>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SHL (Szwecja) / SM-Liiga (Finlandia) / GET-Ligaen (Norwegia) - Sezon 2014/2015

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej: SHL (Szwecja) 2014/2015

Oborńca tytułu: Skelleftea


:hokej: SM-Liiga (Finlandia) 2014/2015

Obrońca tytułu:
Kärpät


:hokej: GET-Ligaen (Norwegia) 2014/2015

Obrońca tytułu: Stavanger Oilers



Zapraszam do aktywnego komentowania, dodawania typów wraz z analizami. Jedna uwaga w tym temacie piszemy tylko i wyłącznie na temat lig wymienionych wyżej, ligi niższe z danego kraju będą w temacie łączonym. Mam nadzieje, że taka forma tematu zda egzamin :wink:
Prosiłbym aby przy każdym typie była krótka adnotacja jakiej ligi dotyczy np.

&quot;DEL (Niemcy)
Eisbaren - ERC Ingolstadt&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Valerenga - Frisk Asker(+3) 2 @ 1,66✅ niespodzianka ????
Bet365

Faworytem w tym meczu są gospodarze i to jest wiadome. Pytaniem raczej jest iloma golami wygrają ze swoim dzisiejszym rywalem. Ja bym się pogromu nie spodziewał, gdyż ekipa Valerengi nie zachwyca. Słabiutkie występy w meczach przedsezonowych i w Lidze Mistrzów.
Goście natomiast zaliczyli ciekawe wyniki, mają też dobry początek w lidze, przegrana 2:4 na wyjeździe z mistrzem kraju i rozbicie Kongsvinger 7:2. Ofensywa jest w formie i tutaj będą groźny dla wice mistrza, który dotychczas w obronie nie spisuje się dobrze i cała gra wydaje się być niemrawa.
Handicap wysoki i myślę, że spokojnie do pokrycia, 5:3 to ostatni wynik z przed miesiąca między tymi ekipami dla Valerengi. Próbować. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Get-Ligaen
Stavanger-Manglerud over 7.5@2.05 b365 ⛔ 3-3 :]

Topowa ekipa ligi norweskiej podejmie dziś beniaminka Manglerud.
Stavanger nieprzerwanie od sezonu 2009/10 melduje się w finale i od tego czasu 4 krotnie zdobywał tytuł mistrza Norwegii.
W ekipie poza odejściem Kurta Davisa,Nicka Schausa osłabień brak.Do klubu kilku graczy dołączyło,między innymi obrońca reprezentant Włoch Nick Plastino,który w zeszłym sezonie występował w SHL.Bardzo przydatny podczas PP.Dalej Veideman z Vienna Capitals,wieloletni reprezentant Norwegii Forsberg i Huse ze Storhamar.
Aha zapomniałem jeszcze,że zakończył karierę Strandfeldt,wieloletni gracz Stavanger i jedna z czołowych postaci tego klubu.Spora strata,ale na pewno nie będzie aż tak widoczna dziś przeciwko Manglerud,który zamiast się wzmocnić to moim zdaniem się osłabił.Z klubu odeszło kilka czołowych postaci,przyszło sporo zawodników,ale za wzmocnienie to można uznać 3-4,między innymi Cocozzę czy Thina,którzy grali w zeszłym sezonie w Elitserien.
Na początku myślałem,że pogram handicap -4.5.Uznałem jednak,że pewniejszy jest over.Manglerud pomimo tego,że oba zespoły dzieli spora różnica zawsze tą bramkę czy 2 jest w stanie strzelić i przy handi może być ciepło.
Ja tu typuję coś w granicach 6,7-2.
Mecz o 18!
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
IFK Helsinki - Pori ZWYCIESTWO (nawet po dogrywce) 1.37 Fortuna ✅
Jak dla Mnie wole dac tak a nie zeli 1 bo wiadomo dogrywki sie zdarzaja. Ostatnio IFK w gazie lecz Pori rowniez. Ale IFK to prawdziwa twierdza. Gromia u Siebie zespoly jak chca i maja chrapke na tytul mistrzowski ale i w Lidze Mistrzow nie sa bez szans. Wiec gdzie wygrywac jak nie u Siebie? Niby Pori tez w gazie ale nie wierze by zatrzymali dobrze grajacy zespol z Stolicy.
Leksand - Skelefftea ZWYCIESTWO (nawet po dogrywce ???? ) 2 1.45 Fortuna ✅
Tu tez nie ma co ryzykowac zwlaszcza na wyjezdzie. Leksand gra tragicznie fakt ale nigdy w Szwedzkiej nie wiadomo na wyjazdach. Lepiej dac takie cos bezpieczniejsze chyba ze ktos lubi ryzykowac to niech da 2. Skelefttea wiadomo jak co roku aspiruje o Mistrzostwo + ostatnio sa w gazie a Leksand slabiutko i to bardzo i nie wierze zeby nawet u Siebie zatrzymali dobrze grajacych gości.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
GET Ligaen
Sarpsborg - Valerenga over 5,5 (po dogrywce) @ 1,75✅
Bet365

Ciekawy pojedynek nam się zapowiada w 4. kolejce GET Ligaen. Sarpsborg, który jest w niespodziewanie dobrej formie, zwłaszcza ofensywnej zmierzy się z wice mistrzem kraju, który źle wszedł w te rozgrywki. Po pokonaniu u siebie mstrza Norwegii, gospodarze mają zapewne ochotę na pokonanie kolejnego rywala z najwyższej półki.
Warunki do tego są, bardzo dobrze grają do przodu, lecz zapominają często o defensywie i tutaj może być szansa dla Valerengi. Tylko gdzie ten atak z poprzedniego sezonu, gdzie wbijali przeciwników w taflę. Nie mniej jednak idę w tym meczu w over, bo sądzę, że w końcu goście się obudzą nawet na tak ciężkim terenie.
Kurs dobry, okazje na pewno będą, linia niezawyżona, więc można zagrać.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zaglądamy do Tegera Arena w Leksand gdzie miejscowi będą podejmować mistrzowską ekipę z ostatnich dwóch sezonów. Przyznam że spodziewałem się trochę gorszego początku sezonu w wykonaniu Skelleftei. Kilku bardzo ważnych zawodników pożegnało się z zespołem - Bud Holloway (10+23), Joakim Lindstrom (23+40), Jimmie Ericsson (13+16), Melker Karlsson (9+16), mój ulubieniec Pierre-Edouard Bellemare (20+15), Viktor Arvidsson (16+24) i Oscar Moller (27+18 w poprzednim sezonie). Bardzo dużo tych osłabień a poczynione wzmocnienia no nie są raczej na miarę oczekiwań. Martin Sevc, Par Lindholm, Mikko Lehtonen, Daniel Widing, Patrik Zackrisson i Kirill Kabanov. No nie wygląda to imponująco a jednak mimo to zespół prezentuje się bardzo przyzwoicie. Do tego dziś wyjazd który raczej im leży, a rywal bardzo słabo wszedł w sezon. Gospodarze może bez takiej rewolucji kadrowej ale odejścia Patrika Hersleya, Jacoba Blomqvista i Mikaela Johanssona bolą to jednak są poczynione wzmocnienia i do obrony (Frogren, Jacobsson) i ataku (Sallinen, Connolly, Kahkonen). Może nie są to zawodnicy na miarę tych co odeszli nie mniej ilość i przyzwoity poziom nowych nabytków w teorii powinny gwarantować solidną postawę. Szczególnie ciekaw jestem postawy Fina Tomiego Sallinena. Ledwie 3 strzelone gole w tym dwa w PP a rywale przecież byli w zasięgu, trochę jest problemu z kreowaniem tej gry, rozprowadzaniem zawodników na czyste pozycje. Skelleftea solidnie w Lidze Mistrzów, udany początek sezonu, dziś wydaje się stosunkowo przyjemny wyjazd.
Skelleftea 1,80 ✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Tappara - Lahti
Green strzeli gola (60 min)
3,10 Fortuna
⛔
Bez nadmiernego rozpisywania się, bo mecz o 16. Josh jest niespełna 37-letnim centrem z ogromnym bagażem doświadczenia. Jego kariera za oceanem to bezustanne wędrówki na trasie NHL-AHL. Większą karierę zrobił jednak na zapleczu. W sezonie 07/08 spróbował swoich sił w Austrii i z miejsca stał się kluczową postacią Salzburga. Rozegrał kapitalny RS, jeszcze lepsze PO, wygrał mistrzostwo, a wisienką na torcie było zdobycie gola, który zadecydował o tymże mistrzostwie dla ekipy z Salzburga. W Szwecji już tak pięknie nie było, ale dobry poziom został podtrzymany. Nieudane próby przebicia się do składu Ducks i Oilers ostatecznie już przekreśliły jego szanse na zaistnienie w NHL. Finlandia okazała się być bardzo dobrym wyborem. Premierowy sezon to całe 21 goli i 10 asyst w 44 spotkaniach i świetna dyspozycja całej drużyny. W obecnej kampanii 4 mecze z 3A. Josh jest potężnym centrem, który potrafi też zagrać na skrzydle. Ponad 190 cm i około 104 kg żywej wagi czynią go gorszą wersją Davida Backesa. Green króluje na bandach i przed bramką, gdzie potrafi zrobić sobie miejsce. Jak na swoje parametry fizyczne naprawdę przyzwoicie jeździ na łyżwach. Może i brakuje mu trochę kreatywności, która w teorii powinna cechować solidnego centra, ale nadrabia to zaskakującą skutecznością. Do strzelenia gola nie potrzebuje 6 strzałów, tylko 2 albo nawet tego jedynego. Josh jest ponadto urodzonym przywódcą i nie potrzebne mu są do tego żadne naszywki C, czy tam A na bluzie. Prawdziwego lidera poznaje się po zachowaniu na lodzie, a na nim to Josh jest dyrygentem i pierwszym, który motywuje do większego wysiłku. Jak dotychczas wszystkie mecze Tappary były okropnie ciasne. Z Lahti powinno być trochę łatwiej. Gospodarze nie wygrali jeszcze na swoim lodzie, a po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie apetyty na zgarnięcie pełnej puli muszą być duże. Oczekuję premierowego trafienia najlepszego spośród wszystkich centrów, jakich zobaczymy w nadchodzącym meczu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
GET Ligaen
Valerenga - Manglerud(+3) 2 @ 1,85⛔
ComeOn


Jak na razie taki zakład tylko w ComeOn, ale na 365 też się pewnie pojawi, gdyż planowany jest LIVE na ten mecz. Valerenga zawodzi i się nie zapowiada na jakiś przebłysk, może kiedyś, ale jeszcze nie teraz myślę. Rywala nie mają trudnego, ale z taką grą to nie wygrają więcej jak trzema golami, jeśli w ogóle wygrają.

Rywal do tej pory 2 zwycięstwa i porażki. Przegrana z Lillehamer na początku 1-5 i po dogrywce z mistrzem kraju. Do tego wygrali w liderem obecnej klasyfikacji i jak na beniaminek grają bardzo dobrze.

Kurs, linia...z kosmosu jak dla mnie. Valerenga z poprzedniego sezonu by ich rozbiła, ale nie z tego i jak dla mnie to promocja.
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Szwecja SHL
Lulea - Frolunda 1 @1,75 Sportingbet ⛔ 2-3
Dla Lulea jest to najlepszy sezon w historii klubu. W czwartek został pobity nowy rekord 5 zwycięstw z rzędu. Pokonali oni wtedy Leksand aż 8-0. Dwa dni później przyszła pierwsza porażka w sezonie z zespołem Växjö 4-2, jednak wpływ na wynik spotkania miał niewątpliwie czas na regenerację zawodników Lulea, którzy mieli zaledwie na odpoczynek 48h. Wyjątkowo skutecznie funkcjonował też u gospodarzy PP. Växjö zdobyło w ten sposób aż 3 z 4 bramek.

Frölunda rozpoczęła również bardzo udanie sezon. Zawodnicy z Göteborgu zdobyli siedem punktów w ostatnich trzech meczach.

Dziś możemy spodziewać się bardzo zaciętego meczu, gdyż walka toczy się o 1 miejsce w lidze. Jednak ja skłaniam się ku gospodarzom, a to dlatego, że mają bardziej kompletną drużynę oraz atut własnej tafli. Trener gospodarzy ma do dyspozycji wszystkich zawodników, którzy dziś powinni być wypoczęci i zmotywowani aby podtrzymać serię niepokonanej drużyny u siebie i pozostać na fotelu lidera w SHL.​
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Norwegia, Eliteserien
Storhamar Dragons - Sparta Sarpsborg Typ: 2 (-1.0 AH) @ 2.12 Pinnacle

Kursy lecą na łeb na szyję, ale dziwić to specjalnie nie może. Storhamar od kilku sezonów ma spore problemy finansowe. Z uwagi na powyższe w letnim okienku transferowym drużynę opuściło kilku ważnych zawodników: Martin Blakseth Huse poszedł do Stavanger, zaś podstawowy bramkarz Tommy Johansen, Fredrik Lystad Jacobsen i Eirik Borresen do... Sparty Sarpsborg. Goście mają spore ambicje przed tym sezonem. Plan minimum to top 4 wspólnie z Stavanger, Valerengą i Lorenskog. Poza w/w zawodnikami sprowadzono również Niklasa Roesta, Davida Hallströma, Josha Godfrey&#39;a, Jonasa Karlssona, Victora Panelina Borga. Storhamar poza niespodziewaną wygraną z Valerengą na inaugurację ligi przegrało 5 kolejnych spotkań. Dlatego też spodziewam się, że Sparta również wygra w Hamar.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
02 Oct 2014, 19:00 Hockey » Sweden » SHL » Vaxjo - Orebro
typ 1
kurs 1,569
Pinnacle Sports
To powinna być łatwa praca do mojej ulubionej ekipy- zespól zdecydowanie lepszy można tu pokusić sie o lekkie hendi bądź o wygrana w 1 tercji juz lekers.Od ostatniego typu na Vaxjo ich 2 zwycięstwa u siebie w Champions League z fińska Kalpa 2-1 i w lidze z Lulea 4-2. Forma idzie w dobra stronę, goście nie graja źle nawet lepiej niz im wróżyłem ogólny bilans 6 ( 2 - 2 - 2 ) 12 : 13 - 9 ptk- dobrze graja u siebie, na wyjeździe jak na razie na inauguracje wygrana z MODO Hockey 1-3 i porażka na Linköpings HC 3-0 i dzisiaj widzę podobny przebieg tego meczu dla ekipy vipers.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Saipa v Pelicans
KRAJ/LIGA: Finlandia / Liiga
TYP: 1 Reg
KURS: 1,81
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
26.09 oba zespoły grały ze sobą i Pelikany wygrały te spotkanie po rzutach karnych. Dziś Saipa ma okazję do rewanżu i myślę że będą do tego dążyli ???? póki co nie potrzeba nikomu pkt tak więc ustawiać się nie będziemy hehe. Jak można zauważyć mecze pomiędzy tymi ekipami zazwyczaj wygrywają gospodarze ???? a goście w tym sezonie do tej pory rozegrali 3 mecz na wyjeździe i wszystkie 3 przegrali po 60min, gospodarze na własnym lodzie 3 mecze i są niepokonani ???? Tak więc forma po stronie Saipy i oby dziś było podobnie ???? http://www.wyniki.com/mecz/dfxohYLc/#h2h;home
Gospodarze dziś bez: Koho
Goście dziś bez: Pöyhönen, Hakulinen oraz Björninen
Powodzenia ????
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Farjestads @1.65 końcowe zwycięstwo
na vice mitrza Szwecji taki kurs nie przystoi. Zwłaszcza, że ostatnio bardzo poprawili swoją grę i widać że wpadli w rytm meczowy. Wygrali z Frolundą, oraz o mały włos nie sprawili sensacji i nie pokonali na wyjeździe Skelleftea. Czas punktować słabszych przeciwników i zrewanżowac się za porażkę u siebie w poprzednim sezonie.
Kärpät @1.73 końcowe zwycięstwo
bardzo korzystny bilans z Assat. Ostatnio 2 porażki z rzędu, trzeba nadrobić punkty zwlaszcza że Karpat ma najszerszą i najrówniejszą kadre z Finlandii i kocha być w miejscach 1-3 przez cały sezon
Tappara @2.20 końcowe zwycięstwo
TPS Turku o dziwo dobrze się spisuje, ale Tappara musi się przełamać. Są zdecydowanie lepszym zespołem i nie ma co porównywać potencjału. Zresztą są to przyjacielskie drużyny, Tappara od kilku sezonów wspiera finansowo drużynę z turku może czas się odpłacić na parkiecie ?
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Szwecja SHL
Lulea - HV71 1 @1,91 Sportingbet
✅✅✅ 2-1​
Lulea zanotowała 2 kolejne porażki od rozpoczęcia sezonu. Najpierw z Växjö, a następnie z Frölunda. Zawodnicy chcą się zrehabilitować, a dziś po jest ku temu okazja, kiedy to popołudniem odwiedzi ich zespół HV71.
Trener Lulea Joakim Fagervall na konferencji prasowej po środowym meczu przeciwko Frölunda, przegranym 2-3(2-2) powiedział:
&quot;To był naprawdę dobry mecz .Wynik jest dobry, biorąc pod uwagę, że byliśmy w stanie 0-2, ale zawsze chcemy więcej.&quot;
Widać, że trener miejscowych jest zadowolony z gry swoich podopiecznych i dziś jest spora szansa na przerwanie serii 2 porażek z rzędu, zwłaszcza, że zespół HV71 jeszcze nie zdobył punktów z dala od domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lannes 7

lannes

Użytkownik
GET-Ligaen (Norwegia)
Lorenskog-Stavanger Typ:eek:ver 5,5 @1,70
Betgun
Trudno wskazać zdecydowanego faworyta w dzisiejszym meczu pomiędzy tymi dwoma drużynami.Spotykają się bowiem lider z wiceliderem rozgrywek.Obie są w formie i w ostatnim czasie notują same zwycięstwa.Poza tym obie ekipy lubią strzelać,więc ja postanowiłem iść właśnie w tym kierunku.Przeglądając historię występów pomiędzy tymi zespołami spostrzegłem,że w ostatnich dziesięciu meczach powyższy over został pokryty w każdym spotkaniu a w ostatnich dwóch krążek trafiał do bramki w sumie 24 razy!
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Vaxjo - Leksands
Rosen strzeli gola (60 min)
3,50 Fortuna

Zwycięzca punktacji kanadyjskiej w SHL z sezonu 11/12 przez ostatnie dwa lata przechodził bardzo ciężki okres, co - niestety - odbiło się na jego grze. Nawet po zsumowaniu punktów z dwóch kolejnych kompanii uzyskał ich mniej, niż w tym pamiętnym w barwach AIK. Opuszczając Sztokholm popadł w konflikt z kibicami i zarządem. I to pomimo tego, że zachował się bardzo fair dokładnie informując o powodach nie wypełnienia kontraktu. Jego dziewczyna ma padaczkę i musiała wrócić do rodzinnego Vaxjo, gdzie mogła otrzymać odpowiednią opiekę i wsparcie rodziny oraz znajomych. Dla Roberta rodzina zawsze stała na pierwszym miejscu, dlatego bez wahania wrócił tam, gdzie zaczynał poważną karierę na zapleczu SHL. Wprawdzie pochodzi z Alvesty, ale do Vaxjo miał rzut beretem. Wydaje się, że niecałe 3 lata po tych perturbacjach Robert wraca na właściwe tory. Na początku sezonu bardzo równa i wysoka forma. 8 punktów w 8 spotkaniach (3G+5A). Cała top line Vaxjo stanowi małą mieszankę doskonale uzupełniających się zawodników. Na skrzydłach Nick Johnson z przeszłością w NHL (najlepsze występy jednak w afiliacjach) i Kiiskinen, jedna z barwniejszych postaci fińskiej SM-Liigi. Pomiędzy nimi center z bardzo wysokimi jak na standardy SHL umiejętnościami kreowania gry, znany z doskonałych podań i robiący różnicę podczas gry w przewadze. Potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji i zmieniać tempo rozegrania akcji. Jeszcze gdyby był wyższy o te 10 cm i cięższy o 10 kg oraz miał zdecydowanie więcej dynamitu w łyżwach, to byłby obiektem zainteresowania klubów z lepszych lig europejskich. Dzisiejszy przeciwnik do przesadnie wymagających nie należy, ale paradoksalnie dwa ostatnie spotkania z Leksands, ekipa z Vaxjo przegrała, i to tracąc w nich mnóstwo bramek. Gospodarze z całą pewnością mają ochotę na mały odwet. Robert w ubiegłym, jak już wspominałem dość przeciętnym roku miał najlepsze statystyki w meczach przeciwko dzisiejszemu rywalowi - 6 punktów (2+4) w 5 spotkaniach. Okoliczności i forma przemawiają za tym, żeby podtrzymać taką tendencję. Prawie 18 minut ice time, pierwszy unit PP i średnio 3 strzały na mecz gwarantowane. Czekam na gola numer 4.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Finlandia
TPS Turku - Espoo
TPS Turku @ 1.52 Marathonbet ✅ 3-1

TPS u siebie niszczy. Jak wygrywają to tylko u siebie. Do tej pory na własnej tafli na sześć spotkań wygrali pięć. Dzisiejszym rywalem TPSu będzie Espoo (przedostatnia drużyna w tabeli). Espoo gra słabo co widać po wynikach, ich bilans na wyjeździe wynosi 1-6. Wczoraj TPS postawił opór na trudnym terenie w Helsinkach ze stołecznym IFK(przegrali 5-4). W drużynie gości zabraknie lidera punktacji kanadyjskiej Kaia Kantoli, TPS bez kontuzji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Szwecja SHL

HV71 - Brynäs
1 (60&#39;) @1.93 Pinnacle ✅✅✅ 5-0 HV71 przerwali w końcu serię porażek z dala od domu i odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, pokonując w ubiegły czwartek Leksand 3-2. W tym meczu świetnie zaprezentował się kapitan zespołu Ted Brithén, który zdobył w tym spotkaniu 2 gole i w tym ten najważniejszy dający im 2 punkty.
W domu gry są zdecydowanie łatwiejsze. HV71 jest mianowicie niepokonany w Kinnarps Arena i dzisiejszym celem jest oczywiście kontynuować ten trend, kiedy podejmą o godzinie 18.30 Brynäs.
Dla gości to zdecydowanie jeden z najcięższych weekendów w sezonie. Wczoraj wieczorem u siebie podejmowali zespół Färjestad i dziś muszą znowu ładować akumulatory na HV71.
Wiele wskazuje na to, że HV71 wygrywa dziś. Ma bardziej kompletny zespół i bilans trzech zwycięstw z czterech ostatnich meczach mówi sam za siebie. Brynäs odwiedza Kinnarps bezpośrednio po rozegranym wczoraj spotkaniu i ma ponadto wycieczkę w nogach.
Cztery zwycięstwa odniesione w domu, w tym z mistrzem Skelleftea są bardzo przekonujące i dlatego skłaniam się, że HV71 wygrywa dziś w regulaminowych czasie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Norwegia Eliteserien
Godzina: 17:30
Spotkanie: Storhamar - Kongsvinger
Typ: over 5,5
Kurs: 1.44
Bukmacher: bwin
Na dzisiaj typ z hokejowej norweskiej Elitserien i ponownie mecz z udziałem totalnego outsidera ligi, którego udział w tym meczu może dostarczyć wiele bramek. Mowa o beniaminku Konsvinger, zdecydowanie odstaje od reszty drużyn i z zaledwie jedną wygraną w 16 spotkaniach jest czerwoną latarnią ligi. Zbić beniaminka będzie na swojej tafli próbował zespoł Storhamar-u, który tak jak w tamtym sezonie oscyluje w granicach środka tabeli, obecnie zajmuje 5 miejsce z 8 wygranymi i 8 porażkami. Dlaczego zdecydowałem się na overek, pierwszy powód to oczywiście fakt, że podejrzewam wysokie zwycięstwo gospodarzy (spotkanie tych drużyn przed miesiącem zakończyło się wynikiem 8:1 dla Storhamaru na wyjeździe). Drugi powód jest taki, że Konsvinger grając na wyjeździe 8 krotnie wszystkie spotkania przegrał i w każdym z nich ta linia została przekroczona (wyniki od początku sezonu: 2:7,3:3,2:4,2:5,2:10,1:8,1:7,2:8 co daje średnią ponad 8 bramek na spotkanie), a ogólnie statystyki średnich zdobytych bramek w spotkaniach tych zespołów to ponad 7 bramek na spotkanie. Więc czy jutro Konsvinger zaliczy pierwsze wyjazdowe spotkanie z nie przekroczeniem tej linii. Watpię.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Stavanger - Manglerud
Krótko i na temat, wydaje się, że kolejny mecz w lidze norweskiej do jednej bramki. Lider tabeli podejmuje u siebie przedostatnią drużynę. Wszystko dzieli obie drużyny, gospodarze aspiracje na zdobycie kolejnego mistrzostwa czwartego z rzędu, zaś goście od początku sezonu skazani na walkę w barażach po zakończeniu sezonu regularnego. Goście do tej pory w 10 spotkaniach wyjazdowych tylko dwa punkty za porażki po dodatkowym czasie z Lorenskog oraz... Stavanger. Pierwszy mecz domowy Oilers ze Star to wypadek przy pracy gospodarzy. W trzeciej tercji zanosiło się na sensację, gdyż Manglerud prowadził 3:1. Jednak wystarczyło zaledwie 13 sekund w połowie trzeciej odsłony, żeby Stavanger wyrównało. Ostatecznie w końcówce dogrywki szalę na stronę Oilers przechylił Dan Kissel. Szczęśliwie wywalczony punkt przerwał passę fatalnych wyników Mangleruda przeciwko dziejszym rywalom. W poprzedzających tamto spotkanie pięciu meczach wyjazdowych z tym rywalem goście stracili... 43 bramki, dwukrotnie schodząc z tafli z dwucyfrówką, strzelając zaledwie... 4 gole. Różnica między drużynami jest kolosalna wystarczy tylko napisać, że trzech najlepszych zawodników Stavanger Nick Palestino, Dan Kissel oraz Josh Soares zdobyło 75 punktów, a cała drużyny Manglerudu 79. Spotkanie do jednej bramki i sądzę, że bezproblemowe pokrycie podstawowych ilości bramek. Polecam.
Typy:
- Over 6.5 @1.85 - Unibet ✅
- Stavanger Over 5.5 @2.10 - Unibet ⛔
Troszkę inny przebieg niż myślałem, ale wynik 5:3, więc podstawowy typ na bramki na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom