>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PGNiG Superliga i PGNiG Superliga Kobiet 2014/2015

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Czas na kolejny sezon zmagań w najlepszej lidze świata. Faworytami, co oczywiste - drużyny z Kielc i Lublina. Wydaje się, żę Wisłę Płock stać na powalczenie z Vive, podobnie zresztą jak i na walkę ,,Miedziowych&quot; z MKS-em Lublin. Poniżej wielkich dwójek również powinno być ciekawie, bo - u mężczyzn Azoty jak i Górnik Zabrze wyglądają bardzo dobrze, a u kobiet naciskać wielką dwójkę może Vistal Gdynia. Jak będzie? Sezon zaczyna się już jutro, tym samym:


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wydaje się, żę Wisłę Płock stać na powalczenie z Vive
Może i stać na powalczenie... ale czy stać na mistrzostwo??? ;-)
Miejmy nadzieję, że pojedynki będą ciut ciekawsze niż w poprzednim sezonie, chociaż patrząc na rewolucję kadrową w Płocku ciężko mi w to uwierzyć (być może z racji takiej, że jestem sympatykiem kieleckiej ekipy). Jak będzie to się przekonamy w trakcie sezonu...
A sezon rozpoczynamy dziś spotkaniem w Zabrzu. Do Górnika przyjeżdża zasłużona marka w Polskim szczypiorniaku, powracający na najwyższy szczebel rozgrywek Śląsk Wrocław. W poprzednim sezonie w 1. lidze nie mieli sobie równych tracąc punkt jedynie na moich oczach w Końskich ;-). Przepaść jednak dzieląca obie ligi jest ogromna i tak naprawdę ciężko jest prorokować na co stać wrocławian w obecnym sezonie. W sparingach przedsezonowych wypadali całkiem przyzwoicie ogrywając m.in. Chrobrego Głogów, jednak na swoim rozkładzie nie mieli tak mocnych ekip jak Górnik (Wisła czy Iskra), który toczył całkiem wyrównane boje najlepszymi drużynami. W przerwie do Zabrza przyszło kilku całkiem ciekawych graczy, którzy bez dwóch zdań wzmocnią siłę Górnika. Na papierze zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Górnik i każdy inny wynik aniżeli ich wygrana byłby sporą niespodzianką, żeby nie powiedzieć sensacją. Jako, że przed pierwszą kolejką ciężko cokolwiek powiedzieć opierając się jedynie na spotkaniach towarzyskich, wierzę w pewną wygraną gospodarzy i z nikłej oferty wybiorę handicap. Stawka niewielka z racji 1. kolejki.
Górnik (-6,5) @ 1,75 Betclic ⛔
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Fortuna wczoraj dała już kursy więc pograłem:
J.Góra 1.połowa @12,7, stawka: 1/10
J.Góra 2.połowa @12,7, stawka: 1/10
J.Góra +6,5 @1,8, stawka: 3/10
MKS ma trochę problemów z kontuzjami i jedzie bez 5 zawodniczek. Liczę, że Jelenia napsuje im krwi. W zeszłym sezonie potrafiła wygrać u siebie z Zagłębiem więc może powalczy na inaugurację.
Piotrcovia @2, stawka: 3/10
Liczę na atut własnej hali. Góralki mają kiepską sytuację finansową....
Olkusz @4,27, stawka: 2/10
Olkusz dobrze prezentował się w sparingach! Liczyłem na kurs w okolicach 3, więc 4,27 biorę niską stawką.
Koszalin @4,98, stawka: 1/10
W zeszłym sezonie Vistal wygrał w Koszalin a Koszalin w Gdynii. Teraz kadra Vistalu została odmłodzona więc tym bardziej AZS ma szansę powalczyć. Niska stawka na wygraną.
Zainwestowane 11j ???? zobaczymy czy coś z tego będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak, MKS w JG bez Nocuń, Szarawagi, Gawlik, Kozimur i dwóch Brazylijek. Forma MKSu w sparach konkretna, remis z Hypo, trzema z Elblągiem, a pozostałe sześć sparingów do przodu od pięciu w górę, między innymi wysokie wygrane właśnie z Elblągiem czy innymi wyżej notowanymi od JG rywalkami, jak Piotrcovia. Druga linia Lublina robi wrażenie, w super formie u progu sezonu Alesia Migdaliowa, duet Małek-Gęga to klasa sama w sobie, a w odwodzie są jeszcze przecież Skrzyniarz i Kristina Repelewska. Martwi brak zmian na skrzydłach, ale dzięki dobrej bramce i obronie i tak zarówno Kocela jak i Rola pewnie troszkę pobiegają do kontrataków. W meczach towarzyskich dobrze wyglądały kontrataki, czego dowodem dużo bramek Koceli czy Roli. Wg mnie tutaj może być radosny handball i ponad 35 goli dla Montexu.
Ponadto w Zabrzu powinno być dość podobnie, jeśli chodzi o wynik. Górnik ma w perspektywie mecz w pucharze EHF, ale dziś ze słabiutkim Śląskiem nie powinien rzucić mniej niż 35 goli. Śląsk, któremu pewnie w pewnym momencie odpuści Górnik, coś tam powinien rzucić.
MKS Selgros -5.5 + Over 59.5 w meczu+ Over 58 w meczu Górnik Zabrze - Śląśk Wrocław @ 6.33 b365 1.5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
adqs - co powiesz na Olkusz @4,54 (STS) ?
na turnieju w Piotrkowie pokonał Ruch 32:21
na turnieju w Chorzowie pokonał Ruch 27:23
pobieram 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Oglądałem cały ostatni mecz SPR-u Olkusz ze Startem Elbląg w środę i SPR zaprezentował się więcej niż tragicznie. Jestem w 100% pewien, że przy obecnej formie będą prawie na pewno na ostatnim miejscu w lidze, bo to jak się prezentują woła o pomstę do nieba. Sam tutaj czyhałem na jakiś fajny kurs w kierunku Ruchu Chorzów z racji tego, że to raczej 2 zespoły, które właśnie będą się bić o utrzymanie i w bezpośrednich meczach mogą szukać dla siebie punktów. Okazało się, że dostajemy 1.25 na Ruch Chorzów - i tutaj dla mnie duże zaskoczenie z takiego kursu, bo właśnie SPR w przedsezonowych spotkaniach dał radę ich ogrywać.
Tak czy inaczej w życiu nie grałbym SPR-u nawet po takim kursie, bo dziewczyny w środę kompletnie nie wiedziały co się dzieje. Obrona jest tak dziurawa, że wjeżdżają w nią jak chcą, większość bramek padło po prostu przez stratę piłki w ofensywie, ew. nieudaną akcje i szybki przerzut do zawodniczki ze skrzydła, która wychodziła sam na sam z bramkarzem. W ofensywie Olkusz do zaoferowania nie miał totalnie nic, każda jedna akcja opierała się na tym, że był rzut z dziewiątki i liczenie na to, że może jakoś wpadnie, 70% tych strzałów jak nie więcej było niecelnych albo wyłapanych przez bramkarza rywali.
Myślę, że warto to tutaj napisać, bo myślę, że dużo osób właśnie będzie chciało pograć ekipę z Olkusza, a najprawdopodobniej jest to zwyczajna strata pieniędzy.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
W Płocku kompletnie przemeblowana Wisła podejmie beniaminka z Wągrowca. Największym pytaniem stawianym przed tym spotkaniem powinno być iloma wygrają gospodarze? Nafciarze w przerwie letnie pozbyli się aż 11 zawodników, a zakontraktowali 7. Mimo takiej roszady ciężko wyobrazić sobie, że Nielba będzie w stanie coś wskórać. Przed sezonem nie pozyskali żadnego znaczącego zawodnika, który mógłby pociągnąć ich grę. Trener przyznaje, że celem jest utrzymanie i ogrywanie młodzieży. Ogrywać będzie można ze Śląskiem czy Wybrzeżem, ale nie w Płocku. Liga Mistrzów dla Płocka w dalszej perspektywie. Debiut wielu graczy przed własną publicznością. Dobrze przepracowany okres przedsezonowy, w który spotykali się z silnymi ekipami. Zdecydowana wygrana Wisły dzisiaj.

Wisła (-10,5)
@ 1,85 Bet 365 ⛔
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Wisła Płock (-8,5) - Azoty Puławy ⛔ ja pi......
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: expekt
Analiza: Jak dla Mnie typ do ogarniecia. Poniewaz wiele razy Wisła pokonywała gości taka roznica bramek i wieksza. A wiadomo oprocz Wisly i Vive raczej inne zespoly graja o 3 miejsce. Ostatnio Wisla na wyjezdzie rozbila Slask 21:40 i Nielbe u Siebie 33:26 a Pulawy dostaly u Siebie z Zabrzem 24:25 i na wyjezdzie z Mielcem 40:33. Tak wiec Wisła jak wiadomo w Gazie (dopoki na Vive nie trafi ???? ) a Puławy w dołku co pokazuja ich wyniki. Skoro Mielec mogl ich tak pokonac to czemu nie o 2-3klasy lepsza druzyna z Mojego Miasta?
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Vive (-12,5) - Slask 1 1.65 Fortuna
Rano bylo 1.85 jak widzicie kurs spada. Wisla rozbila Slazakow u Siebie jak pisze to w wczesniejszym poscie 19 bramkami wiec dlaczego nie Vive u Siebie. Nawet bez przemeczenia dla Nich ten mecz powinien byc spacerkiem. Jesli wygraja 1 polowe minimum 5-6 Bramkami to o dalej nie ma co sie denerwowac tak jak wczoraj z Wisła mam nadzieje ze dzis typ wypali
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Moim zdaniem liga zrobiła się mocniejsza, a poza Wisłą i Vive także bardziej wyrównana, dlatego handicapy będą coraz mniejsze. Idealny przykład właśnie meczu Vive - Śląsk, w którym do końca pierwszej połowy Śląsk dotrzymywał tempa mistrzom Polski, przez co w 2. połowie Kielczanie nie zdołali uzyskać aż tak ogromnej przewagi (skończyło się różnicą 9 trafień). Wpływ na to miało także to, że już dziś Kielczanie rozpoczynają batalię w LM przeciwko Kadetten Schafhausen.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
1. liga grupa B.
Piekary - Tarnów
W tej kolejce mamy wiele ciekawych spotkań. Jednym z nich bez wątpienia będzie pojedynek w Piekarach Śląskich. Olimpia pierwszy raz w tym sezonie zagra na własnym parkiecie i z pewnością będzie chciała przywitać własną halę zwycięstwem. Łatwo nie będzie. Z drugiej strony zupełnie nieobliczalny SPR Tarnów. Podopieczni Skutnika w pierwszych dwóch spotkaniach zupełnie zawiedli doznając dwóch dość wyraźnych porażek. W 3. kolejce nastąpiło przełamanie i wygrali z Miedzią. O formie ciężko coś powiedzieć nie znając przebiegu spotkań zarówno jednej jak i drugiej ekipy. Nie mniej jednak jak dla mnie kurs 3,98 na tarnowian jest zdecydowanie za wysoki. Obie ekipy zbliżone potencjałem. Z pewnością SPR będzie chciał iść za ciosem i dopisać do swojego konta kolejne punkty. Mecz powinien być na styku i wskazywanie aż takiego faworyta jak sugeruje nam STS jest co najmniej nie odpowiednie. Ja spróbuję jednak coś w stronę tarnowian.
Tarnów lub remis @ 2,93 STS ⛔
I tak bez analizy:
Końskie + Legnica + Opole ako: 2,28 STS ✅
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Czas na kolejny sezon zmagań w najlepszej lidze świata. Faworytami, co oczywiste - drużyny z Kielc i Lublina. Wydaje się, żę Wisłę Płock stać na powalczenie z Vive, podobnie zresztą jak i na walkę ,,Miedziowych&quot; z MKS-em Lublin. Poniżej wielkich dwójek również powinno być ciekawie, bo - u mężczyzn Azoty jak i Górnik Zabrze wyglądają bardzo dobrze, a u kobiet naciskać wielką dwójkę może Vistal Gdynia. Jak będzie? Sezon zaczyna się już jutro, tym samym:
Wisła w tym sezonie będzie walczyć tak naprawdę sama z sobą, zmienianie prawie całego garnituru z sezonu na sezon nigdy nie jestem dobrym rozwiązaniem (Dla porównania Vive zatrudniło tylko 2 nowych: Sego i Reichmann). Ja to jestem ciekawy jak się spisze &quot;nowinka&quot; w lidze facetów - Wybrzeże Gdańsk. Nie można też zapomnieć o takich drużynach jak Pogoń Szczecin; Górnik Zabrze, te ekipy też mogą namieszać. Może nie zwojują za dużo z Kielcami, ale w walce o drugie miejsce na pewno.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin @ 1.30 (DNB) ZWROT
Takie KURSIWO na nasze dziewczyny? Nie wiem czym to spowodowane , być może przez ostatnie dwie porażki Montexu, ale jak spojrzymy z kim przegrywały to od razu możemy rozgrzeszyć dziewczyny.
Pogoń rzuca mało bramek, a Montex mało ich traci. (defensywa Pogoni jednak minimalnie lepsza). Do tego Szczecinianki mają bilans z lubelską drużyną nieciekawy : 0/9 a we własnej hali 0/4. Dopiero 6 miejsce w tabeli a przecież tą drużynę stać na lepszą lokatę.
A Montex pierwszy pomimo jednego meczu mniej niż Vistal. Klasycznie komplet zwycięstw i może nie jestem obiektywny ale jest to po prostu najlepszy team w Polsce. W Lidze Mistrzyń dwie porażki ale mam nadzieję że w niedzielę się to zmieni.
No właśnie , mecz już w niedzielę , ale Sabina Włodek zapewne i tak wystawi od początku najmocniejszy skład , bo robi tak nawet gry gramy u siebie a rywalki nie są zbyt wymagające. W drugiej połowie pewnie zobaczymy zmiany , ale nie sądzę że młode zawodniczki MKS-u ( de Jesus , Kozimur , Syncerz ) są wogóle gorsze od zawodniczek ze Szczecina&gt;
Może nie wysokie, ale pewne zwycięstwo Lublinianek w tym meczu poprostu musi być.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Pogon - Stal Stal +2.5 26:36 ✅
1.80 bet365

Pogoń dziś bez Zaremby Kryńskiego i co najwazniejsze bez Zydronia który jest najlepszym strzelcem ligi. Zydroń poddał się operacji kolana i na pewno nie zagra dziś. Stal również z problemami ale na ich plus przemawia dłuższa ławka. Myśle że handicap +2.5 powinien zostać pokryty.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Górnik Zabrze over 59,5 1,85@ 2/10 ✅ 34:33 izzi :]
praktycznie do przerwy już było można księgować;)
Mecze między tymi drużynami zawsze obfitowały w dużą ilość bramek dlatego myślę,że i tym razem będzie podobnie i linia 59,5 zostanie przekroczona:) Lubinianie tydzień temu urządzili sobie niezłe strzelanie w Mielcu remisując ze miejscową Stalą 37:37. Górnik oglądałem w meczu z Wisłą Płock i naprawdę przez większość spotkanie grali bardzo dobrze jak dla mnie Górnik to jest w chwili obecnej trzecia siła w Polskiej lidze. W meczu z Wisłą Górnicy również sobie postrzelali a skończyło się 30:34 dla Nafciarzy.
Obie ekipy bez poważniejszych absencji
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Pogoń Szczecin-Wisła Płock over 62,5 1,85@ 2/10 ✅ 29:37 lajtowo:]
Polska Superliga

Dla Pogoni to ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku bo potem za tydzień zagrają jeszcze w Kielcach a następnie w Głogowie. Miałem przyjemność oglądania ostatniego meczu w wykonaniu Portowców w Zabrzu z Górnikiem i muszę powiedzieć,że byłem pozytywnie zaskoczony postawą obu drużyn ponieważ bez wątpienia są to 3 i 4 drużyna w Polskiej Superlidze. Bardzo szybkie tempo spotkania czego efektem było dużo bramek bo aż 70! Spotkanie zakończyło się remisem i myślę,że to był wynik sprawiedliwy ponieważ w pierwszej połowie Pogoń zagrała świetnie do przerwy prowadząc 14-18 a po przerwie za to Górnicy zaczęli grać dobrze i odrobili 4 bramkową stratę(mieli jeszcze też szansę by wygrać w ostatnich sekundach to spotkanie niestety ostatni rzut na bramkę był zbyt słaby by bramkarz Pogoni skapitulował). Na uwagę zasługuję świetna postawa w bramce młodego 20-letniego Mateusza Korneckiego ponieważ w drugiej odsłonie nie raz wybronił akcję 1na1 czy też rzuty karne. Wisła Płock za to po dramatycznym widowisku zremisowała z faworyzowanym KIF Kolding 30:30 w lidze mistrzów(a szkoda bo zwycięstwo było wręcz na wyciągnięcie ręki). Pamiętam z zeszłego roku mecz pomiędzy tymi dwoma ekipami w Szczecinie gdzie była prawdziwa strzelanka wynik 32:37 dlatego myślę,że dzisiaj również obie drużyny pokażą swoją siłę i sobie troszkę postrzelają i w/w linię pokryją:)Co prawda u Portowców nie zagra dzisiaj kluczowy gracz Michal Bruna ponieważ na 3sek przed końcem meczu z Zabrzem został ukarany czerwoną kartką za faul taktyczny a pod znakiem zapytania stoi występ podstawowego obrotowego Patryka Walczaka który nabawił się kontuzji. W ekipie Nafciarzy nie zagra tylko kontuzjowany Miljan Pusica. Liczę na podobne widowisko co miałem okazję oglądać w ostatni weekend z dużą ilością bramek i szybkim tempem akcji bo taki mecz się przyjemnie ogląda:-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Nielba vs Górnik
27-34
✅ ✅ ✅ Na luziku ????
Górnik 1.26 b win

Sytuacja identyczna, jak w meczu Besiktas-Wisła, tylko odpowiednio przeniesiona na nasze podwórko.
Górnik ma w składzie graczy bardzo dobrych na poziom Superligi, co pozwala mówić o nich, jako o trzeciej sile naszego kraju. Jurasik, Tomczak, Suchowicz, Orzechowski, Niewrzawa, to tylko niektórzy z graczy zapewniających tę jakość ekipie ze Śląska.
O ekipie z Wągrowca już tego powiedzieć nie można. Są tegorocznym beniaminkiem i kadrowo nie grzeszą. Nie zrobili jakichś zdecydowanych ruchów na rynku transferowym i przez to piastują ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie dwoma punktami.
Tak jak i przy typie na Wisełkę polecam grę w dublu, bądź treblu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Chrobry Głogów vs Wybrzeże Gdańsk

25-22 Dobrze pisałem, że optymalne byłoby -2.5.
Chrobry Głogów 1.30 b win✅
Chrobry-3.5 1.99 MarathonBet ----
Stawiam tutaj na gospodarzy z bardziej zrównoważoną kadrą.
Głogowianie dysponują takimi graczami jak Kandora, Babicz, czy Świtała. W kadrze gości wyróżnić można jedynie Marcina Lijewskiego, którego zabraknie w tym meczu z powodu udziału w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Oprócz Szeryfa(Lijewski) w składzie zespołu z Pomorza brakuje doświadczonych i ogranych na ekstraklasowych parkietach zawodników.
Moim zdaniem wyjdzie to w tym meczu i będzie miało to wpływ na wynik spotkania, czyli na triumf gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Chrobry Głogów-Wybrzeże Gdańsk under 56,5 1,8@ 2/10✅ 47 bramek mecz mało ciekawy z małą ilością bramek tak jak myślałem :]
Mecz sąsiadów z dolnej części tabeli dlatego nie spodziewam się tutaj jakiegoś kosmicznego wyniku. Zresztą mecze zawsze między tymi drużynami były underowe jeśli chodzi o bramki. Obie ekipy raczej grają wolno i nastawiają się bardziej na obronę niż atak. Myślę,że i tym razem będzie podobnie:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom