>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gry z lat dziewiećdziesiątych ;-)

daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Witajcie, macie jakieś strony gdzie można grać w gry z pegazusa , amigi bądź PSX ?
Jakie macie wspomnienia z jakąkolwiek gier z dawnych czasów ? ????
Ja pamiętam grę na amigę, &quot;super frog&quot; ile się w to przegrało... ale nie mogę znaleźć nigdzie działającej. Muszę sobie poprzypominać gry to rozpiszę resztę tytułów.
Na PSX to wiadomo - Driver, Tony Howk&#39;s 3 , Tekken , Medal of Honor :cool:
 
T 26

tomiku

Użytkownik
sensible soccer ,superfrog soccer kid cywilizacja 2 lemingi syndicate piekne gry na amige
a widze ze wyszedl Superfrog HD incl Update 1 RIP-Unleashed jak cos to pw podrzuce linka do torrenta albo sam poszukaj
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
A może ktoś z was będzie wiedział skąd dostać taką starą grę na PC : Liga Polska Manager 97 ? Tu są np. screeny : http://www.mobygames.com/game/liga-polska-manager-97
Miałem ją kiedyś na dyskietkach ale wiadomo , przepadły wraz z upływającym czasem.
Nie mogę nigdzie jej dostać. ????
Napisałem Ci priv gdzie jest, bo nie wiem czy można tu wrzucać linki do innych portali.
Na 90% to Liga Polska Manager 98, tylko wydana, w 97 ????
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jedna z moich ulubionych to mój nick:grin:, inna bardzo dobra wg mnie - też na Amigę -to Indy Heat - też samochody, tory mieściły się na jednym ekranie - idealna do gry w dwójkę na JEDNEJ klawiaturze ???? .
 
Do góry Bottom