>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.08.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 18. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - USA ( MLS )
Spotkanie: D.C. United - Colorado
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 18.08.2014
Godzina: 02.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na rozgrywki MLS w Stanach Zjednoczonych.
W stolicy Stanów Zjednoczonych Waszyngtonie który liczy niecałe sześćset tysięcy mieszkańców na Robert F. Kennedy Memorial Stadium mogącym pomieścić niecałe pięćdziesiąt siedem tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe oczka pomiędzy miejscowym D.C. United założonym w 1995 roku o barwach czarno-białych a w gości z miasta Denver liczącego ponad sześćset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1995 o barwach biało-brązowych a mianowicie Colorado Rapids.
D.C. United rozegrało w tym sezonie ligowym 22 mecze w których zdobyło 37 oczek po 11 zwycięstwach, 4 remisach oraz 7 porażkach co daje obecnie pozycję wicelidera tabeli Konferencji Wschodniej MLS, bilans bramek 32-24.
Colorado zdobyło 30 punktów w swoich 23 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie po 8 zwycięstwach, 6 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej Konferencji Zachodniej MLS z bilansem bramkowym 32-31.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 12 spotkań i zdobyte 24 punkty po 7 wygranych, 2 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramkowy na swoim Robert F. Kennedy Memorial Stadium 19-9.
Goście 9 oczek zdobytych w swoich 11 meczach rozegranych w delegacjach w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-22.
Moim zdaniem będzie to raczej mecz bez historii gdyż D.C. United w tym sezonie grają u siebie najlepiej w swojej konferencji i prawie najlepiej w całym sezonie patrząc też na drugą z konferencji i do tego wygrywali większość spotkań z zespołem z Denver na swoim terenie co może świadczyć o tym że mają na nich patent a Colorado Rapids na wyjazdach słabo, w Waszyngtonie im nie idzie i moim zdaniem z tak grającym u siebie na swoim Robert F. Kennedy Memorial Stadium D.C. United jak nie zaliczą blamażu lub klęski to i tak będzie dobrze i aż dziwią mnie takie wysokie kursy na gospodarzy gdyż nic nie wskazuje na to aby goście byli w stanie podjąć walkę na obcym terenie z tak grającymi przed własną publicznością gospodarzami.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Angielska Premier League
Godzina: 19.00
Spotkanie: Burnley - Chelsea
Typ: Chelsea powyzej 1,5 gola
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Gdyby nie wpadka Manchesteru United, to Liga Angielska ruszyła by z kopyta z kompletami punktów faworytów. Sądzę, że i The Blues poradzą sobie z beniaminkiem i spokojnie strzela dwa gole.
Klub z Londynu opuscili tacy zawodnicy jak Frank Lampard, Ashley Cole, David Luiz, Romelu Lukaku, Samuel Eto’o, Demba Ba, Henrique Hilario.
Na pewno bardziej uwagę przyciąga kto przyszedł, a są to m.in Diego Costa i Cesc Fabregas, którzy na pewno staną sie filarami zespoły. DO chelsea wrócil takze Drogba, ktory zawsze jest groźny.
Londynczycy calkiem dobrze spisywali sie w sparingach przed sezonem, na 10 meczów odniesli 7 zwyciestw wiec calkiem niezle jak na mecze bez stawki.
Cieżko wywróżyc na kogo postawi Mourinho, lecz wydaje mi się, że kazdy kto wybiegnie na jakiejkolwiek pozycji bedzie o klase lepszy od zawodnika gospodarzy.
Mój typ na dzisiaj to 2-0 dla gości. Pozdrawiam
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dysyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie: Bielsko-Bełchatów
Typ: x/x
Kurs 4.75
bet 365
Godz: 18:00​

Analiza: Witam, na poniedziałek wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz GKS-u Bełchatów. Obie ekipy nieźle rozpoczęły obecny sezon Bełchatów na koniec poprzedniej kolejki był liderem ligi polskiej wygrał 3 spotkania i jedno zremisował , zawodnicy gospodarzy po dwóch porażkach w końcu wygrali dwa kolejne spotkania i teraz mają okazję aby zbliżyć się do czołówki , ale w tym spotkaniu potrzebują kompletu punktów. Mają ku temu okazje ponieważ na własnym stadionie oprócz wpadki z Pogonią gdzie nie udało im się nawet zremisować wygranego spotkania, reszta meczy potoczyła się po ich myśli, poza tym po czerwonej kartce wraca do składu Marek Sokołowski , kapitan drużyny. Z przodu powinniśmy zobaczyć Maćka Korzyma , oraz Roberta Demjana, a te dwie osobistości są gwarantem kilku bramek w sezonie, natomiast w Bełchatowie nie wiadomo czy na prawej flance zagra Mateusz Mak, z przodu nie zagra Slusarski , który pauzuję za czerwoną kartkę natomiast na lewej pomocy zobaczymy MIchała Maka, myślę że spotkanie to zapowiada się bardzo interesująco i to gospodarze z tej potyczki powinni wyjść zwycięsko, mój typ na ten mecz to 1:1 i dlatego gram na x/x.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera División
Spotkanie: Quilmes - Godoy Cruz
Godzina: 20:15
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie w którym to zmierzą się Quilmes kontra Godoy Cruz. Jest to dopiero druga kolejka Argentyńskiej Primera División, ale już tutaj można wyciągnąć wnioski i sugerować się że goście wygrają to spotkanie i wywiozą 3 punkty. Po pierwsze Quilmes przegrało swoje dwa ostanie mecze (liga i puchar) i to tak solidnie bo 0-4,1-3. Natomiast goście wygrali w lidze 3-0 nie byle z kim bo z Banfield które własnie pokonało 4-0 jutrzejszych gospodarzy! Przegrali natomiast w pucharze pd.3-4 z Defensa y Justicia. Sugerując się obecną formą gości i formą gospodarzy śmiem twierdzić że Godoy Cruz wygra to spotkania, bo nie widzę żadnych przeciwwskazań w postaci kontuzji, czy zawieszenia.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Pi ł ka no ż na – Meksyk
Spotkanie: Chivas – Santos Laguna
Typ: over 1,5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet

analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek I ligi Meksykańskiej w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 15 pozycję w tabeli ekipa Chivas z 11 Santosem Laguna. Gospodarze tego meczu w 3 dotychczasowych występach ligowych zdołali zgromadzić 4 punkty oraz bilans bramkowy w postaci -2. Goście natomiast mają za sobą 4 ligowe kolejki w których to zdołali zdobyć 5 punktów oraz zerowy bilans bramkowy. Obydwa w/w zespoły bardzo słabo rozpoczęły nowy sezon ligowy przez co tak naprawdę bardzo trudno tutaj wskazać faworyta. Co ciekawe patrząc na historię ostatnich pojedynków pomiędzy tymi drużynami i tak w 6 ostatnich aż 5x padł wynik w postaci over 1,5 bramki i taki też typ zaryzykuję i pobiorę tym razem gdyż jak już wspomniałem faworyta trudno wskazać a 2 bądź więcej bramek powinniśmy tutaj zobaczyć. ⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Podbeskidzie - GKS Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 3,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Od 11 spotkań pomiędzy tymi drużynami nie wygrywał przyjezdny rywal, ale tego popołudnia myślę że będzie inaczej, nadarza się idealna chwila dla GKS-u. Po 3 wygranych i jednym remisie piłkarze Bełchatowa są na fali i mam nadzieję że będą nadal kontynuować dobra passe. Podbeskidzie nie jest zespołem z górnej półki Polskiej Ekstraklasy, po słabym ostatnim sezonie nie zapowiada się na to aby w tym było lepiej. Warto zwrócić uwagę na to że GKS stracił po 4 kolejkach zaledwie 1 bramkę strzelając przy tym 6. Liczę na to że wrócą oni na fotel lidera przynajmniej do przyszłej soboty. Przy takim kursie warto zaryzykować na mocno grający zespół z Bełchatowa . Powodzenia!
⛔100
 
D 5

destino

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała vs GKS Bełchatów
Typ: over 2,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Na jutrzejszy dzień postanowiłem wybrać mecz z Polskiej Ekstraklasy, ponieważ patrząc na jutrzejsze spotkania ten mecz od razu rzucił mi się w oczy jako ciekawy. GKS jest obecnie na 3 miejscu tabeli, Podbeskidzie 11, lecz to Podbeskidzie jest faworytem jutrzejszego meczu. O obu drużynach można powiedzieć wiele, ale na pewno warto wspomnieć, że są to drużyny bramkostrzelne. GKS w żadnym z trzech ostatnich meczy nie pokrył linii over 2,5, moim zdaniem jutrzejszy mecz będzie idealną okazją do tego. Za to podbeskidzie 2 z 3 ostatnich meczy pokryła tą linię. Uważam, że jak na kurs 2,15 bet warty ryzyka.
⛔100
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Burnley - Chelsea
TYP : BTS
2,10 Bet365
Godzina : 21.00

Ja na ostatnie spotkanie pierwszej kolejki wybieram taki typ.
Obserwowałem Burnley w poprzednim sezonie i byłem pod wrażeniem ich gry na własnym stadionie. Oczywiście teraz Ich przeciwnikami drużyny calkowie z innej bajki, ale moim zdaniem dla Chelsea będzie to trudny mecz. Druzyna ze Stamford Bridge w okresie przygotowawczym wyglądała przeciętnie. Są u nich duże zmiany kadrowe oraz niepewny występ Drogby. Jestem zdania, że Burnley będzie niezwykle zmotywowane grając swój pierwszy mecz od 4 lat w PL z takich przeciwnikiem jak Chelsea. Ja tutaj widzę gola dla gospodarzy, a zeby kurs był troche wyższy dokładam też gola Chelsea. W h2h między nimi w 3/3 meczach Chelsea gola strzalała. Wydaje mi się, że muszą przycisnąć i wygrać ten mecz, żeby czołówka już na starcie nie odjechała. Dla mnie BTS tutaj bardzo prawdopodobny.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała-Gks Bełchatów
godzina: 18:00
typ:1
stawka:2,38
bukmacher: bet365
Witam na dzis wybralem w tym meczu na przekór wybrałem typ na gospodarzy mnie sie wydaje ,że tak wszyscy podjarali się tym,że Bełchatów tak ładnie zaczął sezon .Ja jednak sądze,że taki tok myślenia może zgubić typerów i zobaczymy pierwszą porażkę w wykonaniu łódzkiej drużyny myślałem co może byc na korzyść dzisiejszych gospodarzy a więc gorący teren gdzie czołówka ekstraklasy miala problemy np Legia,Lech czy Pogoń
fakt Pogoń wygrała jednak jak pamiętamy to głównie przez błedy oraz czerwoną kartkę dla kopacza z Podbeskidzia.Podbeskidzie to typowa drużyna wygrywająca większośc meczy w domu w drużynie gości zabraknie Ślusara oraz prawdopodobnie któregoś z brazi Mak a tak poza tym nie widzę żadnych plusów w stronę gości
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan /
Godz. 19:00
Spotkanie - Norrkoping : Halmstad
Typ - over 4.5 gola
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Dzisiejszy pojedynek pomiędzy Norrkoping a Halmstad powinien dostarczyć kibicom sporo emocji a w/g mnie i goli bowiem dla obu drużyn to bardzo ważny mecz , gospodarze po 19 kolejkach są na ostatnim bezpiecznym miejscu czyli 13 ich dorobek to 5-6-8 i br. 21:32 czyli na koncie mają 21 oczek natomiast goście niestety o lokatę niżej i jest to miejsce zagrożone dające jednak prawo gry w barażach o pozostanie w Allsvenskan , dorobek gości to 5-5-9 i br. 23:35 czyli 20 pkt i o zaledwie jeden pkt straty do dzisiejszego rywala tak więc walka o cenne 3 pkt powinna być , dlaczego dałem taki wysoki over a no z dwóch powodów gdy zajrzymy na bramki stracone przez obie drużyny w tym sezonie to obie należą do drużyn w których formacja obronna pozostawia wiele do życzenia Norrkoping straconych 32 gole a goście 35 , po drugie to ich wspólne mecze gdzie pada sporo goli a wyniki jakie między sobą osiągali to np. 3:2 , 5:4 czy nawet 4:6 , co prawda w pierwszym ich pojedynku było 0:0 ale taki wynik padł między nimi tylko 2 razy , w ostatnich swoich meczach Norrkoping przegrało dosyć ważne spotkanie z Mjallby na ich terenie 3:1 natomiast Halmstad przegrał u siebie z Hacken aż 1:4 w poprzednim sezonie było coś podobnego bo w pierwszym ich meczu bramkowy remis 1:1 a w rewanżu tutaj na Norrkoping lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:2 dlatego dziś uważam że jak szybko zostanie zdobyta bramka przez którąś z drużyn to worek z bramkami powinien się otworzyć i over powinien paść !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Rosja Premier
Godzina: 18:00
Spotkanie: Terek - Saransk
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
4 kolejka w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Rosji. &quot;Polski&quot; Terek podejmuje beniaminka z Saranska. Druzyna z Groznego niezle zaczęła sezon, od wygranej 4:0 nad innym &quot;polskim&quot; zespolem ,czyli Amkarem Perm. Pozniej przyszedł remis, porażka, wiec wszystkie wyniki juz obskoczyli i wypadałoby u siebie wygrać. Przeciwnik wydaje sie słaby, choc punktowo stoi tak samo jak Terek to na rozkladzie mial Ural ktorym niby wpakował 3 bramki, ale pozniej w 2 meczach ani bramki nie strzelili (2 lige wygrali, choc na wyjazdach tylko 8 zwyciestw na 18 meczow). Terek jest troche nieprzewidywalny, ale na razie nie traca duzo bramek i dlatego w tym tkwi siła. Nawet w zwyciestwie nad Amkarem, 4 gole strzelili po przerwie. Mysle , ze jest szansa na remis do polowy, a nad zwyciestwem gospodarzy bym sie nie zastanawiał. Inny poziom. 1:1 to absolutne minimum w tym meczu, ale powinno byc lepiej. Te druzyny 3 razy graly ze soba i wynki brzmialy tak, 3:2, 1:1 (wyjazd Tereka), 2:1.
✅350
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Rosja Premier
Godzina: 18:00
Spotkanie: Terek - Saransk
Typ: 1 (-2)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak napisal wyzej Stanley gospodarze to ekipa nieobliczalna. Terek u siebie potrafi strzelać dużo bramek, szczególnie słabszym zespołom. W ostatnich meczach obu drużyn w Groznem 2 razy jednobramkowe zwycięstwa gospodarzy. Goście na wyjazdach spisują się naprawdę przeciętnie, mecz z Uralem wygrali ale mysle ze to na razie na tyle. Dziś liczę na ekipę Tereka, bo gdzie szukać punktów jak nie u siebie z beniaminkiem. Rybus powinien coś strzelić. Kurs wart ryzyka. Polecam
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF POLAND KWALIFIKACJE
Godzina:
11:00 (to 2 mecz na korcie nr 3 - 1 mecz o 10 - Szmyrgała gra)
Spotkanie: Majchrowicz - Kaluzik
Typ: Majchrowicz
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na ogół podaje typy, które niekoniecznie mają wysoki kurs, ale co do których mam bardzo duże przekonanie. Typ na dziś podaję właściwie w ramach sprzeciwu przeciwko nieuzasadnionemu wg mnie faworyzowaniu w tym spotkaniu Czecha. Kurs w skali 1.6 do 2.20 byłby do przyjęcia, ale 1.25 to przegięcie !!!. Nie wiem czym się sugerowali buki, chyba tylko tym co pokazał Czech w kwalifikacjach do Challengera w Libercu, gdzie ograł Endarę oraz Kuncika i stoczył równy (przegrany) bój ze Smirnovem. Tylko, że ja takich przebłysków &quot;tubylców&quot;, którzy do tego są zupełnymi &quot;no name&quot;, przez tyle lat śledzenia tenisa widziałem setki. I te wyniki Kaluzika sprzed kilku tygodni to dla mnie nic innego jak kolejny tego przykład, że czasem po prostu &quot;ściany&quot; pomagają. Poza tymi meczami wyniki Czecha są delikatnie rzecz ujmując kiepskie. Nie widzę zatem żadnego racjonalnego powodu dla, którego buki skazują na &quot;pożarcie&quot; Polaka, który przed własną publiką może pójść tą samą drogą co nie tak dawno w Libercu jego dzisiejszy rywal. Wg mnie to równy mecz zawodników o podobnym poziomie i po takim kursie nie zagranie na &quot;miejscowego&quot; zawodnika byłoby &quot;grzechem&quot;. Tak by dać jakąś skalę porównania (choć wiem, że to nie jest najlepsza miara) to powiem, że np obaj panowie w sierpniu 2012 r. mierzyli się z naszym &quot;Fedexem&quot; Michałem Przysiężnym. Czech dostał w ryja 1-6 0-6, natomiast Majchrowicz przegrał 1-6 2-6. To pokazuje, że pewnie tych panów nie dzieli aż taka, albo może żadna różnica w umiejętnościach (żadnego z nich nie widziałem w akcji) jak nam to sugerują buki. Dla zainteresowanych polecam Koniusza (kurs 1.36), który powinien spokojnie uporać się z Agarem (ten sam turniej).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Winston Salem, 1. round, hard
Godzina: 18:00
Spotkanie: Goffin David-Melzer Jurgen
Typ: Goffin David -3,5 g.
Kurs: 2,02
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Po ostatnich dwóch nie udanych typach z WTA przechodze do ATP.
Tutaj na dzisiejszy typ dnia proponuje granie Goffina (62 ATP ).
David jest o 9 lat młodszy od swojego przeciwnika , w tym roku na hardzie 10/7.
Cały ten rok to 45/17 &lt;-- wszystkie nawierzchnie.
Ciekawostką jest , że chłopak ma naprawde bardzo dobrą passę bo ostatnio przegrał na trawie z Andym , co prawda grał challengery na ziemi ale tych wygranych było naprawde mase ( około 20 pod rząd) .
Na hardzie będzie to jego trzecie spotkanie w Winston .
W Q-R16 pokonał szybko Adama Lee w dwóch setach oddając raptem 2 gemy w całym spotkaniu .
w Q-QF ograł również w dwóch setach Junga (308 ATP) , co prawda w pierszym secie zagrali 12 gemów (7:5) to w drugim secie to dominacja Goffina i wygrana 6:1.
Melzer (68 ATP ) w tym roku na hardzie to 0/2.
W Cincinnati porażka w 1R z Hewitt(41 ATP) 2:1 , w Toronto ograł go Sock (55 ATP) w dwóch setach .
Jurgen jest całkowicie bez formy i w tym roku jego bilans nie jest imponujący bo 11/13.
Kurs fajny , jeśli dzis nie pójdzie to będę się musiał zastanowić co w ogóle pisze.
Powodzenia.
✅102
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- ME U 19 - Kobiety
Godzina: 13:00
Spotkanie: Słowenia vs Rosja
Typ: Słowenia (-1,5 seta)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Słowenki z bardzo dobrej strony pokazują się na tegorocznym zawodach. 2 mecze i 2 bardzo pewne zwycięstwa po 3-0. O ile pokonanie Finek to żadna niespodzianka to już bardzo pewne zwycięstwo z całkiem solidnym zespołem Turcji zasługuję na uwagę. Słowenki grają bardzo równo i nie przydarza im się zbyt wiele słabszych momentów. Dobra zagrywka i bardzo dobrze ułożona gra co nie zdarza się zbyt często u młodych dziewczyn robi na mnie wrażenie.
Z kolei młode Rosjanki grają strasznie nierówno. Na otwarcie turnieju mimo,że wygrały 3-0 z Finkami to mocno się męczyły,ale we wczorajszym spotkaniu z Belgią (porażka 1-3) pokazały się z kiepskiej strony. Ogromne problemy w przyjęciu. Co chwila serię 4-5pkt traconych pod rząd,a raz przydarzyła się nawet seria 9pkt z rzędu dla rywalek. Rosjanki jak to one,dobre warunki fizyczne i solidny atak,ale co z tego jak poprzez beznadziejne przyjęcienie mogą wykorzystać swoich atutów.
Myślę,że patrząc tylko na poprzednie spotkania od razu można dostrzec,że gra Słowenek jest lepiej zorganizowana i posiadają przede wszystkim pewniejsze przyjęcie,a to w rozgrywkach juniorek jest najważniejsze.
⛔100
 
O 34

owcuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - turniej w Winston Salem
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Carlos Berlocq
Typ: dw: 2-0
Kurs: 2.05
Data: 18.08.2014
Godzina: 18:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Nie jestem ślepym patriotą, nie idę tutaj na łatwiznę, typując &quot;bliskiego sercu polskiego fana&quot; JanuszOwicza. Gra ostatnio fataline, odbija to się na jego rankingu z resztą. Ostatnio jednak pojawia sie iskierka dawnego Jerzego, nie tego który tylko wyrzuca albo trafia w pół siatki waląc bóg wie po cholere z całej siły. Przyznam, ze zwycięstwo nad Dimitrovem to było dla mnie coś, wcześniej otwarcie mowilem, ze na bułgara mozna by sypnąc spora sumkę. Sama nawierzchnia jest na korzyść Jerzego, bo jak wiadomo jest maszyną do serwowania. Sam Berlocq jest zawodnikiem wyłącznie groźnym na kortach ziemnych (do tego stopnia, ze nawet w meczach davis cupowych argentyna wybierała korty ziemne). Co więcej: bedzie to pierwszy mecz argentyńczyka na kortach twardych w tym roku, co jest raczej okolicznością sprzyjającą dla Jerzego. W historii nie ma co grzebać, bo obaj zawodnicy reprezentują zupełnie inny poziom (raczej niższy...) niz dwa lata temu, gry ze sobą grali. Jurek wygrał wtedy gładko, w dwoch setach, z przełamaniami (brak tie breaków cieszy). Dziś twierdze, ze bedzie podobnie. To dobry mecz dla Jurka jak na pierwszą rundę. Jeśli nie bedzie sypał armat na siłe tylko zagra z głową, to bedziemy świadkami dwoch szybkich setów.
✅105
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 18:10
Spotkanie : New York Mets : Chicago Cubs
Typ : 1
Kurs : 1.81
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Jedyne wieczorne spotkanie MLB odbędzie się w Nowym Yorku gdzie spotkają się NY Mets z Chicago Cubs. Starterem dla Metsów będzie Bartolo Colon. Niesamowicie doświadczony rzucający który legitymuje się następującymi numerkami w tym sezonie. 3.85 ERA 1.153 WHIP, 161.1 IP 165 H 73 R 17 HR 125 SO. Colon świetnie spisuje się przeciwko drużynom które mają ujemny bilans. W obecnym sezonie startował dla swojej drużyny 7 krotnie gdy grali przeciwko takiej drużynie. Wygrał 6 takich pojedynków. Ponadto od 2004 roku wszystkie drużyny które grają u siebie z liczbą zdobytych runów ustaloną na poziomie 8 lub mniej, a do tego drużyna gospodarzy przegrała 1 runem w domu w poprzednim meczu i miała 2 lub mniej runów na 4 lub mniej hitów, a drużyna gości jest po faworyzowanej wygranej na wyjeździe gdy zdobyli 2 lub mniej runów. W takim przypadku gospodarz wygrał 14 z 16 potyczek. Warto wspomnieć, że Cubs wygrali tylko 2 z 19 spotkań gdy byli dogiem na wyjeździe z liczbą runów ustaloną na poziomie 8 gdy wcześniej wygrali spotkanie 1 runem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00

Spotkanie: Burnley - Chelsea
Typ: Handicap -1 Chelsea
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam. Dzisiaj ostatni mecz pierwszej kolejki Premier League. Będzie to ekscytujące widowisko, bo Chelsea będzie chciała za wszelką cenę wygrać i mieć komplet 3 pkt.
Przez ostatnie dwa lata wygrywali pierwsze spotkania Premier League, i myślę że dzisiaj Chelsea to powtórzy bo jak wiadomo odeszło kilka znanych piłkarzy ale przybyli Costa, Fabregas i Thibaut Courtois , który wrócił z wypożyczenia i do końca nie wiadomo kto wystąpi w pierwszym składzie czy to będzie Cech czy jego młodszy doświadczony już kolega.
Będą chcieli odnieść wysokie zwycięstwo by pokazać przeciwnikom na co ich stać i z kim będą się niedługo mierzyć.
Natomiast gospodarz to beniaminek, awansował z drugiego miejsca ale wątpię by zdołali pokonać tak doświadczony klub jakim jest Chelsea i za pewne nie będą chcieli ponieść porażki z beniaminkiem bo co by to o nich świadczyło.
Wiadomo meczy towarzyskich nie można brać na serio ponieważ testują rożne warianty gry, i dzisiaj Chelsea wyjdzie zmotywowana by wygrać ten mecz jak największą różnica bramek. Dlatego też taki typ myślę że wejdzie to kurs także całkiem ciekawy. Jeżeli Costa wyjdzie w pierwszym składzie to skłonie się postawić kilka drobnych na jego pierwszą bramkę w Premier League, bo to może być jego szczęśliwy dzień. Pozdrawiam ????
✅110
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
WTA - SINGIEL: New Haven (USA), twarda
Barbora Zahlavova-Strycova-Belinda Bencic
Typ: Zahlavova - Strycova 1.72 Bet365
Spotkanie 1 rundy w New Haven. Sezon jak do tej pory dosc dobry zarówno w wykonaniu młodej Szwajcarki jak i Czeszki. Osobiście ostatnio bardzo pozytywnie na kortach twardych prezentuje sie czeszka. Począwszy od genialnego występu na Wimbledonie Barbora prezentuje sie moze nie tak samo jak w Londynie, ale jej gra jest więcej niz stabilna. W US Open Series przegrała z Agnieszka, ktora turniej w montrealu wygrala oraz ze Stephens która w Cincinatti w pierwszych rundach grała nieźle. Wygrana Czeszki z Vinci w 1 rundzie w Montrealu była w naprawde dobrym stylu. Pierwszy serwis na dobrym poziomie Bardzo dobra gra z głebi kortu Kątowe uderzenia sprawiały mnóstwo kłopotu Vinci W kolejnej rundzie Agnieszka wcale tak łatwo z nia nie miala Teraz ostatni tydzień przed US open myśle ze czeszka bedzie chciala pograć aby poczuc sie pewniej na twardych kortach bo na dobra sprawe wiele nie pograła.
Co do młodej Szwajcarki to ogromny talent. Jeszcze moze do końca nie potrafi go wykorzystac w decydujacych momentach ale wachlarz zagran jak na swój wiek ma spory. Potrafi niezle serwowac, zwłaszcza przy 2 serwisie jej kick serwis potrafi niezle namieszac. Tak na dobra sprawe to jej 1 pierwszy turniej na kortach twardych od dluzszego czasu. Nie licze Stambułu i Cincinatti gdzie szybko odpadla w 1 rundzie. Teraz w New Haven dosc sprawnie sobie poradzila w kwalifikacjach. Pokonanie Barthel i Vekic jest wynikiem mówiacym nam o dobrej dyspozycji szwajcarki. Osobiscie uwazam, ze Barbora Zahlavova-Strycova poradzi sobie z Bencic i zagra w kolejnej rundzie New Haven. Tam najprawdopodobniej czekac bedzie Carla Suarez Navarro o ile nie odpuści sobie tego turnieju by odpocząc przed USO gdzie broni mnóstwo punktów
__________________________________________________ _____
Popierasz ? Daj reputa !
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom