>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Półfinały Enea Ekstraligi - 14 i 21 września

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Pary półfinałowe:

Rozpoczynamy zabawę o awans do finału Enea Ekstraligi. Pierwszy raz od jakiegoś już czasu nie ma w PO drużyny z Torunia. W sumie dobrze, bo nie można było patrzeć na kalectwo w wykonaniu niektórych zawodników. Od przyszłego roku stery w klubie praktycznie obejmuje Jacek Gajewski i zapewne wyjdzie to wszystkim na dobre. Co do półfinałowych par to mamy ciekawe rozdanie. Najpierw lubuskie derby, w których większe szanse daje się Stali Gorzów. W Falubazie brakuje Dudka, słabo jedzie Hampel. W drugiej parze Tarnów po super rundzie zasadniczej, gdzie kosili niemal wszystkich trafiają na łapiącą wiatr w żagle Unię Leszno, chociaż i ich dopadły kłopoty (Przemek Pawlicki, poobijani Nicki czy wczoraj Piotrek Pawlicki i Bjerre). W Tarnowie w pierwszym meczu nie pojedzie Greg co jest dużym osłabieniem. Dobrze śmiga za to Artiom Łaguta i Janusz Kołodziej. Na pewno będzie ciekawie!
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW!
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Piotr Pawlicki na 100% jedzie.
Z typowaniem meczu Leszno-Tarnów radzę się wstrzymać do czasu aż Unia nie potwierdzi składu. Chodzą ploty że pojadą w takim składzie:
9.Pedersen
10.Baliński
11.Zengota
12.Prz.Pawlicki
13.Michelsen
14.Pi.Pawlicki
15.Musielak
Wcześniej z dwójki Michelsen - Przemek Pawlicki wybrano Michelsena. Powodem nie była jednak kontuzja Przemka ale fakt że on nic od czasu wypadku nie jeździł. Nawet treningu nie udało mu się objechać, bo storpedował go deszcz. Więc postawiono na Michelsena, po którym wiadomo było czego się spodziewać. Kontuzja Bjerre spowodowała że Przemo może jednak pojechać. On sam chce jechać, ale Skóra się wacha. W sumie to za dużo nie ryzykują, bo jeśli nie będzie się dobrze czuł i nie będzie punktował to w kolejnych biegach pójdą zmiany w postaci Piotrka i Tobiasza. Z jego obojczykiem jest wszystko ok. Jedyny problem jest taki że on nic nie jeździł. Jeśli Przemo nie pojedzie to oczywiście Unia jedzie z opcją ze Smektałą.
Aktualizacja: Unia trenuje na Smoku. Jest też Przemek. Czekamy na decyzję.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Panowie łapcie
Kasprzak - PePe @1,7 ✅
Kasprzak - Hampel @1,65 ✅
KK w lepszej formie niż liderzy z ZG. Dodajmy do tego z/z za Iversena i mamy jeden wyścig więcej. Panowie dla mnie pary typowe 50/50, a tutaj mamy + bieg dla Blondyny. Warto naprawdę warto.
Świderski - Sundstroem @1,65 ✅
Linus może rok temu coś tam jeździł, w tym roku jeździ słabo. Piotrek też nie jest w jakiejś tam super dyspozycji, ale napewno jest w lepszej formie niż młody Szwed. Linus mnie dziś nie zdziwi jak pojedzie 2x 0,0 i zostanie odsunięty od składu.

Zmarzlik
- Łoktajew @1,7 wow ⛔ Bartek zawiódł po całości
Zagar - Łoktajew @1,72 ✅
Te dwie pary to też dla mnie value. Chodzi znowu o z/z, nie wiem czy oddsmaker z betsafe o tym zapomniał czy co? Zagar i Zmarzlik po 6 biegów, Łoktajew 4 albo 5. Dla mnie to spore value i nic tylko pobierać gości z Gorzowa.
Piotr Pawlicki - Pedersen @4 betsafe ✅
Kurs 4? ... 1,6 - 2,3 na Nickiego to rozumiem... Nicki po kontuzji wczoraj też leżał, Piotrek niby poobijany, więc dla mnie 50/50. Kurs źle wystawiony trzeba korzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Mikkel Bech - Piotr Świderski (3-0) 1 1,70 Bet365 ✅
Gram szybko bo pewnie kursy polecą ostro. Mikkel u siebie, ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony w Tarnowie. Dzisiaj pewnie jeszcze lepiej przygotowany będzie do tego 3 punkty na starcie. Piotr? drugi linia gości zobaczymy co pokaże ale pewnie będzie jednym z pierwszym do zmian taktycznych. Pewnie pojedzie 5-6 razy bo jeszcze jako Z/Z ale myślę, że będzie ciężko zdobyć 3-4 punkty więcej niż Duńczyk.
Bartosz Zmarzlik over 9,5 punktów 1,72 Triobet ⛔
Bartek w zasadniczej 8 punktów więc wynik nie najgorszy. Dzisiaj dodatkowo jeden start więcej kto, wie może i 7 razy.. Wiadomo w formie jest bardzo dobrej mimo , że wczoraj uległ Wożniakowi. Dzisiaj będzie bardzo ważną postacią gości bo oprócz Kasprzaka ciężko szukać mocnych punktów tym bardziej, że Zagar nie zawsze zaliczka udane występy w Zielonej Górze. Stawiam, że te 10 punktów Bartek powinien przywieżć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Krzysztof Kasprzak-Andreas Jonsson 1✅17:13
Grzegorz Zengota-Przemek Pawlicki 1✅8:1
AKO: 1,89 Betsafe

KK dzisiaj co najmniej 6, a może i nawet 7 razy na torze, a więc warto na niego grać. Forma jak widać jest, na torze w ZG czuje się dobrze, co potwierdził w tym sezonie dwa razy. Najpierw 15pkt w lidze, a potem wygrane IMP. 3x w parze jedzie z Sundstroemem, chociaż nie zdziwi mnie, jeśli Szweda będą zastępować inni zawodnicy w ramach rezerw zwykłych i taktycznych. AJ jedzie z Mikkelem Bechem i tutaj też nie powinien tracić. Forma też idzie w górę, bo wczoraj wygrane GP, chociaż w Tarnowie na koniec rundy zasadniczej mocno średnio, a raz nawet skompromitował się z Borowiczem. Maksymalnie 5 startów, więc tutaj spora strata wobec KK i dlatego gram na Polaka.
Zengi w bardzo dobrej formie i powinien być dzisiaj jednym z liderów Unii Leszno. Przemek wraca po kontuzji i jego dyspozycja jest jedną wielką niewiadomą. Skoro miał dzisiaj nie jechać, to też wiadomo, że z jego zdrowiem nie jest najlepiej. Jeśli będzie czuł się gorzej czy też jechał słabiej to od razu zapewne Skóra da zmianę i Piotrek wraz z Tobiaszem będą go zmieniać. Niby Zengi i Shemek jadą w jednej parze, ale dla mnie to nie zmienia faktu, że faworytem jest tutaj i to dużym Zengota.
Grzegorz Zengota-Janusz Kołodziej 1 @ 3,20 Betsafe⛔
Wobec takiego kursu szkoda byłoby przejść obojętnie. Wiadomo, że Janusz w Lesznie miał okazje jeździć jako zawodnik Byków, ale moim zdaniem nie ma aż takiej dysproporcji pomiędzy oboma zawodnikami. Jedynym powodem dla ktorego jest taki kurs jest możliwość zrobienia rezerwy taktycznej w ramach, której pojedzie Jasio. Z drugiej strony Zengota dzisiaj może mieć ułatwione zadanie skoro Artiom w Lesznie jeździ cienko, a Buczek z Vaculikiem są świeżo po kontuzjach. I dlatego nawet przy przewadze jednego startu ze strony Jasia to spróbuje delikatnie zagrać na zawodnika gospodarzy, bo value jakieś tam jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zengota - Laguta 1 @ 1,80 Betsafe
Buczkowski - Laguta 1 @ 2,95 Betsafe
Kołodziej - Laguta 1 @ 1,40 Betsafe

Dyisiaj typuję przeciwko Lagucie. Na torze w Tarnowie on fruwa i lata, ale na wyjazdach spisuje się o wiele słabiej. W Lesznie natomiast zawsze jeździł mizernie. Jego najlepszy wynik z tego toru to 6 punktów z zeszłego roku. Kołodziej spokojnie zrobi więcej od niego, na wyjazdach swoje robi a tor w Lesznie zna bardzo dobrze. Buczkowski po kontuzji, ale kurs bardzo zachęcający. Po drugie to zawsze w Lesznie notował dobre wyniki. No i Zengota który jedzie u siebie, ostatnio bardzo dobre wyniki w lidze, liczę że zakręci się koło 10 punktów.
Pedersen - Pi. Pawlicki 2 @ 2,20 Betsafe
Dla mnie ta para jest 50 na 50. Nicki jest określanym mianem lidera, ale dla mnie to żaden lider. Co to za lider gdy w meczu nie może przełamać bariery 10 punktów - a wielokrotnie w tym sezonie miał z tym problem. Prawdziwym liderem druzyny z Leszna jest Piter Pawlicki. Ostatnio jeździ kosmicznie, jakby w innej lidze był. To on świetną jazdą przyłożył się do zwycięstwa w Czewie czy remisu z Gorzowem. Lider IMŚJ gdzie nie przegrał ani jednego biegu. Jest poobijany po wczorajszym MIMP, ale da rade i myślę że solidnie zapunktuje czego o Pedersenie powiedzieć nie można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kasprzak - Zagar - 1 ✅
Kołodziej - A. Łaguta - 1 ✅
@1.95 Betsson
Falubaz - Stal - 1 ✅
Unia L. - Unia T. - 1 ✅
@1.81 Bet365
KK w mega dyspozycji, dobrze czuje się na zielonogórskim owalu. Zresztą przy tym sprzęcie będzie dobrze jechać niemal wszędzie. Jeśli nie będzie defektów, taśm, głupich wykluczeń to z przeciętnym Zagarem sobie poradzi. W ZG widzę dwa silne ogniwa Stali: KK i Zmarzlik. Wg mnie pierwszy półfinałowy pojedynek wygra Falubaz. Wykorzystają atut swojego toru. Porażka u siebie będzie oznaczała awans gorzowian. Nie będzie łatwego meczu, chyba że Hampelek coś pokaże jeszcze.
W Lesznie obie drużyny z dużymi kadrowymi problemami. Mimo wszystko specyficzny tor powinien pomóc gospodarzom. Vaculik i Buczek radzą sobie tu, ale są po kontuzji. Artiom traci poza tarnowskim torem, który jest w zasadzie stworzony dla niego. Wątpię by przywiózł więcej punktów niż objeżdżony w Lesznie Koldi, którego forma jest ok. Uważam również, że wygra to spotkanie Unia Leszno, która wykorzysta słabości kadrowe tarnowian i dzięki solidnym juniorom zdobędzie kilka punktów przewagi przed rewanżem.
Mimo wszystko nadal Tarnów jest najpoważniejszym kandydatem do DMP. Na ich torze będą robić solidne przewagi. Trzeba czekać na wyniki i ofertę, bo po tej niedzieli powinny kurs na ich mistrzostwo podskoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
C 407

cekaem

Użytkownik
Krzysztof Buczkowski - Artiom Laguta 2.50 Betsafe
Artiom Laguta under 8 2.62 Bet 365
W rundzie zasadniczej Buczek 11 pkt a Laguta 3 pkt w Lesznie. W zeszłym sezonie Buczek 7 pkt a Laguta 6 pkt w Lesznie. Nie oszukujmy się Artiom na wyjazdach to cień zawodnika z Tarnowa. Jego średnia biegowa jest o prawie 1 pkt niższa na wyjazdach niż na własnym obiekcie. Nie punktuje tam dobrze i czy dzisiaj odpali? Niby ma w parze Kozę.. także musi ciągnąć parę ale myślę , że odjedzie z nim maksymalnie jeden bieg. Nie zmienia to jednak faktu , że i tak mnie nie przekonuje swoją postawą na wyjazdach. Wysoki kurs na Buczkowskiego i jego lepsze występy od partnera z drużyny na Smoczyku skłaniają mnie do pogrania na niego.
Na dokładkę , że Artiom zdobędzie poniżej 8 pkt. Dotychczasowe występy oraz kursy również zachęcają do pogrania tego zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
triobet jako pierwszy z netowych i nie sposób pominąć dwa typy:
Pedersen - Kołodziej @ 1.72
kurs świetny, Janusz w Tarnowie raczej startów nie wygrywa i na dystansie ogrywa i nadrabia szybkością. Wczoraj wycofanie z zawodów, długa podróż z Włoch... Duńczyk prawdopodobnie 6 razy co jeszcze bardziej przemawia za typem, ale nawet w 5 wizytach na torze powinien być lepszy od Polaka. Pechowe GP, gdzie był bardzo szybki, niezły występ w SEC. Kurs piękny, trzeba skorzystać.
Kasprzak-5.5 - Loktajew @ 1.75
co tu dużo mówić, KK raczej poza zasięgiem dziś, 6 startów - powinno być koło 15-16 oczek. Czy Saszka zrobi 9-10? Nie wierzę w to, para z Hampelem czyli już potracić powinien. Zmarzlik i Zagar spokojnie powinni Loktajewa objeżdżać także skąd on ma zrobić tyle punktow? Nie widzę tego, kurs fajny.
Dubel z tego też niczego sobie. Oczywiście granie o tej porze wiąże się z ryzykiem, pogoda może spłatać figle, ale na papierze wygląda to dobrze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (0-7,5) 1 2,05 Triobet
A ja tutaj zagram na gospodarzy. Myślę, że dzisiaj Z/Z tylko wyjdzie im na korzyść. Kasprzak, Bartek, Matej to raczej pokażne zdobycze punktowe gwarantowane na &quot;Jancarzu&quot;. Do tego Świderski coś z Cyferem dorzucą. Stal musi wygrać 8 punktami, żeby wejść do finału i uważam, że to uczni. Jarek wraca do formy ale nie spodziewam się, że będzie dzisiaj rządził jak to potrafił robić w Gorzowie. Juniorzy to handicap gospodarzy i to zdecydowany. Stawiam tutaj na Stal która powinna wygrać minimum w graniach 10 punktów.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Hampel -2,5 - Cyfer @1,52 triobet
Jarek dziś zapewne 6 startów, ile będzie miał młody Cyfer? Może mieć 3, a może mieć ich 5 jak w ZG. Jeśli seniorka nie zawiedzie czy Bartek to zapewne pojedzie tylko 3x. Jarek natomiast w 6 startach te 12 oczek spokojnie wykręci. Czy Cyfer zdobędzie 10... ? Nie sądze.
Podzielam też zdanie Torretto na temat handi na Gorzów. Spokojnie 49 -41 zrobią i pewnie awansują. Młodzi z ZG na wyjazdach gorsi, Saszka to samo. Brak Dudka, M.B.J wielka niewiadoma. Będzi izzi.
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (0-7,5) 2,05 Triobet
Pany co myślicie na granie Artema? Na torze w Tarnowie jest piekielnie szybki, ostatnio 10+1 pkt w 4 startach vs Leszno, później 14 (5) vs Toruń i ostatnio 17 (6) vs ZG.
Kursy przyzwoite
Laguta - Pedersen @2,11 betsafe
Laguta - kolodziej @1,6
Laguta - Vaculik @1,65
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tarnów -7,5pkt kurs:1,85 bwin
Jeszcze do południa było handi -10,5pkt po kursie 1,65 więc nie wiem skąd ten gwałtowny spadek. Tor po opadach może nie być atutem gospodarzy, ale mimo wszystko powinni odrobić 10 pkt straty z nawiązką. Na innych bukach wiszą cały czas handicapy 10,5pkt, tu mamy 4pkt mniej i po dobrym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom