>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie chcecie zmienic tego podliczenia z niedzieli 23:59 do poniedzialku np 8 rano ? I tak nowa drabinka praktycznie zawsze jest w poniedzialek popoludniu a troche juz bylo problemow z tym podliczaniem niedzielnym do 23:59.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie chcecie zmienic tego podliczenia z niedzieli 23:59 do poniedzialku np 8 rano ? I tak nowa drabinka praktycznie zawsze jest w poniedzialek popoludniu a troche juz bylo problemow z tym podliczaniem niedzielnym do 23:59.
Masz rację. Okres podawania samych wyników (bez betów) przedłużymy do godziny 8:00 na poniedziałek.

Ponadto pragnę przypomnieć by każdy przeczytał dokładnie regulamin, temat z nagrodami, by potem nie było żadnych wątpliwości.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Masz rację. Okres podawania samych wyników (bez betów) przedłużymy do godziny 8:00 na poniedziałek.

Ponadto pragnę przypomnieć by każdy przeczytał dokładnie regulamin, temat z nagrodami, by potem nie było żadnych wątpliwości.
Ale skoro przedluzacie do poniedzialku 8 rano podliczanie to czy nie lepiej pozwolic tez typowac do np 7? Podobnie jest w Uczcie Pilkarskiej i to sie sprawdzilo/sprawdza..
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ale skoro przedluzacie do poniedzialku 8 rano podliczanie to czy nie lepiej pozwolic tez typowac do np 7? Podobnie jest w Uczcie Pilkarskiej i to sie sprawdzilo/sprawdza..
Nie bo wtedy będą podobne lamenty, że mecz trwał i nie zdążyłem rozliczyć. Pomysł dałeś bardzo dobry i robimy tak jak Benek napisał. Typy można podawać do godziny 23,59 w niedzielę, a rozliczenia do 8 rano w poniedziałki. ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie bo wtedy będą podobne lamenty, że mecz trwał i nie zdążyłem rozliczyć. Pomysł dałeś bardzo dobry i robimy tak jak Benek napisał. Typy można podawać do godziny 23,59 w niedzielę, a rozliczenia do 8 rano w poniedziałki. ????
Szkoda tylko, ze nie do konca moj pomysl wypalil ???? bo jednak bardziej chodzilo mi o mozliwosc typowania rowniez w niedziele w nocy...tak samo jak to jest w Uczcie i nie ma tam zadnych placzow. Nie bardzo rozumiem dlaczego dajecie mozliwosc do dluzszego podliczenia a do typow juz nie, no ale Wasz konkurs Wasza decyzja, ale przemyslcie to jeszcze.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
A ja mam pytanie z innej beczki.
Wygrałem poprzednią edycję Champions League i dostałem nagrodę. Następnie zająłem drugie miejsce w konkursie Mundialeiro i nagrody już nie dostałem. Oddsring zablokował nagrodę gdyż była to moja druga wysoka wygrana o czym w regulaminie nic nie było.
Moje pytanie więc brzmi czy jeżeli ktoś wcześniej dostał jakąś większą nagrodę to jest sens zapisywać się do konkursu? skoro i tak nie jest to pewne, że nagrodę dostanie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A ja mam pytanie z innej beczki.
Wygrałem poprzednią edycję Champions League i dostałem nagrodę. Następnie zająłem drugie miejsce w konkursie Mundialeiro i nagrody już nie dostałem. Oddsring zablokował nagrodę gdyż była to moja druga wysoka wygrana o czym w regulaminie nic nie było.
Moje pytanie więc brzmi czy jeżeli ktoś wcześniej dostał jakąś większą nagrodę to jest sens zapisywać się do konkursu? skoro i tak nie jest to pewne, że nagrodę dostanie.
Postaram się o odpowiedź w jak najszybszym terminie.
E: Jeśli spełnisz warunki otrzymania nagrody to ją otrzymasz.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Podajemy gdzieś swój login z oddsring czy dopiero po ewentualnej wygranej?
przepraszam, zarejestrowałeś się dzisiaj, zapisałem do konkursu w przedostanim dniu mistrzostw, nie przeczytałeś regulaminu że oddsring nie sponsoruje konkursu a ty chcesz jeszcze &quot;ewentualnie wygrać&quot;??? ???? Dla takich jak ty powinien być ban w nagrodę ????
 
S 3

sheli

Użytkownik
przepraszam, zarejestrowałeś się dzisiaj, zapisałem do konkursu w przedostanim dniu mistrzostw, nie przeczytałeś regulaminu że oddsring nie sponsoruje konkursu a ty chcesz jeszcze &quot;ewentualnie wygrać&quot;??? ???? Dla takich jak ty powinien być ban w nagrodę ????
zarejestrowałem się dzisiaj, bo właśnie m.in ten konkurs spowodował, że to zrobiłem. Moim zdaniem to jest jeden z pożądanych efektów tego typu konkursów(przyciąganie nowych użytkowników)! Nie oznacza to jednak, że moja aktywność się do tego ograniczy!
Przeczytałem regulamin i tam jest że Oddsring sponsoruje ten konkurs!
Tak chcę &quot;ewentualnie wygrać&quot;!
Tylko nie wiem czy trzeba gdzieś podać login do sponsora(możliwe, że to przeoczyłem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zapisy będą przedłużone o tydzień.
Na temat nagród. Jeśli któryś z graczy wygrał wcześniej nagrodę w innym konkursie oddsring to musi dokonać depozytu w wysokości ostatniego bonusu. W innym przypadku nie ma możliwości dopisania nagrody.
W przypadku gdy gracz nigdy wcześniej nie wygrał nagrody to może dokonać minimalnego depozytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom