>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Egamingbets.com

olo 2,2K

olo

Użytkownik
[URL='http://www.egamingbets.com']www.egamingbets.com [/URL]
Bukmacher do obstawiania esportów. Limity różne, od 50$ na akumulowane, do nawet 500$ na pojedyncze mecze CS&#39;a. Może np. na niektóre mecze SC czy Doty nawet wyższe, nie sprawdzałem. Standard dla większości spotkań to 100-200$, czyli zarobić co nieco grosza można. Bardzo duża zaleta, że dają na bieżąco mecze, także jak jest turniej w CS&#39;a czy SC w formacie GSL to normalnie dodają kolejne spotkania, w przeciwieństwie do Pinna.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
www.egamingbets.com
masz tam konto / brales/obracales/(obrociles?) ten bonus 600$? z tego co patrzylem to bonus 100% do 600$ tyle ze wyszedl mi obrot 40x 600$ po minimum 1.3. oborot kosmiczny ale niby te punkty co sie dostaje za obrot mozna na kase zamienic, co daloby 600*400pkt=240 000 pkt, a te mozna zamienic na $ i wyszloby dodatkowe 300$. czyli za samo obrocenie kasy 900$. brzmi troche za ladnie hehe. limit widzialem staly 100$ na zaklad czyli jakos by sie te 240 zakladow zrobilo, choc zwazajac ze maja tylko esport to w moim przypadku (gram tylko lola) mogloby to zajac baaardzo dlugo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mam tam konto, obracam cały czas.
Wpłaciłem 400 $, muszę wyrobić 160 000 do obrotu, po każdych 32 000 uwalniają mi 80 $ bonusu. Postawiony dolar to 10 punktów.
Limity różne, na parlaye 50$, na różnego rodzaju mecze najczęściej 100 albo 200 $, na większe, typu finały turniejów 500, a nawet widziałem 1000 $. Mówię o CSie i o SC, bo na inne nie zwracam uwagi za bardzo.
 
Do góry Bottom