>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2014/2015, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
W tym temacie podajemy typy z pozostałych lig, które nie mają swojego osobnego tematu. Czyli wszystkie rozgrywki klubowe poza polskimi turniejami (liga i puchary) oraz ligi włoskiej i rosyjskiej mężczyzn.
Na razie jeszcze żadna poważna liga nie zaczęła, ale zespoły zaczęły przygotowania do sezonu, więc będzie sporo meczów sparingowych, turniejów towarzyski, a niektórzy bukmacherzy dają szansę typowania owych spotkań.

Kilka przydatnych linków :

BUŁGARIA - serwis siatkarski (ang wersja!)
BUŁGARIA - siatkówka

BRAZYLIA - siatkówka
1.Bundesliga - NIEMCY

1.Bundesliga - NIEMCY 2
1.Bundesliga - NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY panie
Rozgrywki Siatkarskie - CZECHY
LIVESCORE - CZECHY
Francuska LVN
RUMUNIA - siatkówka
RUMUNIA - rozgrywki ligowe
RUMUNIA - serwis siatkarski
ROSJA
ROSJA - (poprzez google)
ROSJA - siatkówka
GRECJA - siatkówka
WŁOCHY - kobiety
WŁOSKA siata kobiet - LIVESCORE
TURCJA - siatkówka
TURCJA - przydatny serwis
SZWAJCARIA - siatkówka
SERBIA - rozgrywki ligowe
CEV Cup - Men
CEV Cup - Women
Challenge Cup - Men

Challenge Cup - Women


Strony na których można spotkać streamy do spotkań (głównie ligowe):
Liga azerska
Liga turecka
Liga turecka 2
Liga turecka 3
Liga włoska
Liga włoska 2

Liga czeska
Liga czeska 2

Zapraszam do dyskusji i podawania skutecznych typów!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Avtodor-Metar Chelyabinsk - Proton Saratov
Ostatni mecz turnieju towarzyskiego w Czelabińsku.
Poprzednie dwa starcia wydają się dawać lekką przewagę zespołowi gości:
08.09 - Dynamo Moscow - Proton 2:3 (22:25, 25:15, 25:20, 16:25, 14:16)
09.09 - Avtodor-Metar - Dynamo Moscow 1:3 (25:19, 21:25, 20:25, 23:25)
Oczywiście wyniki nie muszą być zbyt miarodajne i dające realny obraz.
Składów, którymi obecnie drużyny dysponują - nie znalazłem nigdzie. W Protonie, jak rok temu, prym zapewne wiedzie Alisheva, która wypadła dość dawno z kadry i może skupić się na przygotowaniu w klubie. Mają niezłe przyjmujące: Molosai, Sazhina.
Zespół z Czelabińska pozyskał kilka ciekawych nazwisk jak choćby rozgrywająca Akulova czy przyjmująca Gansore, która powinna prowadzić tą drużynę w tym sezonie.
Dalej nic nie będę pisał, bo i tak jest to mocno w ciemno. Dla mnie jest value na Proton i tak będę stawiał po płaskiej stawce.
Moje propozycje:
Proton Saratov wygra --- 1.83 @ Bet365 ✅ 1-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dresdner SC - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Towarzyski turniej w Karpaczu, mecz o 16:00.
Bielsko tydzień temu wygrało turniej w Bobolicach pokonując Legionowo 3-0, Pałac 3-1 oraz Piłę 3-1. W zespole nie ma Beier (MŚ). Na przyjęciu zapewne zobaczymy młodą parę Łyszkiewicz-Strózik, która wraz z libero Wojtowicz nie gwarantują dobrego odbioru zagrywki i pewnie kilka punktów im przez to wpadnie. Ofensywnie całkiem fajnie to wygląda, na ataku ktoś z dwójki Bamber/Horka, środek z Lis i Pelc. Bielsko nie bez powodu jest faworytem.
Dresdner bez Lippmann, Marcelle, Dijkemy oraz Schoot (wszystkie MŚ). Niedawno do drużyny dołączyła rozgrywająca Kreklow, także może być ciężko ze współpracą na boisku. W obwodzie jednak powinny być siatkarki, które mogą spokojnie się postawić Bielszankom: przyjmujące Izquierdo, Bartsch i Schwebe, atakująca Michailenko, środkowe Ferrari, Pencova i Langgemach. Większość jest dość ograniczona, ale potrafią nieźle pograć i na poziom Bielska powinno spokojnie wystarczyć.
Mecz sparingowy, więc może to się różnie toczyć. Jakiegoś seta Bielsko powinno oddać i dlatego gram tutaj over.
Moje propozycje:
Over 175.5 --- 1.91 @ MarathonBet ⛔ 3-0 przeceniłem Bielsko

Impel Wrocław - Agel Prostejov
Ten sam turniej, mecz o 18:00.
Tore ma duży komfort, bo mimo bardzo solidnego składu na ten sezon żadna z jego podopiecznych nie bierze udziału w MŚ i może spokojnie przygotować drużynę do sezonu. Najsłabszym punktem drużyny powinna być pozycja atakującej, bo para Kaczor-Kwiatkowska w spotkaniach LM to może być za mało. Pozostałe pozycje ciekawie obsadzone, Tore ściągnął kilka zawodniczek z którymi już miał okazje współpracować.
Agel w odmiennej sytuacji. Cała kadra na ten sezon Czeszek jest mi nieznana (sporo ważnych zawodniczek opuściło zespół). Na pewno w zespole zabraknie środkowej Karg i rozgrywającej Weiss (MŚ). Tydzień temu grały turniej towarzyski w Ostravie i skład był przeciętny. Te ważniejsze elementy to: Markevich, Kossanyiova i Borovinsek. Rozgrywała zawodniczka z 95&#39; roku i prawdopodobnie to jest jedyna dostępna rozgrywająca obecnie. Skład uzupełniony o młode i mało mi znane siatkarki jak Gambova, Bogdanovic czy Liannes.
Myślę, że w obecnej sytuacji Wrocławianki nie powinny mieć problemów by odprawić rywalki. Na papierze przewaga jest bardzo wyraźna, wystarczy potwierdzić to na boisku. Grałem w nocy linię -5.5, jednak -9.5 ciągle jest do zagrania i to jest główny bet dla mnie na dziś.
Moje propozycje:
Impel Wrocław -9.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
CSM Bucaresti - Alba Blaj
Startuje także mini turniej w Rumunii i wybrałem z tego taki oto mecz (start o 15:00).
CSM się uzbroił całkiem nieźle jak na rumuńskie warunki i powinien w tym sezonie dobić do czołówki ligi. Pozyskano solidne Serbki: Majstorovic, Cazacu i Vujovic, a także Trynidadkę Esdelle oraz bliżej mi nie znaną Amerykankę Williams. Wygrały niedawno zdecydowanie turniej z średniakami ligowymi.
Alba trochę zmieniła skład, jednak to dalej powinny liczyć się w walce o medale. Nie ma Collar, Kijakovej, ale za to bardzo przytomne transfery i wzmocnienia w postaci Zarkovej, Martiny Utly, Nemtanu oraz rozgrywającej Hashimoto. Najwięcej spodziewam się po tej drugiej, bo Martina to naprawdę bardzo solidna zawodniczka.
Bet365 faworyzuje zespół CSM pewnie po ich ostatnich wynikach, jednak dzisiaj będzie tak naprawdę pierwszy wymierny test dla tej drużyny i Alba spokojnie może tutaj wywalczyć zwycięstwo.
Moje propozycje:
Alba Blaj wygra --- 2.37 @ Bet365 ✅ 2-3
E: Nie wiem o co tam chodziło, ale na dwóch live&#39;ach śledziłem cały mecz i na obydwu mecz się skończył przy 15-12 dla CSM, a po paru godzinach, wchodzę i widzę, że jednak poprawka i wynik 15-17 dla Alby...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
CSM Bucaresti - Medicana Targu Mures
Tutaj na szybko.
Okazało się teraz, że przed tym turniejem CSM jeszcze się wzmocnił i tak chyba dostępne do gry są Ana Tiemi, Kamenova oraz Karla Klarić.
Rywalki w porównaniu wychodzą bardzo blado. Zresztą tydzień temu grały w turnieju, który CSM wygrał, a one były ostatnie zbierając baty. Wtedy CSM wygrał w takim stosunku: 3-0 (25-14, 25-19, 25-15). Wczoraj także nie miały żadnych szans ze Stiintą Bacau.
Myślę, że spokojnie będą kontrolowały sety i wynik powinien być podobny do tego sprzed tygodnia.
Moje propozycje:
CSM Bucaresti -2.5 --- 1.50 @ Bet365 ⛔ 3-1 trochę sobie olały...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Besiktas - Halkbank Gazi
Jakiś turecki puchar się zaczyna dzisiaj, więc warto wykorzystać. Oferta mogłaby być szersza, ale można zawsze na live coś jeszcze dosztukować, bo chyba będą na innych bukach niż Marathon. Mecz o 15:00.
Besiktas solidny skład, kilka niezłych krajanek jak Elif, Selime, Sinem Barut, Seray Altay czy Nilay Konar wspomagane przez Serbki: Sanje Starovic i Vesnę Djurisic. Ograły ostatnio 3-2 Eczacibasi, który grał oczywiście mocno rezerwowym składem, jednak było tam kilka zawodniczek, które są z tego normalnego poziomu (Busra, Gumus, Neslihan chyba też już grała).
Halkbank spadł z pierwszej ligi i od razu widać zmiany w składzie, na całą &quot;14&quot; w drużynie jest 9-10 zawodniczek poniżej 20 roku życia (z tego sporo z 98&#39;). Fatma Yildirim i Nesve dużo nie powinny zdziałać i takie handi jest spokojnie do pokrycia. Ewentualnie można próbować under 157.5.
E: Na 365 pojawiła się opcja -2.5 seta po 1.9, co także jest warte rozważenia.
Moje propozycje:
Besiktas -13.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Paris-Tours
Tours 1.67 WilliamHill
✅
Jutro Superpuchar Francji, więc coś można spróbować. Kurs w miarę znośny.
Mecz w Paryżu, więc zacznę od gospodarzy.
Ciężko dość jednoznacznie ocenić ich skład w porównaniu z poprzednim sezonem. Odszedł Ivović, ale ściągnięto Bojicia, nie ma Sidibe i Maricia, ale jest Gjoriev, odeszli van der Veen i Tuitoga, a w ich miejsce ściągnięto Fernandeza.
Największą stratą w mojej opinii może być odejście Trommela, który cały sezon grał na bardzo równym poziomie, Frangolacci ma już swoje lata, może być dobrą opcją na jakąś chwilową zmianę dla poprawy przyjęcia, ale na dłuższą metę wątpię, żeby był w stanie grać na poziomie drużyny aspirującej o medale. Wydaje mi się, że szóstkowym będzie Bahov, pamiętam go z Ligi Mistrzów w barwach Tomisu, jakoś niespecjalnie zapadła mi w pamięć jego gra.
Skład powinien wyglądać w ten sposób, rozegranie Hernan, czyli trochę kombinacji, trochę środka, trochę niedokładności.
Na ataku Gjorgiev, fajny grajek, dobry sezon reprezentacyjny (choć krótki), w Turcji też dawał radę, jak na ProA to powinien być topowy zawodnik.
Przyjęcie Bojić-Bahov (Frangolacci), atuty Bojicia znane, dobry atak i zagrywka, plus kiepskie przyjęcie, Bahov raczej z zadaniami defensywnymi.
Środek Kreek-Fernandez, ciekawa para, Kreek kopie mocno z zagrywki, do tego spory potencjał w ataku. Fernandez dobry w bloku.
Na libero Steuerwald, niedawno dołączył do drużyny, ma prawo być zmęczony.
Tours również z kilkoma zmianami. Odszedł Baranek, ale w jego miejsce ściągnięto Antonova, więc jak dla mnie jest to zmiana na plus. Odszedł Hardy-Dessources, trochę bezproduktywny był już pod koniec sezonu, ale mimo wszystko może być ciężko go zastąpić, w jego miejsce sprowadzono Gardiena z ProB, nie znam za bardzo tego zawodnika. W szóstce teoretycznie miejsce miał zająć Collin, ale został zawieszony za doping, awaryjnie sprowadzono McDonella, trochę anonim jak dla mnie, więc na środku przewaga Paris.
Ciekawym transferem może być sprowadzenie Bazina, może Pinheiro w końcu mając jakąś konkurencję do gry w szóstce zacznie lepiej wystawiać w co jednak wątpię.
Wobec tego rozgrywać pewnie będzie Pinheiro, niezbyt skomplikowana siatkówka, sporo piłek na skrzydła, czasami niedokładnie, jakby coś to jest Bazin.
Atak to oczywiście Konecny, ostatnimi laty początki sezonów ma słabe, ale jest Hoag, który w Polsce grał fajne meczyki.
Przyjęcie Antonov-Klinkenberg, Antonov ogromny potencjał w ataku, Klinkenberg dobry technicznie, fajnie przyjmuje, do tego Exiga na libero, ciągle bardzo dobry zawodnik.
Środek Smith (nie powinien być zmęczony po mistrzostwach, nie grał za dużo) i pewnie McDonell, trochę niewiadoma, Smith jak na ProA gracz kompletny, o McDonellu ciężko coś powiedzieć.
Pomimo zmian kadrowych potencjał czysto siatkarski ciągle po stronie Tours.
Powinni mieć przewagę w przyjęciu i w bloku, rozegranie ze względu na dwóch wartościowych graczy na tej pozycji także zapisałbym na ich korzyść.
Stawka ostrożna, bo na razie w ciemno trochę granie.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Chauomnt-Narbonne
Chauomnt 1.69 Betclic
✅
Jeśli nic się nie zmieniło przez tych kilka miesięcy to Chaumont ciągle powinno być drużyną własnego parkietu, myślałem, że ten kurs będzie trochę niższy, ale jest ok i warto spróbować.
Zmienił się trener, z Crveny Zvezdy przyszedł Nikolić, zmienił się (w końcu) rozgrywający i to zmiana na ogromny plus może być, ponieważ Petrovsa zastąpi Mitić.
Skrzydła zostały bez zmian i to jest ruch bardzo dobry, Egleskalns na prawym, plus Wounembaina i Terzic w przyjęciu, na libero Duee, przeciętny zawodnik.
Ciekawy środek, doświadczeni Cerha i Torres i młody Cuk, fajna trójka, powinni być mocnym punktem.
Narbonne po ogromnych zmianach. Został z pierwszej szóstki tylko Falasca, który pewnie kolejny sezon z rzędu będzie ciągnął ten wózek, już w poprzednim trochę brakowało mu dynamiki i wytrzymałości, więc nie oczekiwałbym od niego cudów.
Rozgrywać będzie Vincić (ten ze Skry), jak dla mnie gracz słabszy od Miticia.
Bardzo jestem ciekaw gry Diaza, kiedyś coś tam pykał, drugi z przyjmujących Mrozek (z Krosna) nie należy do wybitnych graczy, od taki ligowy średniak.
Środek doświadczony, Trefle i Oreste, tutaj widzę sporą przewagę po stronie gospodarzy.
Ogólnie w mojej ocenia Chaumont jest po prostu lepszą drużyną, do tego powinni mieć po swojej stronie zgranie (mimo wszystko odrobinę większe) z poprzedniego sezonu i własny kurnik, gdzie kibice potrafią zrobić fajną atmosferę.

St.Nazaire-Tourcoing
St.Nazaire -1,5 1.66 bet365
✅
Tourcoing beniaminek i chyba pierwszy kandydat do spadku.
Skład w sporej części opart na graczach z ProB, kilku z przeszłością pierwszoligową, trochę za mało na ten poziom to może być.
St.Nazaire fajne transfery porobiło, odeszli co prawda Cabral i Troy, ale jest na bombie Jimenez, jest doświadczony Ereu i Snippe.
Na rozegraniu Steuerwald, ciekawy środek Zopie, Vesely i Bauer.
Skład ciekawy, mocny środek tabeli powinien być, może PO.
Różnica w potencjałach obu drużyn spora, do tego własna hala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sagres NUC - SM&#39;Aesch Pfeffingen
Liga szwajcarska kobiet. Trochę w nieznane, ale kilka przesłanek jest by poszukać w tym meczu dobrej oferty.
Sagres zmienił mocno skład po sezonie. Odeszła m.in. najlepsza punktująca Owens i reprezentacyjna libero Daillard. Najważniejszą postacią jest chyba Mandy Wigger, która poza niezłą grą daje też dużo atmosfery do zespołu. Skład na ten sezon dla mnie nieznany, Amerykanka Luft może być dobrym wzmocnieniem skrzydła (przyzwoite statystyki robiła w NCAA), Kanadyjka Field z kolei po średnim sezonie w Niemczech. Są dwie Brazylijki o których nic nie wiem.
Pfeffingen za to wydaje się pukać do pierwszej czwórki w tym sezonie. Przede wszystkim udało się zatrzymać atakującą Becker, która była najjaśniejszym punktem drużyny w poprzednim sezonie. Ponadto bardzo fajne bułgarskie wzmocnienia - przyjmująca Gergana Dimitrova czy środkowa Mira Todorova - obydwie utalentowane i już z przetarciami na arenie międzynarodowej. Solidna libero Tschopp, niezła rozgrywająca Gogic, dobry i obiecujący krajowy produkt w postaci Kuntzler. W sumie daje to bardzo przyzwoity skład, który będzie walczył w tym sezonie o wysokie cele.
Myślę, że warto spróbować, kursy kuszą, zespół gości naprawdę ma spory potencjał.
Moje propozycje:
Pfeffingen wygra --- 4.00 @ Bet365 ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Tourcoing-Beauvais
Beauvais 1.4 Unibet✅
Beauvais -1,5 1.8 Unibet
✅
O Tourcoing pisałem przed pierwszym meczem, do pewnego momentu jeszcze nie było źle, później wszystko się posypało.
W trakcie pierwszego seta kontuzję złapał pierwszy rozgrywając Corić, zastąpił go młody Schoteten, pierwszego seta jakoś jeszcze dograli, ale w pozostałych nie bardzo byli w stanie nawiązać równą walkę do końca.
W czwartek Coricia również nie będzie, więc za dużych szans dla Tourcoing nie widzę w tym meczu.
Słabo skrzydła wyglądały, o ile jeszcze Campos trochę kończył, choć robił sporo błędów i kilka razy dał się złapać blokiem, to lewe skrzydło już bardzo słabo.
Bardzo dużo punktów po własnych błędach oddali.
Beauvais trochę pechowo przegrało z Tours, ale taka porażka jest niejako wkalkulowana, ogólnie mimo wszystko fajnie powalczyli.
Dobra gra na Linii Depestela-Van Walle, powinno to być ich sporym atutem na przestrzeni całego sezonu, dobrze na siatce wyglądał także Patak, Hudecek słabo, ale jest to typowo defensywny przyjmujący.
Na duży plus gra środkowych Rodrigueza i Krala. ogólnie jako drużyna super zagrali w bloku.
Liczę na to, że różnicę zrobi Depestele, przed Schotetenem jeszcze sporo nauki, plus to o czym wspomniałem, czyli zgranie na linii Depestele-Van Walle jest dużo większe niż sypacza Tourcoing ze swoimi skrzydłowymi.
Poza tym kadrowo Beauvais wygląda po prostu lepiej.
W poprzednim sezonie Beauvais słabo grało na wyjzaach, trochę to martwi, ale mam nadzieję, że dadzą radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dresdner SC - Allianz MTV Stuttgart
Rozpoczynamy sezon w lidze niemieckiej.
Dresnder ma skład, którym może spokojnie obronić mistrzostwo. Szeroka kadra, jest z czego wybierać i wydaje się, że skompletowane to wszystko z głową. Są dwie solidne Holenderki - Schoot i Dijkema, na przyjęciu spodziewałbym się pary Schwebe - Izquierdo, która powinna się idealnie uzupełniać. Na środku też jest z czego wybierać - Pencova, Ferrari, Langgemach, a niedługo też dostępna będzie Cursty Jackson. Po przekątnej do Laury będzie grała perełka niemiecka - Lippmann.
Stuttgart w porównaniu z zespołem mistrza Niemiec wygląda dość średnio, szczególnie jeśli chodzi o możliwość wyboru. Mogą jednak złożyć fajną szóstkę. Atakująca Harms powinna prezentować stabilny i dobry poziom. Przyjmujące Renkema i Sandor to już w miarę znane siatkarki. Na libero Chorwatka Malević. Problemem może być przyjęcie zagrywki, bo wszystkie 3 wymienione do wybitnych zawodniczek odbierających serwis nie należą (lekko mówiąc). Na środku pewniaczek Tomazela i na drugiej pozycji prawdopodobnie będzie mała dziura.
Na papierku Dresdner ma sporą przewagę, tym bardziej, że gra u siebie. To co mnie skłania do poszukania tutaj szans Stuttgartu to ostatnie sparingi Dresdnerek. Traciły jakieś sety, ostatnio nawet przegrały 1-3 z USC Munster.
Moje propozycje:
Over 177.5 --- 2.63 @ MarathonBet ⛔ 176

Ladies in Black Aachen - SC Potsdam
Kolejne spotkanie zza zachodniej granicy.
Aachen po dobrym sezonie chyba lekko obniży loty. Skład zrobił się iście czesko-słowacki (6 zawodniczek z tych 2 krajów na 11, tylko jedna Niemka!), a przede wszystkim wąski. Atakująca Burazer, środkowa Crkonova, przyjmująca Bednarova oraz libero Valachova to pewniaki do dobrej gry i swoje powinny robić na parkiecie. Dobrej gry też można spodziewać po rozgrywającej Pucarevic, znośnie pewnie zagra środkowa Svobodnikova.
Jestem ciekaw jak będzie prezentowała się austriacka Marković (96&#39;), miałem okazję oglądać jej występy na kadrze niedawno i na tle bezbarwnym koleżanek wyglądała naprawdę fajnie. Ciekawostka - jedyna Niemka w składzie Aachen to przyjmująca Dora Grozer (95&#39;) - siostra Georgiego - która dopiero wchodzi na salony i dla mnie jest całkowitą zagadką.
W Potsdam niestety dziś nie zobaczymy Ivonee Montano, która ma problemy wizowe. Na ataku więc zagra zapewne Rivero, która jest olbrzymim talentem i powinna dowodzić zespołem w tym sezonie. Na przyjęciu mimo braku Hiszpanki jest komu grać i z czego wybierać - Radosova, Sainz, Kvapilova i Grunding - nie podejmuję się typowania, kto wyjdzie w pierwszej &quot;6&quot;. Na środku zostały poprawne Radzuweit i Cutuk.
Tutaj nie mam pewności, ale Rivero chyba nie brała zbyt aktywnego udziału w sparingach przedsezonowych, a jej słabsza dyspozycja na pewno miałaby odzwierciedlenie w wyniku spotkania.
W sparingach lepiej prezentował się Potsdam i myślę, że to one wyjdą zwycięsko z tego pojedynku, choć mecz może być zacięty i over✅ także jest warty przemyślenia.
Moje propozycje:
Potsdam wygra --- 1.90 @ Bet365, WilliamHill ✅ 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Terville Florange - Pays d&#39;Aix Venelles
Rusza liga francuska, w pierwszej kolejce wszystkie drużyny grają na jednej hali.
Terville z kilkoma zmianami w składzie. Dalej jest to klub z azylem dla Estonek. Stracili atakującą Polinę Bratuhhinę. Pozyskały przyjmującą Lange, jednak ciężko powiedzieć czego spodziewać się po Amerykance, która grała tylko w NCAA II. Ważnym elementem na pewno będzie druga przyjmująca Natalia Bratuhhina (siostra Poliny). Środkowe raczej nie wyróżniające się, ale też w miarę poprawne, po atakującej nic się nie spodziewam, libero z Rumunii nieznana.
Siłą Venelles w tym sezonie będzie środek siatki. Obok solidnej Brazylijki Hoffman zagra świetna Sara Hutinski, która spokojnie poradziła by sobie w dużo lepszym klubie i zapewne będzie odkryciem ligi. Mają też niezłą rozgrywającą Steux, która powinna wykorzystywać atuty na środku siatki. Ponadto dobry transfer i pozyskanie solidnej atakującej Mikyskovej. Przyjmujące zostały z poprzedniego sezonu - Zdovc i Crousillat - niczym się nie wyróżniały, przeciętny poprzedni sezon, szczególnie dla Zdovc. Jest jeszcze Czeszka Kociova, ale nie mam pojęcia na co ją stać. Na libero solidna firma Ong.
Moim zdaniem lepiej wygląda zespół Venelles i tak też typuje, spadki w tym przypadku są uzasadnione.
Moje propozycje:
Venelles wygra --- 1.72 @ Bet365 ⛔ 3-1
E: Mój błąd w typie i analizie. Napisałem, że w składzie nie ma Poliny Bratuhhiny, a okazało się, że jednak jest tylko pod nazwiskiem Pitou. Oglądałem mecz i poziom był bardzo słaby, Venelles zagrał katastrofalnie - i to w każdym elemencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nantes-Toulouse
Nantes 1.62 Pinnacle
⛔
Pinnacle i Unibet jeszcze całkiem przyzwoity kurs utrzymują.
Tak na szybko.
Nantes przed tygodniem przegrało, ale w sumie zostawili po sobie pozytywne wrażenie, powalczyli z faworyzowanym Paris na wyjeździe i to pomimo słabej gry lidera Pereza.
Sporo zmian w składzie, ale tego najważniejszego, czyli Hiszpana udało się zatrzymać, na środku zachowano w miarę poziom Agueniera i Fernandeza zastąpili Sol i Burt (grać będzie Holubec).
Odeszli przyjmujący Shafranovitch, Mrozek i Chriatansky przyszli Hage, Berger i Hadrava, na razie nie bardzo mam jeszcze wyrobione zdanie o nich, w pierwszym meczu bardzo pozytywnie Berger, sprowadzono również libero Kerminena, który moim zdaniem ma szansę być bardzo dobrym wzmocnieniem.
Do tego na rozegraniu Skladany, cudów nie ma, będzie dużo piłek do Pereza.
O Toulouse pisałem przed tygodniem.
Wygrali z Lyonem, tylko na krótką zmianę wszedł Rossard, który miał być pierwszym atakującym, jutro raczej również poza składem, tzn. poza szóstką. Na prawym ponownie zagra Gradinarov, z Lyonem w ataku dobrze, ale tragedia na zagrywce.
Nie ma sensu za dużo się rozpisywać zagrali przed tygodniem na swoim poziomie i tyle, dobrze grę Saitta prowadził.
Drużyny o dość zbliżonych umiejętnościach, różnicę powinno zrobić prawe skrzydło, na którym lepszego zawodnika ma jednak Nantes.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rote Raben Vilsbiburg - Ladies in Black Aachen
Znów liga niemiecka i widzę tutaj solidne value, którego żal nie zagrać.
Oglądałem Vilsbiburg w meczu z Wiesbaden. Przyjęcie miały poprawne, jednak było tam trochę chaosu. Środkowe są naprawdę solidnej marki, jednak nie były też zbyt często wykorzystywane. Skrzydłowe niczym się nie wyróżniały, gra oparta jest mocno na przyjmującej Mesie, która jest doświadczoną zawodniczką, dobrze wyszkoloną, jednak zwykle z mocnymi wahaniami formy. Z Wiesbaden nie potrafiły wykorzystać słabego przyjęcia rywalek, a w drugim secie zaprzepaściły sporą przewagę i w konsekwencji przegrały 0-3.
Aachen mnie zaskoczyło w poprzedniej kolejce. Wiedziałem, że będą walczyły z Potsdamem i o włos były od zwycięstwa. Tak jak pisałem - skład wąski - ale pierwsza szóstka jest całkiem obiecująca. Burazer to jest solidna atakująca i swoje powinna robić. Markovic o której wspominałem zagrała bardzo przyzwoity mecz i oby tak dalej. Najbardziej zaskoczyła mnie świetna dyspozycja środkowej Svobodnikovej, która zagrała genialnie. Trochę słabiej sezon zaczęła Crnkova i Bednarova. Największym mankamentem jest przyjęcie zagrywki.
Kursy według mnie mało rozgarnięte, nie znalazłem żadnej informacji o jakiś brakach w Aachen, więc nic tylko próbować.
Moje propozycje:
LiB Aachen +2.5 --- 2.20 @ Bet365 ✅ 3-2
LiB Achen wygra --- 7.50 @ Bet365 ⛔ 3-2
Aachen przez pierwsze 3 sety grały jak totalne amatorki, nie zasłużyły zwyczajnie na zwycięstwo. Dopiero po wygraniu 3 seta (w końcówce marnowały mnóstwo kontr i Vilsbiburg mocno pomógł przy wygranej) się trochę rozluźniły i zaczęły grać normalnie. Jakby zaczęły na luzie od początku to spokojnie by ten mecz wygrały, Vilsbiburg był dzisiaj do pokonania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Chaumont-Nantes
Powyżej 3,5 1.56 Pinnacle

Można też spróbować, powyżej 180,5 1.83 bet365.
O obu drużynach już pisałem w tym sezonie, więc za bardzo nie będę powtarzał się tym bardziej, że czasu niewiele.
Chauomnt na razie tak sobie, w pierwszym meczu wymęczone zwycięstwo z Narbonne, później porażka wyjazdowa z Ajaccio, choć po wyrównanej walce.
Nie wiem dlaczego tylko chwilowe zmiany dawał Terzić, nie znalazłem, żadnych wiadomości o jakimś urazie, więc zakładam, że to decyzja trenera, której nie do końca rozumiem, choć trzeba przyznać, że Morelle zagrał dobry mecz w Ajaccio.
Trochę dużo błędów własnych popełniają, sporym utrudnieniem jest na pewno także brak Nikolicia na ławce trenerskiej, który nie posiada licencji ii zastępują go w czasie meczów asystenci.
Nantes na razie bez punktów, w meczu z Toulouse trochę frajersko oddali czwartego seta z 20-15 na 22-25, była szansa na 5 seta.
W stosunku do pierwszego meczu poprawił się Perez, kolejny bardzo dobry mecz zaliczyli libero Kerminen i Berger, który często przyjmuje, ale jak na razie nie daje się złamać i jest drugą opcją po Perezie, i z tego zadania również nieźle wywiązuje się.
Chaumont powinno wygrać, ale wydaje mi się, że nie są jeszcze na tyle w optymalnej formie, żeby wygrywać bez straty seta.
Nantes ma całkiem niezłą zagrywkę, jeśli dobrze pocelują Wounembainę i libero Duee to powinni powalczyć.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Brazylia Superliga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sao Jose Dos Campos - Vivo Minas
Typ: Powyżej 3,5seta
Kurs: 1.555 ✅✅✅
Bukmacher:Pinnacle
Analiza:

Spotkanie brazylijskiej Superligi panów pomiędzy gospodarzami Sao Jose Dos Campos, a Vivo Minas. Przybliżając obydwa zespoły warto wspomnieć, że gospodarze to jedyny z beniaminków w tym sezonie ligi brazylijskiej ponieważ druga drużyna która miała grać w tym sezonie po awansie zrezygnowała ze startu ze względów finansowych. Już przed startem ligi siatkarze beniaminka uważani byli przez fachowców za drużynę która nie będzie sprawiała kłopotów faworytom ligi, ale w inauguracyjnym spotkaniu poradzili sobie jednak dość dobrze z obrońcą tytułu Sada Cruzeiro w spotkaniu u siebie urywając im seta, a w całym spotkaniu przegrywając 1:3 i tylko w jednym z setów przegrali gładko do 11, ale w pozostałych walczyli z rywalem jak równy z równym. Goście natomiast to drużyna zaliczana do szerokiej czołówki ligi i obok Sada Cruzeiro, Sesi SP, czy wzmocnionego w tym sezonie Funvic zaliczana do tych ekip które będą walczyć o najwyższe laury, a w tamtym sezonie odpadła z rywalizacji o mistrzostwo dopiero z Sadą Cruzeiro w półfinale. Siatkarze Vivo rozegrali już dwa spotkania w tym sezonie, w pierwszym wygrali u siebie z drużyną UFJF zgodnie z oczekiwaniami 3:1, a w drugim ze wcześniej wspomnianą bardzo wzmocnioną drużyną Funvic po wyrównanym meczu jednak bez wygranego seta uległa 0:3 na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się zwycięstwa gości, ale nie po łatwym meczu dlatego też mam nadzieję, że gospodarze zagrają tak ambitnie jak w pierwszym meczu z Sada u ugrają upragnionego seta, który pozwoli mi wytypować trafny typ, że będzie w tym spotkaniu powyżej 3,5 seta.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn
Godzina: 00:30
Volei Brasil Kirin - Funvic/Taubate
typ:Funvic/Taubate
kurs:1.425 ✅✅✅
Pinnacle
Na noc kolejne spotkanie z ligi brazylijskiej pomiędzy zespołami Volei Brasil Kirin i Funvic/Taubate. Przy okazji poprzedniego typu wspomniałem o drużynie gości, która w tym sezonie z roli przeciętniaka ligowego jakim to była w sezonie ubiegłym wyrosła na jednego z faworytów obok Sada Cruzeiro i Sesi SP. Po ubiegłym sezonie i 10 miejscu goście dokonali niemałych wzmocnień. Największym niewątpliwie jest przyjście uznawanego za jednego z najlepszych rozgrywających świata Raphaela, ale oprócz niego doszły jeszcze dwie sławy brazylijskiej siatkówki, z Panasonic Panthers przyszedł nie kto inny jak znakomity Dante Amaral i jeden z najlepszych serwujących i atakujących świata nie tylko w mojej ocenie Felipe Fonteles. Bardzo dobry rozgrywający mający u boku takich zawodników to zdecydowanie potężna moc która może utrzeć w tym roku nosa corocznym faworytom ligi. Już w pierwszym spotkaniu sam Fonteles pokazał na co go stać zdobywając dla swojego zespołu 17 punktów z bardzo dobrą 65% skutecznością ataku. Gospodarze, którzy w tamtym sezonie skazywani na odległe miejsce w tabeli niespodziewanie dobrze sobie radzili i odpadli w półfinale ligi z Sesi nie powinni sprawić kłopotu takiej ekipie. Uważam, że spotkanie to nie będzie miało jednostronnego przebiegu, ale według mnie faworytem tego spotkania jest zdecydowanie zespół Funvic. W pierwszym spotkaniu poradzili sobie u siebie z drużyną o podobnym potencjale Vivo Minas i to w stosunku 3:0, więc i dzisiaj ograją swojego przeciwnika.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Zaksa-Tiikerit
Zaksa -2,5 1.61 bet365
⛔
Kursy pospadały, ale nie miałem czasu wcześniej na analizę.
Tiikerit to drużyna może na poziomie Będzina, trzech w miarę ogranych Finów Ojansivu, Hietanen i libero Hyvarinen, dwóch Amerykanów, których nie znam i Łotysz Sauss, którego gdzieś tam w reprezentacji widziałem, pozostali gracze to młodzi Finowie.
Skład bardzo przeciętny.
ZAKSA ze swoimi problemami, ale z takimi drużynami po prostu powinni wygrywać szybko i bez bólu.
Porażki w ogóle sobie nie wyobrażam, kibice chyba by ich zjedli, drużyna potrzebuje zwycięstw choćby dla poprawy atmosfery wokół klubu.
Jeśli chodzi o same umiejętności to różnica jest ogromna, myślę, że Świderski wyjdzie dość mocną szóstką, żeby wtopy nie zaliczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Nie poznaje ZAKSY z zeszlego sezonu, zespol bardzo przecietny... Set ze slabymi Finami do 12 to porazka tego klubu i powod do wstydu dla kibicow Kedzierzyna.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Pierdolamento po fakcie...
Chłopie, czego oczekujesz od Zaksy skoro oni od początku sezonu grają bez przyjęcia i bez atakujących
z prawdziwego zdarzenia.
Zarząd Kędzierzyna popełnił poważny błąd rezygnując z Ferensa, który na Memoriale Zdzisława Ambroziaka
był najlepszy w szeregach ekipy z Bielska Białej.
Postawiono na szrot z zagranicy i teraz odbija im się to czkawką, bo ani Kooy ani Loh
przyjęcia nie mają.
Skoro przegrali w lidze z Lubinem to oczekujecie, że będą wygrywali z egzotycznymi rywalami nawet takimi jak ci Finowie 3-0?
Wiem, że pisze już po meczu, ale na takie posty jak użytkownika Martinho trzeba odpowiadać dosadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom