>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze polskich drużyn (IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej) - rewanże 28.08.2014

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP


IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej


Kursy od bukmachera

Legia Warszawa stoi przed szansą awansu do fazy grupowej Ligi Europy! Przed nami mecz rewanżowy w fazie play-off. 28 sierpnia o godz. 21:00 Legia Warszawa na swoim stadionie zmierzy się z drużyną Aktobe FK.
Mistrzowie Polski do pierwszego meczu z Aktobe podchodzili w kiepskich humorach, ale za to mocno zmotywowani. Po niedopuszczeniu ich przez UEFA do rozgrywek w Lidze Mistrzów, legioniści chcieli na pocieszenie awansować do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Zrobili ku temu bardzo ważny krok, wygrywając na wyjeździe z kazachskim zespołem FK Aktobe 1:0. Przypomnę, że bramkę na wagę zwycięstwa zdobył na początku drugiej połowy Ondrej Duda.




Kursy od bukmachera

Ruch Chorzów w Kijowie rozegra rewanżowy mecz z Metalistem Charków w 4. rundzie kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Czy Polska drużyna ma szansę na wyeliminowanie Metalista Charków i awans do fazy grupowej Ligi Europy? Fani po pierwszym meczu są pełni nadziei i czekają z niecierpliwością na rewanż. Po udanym meczu z Metalistem, piłkarze chorzowskiego Ruchu mieli tylko trzy dni na regenerację. Mimo to Jan Kocian wolał nie rozleniwiać swoich podstawowych asów i desygnował do gry dokładnie taką samą jedenastkę jak poprzednio. &quot;Kolejorz&quot;, który nie ma już pucharowego &quot;problemu&quot;, przyjechał do Chorzowa z dwiema zmianami w porównaniu do poprzedniego meczu. Na środku obrony Maciej Wilusz zastąpił kontuzjowanego Huberta Wołąkiewicza, zaś w miejsce Łukasza Teodorczyka (przebywa na testach w Dynamie Kijów) wskoczył Vojo Ubiparip. Szkoleniowiec Lecha miał też problemy ze skompletowaniem ławki rezerwowych, na której zasiadło tylko pięciu zawodników. Kolejny mecz Ruchu i kolejne 0:0!
Metalist Charków rozegrał w minioną niedzielę wyjazdowe spotkanie 1/16 finału Pucharu Ukrainy. Rywal chorzowskiego Ruchu po dogrywce wygrał z FK Sumy 1:0. Zwycięską bramkę strzelił w 108. minucie spotkania Denys Kułakow.​

Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych spotkań. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Legia-Aktobe AH -1,25 1,9 10/10
Aktobe to nie jest drużyna najlepiej radząca sobie na wyjazdach w LE !
Regularnie wracają na tarczy, nawet z takich rejonów jak Islandia czy Mołdawia, co dobrego świadectwa im nie wystawia ! Jeśli weźmiemy pod lupę pozostałe drużyny kazachskich nomadów tendencja jest podobna ! U siebie jakoś tam się zaprezentują a z wyjazdów zbierają siermiężna baty.
Jutro Legia opromieniona szansą ponownego spotkania się z Cwelticiem w grupie LE powinna wygrać z handicapem. Goście prędzej czy później będą zmuszeni się odkryć co Legia zapewne skrzętnie wykorzysta. Aktobe taktycznie są na poziomie Aborygenów, więc nie powinno być trudno.
Co prawda liga kazachska powoli się rozwija i najlepsze zespoły w tym Aktobe stać na wyciąganie kilku rezerwowych zawodników z 2 ligi rosyjskiej, ale to na Legię zdecydowanie za mało
kilka ostatnich wyjazdów w LE
19/07/12 Milsami Aktobe 4 - 2 ( mołdawia)
02/08/12 KRC Genk Aktobe 2 - 1
18/07/13 Hødd Aktobe 1 - 0
08/08/13 Breidablik Aktobe 1 - 0 ( islandia)
29/08/13 FC Dynamo Kijów Aktobe 5 - 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ruch - Methalist
Ruch x2, albo awans. raczej nie wygraja, ale 1-1 daje im awans, ukraincy to juz nie ten sam zespol co dawniej, od kiedy zaczol sie euromajdan wlasciciel uciekl z kraju, byl poszukiwany listem gonczym - koniec ogromnych zastrzykow gotowki dla Methalista, zmiana trenera tez nie przemawia za Methalistem, dodatkowo mecz rozegrany bedzie w Kijowie. jest to 1 taka szansa dla ruchu, ktory walczy o cos wiecej niz kilka meczy w fazie grupowej, walcza o budzet. za samo wejscie do LE Ruch otrzyma tyle kasy co za caly rok grania. Chlopaki napewno powalcza o pensje oraz beda chcieli uciszyc tych co ich krytykowali i mowili ze Ruch odpadnie juz po 2 rundzie.

Ruch awans @ 2.6
Ruch x2 @ 2.36
Po pierwsze zaczął. Proszę piszmy po polsku, to samo tyczy się polskich znaków.

Co do typu to jedna ważna rzecz. Ruch po 65-70 minucie totalnie opadł z sił. Mają w kadrze kilku wiekowych graczy i co prawda nie wiem jaka dzisiaj pogoda w Kijowie(leniwie nie chce mi się sprawdzać) ale nawet jak nie ma upału to Ruch pewnie będzie tutaj głównie biegał za piłą a to oznacza sporą przewagę Ukraińców, którzy nie sądzę by odpuścili tak do końca. Jakby tak było w pierwszym meczu zagraliby inaczej.
Oczywiście Ruch na pełnej spinie, będzie gryźć trawę i ja ich nie skreślam, ale kursy są wystawione bardzo dobrze w tym meczu wg. mnie. Jednak Ukraińcy są sporym faworytem.
 
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
Wydaję się, że przygoda Niebieskich z europejskimi pucharami dobiega końca, i dzisiejszego popołudnia wszyscy będziemy świadkami gry do jednej bramki, niestety tej polskiej. Niebiescy nie sprawią niespodzianki.
Ruch,jak wszyscy wiemy zanotował nie najlepszy start w obecnych rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Niebiescy po sześciu kolejkach zajmują dopiero dwunastą pozycję z pięcioma „oczkami&quot;.
Wydaję się to być skutkiem wąskiej kadry i nieumiejętnego rotowania tą kadrą między ligą, a europejskimi pucharami.

Co prawda Ukraińcy nie grają na własnym stadionie, ale to oni są &quot;murowanymi&quot; faworytami tego spotkania. Metalist to jedna z najsilniejszych drużyn Ukrainy poprzedniego sezonu. &quot;Żółto - Niebiescy&quot; zajęli trzecie miejsce w tabeli za Szachtarem Donieck i Dnipro. Teraz plasują się na piątym miejscu. W czterech meczach tego sezonu podopieczni Ihora Rachajewa zdobyli sześć punktów, zaliczając dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Jestem pewien, że nawet jeśli chorzowianie dadzą z siebie wszystko to Ukraińcy i tak wygrają ten mecz, ponieważ oni mają do zaoferowania więcej. Ekipa Metalista jest silniejsza, ma lepszych graczy i dużo szerszą kadrę.

Dlatego proponuję dwa typy

Metalist Charków - Ruch Chorzów
Handicap 0:1
Typ: Metalist Charków

Metalist Charków - Ruch Chorzów
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Nie
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dobra, pomylilem sie..
Tylko kto gral w pilke wie co to znaczy motywacja, walka do ostatniego gwizdka, tym bardziej ze jest to szansa na pokazanie sie oraz spory zastrzyk gotowki jakiej teraz ruchowi brakuje. Tez w roli faworyta ustawialem od poczatku Methalist(a mecz taki jednostronny w gliwicach nie byl). To jak kazdy skreslal Malmo, a Salzburg dupy dal.
Średnie porównanie bo akurat na forum widziałem, sporo ludzi widziało value w Malmo :p

Wiadomo, że motywacja znaczy dużo, tylko wg. mnie Ukraińcy pokazali, że im również motywacji nie zabraknie a czysto piłkarsko niestety Ruch jest conajmniej klasę niżej niestety. U siebie Ruch zagrał fajnie tylko, problem w tym że to było pierwsze 15 minut obu połów przez resztę czasu już tak dobrze to nie wyglądało a pod koniec meczu wyglądali jakby oddychali rękawami. Malinowski, Zieńczuk, Surma mają już swoje lata i boję się, że przegrają ten mecz kondycyjnie i nawet jak strzelą to dostaną wtedy z 3 bramki.

Życzę im powodzenia mimo, że jesteście zza miedzy(zawsze kibicuje polskim ekipom w Europie) ale value tutaj nie widzę.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Metalist Charków - Ruch Chorzów
Typ: Powyżej 14 kornerów
Kurs 7,0
Bet365

Proponuję próbować zagrać powyżej 14 kornerów w tym meczu.
Ukraińcy grają dość fajnie skrzydłami ofensywnie.
W 1 meczu co prawda tych kornerów było jedynie 10 ale mogło ich być znacznie więcej.
Metalist na pewno będzie atakował i przesiadywał w polu karnym Polaków i jestem pewien iż przekroczą liczbę 10 kornerów.
Reszta będzie zależała od Chorzowa ale myślę że dadzą radę coś tam naskrobać.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Po pierwsze zaczął. Proszę piszmy po polsku, to samo tyczy się polskich znaków.
Co do typu to jedna ważna rzecz. Ruch po 65-70 minucie totalnie opadł z sił. Mają w kadrze kilku wiekowych graczy i co prawda nie wiem jaka dzisiaj pogoda w Kijowie(leniwie nie chce mi się sprawdzać) ale nawet jak nie ma upału to Ruch pewnie będzie tutaj głównie biegał za piłą
Miałem tego meczu nie ruszać, ale po przeczytaniu tego przyszedł mi jeden typ do głowy:
Metalist - Ruch

Typ: Gol po 70:59 Kurs: 1.83 bet365 ⛔ Wynik: 0:0

Zgadzam się z tym co napisał szymon1989, co więcej mecz rewanżowy z Esbjerg to dwa gole pokrywające zakład i mecz u siebie z Vaduz to jeden gol pokrywający zakład, reszta to bezbramkowe remisy, wynik 0:0 daje kilka wariantów w których obie drużyny będą musiały walczyć o bramkę do końca także osobiście uważam, że warto próbować...
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Metalist Kharkiv - Ruch Chorzów X2 @2.81 Oddsring ✅
Oczywiście, że Ukraińcy nie odpuszczą: &quot;działacze Metalista już zabukowali bilety na piątkowe losowanie fazy grupowej Ligi Europy&quot; (za: slask.sport.pl), ale &quot;nad Kijowem chmury (...) Metalist obawia się gry z Ruchem na grząskim boisku. W takich warunkach drużynie z Charkowa będzie trudno pokazać w pełni swoje atuty, czyli szybką, kombinacyjną grę. Igor Rachajew, trener Metalista, by nie nadwyrężać murawy przed spotkaniem z Niebieskimi, zrezygnował z treningu na kijowskim obiekcie. Rachajew wciąż nie może liczyć na wszystkich piłkarzy. Z gry są nadal wyłączeni kontuzjowani Argentyńczyk Cristian Villagra oraz Wasyl Kobin&quot;. Moim zdaniem opieracie się w większości na faktach z ubiegłego sezonu, a to błąd.
Ruch ma spore szanse, moim zdaniem, nie przegrać tego meczu w regulaminowym czasie gry, a kurs przygotowany na to zdarzenie zachęca. Na trybunach Stadionu Narodowego spodziewanych jest do 4 tysięcy kibiców, a na obiekcie tej wielkości to żadne wsparcie.
4 dni temu Metalist w roli gości rozegrał spotkanie w ramach 1/16 Pucharu Ukrainy z 14. drużyną drugiej ligi, która w ostatnich 10 spotkaniach wygrała zaledwie raz, a mecz trwał 90 min (0:0) + dogrywka, w której jedyną bramkę zdobył w 108. minucie Kulakov, gracz drużyny z Charkowa. Kursy wystawione wtedy przez buków: 1 - 11.00, X - 6.50, 2 - 1.14. W kadrze na ten mecz w porównaniu z piłkarzami, którzy przyjechali do Polski znalazło się 8 zawodników, (6 pojawiło się na murawie w obu spotkaniach).
Dalej... Warto spojrzeć na statystki także z drugiej strony: w 6 spotkaniach (liga + puchary) Metalist zdobył zaledwie 5 bramek, tracąc przy tym 4 (bilans Ruchu w tym czasie: 5-7). Chorzowianie mógli rozstrzygnąć losy tego dwumeczu w Gliwicach, gdyby w trakcie swojej znakomitej gry w I fazie spotkania zdobyli bramkę lub dwie - tak uważam. Silnym punktem Chorzowian jest bramkarz Kamiński, który wyłapuje ostatnio wszystko, a obroniony karny w końcówce spotkania ostatniej kolejki z Lechem na pewno dodał mu jeszcze większej pewności siebie. Forma tego zawodnika w ostatnich minutach dzisiejszego pojedynku będzie kluczowym elementem ostatecznego rezultatu; i wątpię, żeby wyciągał 3 razy piłkę z siatki przy skuteczności jaką prezentują obecnie piłkarze Metalistu.
Poza tym nie ma co ukrywać, że Niebiescy i tak już sprawili sporą niespodziankę docierając, aż do 4. rundy i mają przy tym sporo szczęścia - oby ono ich dziś jeszcze nie opuszczało, do boju! :)
PS. Ruch jest klasę niżej na papierze w chwili obecnej i tyle, jeśli zagrają tak jak początek z Lechem to będzie bardzo dobrze.
edit: krótko o meczu w Warszawie: Legia Warszawa - FC Aktobe (0:2) Handicap: 1 @3.60 Sportingbet ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ruch ma spore szanse, moim zdaniem, nie przegrać tego meczu w regulaminowym czasie gry, a kurs przygotowany na to zdarzenie zachęca. Na trybunach Stadionu Narodowego spodziewanych jest do 4 tysięcy kibiców, a na obiekcie tej wielkości to żadne wsparcie.
Tu się zgodzę.
4 dni temu Metalist w roli gości rozegrał spotkanie w ramach 1/16 Pucharu Ukrainy z 14. drużyną drugiej ligi, która w ostatnich 10 spotkaniach wygrała zaledwie raz, a mecz trwał 90 min (0:0) + dogrywka, w której jedyną bramkę zdobył w 108. minucie Kulakov, gracz drużyny z Charkowa. Kursy wystawione wtedy przez buków: 1 - 11.00, X - 6.50, 2 - 1.14. W kadrze na ten mecz w porównaniu z piłkarzami, którzy przyjechali do Polski znalazło się 8 zawodników, (6 pojawiło się na murawie w obu spotkaniach).
Ale już tutaj nie.
W meczu pucharowym o ile dobrze wiem pojawili się głównie Ci, którzy z Ruchem nie grali w 1 składzie ale 100% pewności nie mam, opieram się na informacjach z 2 ręki, ale faktem jest że większość podstawowych graczy odpoczywała w tym meczu, bądź wchodziła z ławki.
Dalej... Warto spojrzeć na statystki także z drugiej strony: w 6 spotkaniach (liga + puchary) Metalist zdobył zaledwie 5 bramek, tracąc przy tym 4 (bilans Ruchu w tym czasie: 5-7). Chorzowianie mógli rozstrzygnąć losy tego dwumeczu w Gliwicach, gdyby w trakcie swojej znakomitej gry w I fazie spotkania zdobyli bramkę lub dwie - tak uważam. Silnym punktem Chorzowian jest bramkarz Kamiński, który wyłapuje ostatnio wszystko, a obroniony karny w końcówce spotkania ostatniej kolejki z Lechem na pewno dodał mu jeszcze większej pewności siebie. Forma tego zawodnika w ostatnich minutach dzisiejszego pojedynku będzie kluczowym elementem ostatecznego rezultatu; i wątpię, żeby wyciągał 3 razy piłkę z siatki przy skuteczności jaką prezentują obecnie piłkarze Metalistu.
I tutaj też nie. Warto wspomnieć z kim grali te mecze. Dynamo, Shakhtar to uznane firmy a mimo dwóch porażek to stracili zaledwie 3 bramki w tych meczach w tym 0:1 wyjazdowe w Doniecku to naprawdę solidny wynik.
Co do Kamińskiego to racja chłopak broni jak w transie i jak on będzie w formie to rzeczywiście będzie tutaj ciekawie, ale jednak bramkarz to za mało.
Poza tym nie ma co ukrywać, że Niebiescy i tak już sprawili sporą niespodziankę docierając, aż do 4. rundy i mają przy tym sporo szczęścia - oby ono ich dziś jeszcze nie opuszczało, do boju! :)
PS. Ruch jest klasę niżej na papierze w chwili obecnej i tyle, jeśli zagrają tak jak początek z Lechem to będzie bardzo dobrze.
I ja też mam taką nadzieję ???? Przede wszystkim punkty do rankingu krajowego by się bardzo przydały, bo zawsze w grupie nawet w razie samych porażek dostaną 2 punkty a to zawsze lepsze niż nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Panowie wszyscy tutaj dywagują o Ruchu, większość widzę potrafiała ???? ✅
Dziwi mnie że nikt nie pisze o Legii.
A moim zdaniem tutaj jak nigdy, można spokojnie grać handi Legii. Wszystkie czynniki wskazują, że Kazachowie zarobią worek bramek.
Piłkarze Legii nadal wściekli po niesportowej dyskwalifikacji, tak samo kibice. Będzie piekło przy L3, a sądze że to tylko pomoże (widzę właśnie podgląd w TV, jakaś oprawa anty-Uefa się szykuje). Legia od dyskwalifikacji wygrała wszystkie mecze nie tracąc gola.
Różnica poziomów - kolosalna, już w pierwszym meczu Legia powinna dołożyć w łeb konkretnie, brakowało jedynie skuteczności. Ponadto na korzyść gospodarzy działał klimat, ogromna odległość, męcząca podróż, nawet różnica czasu może źle wpłynąć. Dziś te wszystkie czynniki działają na korzyść Legii. Myślę że umiejętności to jedno, a w takich meczach determinacja to drugie. Legia będzie zdeterminowana, a że jest najmocniejszą Polską drużyną od Lecha Smudy, to powiezie biedne Aktobe.
PS. widzę właśnie skład. Radović i Duda w osi boiska, Żyro i Kucharczyk na skrzydłach. Czyli gra najmocniejszy skład.
Legia Warszawa - FC Aktobe (EH 0:1) 1 @1,95
 
michu82gol 164

michu82gol

Użytkownik
Piłkarze Legii nadal wściekli po niesportowej dyskwalifikacji, tak samo kibice. Będzie piekło przy L3, a sądze że to tylko pomoże (widzę właśnie podgląd w TV, jakaś oprawa anty-Uefa się szykuje). Legia od dyskwalifikacji wygrała wszystkie mecze nie tracąc gola.
Nie wiem czy to piekło tak pomoże bo myślę, że po tym co zrobili kibice przed rozpoczęciem meczu doprowadzi do kolejnej dyskwalifikacji ze strony UEFA i nie zobaczymy Legii nawet w LE.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Nie wiem czy to piekło tak pomoże bo myślę, że po tym co zrobili kibice przed rozpoczęciem meczu doprowadzi do kolejnej dyskwalifikacji ze strony UEFA i nie zobaczymy Legii nawet w LE.
Ale gadasz głupoty człowieku... Za race to nam mogą co najwyżej stadion zamknąć, albo dać karę finansową. Znaleźli się wielcy znawcy regulaminu UEFA.
 
michu82gol 164

michu82gol

Użytkownik
Ale gadasz głupoty człowieku... Za race to nam mogą co najwyżej stadion zamknąć, albo dać karę finansową. Znaleźli się wielcy znawcy regulaminu UEFA.
Nie chodzi mi o racę tylko wielka flage i napisem skierowanym doUEFA... człowieku
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Ale gadasz głupoty człowieku... Za race to nam mogą co najwyżej stadion zamknąć, albo dać karę finansową. Znaleźli się wielcy znawcy regulaminu UEFA.
Już raz był tu temat gdzie wielu użytkowników pisało, że walkower z Celticiem nie grozi... żeby i tym razem tak nie było, bo akurat ze strony Legi to recydywa, a UEFA poczucia humoru raczej nie ma.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Niech to zakończy dyskusję:

oraz to:

Jeśli oficjalny fanpage Legii daje takie zdjęcia, a sam prezes dodaje do ulubionych takiego tweeta to nic nam poważnego nie grozi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nic tutaj nie ma kontrowersyjnego. Spalonego nie ma. Ewidentny karny dla mnie. Wg. mnie to było na linii/w polu karnym a linia jak wiemy należy do pola karnego. Nie liczy się gdzie gość wyskoczył tylko gdzie dostał a dostał wg. mnie na linii.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tyle się ostatnio chwali Kamińskiego, ale tu spóźniony ewidentnie wg mnie...Szkoda, bo w karnych różnie by to mogło być. Swoją drogą mogliby zrobić porządek z tym wyskakiwaniem bramkarzy z linii, bo to parodia sie troche robi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom