>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemcy - Argentyna 03.09.2014

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
NIEMCY - ARGENTYNA
Godzina: 20:45
Dzisiaj powtórka finału Mistrzostw Świata, tylko, że w meczu towarzyskim.


Mecz można oglądnąć na stacji TVP1. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 20:20.

Co myślicie o meczu, co stawiacie? Jakie są wasze sugestie? Myślę, że to hit meczowy w dzisiejszym dniu.
Faworytem bukmacherów są Niemcy, moim także, jednak ja skłaniałbym się bardziej do zagrania jakiegoś BTS, bo myślę, że tak właśnie może dzisiaj być. Argentyna na pewno będzie chciała coś strzelić Niemcom za finał, który przegrali, a Niemcy jak to Niemcy - na pewno sobie nie odpuszczą strzelenia chociażby jednej bramki. Kurs na BTS to 1.66 ✅✅✅
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Mecz w super ofercie wiec to daje do myślenia. Widziałem jakaś statystykę drużyn grających w finale mundialu a później mających okazje mierzyć się w spotkaniu towarzyskim, w większości wygrywały lub remisowaly te zespoly , które doznały porażki. W takim wypadku sklanialbym się ku Argentynie ale gdzieś przeczytałem, ze nie zagra messi.

najlepiej jakiś over albo BTS. z tymże z btsami różnie to bywa hehe. Najlepiej śledzić sytuacje na live o ile to możliwe.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Argentyna over 4,5 rzuty rożne 1.91 betsafe
Dziś mecz tylko towarzyski, ale grają finaliści tegorocznego mundialu.
Niemcy którzy doczekali się złota, pokonali w finale, dzielnie spisujących się Argentynczyków 1:0 po bramce i przebojowej akcji Goetze na 7 minuty przed koncem dogrywki, w finale nie grał Di Maria, który obok Messiego (wreszcie dobre mecze w reprezentacji), obaj ciągneli gre Albicelestes.
Dziś rewanż i prestiż. Niemcy są dość poważnie osłabieni bo : kapitan Lahm, Mertesacker, Klose -zrezygnowali z gry w reprezentacji. Schweinsteiger, Hummels, Khedira i Boateng są kontuzjowani. Argentyna - brakuje Messiego, Maxi Rodriguez, Garay i Palacio - nie są to tak duże osłabienia a gra nie będzie uzależniona tylko od Messiego, mają siłę w ofensywie i grę skrzydłowych. W Argentynie debiut trenera Martino, którego pamiętamy w przygodzie w Barcelonie nakazywał dużo bezsensownych wrzutek. Argentyna w najbliższym czasie nie gra żadnych spotkań, ma czas i chęć pokonania mistrzów świata i pokazania się nowemu trenerowi. Niemcy czeka dziś prezentacja pucharu i w niedziele mecz ze Szkocją w elim. do Mistrzostw Europy.
Przewidywane składy:
Niemcy: Neuer - Ruediger, Ginter, Hoewedes, Durm - Kramer, Kroos - Mueller, Oezil, Reus - Goetze.
Argentyna: Romero - Zabaleta, Demichelis, Fernandez, Rojo - Biglia, Mascherano - Lavezzi, Aguero, di Maria - Higuain.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie value na Argentynę✅. Kurs 4,00 na gości czy z zabezpieczeniem DNB✅ po 2,55. To przecież równorzędny poziom co Niemcy, a kursy bardzo dobre. Do tego Niemcy już wygrali MŚ, a Argentyna przegrała więc kto powinien się spinać ? Co do składów to defensywa Niemiec bardzo słaba, Reus - Goetze już lepiej, w Argentynie nie ma Messiego, ale jest Lavezzi, Aguero, DiMaria, Higuain. Do tego wszystkiego Niemcy różnie umieją podchodzić do towarzyskich (pamiętamy ten dziwny mecz z Polską 10 składem, a potem wygrali MŚ). Gram to lekko jak to towarzyskie, ale przy takich kursach na Argentynę nie przejdę obojętnie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Niemcy - Argentyna
Czy będzie powyżej 9,5 rzutu rożnego? ✅13
Kurs: 1.8 on Tak
Bukmacher: Bet365

Finaliści mistrzostw świata spotykają się w meczu towarzyskim.
W obu zespołach jest trochę braków, Argentyna przede wszystkim z nowym trenerem Gerardo Martino. Jednak na boisku osłabieni, nie zagrają: Messi, Garay, Palacio i Maxi Rodriguez.
Niemcy oczywiście bez tych którzy zakończyli reprezentacyjną karierę, tj. Lahma, Klose i Mertesackera oraz nowego kapitana Schweinsteigera, Ozila, Hummelsa i Boatenga.
Oczywiście w meczu towarzyskim nie będzie wielkiej spiny ale nadal jest wielu świetnych wykonawców, oba zespoły lubią i potrafią atakować, jednak nie wiem czy to będzie mecz z wieloma bramkami, chyba lepiej pójść w rożne, bo każdy zespół będzie miał jakieś założenia w ataku i te rożne powinny się systematycznie nabijać ;) jeśli będą też bramki tym lepiej dla rożnych ????
Podano składy:
Niemcy: Neuer - Ruediger, Ginter, Hoewedes, Durm - Kramer, Kroos - Draxler, Reus, Schurrle - Gomez.
Argentyna: Romero - Zabaleta, Demichelis, Fernandez, Rojo - Biglia, Mascherano - Lamela, di Maria, Perez - Aguero.
w przodzie obu ekip wygląda to gorzej niż zapowiadano, nie ma Mullera, Gotze czy Higuaina, więc o bramki będzie ciężej, zostaję przy rogach ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom