>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity, limity ... limity

H 92

hagi

Użytkownik
Nie wiem czy był już taki temat i gdzie go szukać - jak był proszę o podanie linku i o usunięcie tego.
Pytanie:
Po czym dochodzi bukmacher, że limituje Cię mega szybko jak założysz kolejne konto?
Wiadomo, że przez IP, ale co jeszcze ?
Zakupiłem dodatkowo 3 laptopy, 3 internety bezprzewodowe na kartę w play i 3 modemy
Co robić jak dostanę limit?
Nie znam się kompletnie na komputerach dlatego stąd te pytanie.
Również proszę o odpowiedź jeśli się ma tablety.
Dawno temu jak jeszcze ub miał błąd systemu na live to czyściłem cookie, zmieniałem ma adres i numer windowsa i jakoś szło - po czasie limitowali od razu po paru zakładach.
Dzięki wielkie
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Może nie do końca na temat, ale bukmacherzy maja przede wszystkim na uwadze nowo powstałe konta.
Więc możesz nawet kupować nowego kompa pod każde konto u buka a niewiele to da jeśli zagrasz kilka mądrych zakładów za marne 200-300zł.
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
bukmcher identyfikuje gracza po IP i numerze MAC - indywidualnie pod kazdy sprzet jest nadawany.
Jak grasz madrze i duzo wygrywasz, to kazde nowe konto bedzie szybko limitowane. Kup sobie pakiet kont Bet365+Skrill z dluga historia i najlepiej ujemnym bilansem i dzialaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 92

hagi

Użytkownik
Kont to ja juz duzo kupilem i duzo mam na pozniej - nic mi nie da stare konto jak zaloguje sie z tego samego sprzetu dlatego te pytanie
Numer ip w necie beprzewodowym jest zmienny, ale jak z numerem MAC? tez sie zmienia czy jakis program jest do zmieniania?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
MAC jest przypisany jakby do komputera, choć istnieją jakieś tam sposoby na jego maskowanie, ale to jest też do obejścia przy sprawdzaniu.
Podchodzicie do tematu z zupełnie złej strony tak naprawdę ????
jak konto jest nowe, to jest dokładnie sprawdzane, jak wyżej ktoś pisał, ale też jeśli konto ma dużo wtop i nagle po długim czasie ktoś się zalogował z zupełnie innego sprzętu, internetu, a nawet i obszaru i dziwnym trafem nagle jego passa się odmieniła, to też jest podejrzane :razz:
poza tym, jeśli masz charaktrystyczny styl gry, to też bukmacher zwraca na to uwagę.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Mi chodzi o czysto techniczne odpowiedzi
Jak grac itp nie trzeba mi tlumaczyc bo w branzy jestem pewnie dluzej niz te forum istnieje

Dzieki Fan - o takie odpowiedzi mi chodzi
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kiedyś pewna osoba opowiedziała mi historię jednego typera który ogrywał na niesamowite pieniądze bukmacherów. Jego również spotykał problem który poruszyłeś Hagi czyli limity, limity na nowo założone konta.
Problem był taki że ta osoba miała tak ogromne kontakty że konta zakładały osoby w różnych miejscach zamieszkania, oddalonych o wiele km, nie mające nic wspólnego z tą osobą. Były to obce dla siebie osoby. Bukmacher i tak limitował te konta po 1 czy nawet nie pozwolił zagrać żadnego zakładu.
Z tego można wywnioskować że bukmacher to wielka firma która tak jak banki posiadają piony które zajmują się ryzykiem bankowym, tak bukmacherzy mają osoby odpowiedzialne za nazwijmy to &quot;ryzyko bukmacherskie od strony firmy bukmacherskiej&quot;. Co to oznacza? oznacza to że każdy typer który zarabia duże pieniądze a do takich Ty należysz, mają swój styl gry, tego nie zmienisz, tego nie ukryjesz i dlatego bukmacher jest krok przed Tobą.
Kwestie techniczne też mają znaczenie takie jak wymieniłeś w 1 poście. Jednak ja chciałem postem zwrócić uwagę na to że nie tylko kwestie techniczne (IP itp.) mają wpływ na to że dostajesz blokadę na konto po 1 czy nawet nie grając żadnego typu.

Taki już nasz los, jeśli chcesz zarobić musisz ciągle szukać coś nowego ;)

Również pozdrawiam Hagi ????

PS. A najlepiej zrób tak jak napisał Fanatyk idź w końcu do pracy :razz:
 
lowca 719

lowca

Użytkownik
Hagi chlopie , jak boisz sie o konta to porostu zakladaj na lewe dane ( czyt. na osoby , ktore nie istnieja ) . Musisz miec tylko bardzo dobrze ogarnietego informatyka , speca od grafiki no i ustawionego pracownika na poczcie , ktory bedzie przechwycal listy np od bet365 . Wtedy z jednego autentycznego dowodu mozesz zrobic i z 10 kont .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 92

hagi

Użytkownik
Ludzie kombinuja jak sie da, z informatykiem raczej problemu by nie bylo, gorzej z pracownikiem i ze zdjeciem z dowodem przy twarzy - nie wiem jak to pracochlonne jest i ile informatyk wzialby za takie cos
Tak czy siak nie dla mnie taka gra by na kazdy bet zakladac nowe konto
Lekko nie jest w obecnych czasach i trzeba szukac alternatyw
 
H 92

hagi

Użytkownik
Nie mam poki co problemow z kontami by mnie limitowali od razu przy zalozeniu konta dlatego pytam o czysto techniczne sprawy by bukmacherom utrudnic limitowanie.
Poki co zakupilem nowe sprzety i jestem ciekaw na jak dlugo mi starcza.
 
H 92

hagi

Użytkownik
A co to pinnacle jakas wyrocznia przy obecnym rynku?
Gorsza oferte jak i limity na pilke maja niz azja i crown
Pograsz siatke za troche wiecej i sam potrafisz zbic rynek o 0.2
Problem w tym, ze jest coraz gorzej grac, jeszcze pare lat temu nie kazda firme bylo stac na betradar i nie kazda z niej korzystala, bylo duzo latwiej pograc spore value
Rynek azjatycki byl dobry na pilke, nawet na nisze - obecnie zrezygnowali ze sporej ilosci lig - nie dziwota jak korupcja jest na porzadku dziennym
Przy obecnej popularnosci zakladow bukmacherskich bedzie z roku na rok coraz trudniej.
Mi glownie chodzi o to co musze technicznie zrobic z komputerem, netem itp by moc spokojnie po limitach zalozyc nowe mb/neteller i nowe konta i grac znowu od poczatku.
I nie mowie tu o mega stawkach na nisze bo na takowa sie nie da procz b365, ale b365 to inny temat gdyz u nich jest z dnia na dzien coraz trudniej grac i coraz trudniej wyplacic pieniadze.
 
H 92

hagi

Użytkownik
madrze i naziemne?
Udam, ze tego nie widzialem.
B365 coraz czesciej kombinuje z wyplatami, utrudnia jak sie tylko da, ostatnio w modzie u nich jest prosba o zdjecie z dowodem przy twarzy, wszelakie dokumenty na Ciebie itp itd.
 
Do góry Bottom