewa wiadro pomyj i nic. Super analiza, oby tak dalej.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Dla mnie wspominanie takiego patałacha jak Cernych w kontekście jakiegoś zagrożenia dla przeciwnika to żart. Koleś to jeden z najgorszych napastników naszej ligi, któremu strzelenie gola z 8 metrów z dogodnej pozycji graniczy z cudem.
To zabłysnąłeś po całości. Taki marny on jest, że wczoraj gdzieś do 70 minuty był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Wypracował Łęcznej z 3-4 dobre sytuacje, do tego bardzo dobrze zachował się przy bramce kradnąc Celebanowi krycie.
Twój typ mało brakowało, a nie wszedłby z obu powodów - Śląsk psim swędem wygrał w końcówce po błędzie Prusaka.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:2
Typ: BTS - TAK
Kurs: 2.00

Co tu dużo gadać.. Ligowy klasyk w Stolicy. Będący ostatnio w niezłej formie Lech Poznań sprawdzi formę mistrzów Polski. Trzy ostatnie szturmy poznaniaków na twierdzę na Łazienkowskiej skończyły się porażkami bez żadnej zdobyczy bramkowej. Legię jednak czeka trudny mecz w Lidze Europejskiej z Trabzonsporem. Ciekawe czy trener Legionistów desygnuje najmocniejszy skład na potyczkę z Lechem, czy da odpocząć kluczowym piłkarzom i da pograć komuś z ławki.. Ostatni wynik Lecha 6:2 z Zawiszą nie był przypadkiem i z pewnością robi wrażenie, potem wygrana w innym meczu na szczycie z Wisłą Kraków. Lech zyskał na sile i na pewności. Legia więc musi się obawiać Kolejorza dzisiaj, czeka ich trudny mecz. Maciej Skorża uważa, że jego drużyna w sobotnim meczu z Legią w Warszawie wcale nie stoi na straconej pozycji. Dla Lecha jest to najważniejszy mecz w tym roku, jaki został do rozegrania, dlatego podejdą do niego maksymalnie zmotywowani. Lech zaatakuje Wojskowych i nie zamurują bramki. Bramki? Ależ oczywiście i to po obydwu stronach. Legia wprawdzie od 3 spotkań bez straty bramki, ale jak pokazał niedawny mecz ze Śląskiem Wrocław można im strzelić i to nie jednego gola w meczu. Jedno jest pewne, że Trener Henning Berg dysponuje szeroką, wyrównaną i dobrą jakościowo kadrą. Jest to grupa zawodników, która długo już ze sobą gra, ma już duże doświadczenie na arenie międzynarodowej. To jest ich główną siłą. Tego nie ma żadna drużyna w ekstraklasie. Myślę, że będzie kręciło się wokół remisu. 1:1 lub 2:1 to najbardziej prawdopodobne wyniki. Jeśli Legia wygra to minimalnie. Soczysty kurs na gola będącego w dobrej dyspozycji Pawłowskiego (2 ostatnie mecze = 3 bramki). W dodatku gra niemalże jak napastnik, mimo pozycji nominalnego pomocnika. Za drobne można się pokusić. Idealny zawodnik do kontry.. Tym bardziej, że inni narzekają na urazy i nie ma kto strzelać..
Z kontuzjami jest problem (Sadajev, Jevtić, Linetty, Cessey, Ubiparip) zwłaszcza tych dwóch pierwszych na pewno żal.
Typ: Szymon Pawłowski strzeli gola ⛔
Kurs: 5.75

Motor napędowy Lecha Poznań - Szymon Pawłowski, kto ma dzisiaj szarpać z przodu jak nie on?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Legia Warszawa - Lech Poznań
Wielki szlagier już chyba tylko z nazwy. Z każdym sezonem Lech traci do Legii i coraz mniej ciekawie zapowiadają się te mecze tym bardziej te rozgrywane w Warszawie. Gra obu zespołów zgoła odmienna, Legia grając na trzech frontach nie zawodzi za równo z formą zawodników jak i brakiem większych kontuzji, Lech odwrotnie ani tam formy wielkiej nie ma a i z kontuzjami jest problem (Sadajev, Jevtić, Linetty, Cessey, Ubiparip) zwłaszcza tych dwóch pierwszych na pewno żal.
Jakiś wstęp jest czas przejść do konkretów.
Milenium (przynajmniej w tym meczu) ponownie po MŚ wprowadziło możliwość łączenia zdarzeń czyli można zrobić ciekawą kombinacje między innymi : Główny typ + rożne + kartki + spalone + zmiany coś jak na becie 365 z tym że z dzisiejszym meczem z kursami stoją gorzej jak stacjonarny.
Na początek główny typ imprezy czyli bez kombinowania idę w stronę wygranej Legii po kursie 1,82 (dla przykładu taki STS oferuje raptem 1,62 coś nie wierzą w swoją drużynę). Rożne pobieram najbezpieczniejszą opcję czyli najniższą linię 9,5 kornerów, sprawdzałem statystyki ostatnich 6 meczów u siebie Legii to tylko w tym ostatnim z Lokeren było 8 rożnych a tak bez problemu za każdym razem pokrywali linie. I ostatni aspekt to kartki bo wiadomo jak to jest ze spalonymi i zmianami. Sędzią meczu jest B.Frankowski prowadził do tej pory 8 spotkań i tak wyglądały kolejno jego statystki żółtych : 0 5 5 9 3 4 8 7. Jak widać na załączonym obrazku lubi sypnąć kartkami i już pomijam te zero w 1 meczu kolejki bo to aż dziw bierze że tam żadnej kartki nie było, ale jak widzę, że to był mecz Lechii w Białymstoku więc takie nierealne to to nie jest. Tak więc linia 4,5 jak najbardziej mi tu pasuje skoro ma to być szlagier to i jedni i drudzy nogi nie odstawią.
Legia wygra 1,82 + over 9,5 rożnego 1,68 + over 4,5 kartki 1,60 = 4,89 -12% = 4,30 ⛔
Milenium
e; Rożnych 11, kartek 6 ale najważniejszego czyli zwycięstwa brak
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sedek 36

sedek

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
Mega ważny mecz dla obu ekip, okrzyknięty przez obu trenerów meczem o 9 punktów. Zarówno Zawisza jak i Niebiescy w tym sezonie poniżej oczekiwań. Ruch gra jakby jeszcze nie otrząsnął się po eliminacjach do Ligi Europy. W ubiegłą środę Chorzowianie ośmieszyli się przegrywając w 1/16 Pucharu Polski z trzecioligową Ostrovią. Wcześniej porażka z Bełchatowem i zgubione 4 punkty po 2 remisach na Pomorzu, gdzie Ruch tracił punkty w końcówkach meczów.
Na początku sezonu marne wyniki usprawiedliwiane były a to grą w LE a to brakiem murawy na Cichej i przeprowadzką do Gliwic.
Żarty się skończyły po porażce z Ostrovią, trener Niebieskich Jan Kocian i kapitan drużyny Marcin Malinowski jeszcze w Ostrowie Wielkopolskim trafili na dywanik do działaczy klubu. Kolejną rozmowę z włodarzami klubu trener odbył wczoraj przed wyjazdem do Bydgoszcz. Nie dostał żadnego ultimatum. W kolejnych 2 meczach musi zacząć punktować (drugi mecz to WDŚ z Górnikiem), inaczej pożegna się z posadą na ławce Ruchu. W rozmowie z jednym z śląskich portali sportowych Jan Kocian powiedział:
- Wiem, jak to zrobić. Zastanawiałem się nad zmianami w składzie, ale rewolucji jednak nie będzie. Zawodnicy zapewniają mnie, że dadzą w sobotę radę. Ta drużyna wciąż posiada jakość. Nadal im ufam i wierzę w to, że wyjdą z tego dołka. W Bydgoszczy interesuje nas tylko zwycięstwo
Drużyna Ruchu jest niewątpliwie bardzo zmobilizowana na to spotkanie. Czas się obudzić i zacząć grać swoje. A kiedy jak nie w meczu z najsłabszą Zawiszą, która nawet po zmianie trenera przegrywa mecz za meczem. Pod wodzom Rumaka klub z Bydgoszczy przegrał już trzy mecze: 2:4 z Wisłą Kraków, 2:6 z Lechem Poznań i 0:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w Pucharze Polski.
Niebiescy pojechali do Bydgoszczy bez Michała Helika, którego zastąpił w kadrze Martin Konczkowski. Trener Zawiszy nie będzie mógł natomiast skorzystać z usług Andre Micaela i Piotra Petasza. Obaj muszą pauzować za czerwone kartki, które zobaczyli w spotkaniu z Lechem Poznań.
W ostatnim meczu obu drużyn lepsi byli Niebiescy, wygrywając aż 3:0.
Ruch Chorzów DNB @2.23 Pinnacle 1:1 ZWROT
 
Do góry Bottom