>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaram się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego przeczytania Regulaminu konkursu!!!
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Jest jakaś baza danych/skarb kibica/oficjalne kadry na turniej skąd można kompletować swoją drużynę?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jest jakaś baza danych/skarb kibica/oficjalne kadry na turniej skąd można kompletować swoją drużynę?
Możesz pytać na PW.
Sporo drużyn już swoje składy podało.


I takie pytanie do uczestników.
Co robimy z Andersonem, który będzie grał pewnie na pozycji atakującego, a nie na przyjęciu?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
I takie pytanie do uczestników.
Co robimy z Andersonem, który będzie grał pewnie na pozycji atakującego, a nie na przyjęciu?
W przeszłości pojawił się podobny problem z Kozuch na mistrzostwach kobiet. Użytkownicy wpisywali ją jako przyjmującą, a ona zagrała w ataku. Wtedy z racji tego, że mistrzostwa się już rozpoczęły punkty były dzielone przez 2. Czasu do pierwszego meczu sporo wiec wydaje mi się, że sprawiedliwiej byłoby aby Anderson mógł być wpisany tylko jako atakujący. Wszyscy którzy podali go na pozycji przyjmującego powinni mieć możliwość zmiany całego składu (ponieważ zamiana za Andersona może spowodować złamanie regulaminu o maksymalnej liczbie zawodników z jednej reprezentacji) do rozpoczęcia pierwszego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
W przeszłości pojawił się podobny problem z Kozuch na mistrzostwach kobiet. Użytkownicy wpisywali ją jako przyjmującą, a ona zagrała w ataku. Wtedy z racji tego, że mistrzostwa się już rozpoczęły punkty były dzielone przez 2. Czasu do pierwszego meczu sporo wiec wydaje mi się, że sprawiedliwiej byłoby aby Anderson mógł być wpisany tylko jako atakujący. Wszyscy którzy podali go na pozycji przyjmującego powinni mieć możliwość zmiany całego składu (ponieważ zamiana za Andersona może spowodować złamanie regulaminu o maksymalnej liczbie zawodników z jednej reprezentacji) do rozpoczęcia pierwszego meczu.
Czekam na oficjalną decyzję opiekuna konkursu czyli Redwitz&#39;a.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
I takie pytanie do uczestników.
Co robimy z Andersonem, który będzie grał pewnie na pozycji atakującego, a nie na przyjęciu?
Ja bym nic nie zmieniał. Każdy ma prawo dać do składu tego Andersona na pozycję przyjmującego (z resztą 90% tych co podali już to zrobiła), więc nikt nie jest faworyzowany
 
firer 886

firer

Użytkownik
Możesz pytać na PW.
Sporo drużyn już swoje składy podało.


I takie pytanie do uczestników.
Co robimy z Andersonem, który będzie grał pewnie na pozycji atakującego, a nie na przyjęciu?
Jakby nie patrzeć to przyjmuje na przynajmniej jednej pozycji , wiec mysle ze mozna go zostawić jako przyjmującego
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Anderson jest nominalnie przyjmującym. Też bym nic nie zmieniał. Co to za różnica z jakiej pozycji będzie zdobywał punkty dla uczestników konkursu?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chciałem zobaczyć jakie jest wasze zdanie i nie chciałem po prostu samemu podejmować decyzji. Różnica jest niewielka. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że grając na pozycji atakującego będzie dostawał mnóstwo piłek i pewnie też będzie zdobywał sporo punktów. Ktoś kto wpisałby np. Andersona na pozycję atakującego (na tej pozycji będzie występował) od razu wygląda trochę gorzej od tego, co wpisał Andersona na przyjęcie i Zaytseva na atak.
Kolejna rzecz, że siatkówka idzie w takim kierunku, że zawodnicy/zawodniczki (widać to po Japonkach) są jednak bardzo, bardzo wszechstronni i nie są przypisani do jednej pozycji (tak kiedyś w sumie było). Anderson, czy Zaytsev pomimo tego, że występują na ataku to jednak w niektórych ustawieniach normalnie biorą udział w przyjęciu.
Inna sprawa, że przy kontuzji Rooneya, którego zabraknie na MŚ może się skończyć tak, że Anderson znowu wróci na przyjęcie (ale to mało prawdopodobne według mnie).

Decyzja podjęta. Zostawiamy tak jak jest.
Wielkie dzięki za odpowiedzi ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
No dobrze, ale skoro mozna Andersona wpisac na przyjecie to dlaczego Zaytseva nie mozna tam wpisac? Identyczna sytuacja i dla mnie totalna glupota. Rownie dobrze mozna zrobic sklad dajac na przyjecie w/w zawodnikow, a na atak chocby Wlazlego i jest naprawde wielka maszynka punktowa. Moim zdaniem po to jest do podania pozycja przyjmujacego, zeby ustawic zawodnika, ktory w tych ms bedzie wystepowac na tej pozycji. Jak dla mnie jest to strasznie sztuczne obchodzenie regulaminu.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie, że nadgorliwy - ale mam czas i pytam - chociaż do meczu inauguracyjnego jeszcze trochę wody w Wiśle przepłynie...
22. Kursy na typy codzienne należy podawać na podstawie oferty bukmacherów:
Na postawie, których bukmacherów mam rzucac kursami ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Proszę o poprawę Grankin (z Włochy na Rosja)
oraz Sandler (z Brazylia na USA)

dziękuje ;)
Zrobione.

Nie, że nadgorliwy - ale mam czas i pytam - chociaż do meczu inauguracyjnego jeszcze trochę wody w Wiśle przepłynie...

Na postawie, których bukmacherów mam rzucac kursami ;)
Już uzupełnione.
Czekałem na pełną ofertę, żeby zobaczyć &quot;na czym stoimy&quot; i wybrać po prostu takich bukmacherów, którzy będą mieli ciekawą ofertę z różnymi propozycjami, które będzie można grać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeszcze raz już ostatecznie odniosę się do sytuacji z Andersonem i jego pozycją.

Trochę dałem dupy i mogłem pomyśleć przed wystartowaniem z konkursem, żeby przypisać po prostu pozycję konkretnym zawodnikom. Trudno wyszło jak wyszło, następnym razem będę musiał się poprawić.

Nie chcę już teraz psuć większości z was zabawy i zmieniać, czy zmuszać was do zamiany na tej pozycji.

Jeżeli ktoś wpisał Andersona na przyjęciu albo jeszcze wpisze to trudno. Mój błąd.
Jeżeli jednak pojawi się wpisywanie np. Zajcewa na tą pozycję to już będzie trzeba to zmienić.

Zajcew - atakujący!
 
Do góry Bottom