>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

US OPEN 2014 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kania P. - Kiick A. 1 @ 1,50 Bet365 krecz
Do Polki uśmiechnęło się szczęście w tym roku, jeśli chodzi o drabinkę w kwalifikacjach do US Open. Na swojej drodze na początku trafia na rozstawioną z numerem 28 Alexandre Kiick, a dalej same zawodniczki zdecydowanie w jej zasięgu lub prezentujące niższy poziom. W ostatniej rundzie może spotkać nr 14 Alexandre Panovą, która patrząc po wynikach i grze głownie na cegle jest do ogrania. Ale nie rozpędzajmy się, na początek 1 runda. Tutaj Paula dostaje zawodniczkę młodą, bez jakiś sukcesów. W tym sezonie grała głownie na wolnej nawierzchni i w dodatku bez osiągnięć na poziomie ITF, na hardzie ostatni mecz w kwietniu. Polka zdecydowanie na przeciwległym biegunie. W Landisville wygrała turniej rangi ITF na szybkiej nawierzchni, a więc forma całkiem niezła. Wcześniej pokazała się z przyzwoitej strony w meczu z Venus Williams,a kilka miesięcy temu napsuła trochę krwi samej Na Li grając na Wimbledonie. Pokazuje sporo fajnych zagrań, stara się kończyć wymiany winner&#39;ami, czasem zaskakuje jakimś drop shot&#39;em, nieźle radzi sobie przy siatce. Serwis płaski, chociaż trochę za wolny i często jest atakowany w taki sposób, że nie ma co zbierać, a dodatkowo niekiedy ma problemy z odczytywaniem zamiarów zawodniczek i ustawieniem się do zagrań. O Amerykance nie mogę nic powiedzieć, ale jestem zdania, że Polka musi takie mecze wygrywać, bo potencjał ma spory.
Rodionova Ar. - Vickery S. 2 @ 1,22 Bet365
Drugie spotkanie to rywalizacja młodej Amerykanki Sashy Vickery z Australijką Ariną Rodionovą. Sasha osiągnęła ćwierćfinał w turnieju w Stanford przegrywając z Lepchenko, a wcześniej ogrywając wyżej sklasyfikowane rywalki jak Shuai Zhang, Aleksandra Wozniak czy Monica Puig. Nie są to anonimowe zawodniczki, ale już goszczące na poziomie WTA od kilku lat. Vickery to rocznik 1995 i dopiero stawia pierwsze kroki na tym poziomie, ogrywając się na poziomie ITF. W tym sezonie mało sukcesów w tych turniejach, ale głównie z racji gry w kwalifikacjach do turniejów wyższej rangi, w zdecydowanej większości na szybkiej nawierzchni. Rodionova prócz niezłych wyników w sezonie na trawie to raczej nie ma się czym pochwalić. Sasha rok temu osiągnęła 2 rundę w US Open, więc ma czego bronić. Stawiam tutaj na zawodniczkę w lepszej formie.
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Duan Y - Arvidsson S. ✅✅ (7-5, 6-3)
TYP-1
Kurs 1,83
Bukmacher-Bet365
Mecz pomiędzy chinką a szwedką. Gram tutaj w strone chińskiej tenisistki. Nie wiem czemu kursy są obecnie takie same 1,83 Bet365. Chinką o wiele lepiej spisuje się na nawierzchni twardej. Arvidsson nie rozegrała żadnych meczy przed kwalifikacjami do US OPEN. Ostatni mecz jaki rozegrała na hardzie było 6 kwietnia w Katowicach. Szwedzka tenisistka najlepiej czuje się na kortach ziemnych.
Podsumowując- Nie widzę tutaj żadnych szans na wygranie meczu przez szwedkę. Żadnego przygotowania w mniejszych turniejach do kwalifikacji US OPEN. Chinka to spotkanie powinna spokojnie wygrać. Na kortach twardych spisuje się dobrze.
Polecam ten typ! Kurs na obecną chile 1,83 Bet365.
Kania P.-Kiick A. (krecz=zwrot)
typ-2
kurs-2,62
bukmacher-bet365
Moim zdaniem polka nie ma żadnego szczęścia jeżeli chodzi o drabinkę kwalifikacji do US OPEN. Już pierwszym meczu trafia na reprezentantkę gospodarzy Allie Kiick która w rankingu WTA jest 20 pozycji przed polką. Dokładnie zajmuje miejsce 138 a polka 158. Formy obu pań są na podobnym poziomie. Taka różnica kursu jest promocją jaką dają nam bukmacherzy. Szanse oceniam 60%-40% na korzysć amerykanki
Powodzenia :cool:
 
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Tennis » USA » WTA US Open
19-08-2014
Molinero F. - Bychkova E. 0:2 ✅
Typ: 2
Kurs: 1,72
Buk: Betsafe

Nie ma co dużo pisać rosjanka na papierze dużo lepsza od Argentynki. Rankin tez to potwierdza. Jest value i mam nadzieję spokojne zwycięstwo Bychkovej.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Kucova - Shapatava
Typ: Kucova wygra 2:0
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza: Większość argumentów jest po stronie Słowaczki. Po pierwsze posiada wyższe umiejętności co można wnioskować po jej osiągach. Obecny sezon zdecydowanie lepszy od rywalki, przede wszystkim ostatnie tygodni w których Kucova wygrała 1 turniej. Shapatava od początku lipca gra bardzo mizernie. Jedyne czego się obawiam to wpływ dłuższej przerwy od gry Kucovej trwającej 3tygodnie. Uważam jednak że okres ten poświęciła by pożądnie przygotować się do batalii o turniej główny na Flushing medows. Szanse powodzenia typu oceniam na ok 70%, co daje value równe 0.95
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kania P.-Kiick A.
typ-2
kurs-2,62
bukmacher-bet365
Moim zdaniem polka nie ma żadnego szczęścia jeżeli chodzi o drabinkę kwalifikacji do US OPEN. Już pierwszym meczu trafia na reprezentantkę gospodarzy Allie Kiick która w rankingu WTA jest 20 pozycji przed polką. Dokładnie zajmuje miejsce 138 a polka 158. Formy obu pań są na podobnym poziomie. Taka różnica kursu jest promocją jaką dają nam bukmacherzy. Szanse oceniam 60%-40% na korzysć amerykanki
Powodzenia :cool:
Po pierwsze to Polka, a nie polka. Nie wiem jakie znaczenie ma ranking i różnica 20 miejsc. Forma na podobnym poziomie? Paula w ostatnich tygodniach wygrała turniej rangi ITF na twardej nawierzchni, dodatkowo zagrała przyzwoity mecz w Stanford z Venus Williams. A forma Amerykanki? Na hardzie grała ostatni raz w kwietniu, a tak to 2, max 3 mecze na mączce z zawodniczkami z poziomu ITF i dodatkowo krecz 2 miesiące temu i żadnego rozegranego meczu od tamtej pory. Kursy są wystawione prawidłowo, nie ma tu żadnych promocji. Nie mam zamiaru negować typu, ale spójrz czasem obiektywnie i nie wypisuj bredni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 58

lgaw

Użytkownik
M. Lucic - B. Pera
Typ: Lucic wygra 2:0
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365

Mirjana jest już bardzo doświadczoną zawodniczką posiadającą za atut przede wszystkim serwis oraz mocny forehand. Napewno nie będzie jej łatwo przełamać. Wątpię by nieopierzona B. Pera potrafiła jej się na tyle przeciwstawic by urwać seta. Posiada ona świetny bilans, jednakże jest to efektem gry wyłącznie w turniejach ITF w dodatku tych z niską pulą nagród. Szanse oceniam na ok 70% co daje value równe 0,95.

E. Bychkova - F. Molinero
Typ: Bychkova wygra 2:0
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365

Średnio sobie wyobrażam sytuację że Molinero mogłaby się na poważnie przeciwstawić Bychkovej. Molinero to zawodniczka specjalizująca się w defensywie, Bychkova wręcz przeciwnie. Spodziewam się tu gładkiego wyniku. Skąd ten kurs nie rozumiem, dziękuje wam bukmacherzy, całuje rączki i biorę ten kurs bez większych dywagacji. TYP DNIA
Szanse oceniam na ok 65% co daje ogromne value równe 1,86!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Hsieh S-W. -Buyukakcay C Kurs-2,20 Bet365
✅✅✅✅ ( 2-6, 6-7,)

Mecz pomiędzy zawodniczką Tajwanu Hsieh Su-wei i Turczynką Çağla Büyükakçay. Ja gram tutaj na zawodniczkę z Turcji po kursie 2,20 Bet365.
Hsieh S-W jak wiadomo jest znakomitą deblistką. W turniejach singlowych gra bardzo przeciętnie. W ostatnim turnieju jakim grała na kortach twardych przegrała w kwalifikacjach. Buyukakcay ostatnio bardzo poprawiła swoją grę. 27 lipca zagrała finale turnieju ITF na kortach twardych w Kazachstanie.
Myślę że minimalną faworytką tego spotkania będzie jednak Turczynka. Hsieh w parze z Peng na pewno nastawiają się bardziej na grę deblową. Zawodniczka z Tajwanu po prostu może sobie odpuścić kwalifikacje do singla.
Jak będzie zobaczymy. Polecam Buyukakcay po kursie 2,20 Bet365

Konjuh A.- Radwanska U. kurs-1,40 bet 365

Na dziś z kwalifikacji do US Open biorę mecz Polki. Uważam że Ula niestety przegra to spotkanie. Forma naszej rodaczki od dłuższego czasu jest bardzo słaba. Nie przypominam sobie kiedy Polka wygrałaby chociaż 2 mecz z rzędu. W Kwalifikacjach do turnieju w Toronto, przegrana w drugim meczu, Cincinati porażka w pierwszym meczu. Natomiast chorwatka co prawda nie startowała ani w Toronto ani Cincinati. Zrobiła sobie dłuższą przerwę. Ostatni mecz jaki rozegrała był półfinał ranki WTA z włoszką Vinci. (przegrany). Ja niestety nie widzę argumentów żeby postawić na Polkę. Gra bardzo słaby tenis, tę formę którą miała w 2012 roku i początek 2013 ( Miejsce w rankingu WTA około 34 miejsca). A teraz??. Gdzie nie gra czy turnieje ranki ITF czy kwalifikacje do większych turniejów, efekt jest ciągle ten sam. Szanse na dzisiejszych Win Polski są według mnie bardzo niewielkie. Myślę że sensacji dziś nie ma gdzie szukać. Jedynym argumentem który będzie po stronie Polki, to wiek jej rywalki. 17-letnia chorwatka umiejętnośći ma ogromne, ale jest niedoświadczoną zawodniczką. Mimo wszystko polecam
Konjuh win 1,40 Bet365
⛔ ( w 3 secie prowadziła już 3-0, jednak zabrakło doświadczenia)
 
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Rogowska O. - Barrois K.
20 .08. 2014, 17:00
Typ: Rogowska
Kurs: 1,40

Nie widzę tutaj żadnych szans Barrois w tym meczu. W rankingu jest na 236 miejscu a Olivia na 102. Przepaść ogólnie rzecz biorąc. Mam nadzieję że to samo będzie na korcie. Niemkia ma już swoje lata bo urodzona w 1981 roku jest tenisistka praworęczną. Natomiast Olivia z 1991 młoda zawodniczką przed którą jeszcze drzwi do kariery są otwarte. W itfach grała świetnie , praktycznie co mecz to wygrana

Rogowska 6-4 -6-2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
blaum 651

blaum

Użytkownik
Abduraimova N. - Kania P.
W tym spotkaniu postanowiłem pograć w kierunku Polki, która w pierwszym swoim meczu wygrała z Allie Kiick, po kreczu rywalki. Paula tak naprawdę jeszcze nic tutaj nie pokazała, rozegrała zaledwie trzy gemy, ale myślę, że po ostatnim występie w Landisville powinna poradzić sobie z Uzbeczką. Nigina w pierwszej rundzie pokonała i odprawiła z turnieju Koreankę Su Jeong Jang, która w tym pojedynku ugrała zaledwie cztery gemy. Tenisistki spotkały się dwa lata temu, gdzie górą wówczas była Abduraimova, aczkolwiek od tego czasu Kania poczyniła spore postępy. Wcześniej wspomniany triumf na imprezie rangi ITF, awans do turnieju głównego w Stamford, jak i dobry występ na Wielkim Szlemie w Londynie, gdzie godnie zaprezentowała się z wiceliderką rankingu światowego, Na Li. Macias tutaj powiedział wszystko o stylu gry Pauli; próbuje urozmaicać swoją grę krótkimi zagraniami, ale przeważnie są to &#39;soczyste&#39; uderzenia. Przed przyjazdem do Nowego Jorku Polka zrobiła sobie tygodniową przerwę, odpoczęła i skupiła się na treningu przygotowującym do US Open. Do tego spotkania wychodzi &#39;świeża&#39;, pełna siły. Jak sama mówiła, po wygranej w Landisville czuje się pewniejsza. Nigina natomiast ma problemy z regularnością. Gra ofensywnie, przeplata uderzenia po linii i po krosie, aczkolwiek często są to piłki autowe. Jeśli chodzi o defensywę, to często podbija piłkę, bądź gra długiego slajsa, więc jeśli Polka zacznie grać agresywnie to może narobić sporo problemów Abduraimovej, która jest dość wolną zawodniczką i rozrzucana zagraniami Pauli pod linię za wiele do powiedzenia nie będzie miała. Kania nieźle serwuje, szczególnie te wyrzucające podania , aczkolwiek return reprezentantka Uzbekistanu ma groźny, więc nasza reprezentantka też musi skupić się na zneutralizowaniu tego aspektu gry. Niemniej jednak, myślę że Polka poradzi sobie z Uzbeczką, jest w dobrej formie i myślę, że ma większe umiejętności od Abduraimovej.
Kania P. @ 1.62 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
U.Radwanska-Hogenkamp 1 @1.57
Ula sie rozkreca. Powazne problemy chyba juz za soba. Dlugo mlodsza ze siostr Radwanskich nie potrafila dojsc do siebie po tym nieszczesnym kregoslupie i jak zwykle miesieczne czytania, ze grac nie potrafi osob, ktore nie widza nic oprocz wyniku. W Montrealu juz bylo niezle w meczu z Davis, wczoraj pokonala juz Konjuh, a powinno byc jeszcze lepiej i moze jakas mila niespodzianke zrobi Polka. Hogenkamp mimo wszytsko jest zawodniczka chyba bardziej na korty ceglane. Holenderka tez wczoraj pokonala Polke Linette, dzis jednak tyopuje wygrana Radwanskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
0 54

007lukasz

Użytkownik
Panowie proszę przypomnijcie mi jak to jest w kwalifikacjach z numerami rozstawionymi. A mianowicie, osoba rozstawiona np z numerem 2 może odpaść już w drugiej rundzie kwalifikacji i może liczyć na awans do turnieju głównego? Czy żeby liczyć na awans do turnieju głównego musi ewentualnie przegrać dopiero w trzeciej (ostatniej) rundzie kwalifikacji?? Proszę o pomoc ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Panowie proszę przypomnijcie mi jak to jest w kwalifikacjach z numerami rozstawionymi. A mianowicie, osoba rozstawiona np z numerem 2 może odpaść już w drugiej rundzie kwalifikacji i może liczyć na awans do turnieju głównego? Czy żeby liczyć na awans do turnieju głównego musi ewentualnie przegrać dopiero w trzeciej (ostatniej) rundzie kwalifikacji?? Proszę o pomoc ????
Żeby wejść jako LL trzeba dojść do ostatniej rundy kwalifikacji i liczyć,że ktoś z głównej drabinki się wycofa. Wtedy na to miejsce wskakuje zawodnik/zawodniczka najwyżej rozstawiona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juras333 802

juras333

Użytkownik
Cytat:
Napisał 007Lukasz -&gt;
Panowie proszę przypomnijcie mi jak to jest w kwalifikacjach z numerami rozstawionymi. A mianowicie, osoba rozstawiona np z numerem 2 może odpaść już w drugiej rundzie kwalifikacji i może liczyć na awans do turnieju głównego? Czy żeby liczyć na awans do turnieju głównego musi ewentualnie przegrać dopiero w trzeciej (ostatniej) rundzie kwalifikacji?? Proszę o pomoc
Żeby wejść jako LL trzeba dojść do ostatniej rundy kwalifikacji i liczyć,że ktoś z głównej drabinki się wycofa. Wtedy na to miejsce wskakuje zawodnik/zawodniczka najwyżej rozstawiona.
w szlemie jest rozlosowywany sposrod tych najwyzej rozstawionych
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Żeby wejść jako LL trzeba dojść do ostatniej rundy kwalifikacji i liczyć,że ktoś z głównej drabinki się wycofa. Wtedy na to miejsce wskakuje zawodnik/zawodniczka najwyżej rozstawiona.
Nie do konca. Tzn dla mnie to zawsze bylo jedno wielkie zamieszanie, ale prosze przeczytajcie czesc artykulu ponizej.

Lucky Loser – This is a player who, having lost in the final round of Qualifying, is offered and accepts a place into the Main Draw to replace a late withdrawal.
In such situations the referee or organising committee can either replace the player that pulls out with a Lucky Loser, or they can award a walkover to the withdrawn player’s opponent.
If they accept a Lucky Loser, the place is not necessarily offered to the highest rated and/or ranked player that lost in the last round of Qualifying. However, each place should be drawn randomly by lot from amongst available players of the same Ratings division (i.e. all players in LTA division 4 will be drawn randomly before players in division 5 etc.).

Wydaje mi sie, ze kiedys juz byla podobna dyskusja na forum, ale nie pamietam na czym stanelo.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
W wielkim szlemie polityka jest nastepujaca. Bierze sie najwyzej rozstawionych zawodnikow (konkretnie 4) po ostatniej rundzie eliminacji i z tej grupy losowana jest kolejnosc w jakiej beda ewentualnie wchodzic do turnieju glownego przy wycofaniu sie danego zawodnika. Generalnie wiec kazdy z tej finalowej grupy ma na wstepie 25 % szans zanim dolosuja im kolejsnoc. Nie mam sily juz dalej tego rozwijac. W kazdym razie najwyzej rozstawiony nie wchodzi automatycznie do turnieju glownego przy tej randze rozgrywek. Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 17

typytadka

Użytkownik
Krajicek @2.25
pewniaczek dnia polecam Hiszpanka i korty twarde to jak woda i ogień

Tadek wez sie ogarnij i napisz ze dwa trzy zdnaia bo wszedzie dodajesz 2-3 slowa a takie cos bedziemy musieli usuwac - roxxx
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Black T. A. -Kudryavtseva A. kurs-1,61
Spotkanie pomiędzy Amerykanką i Rosjanką. Gram tutaj po kursie 1,61 bet365 na Rosjankę. Jest ona bardziej doświadczoną tenisistką. Na kortach twardych gra w kratkę. Kluczowe dla tego spotkanie jest to że Amerykanka jest zawodniczką bardzo młodą.W maju tego roku skończyła 16lat!.
Zupełny brak doświadczenia. Myślę że po takim kursie spokojnie można grać w stronę Rosjanki.
✅✅✅ Po niezłym kursie na Rosjankę. ;) (4-6, 3-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Krajicek @2.25

pewniaczek dnia polecam Hiszpanka i korty twarde to jak woda i ogień


Tadek wez sie ogarnij i napisz ze dwa trzy zdnaia bo wszedzie dodajesz 2-3 slowa a takie cos bedziemy musieli usuwac - roxxx

Robredo jest Hiszpanem, a gra bardzo dobrze na hardzie, weź Ty sobie te analizy w buty schowaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom