>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Coleraine-Linfield TYP 2 kurs 1,68 7/10 g.16.00 1:2 WIN
Institute-Cliftonville TYP 2 kurs 1,60 7/10 g.16.00 2:3 WIN
PS: Dwóch zdecydowanych faworytów, abstrahując mistrz i wicemistrz z poprzedniego sezonu. Coleraine mocno osłabiony ponieważ przed sezonem sprzedał najlepszych zawodników. Przegrali w ostatniej kolejce z beniaminkiem Institute 2:0 więc tym bardziej z Linfield nie wróżę im nic dobrego.
Z kolei właśnie ten beniaminek zagra dzisiaj z mistrzem Cliftonville i mimo tego że gospodarze są współliderami rozgrywek to również raczej przegrają te zawody. Goście po remisie w pierwszej kolejce z Glentoran wracają na właściwe tory. W środę pokonali na wyjeździe Portadown którzy w pierwszej kolejce ograli Linfield aż 3:0.
Psychosocial napisał(a):Portadown-Cliftonville TYP X2 kurs 1,47 7/10 g.20.45 0:1 WIN
PS: Dobry kurs na takie rozwiązanie. Goście po pierwszej kolejce czują wielki niedosyt. Wzmocnili się:
http://en.wikipedia.org/wiki/David_McDaid
To bardzo dobry gracz jak na tamte warunki. Gospodarze nie powinni wygrać.
Reasumując Linfield nie może sobie od początku sezonu pozwolić na kolejne straty punktów a Cliftonville skompromitować się w Derry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Glenavon TYP 1 kurs 1,50 7/10 g.16.00 3:3 BOX
PS: Kolejne derby Belfastu. Mistrz nie powinien mieć kłopotu z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. Gospodarze są zmotywowani i bez ubytków kadrowych. Taka ciekawostka że Cliftonville w ostatnich 13 spotkaniach między tymi ekipami zawsze wygrywało:
19.04.14 PRE Cliftonville Glenavon 5 : 0
07.01.14 PRE Glenavon Cliftonville 2 : 5
07.12.13 PRE Cliftonville Glenavon 2 : 1
21.09.13 PRE Glenavon Cliftonville 1 : 0
16.03.13 PRE Glenavon Cliftonville 1 : 3
11.12.12 IRI Cliftonville Glenavon 3 : 0
27.10.12 PRE Glenavon Cliftonville 0 : 2
11.08.12 PRE Cliftonville Glenavon 2 : 1
17.03.12 PRE Cliftonville Glenavon 4 : 3
16.11.11 IRI Glenavon Cliftonville 1 : 2
12.11.11 PRE Glenavon Cliftonville 1 : 2
30.08.11 PRE Cliftonville Glenavon 5 : 3
31.01.11 PRE Glenavon Cliftonville 0 : 2
Dla odważnych -1,5 po kursie 2,25. Smakowity kąsek jakby nie patrzeć.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ballinamallard-Cliftonville TYP 2 kurs 1,65 4/10 g.16.00 0:4 WIN
PS: Napiszę tak. Jakim cudem goście zremisowali wygrany mecz tydzień temu z Glenavon nie mam pojęcia. Proszę nawet przeczytać to:
&quot;BEFkO-17 napisał(a):Ależ po mistrzowsku zapeszyłem pochwaliłem przed końcem i magiczna 90+ znowu kase zabrała sorki ..
&quot;
Aktualni mistrzowie bez ubytków w składzie mają dobry bilans z gospodarzami:
08.03.14 PRE Cliftonville Ballinamallard 5 : 0
21.12.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 1 : 0
12.10.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 0 : 2
27.04.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 2 : 1
23.02.13 PRE Ballinamallard Cliftonville 0 : 1
12.01.13 PUC Cliftonville Ballinamallard 4 : 2
15.12.12 PRE Ballinamallard Cliftonville 1 : 3
09.10.12 IRI Cliftonville Ballinamallard 5 : 0
Liczę dzisiaj na rehabilitację chociaż napiszę szczerze sporo znanych mi typerów ma wątpliwości co do tego spotkania. Ja zaufam tym razem sobie..
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ballinamallard-Cliftonville TYP 2 kurs 1,65 4/10 g.16.00 0:4 WIN
PS: Napiszę tak. Jakim cudem goście zremisowali wygrany mecz tydzień temu z Glenavon nie mam pojęcia. Proszę nawet przeczytać to:
&quot;BEFkO-17 napisał(a):Ależ po mistrzowsku zapeszyłem pochwaliłem przed końcem i magiczna 90+5 znowu kase zabrała sorki..
&quot;
Aktualni mistrzowie bez ubytków w składzie mają dobry bilans z gospodarzami:
08.03.14 PRE Cliftonville Ballinamallard 5 : 0
21.12.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 1 : 0
12.10.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 0 : 2
27.04.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 2 : 1
23.02.13 PRE Ballinamallard Cliftonville 0 : 1
12.01.13 PUC Cliftonville Ballinamallard 4 : 2
15.12.12 PRE Ballinamallard Cliftonville 1 : 3
09.10.12 IRI Cliftonville Ballinamallard 5 : 0
Liczę dzisiaj na rehabilitację chociaż napiszę szczerze sporo znanych mi typerów ma wątpliwości co do tego spotkania. Ja zaufam tym razem sobie..
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Glentoran - Portadown

Będzie krótko. Mój typ popieram głównie statystykami. Patrząc na konfrontację między tymi drużynami w 5 ostatnich meczach 4 razy padał over 2.5 raz under (0-2). 5 ostatnich konfrontacji przedstawionych jest poniżej:

26.04.14 PRE Portadown Glentoran 1 : 2
11.01.14 PUC Portadown Glentoran 1 : 3
04.01.14 PRE Glentoran Portadown 2 : 2
02.12.13 PRE Glentoran Portadown 0 : 2
28.09.13 PRE Portadown Glentoran 2 : 1

Glentoran dwa mecze w tym sezonie na własnym stadionie kończył rezultatami (3-1, 2-3). Portadown natomiast na wyjazdach w tym sezonie grał 2 mecz i raz padł under 2.5 raz over 2.5 (0-0, 3-2). Ostatnio w lidzę obydwie ekipy zanotowały undery tj. Glentoran przegrał na wyjeździe z Crusaders 1:0, a Portadown zremisował także na wyjeździe 0-0 z Coleraine. Liczę na powrót formy „overowej” porównując do ostatniej kolejki i dlatego stawiam na ilość bramek powyżej 2.5 po myślę rozsądnym kursie:

Powyżej 2.5, kurs: 1,77, buk: (bet365). 1:1 FT. ⛔
w 40 min było już 1:1 i później bez goli... :;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Linfield TYP 1 kurs 2,20 4/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Spotykają się dwaj w ostatnich latach odwieczni rywale. Niestety historia pokazuje że goście dzisiejszego spotkania zawsze dostawali oklep. Na dzień dzisiejszy uważam że może stać się podobnie, gospodarze dysponują trochę lepszą kadrą. Nie zauważyłem znaczących zmian w składach więc w derbach Belfastu górą powinien być i tym razem Cliftonville..
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ładuje wszystko tutaj, na swoim forum gdzie jestem moderatorem mam swój wątek a tutaj ciężko mi szukać poszczególnych działów za co z góry przepraszam admina i modów za bałagan..
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership
Warrenpoint-Cliftonville TYP 2 kurs 1,40 8/10 g.16.00 1:1 BOX
PS: Nie będę w nieskończoność pisał i dawał analizy dlaczego akurat gram zawsze Cliftonville i T.N.S. w Wielkiej Brytanii. Po prostu to dominatorzy w swoich ligach i tyle. Dla odważnych proponuję zagrać dzisiaj gości -1,5 po znakomitym kursie 2,05.
Glentoran-Coleraine TYP 1 kurs 1,72 5/10 g.16.00 2:0 WIN
PS: A spróbuję w końcu zagrać przeciwko Coleraine gdyż namawia mnie do tego od dosyć długiego czasu mój kolega. To derby ale sytuacja gości jest słabiutka. Z klubu przed sezonem odeszli najlepsi zawodnicy i w kadrze jest sporo juniorów. Mało tego dzisiaj w ekipie gospodarzy zagra dwóch zawodników jeszcze nie tak dawno temu..Coleraine
. Stawiam na mocniejszy Glentoran.
IRLANDIA: Dywizja 1
Cobh Ramblers-Finn Harps TYP Cobh R. strzeli gola kurs 1,50 6/10 g.16.00 1:0 WIN
PS: Spadłem z krzesełka jak wyniuchałem taki kurs w jednym naziemnym &quot;Zbuku&quot;.
1. Goście będą dzisiaj jechać, jechać i jechać do tego Cobh. Nawet nie chce mi się liczyć kilometrów ale proszę kliknąć na linki i na dole po prawo spojrzeć na: Położenie na mapie Irlandii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ballybofey
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cobh
2. Ten mecz to tak naprawdę towarzyskie spotkanie, gospodarze raczej się nie utrzymają (a jeżeli tak to na pewno nie w sportowej walce) a Harpie pożegnały się już w tym sezonie z szansą awansu.
3. Najważniejsze..goście mają za tydzień jeden z najważniejszych spotkań na przełomie kilku lat. Ćwierćfinał Pucharu Irlandii a farta mieli niesamowitego bowiem za rywala mają nie Cork, Shamrock czy Dundalk ale..Avondale Utd którzy są amatorami i chyba grają w Senior League. Oczywiście to dwumecz ale nie wierzę że dzisiaj wystawią najsilniejszy skład..
4. Cobh może u siebie nie wygrywa ale na pewno się stara. Potrafi strzelać za to na pewno gole:
30.08.14 DYW Cobh Ramblers Wexford 2 : 2
02.08.14 DYW Cobh Ramblers Waterford 2 : 2
19.07.14 DYW Cobh Ramblers Longford 0 : 3
28.06.14 DYW Cobh Ramblers Shamrock 2 3 : 0
13.06.14 DYW Cobh Ramblers Shelbourne 2 : 2
Longford to najlepsza obrona w lidze..
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Burkina Faso-Lesotho TYP -1,5 Burkina Faso kurs 1,50 7/10 g.18.00 2:0 WIN
PS: Pierwsze spotkania w 4 zespołowych grupach:
http://www.livesports.pl/tabela/fooPoIyB/WhSBZHR0/#live
Burkina Faso to wicemistrz Afryki, baraż o MŚ przegrali z Algierią tylko bramkami strzelonymi na wyjeździe (3-3 w dwumeczu) a u siebie wygrywają wysoko z ekipami silniejszymi od Lesotho, ponadto w grupie są jeszcze dość silne Gabon i Angola, więc każda z tych ekip musi zdobyć 6 pkt w dwumeczu z Lesotho.
Mają powołany na ten mecz najsilniejszy skład, bo we wtorek/środa są kolejne mecze w Afryce, jest terminarz FIFA i w końcu nie było problemu z zwolnieniem najlepszych piłkarzy z klubów europejskich..a Lesotho... kisi się w swojej lidze, tam praktycznie nikt nie gra za granicą, może 1-2 piłkarzy w RPA, ale to chyba jakieś ogony.
08.06.13 MIS Zambia Lesotho 4 : 0
01.06.12 MIS Ghana Lesotho 7 : 0
15.01.12 PUC São Tomé and Príncipe Lesotho 1 : 0
11.10.08 MIS Ghana Lesotho 3 : 0
28.06.08 MIS Gabon Lesotho 2 : 0
20.06.08 MIS Libia Lesotho 4 : 0
11.10.03 MIS Botswana Lesotho 4 : 1
Przegrali nawet z Wyspami Świętego Tomasza i Książęca
.
Proszę zauważyć że Lesotho nie potrafi strzelić choćby gola z silniejszymi ekipami.
Botswana to przeciętniak, a i tak wygrali 4:1. Lesotho to w ogóle jakimś fartem dostało się do tej fazy eliminacji, bo najpierw wyeliminowali Liberię, która od kilku lat jest beznadziejna i grała głównie krajowym składem, a potem Kenię, która też jest słaba i nie umie strzelać goli choć akurat z tą Kenia to się jednak zdziwiłem. Lesotho to tacy murarze bramki ale z Liberią jednak też przegrali na wyjeździe 0:1.
Reasumując nie można w żaden sposób porównywać Liberii/Kenii do Burkina Faso, to obie ekipy nic nie znaczą w Afryce i od wieków nie grały w żadnej poważnej imprezie..
Bez opisu:
Longford-Wexford TYP 1 kurs 1,40 5/10 g.20.30 2:2 BOX
Powinna spokojnie wygrać Ghana i W.K.S.
Dziękuję za chwilę uwagi.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Linfield-Institute TYP -1,5 Linfield kurs 1,80 5/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Gospodarze na fali wnoszącej, goście opadającej..Linfield dzisiaj wygrywa te zaległe zawody i ma lidera. Wspomnę tylko że Institute (beniaminek) czyli zespół z przedmieść Derry lub Londonderry (zależy kto jest jakiego wyznania) to praktycznie amatorska drużyna. No może pół-zawodowa..dzisiaj po zamknięciu warzywniaka, hurtowni jajek i sklepu z prezerwatywami pracownicy tychże zawodów wsiadają w autokar i dalej jazda do stolicy ! Na meczycho z Linfield ! O tutaj też grali we wtorek, w dzień roboczy i proszę:
07.10.14 IRI Institute Ballinamallard 0 : 2
Trzeba jednak zawsze pamiętać o pasji tych ludzi do grania
..jednak stawiam zdecydowanie na Linfield.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Warrenpoint-Institute TYP 1X kurs 1,40 4/10 g.21.00 0:1 BOX
PS: Niech za analizę posłuży to:
Linfield-Institute TYP -1,5 Linfield kurs 1,80 5/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Gospodarze na fali wnoszącej, goście opadającej..Linfield dzisiaj wygrywa te zaległe zawody i ma lidera. Wspomnę tylko że Institute (beniaminek) czyli zespół z przedmieść Derry lub Londonderry (zależy kto jest jakiego wyznania) to praktycznie amatorska drużyna. No może pół-zawodowa..dzisiaj po zamknięciu warzywniaka, hurtowni jajek i sklepu z prezerwatywami pracownicy tychże profesji wsiadają w autokar i dalej jazda do stolicy ! Na meczycho z Linfield ! O tutaj też grali we wtorek, w dzień roboczy i proszę:
07.10.14 IRI Institute Ballinamallard 0 : 2
Trzeba jednak zawsze pamiętać o pasji tych ludzi do grania
..jednak stawiam zdecydowanie na Linfield.

Dzisiaj właśnie podobnie gatunkowo zawody. Nie dość że goście grali w poniedziałek mecz to znowu w zwykły dzień roboczy muszą po pracy zapieprzać przez cała Irlandię Północną. Pisze dosłownie bo Derry leży na samej północy a Warrenpoint na samym południu. Kto nie wierzy niech sprawdzi na mapie. Zdaję sobie sprawę że gospodarze to czerwona latarnia ale potrafili ostatnio ograć u siebie 2:0 Ballinamallard i to też był piątek. Abstrahuje od tego że daję mecz z podpórką..
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Crusaders-Glenavon TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.16.00 1:4 BOX
PS: Gospodarze powinni wykorzystać dzisiaj potyczkę swoich rywali z Belfastu (Linfield-Cliftonville) i zgarnąć trzy oczka. Mogą nawet wskoczyć na fotel lidera. Goście to w tym sezonie solidny zespół z paroma dobrymi młodymi zawodnikami. Stawiam na 2:1 po ciężkim boju na Krzyżowców..
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Warrenpoint TYP -1,5 Cliftonville kurs 1,58 5/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Nie wiem co ciekawego napisać o tym spotkaniu. Że gra pierwszy zespół z ostatnim to każdy widzi. Mistrz z Wielkiej Brytanii po ostatnich wzlotach i upadkach chyba już ustatkował poziom i liczę dzisiaj na pewną wygraną.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup
Ballinamallard-Glentoran TYP 1 kurs 3,80 2/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: No cóż, spróbuję za malutką stawkę pobrać ten typ.
Po pierwsze to tylko Puchar Ligi więc i motywacja przynajmniej dla gości mała.
Po drugie Glentoran musi się bardziej skupić na grze w grupie mistrzowskiej.
Po trzecie po ostatniej porażce u siebie z ekipą z Lurgan gdzie wygrywali 2:0 i dali sobie strzelić cztery gole jak dzieci trener zapowiedział na dzisiejszy mecz rotacje w składzie dając odpocząć swoim najlepszym wataszkom.
Po czwarte w ostatnim ligowym meczu między tymi ekipami gospodarze pokazali charakter doprowadzając do wyrównania w 94 minucie i ostatecznie remisując 2:2.
Po piąte Ballinamallard ma zagrać dzisiaj podobnym składem który ograł w tej edycji na wyjeździe Institute 2:0, czyli to nie będą na pewno rezerwy.
Reasumując piłkarsko drużyna gości jest lepsza, natomiast mając ma uwadze parę wymienionych czynników powyżej zagrałem na klub z zachodniej części kraju..
Powo

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Glenavon-Cliftonville TYP 2 kurs 2,10 4/10 g.16.00 1:3 WIN
PS: Mistrzowie Irlandii tej z północy dawno nie dostali takiego lania jak tydzień temu z Krzyżowcami. I to w derbach. A przecież zawsze ogrywali ich dosyć wysoko. Dzisiaj przy dobrym układzie po ewentualnej wygranej mogliby z powrotem wrócić na fotel lidera. Liczę na podobny wynik ze stycznia. Wtedy był to ich ostatni mecz w Lurgan:
07.01.14 PRE Glenavon Cliftonville 2 : 5
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dungannnon-Glenavon TYP BTS kurs 1,47 6/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Może ktoś weźmie do jakiegoś dubla. Lubię dawać analizy i grać te ligi bo wydaję mi się że się na nich znam
. Dziwna sprawa bo gospodarze są na przedostatnim miejscu a w ostatnich dwóch meczach u siebie potrafili nastrzelać w sumie aż 3 gole liderowi i wiceliderowi. Naprawdę przezabawna sytuacja abstrahując od tego że oba mecze były przegrane przez popularne Jaskółki. Z kolei Glenavon jest zdecydowanie lepszą ekipą ale dzisiaj nie zagra ich kapitan i mózg zespołu obrońca William Murphy:

Reasumując stawiam że obie drużyny strzelą gole.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Taśmociąg z Wielkiej Brytanii ale oczywiście moja liga:
Portadown-Glentoran
mecz obie druzyny strzela? : TAK 3:1
1.50
Institute FC-Crusaders 1:1
mecz : 2
1.42
Cliftonville-Ballymena Utd 7:0
mecz : 1
1.35
Kurs ogólny: 2.88 BOX
PS: Pytanka ? Znając życie pytań nie będzie

 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj łączony dubel irlandzko-walijski:
Glenavon-Institute TYP BTS 1:1 WIN
TNS-Connah TYP -1,5 TNS 2:0 WIN
AKO 2,12 3/10 g.20.45 WIN
PS: Zastanawiałem się dość mocno nad typem z Lurgan. Trener Glenovan zapowiedział pełną mobilizacje po trzech porażkach z rzędu w lidze. Kurs 1,6 mnie kusił ale tylko do momentu kiedy skojarzyłem ze przecież goście z Derry załatwili mnie tydzień temu:
Portadown-Glentoran
mecz obie druzyny strzela? : TAK 3:1
1.50
Institute FC-Crusaders 1:1
mecz : 2
1.42
Cliftonville-Ballymena Utd 7:0
mecz : 1
1.35
Kurs ogólny: 2.88 BOX

Zremisowali z nie byle kim bo samym liderem. I właśnie dlatego za ich ambicje i wolę walki zmieniłem typ na BTS (kurs 1,52). Uważam że Glenovan powinien powalczyć o zwycięstwo ale z pewnością narazi się na kontry Institute.
Gwoli ścisłości gospodarze bez dwóch zawieszonych piłkarzy a goście bez jednego ale za to do składu wraca kapitan i absolutnie podstawowy obrońca Paddy McLaughlin:
http://en.wikipedia.org/wiki/Patrick_Mc ... tballer%29
W drugim spotkaniu Mistrz i lider T.N.S. po dwóch remisach w tym kompromitującym z Rhyl powinien dzisiaj rozjechać słabych gości. Nomadzi czyli goście zagrają dzisiaj bez trzech absolutnie kluczowych graczy:Chrisa Rowntree, Gary Robertsa i Steve Evansa Stawiam na spokojne zwycięstwo gospodarzy po kursie 1,4 za handicap -1,5.
Stawka niska bo kursy małe a zdarzenia wcale nie takie pewne.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Coleraine-Cliftonville TYP BTS kurs 1,52 4/10 g.16.00 2:0 BOX
PS: Ale nam się rozstrzelał Mistrz Wielkiej Brytanii na terenie Północnej Irlandii
. W ostatnich dwóch spotkaniach łupnąć 10 goli i stracić tylko jednego ? Szacun
. A dzisiaj grają z ekipą która przegrała 3 mecze z rzędu..pewna dwójka ? Być może ale...
1. Tak się składa że mecze tych obu ekip zawsze obfitowały w gole:
13.09.14 PRE Cliftonville Coleraine 2 : 3
21.01.14 PUC Coleraine Cliftonville 4 : 3
11.01.14 PUC Cliftonville Coleraine 2 : 2
01.01.14 PRE Cliftonville Coleraine 2 : 0
16.11.13 PRE Coleraine Cliftonville 3 : 4
02.09.13 PRE Cliftonville Coleraine 1 : 3
20.04.13 PRE Coleraine Cliftonville 0 : 2
05.02.13 PRE Cliftonville Coleraine 5 : 0
08.12.12 PRE Cliftonville Coleraine 3 : 1
01.09.12 PRE Coleraine Cliftonville 1 : 5
2. Goście na wyjazdach zawsze tracą sporo goli..i to obojętnie z kim grają:
22.11.14 PRE Glenavon Cliftonville 1 : 3
15.11.14 PRE Crusaders Cliftonville 4 : 1
01.11.14 PRE Dungannon Cliftonville 1 : 3
18.10.14 PRE Linfield Cliftonville 1 : 3
04.10.14 PRE Crusaders Cliftonville 0 : 1
27.09.14 PRE Ballymena Cliftonville 2 : 2
06.09.14 PRE Warrenpoint Cliftonville 1 : 1
3. Gospodarze to dzieciaki którzy przed sezonem skazywani byli na rychłą degradację (z zespołu odeszło wielu zawodników w tym np: Mc Daid właśnie do Cliftonville) a jednak ta młodzież po 19 kolejkach jest w środku tabeli a dzisiaj może się pokazać nie byle komu.
4. Absencje bez zmian w stosunku do ostatnich spotkań..
Inne propozycje:
Ballymena Utd-Linfield TYP 2 kurs 1,60 5/10 g.16.00 2:3 WIN
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Warrenpoint-Portadown TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Gra ostatni zespół z pierwszym. Dla laika wynik jest oczywisty ale ja w tym przypadku kurs 1,32 na zwycięstwo gości czy też over 2,5 za 1,35 olewam. Otóż można nazwać gospodarzy z 10-oczkami po 20 kolejkach czerwoną latarnią, słabeuszem, outsiderem etc, ale na pewno nie cieniasem u siebie jeżeli chodzi o strzelanie goli. Proszę zauważyć że w ostatnich 4 spotkaniach u siebie załadowali..aż 9 bramek. Mało tego, z takim Linfield pod koniec listopada do 70 minuty wygrywali 1:0 a gola na 1:2 stracili dopiero po czasie. Inne wyniki:
06.12.14 PRE Warrenpoint Dungannon 3 : 3
15.11.14 PRE Warrenpoint Ballymena 2 : 2
25.10.14 PRE Warrenpoint Glentoran 2 : 5
Przypominam również że w szeregach Warrenpoint cały czas bryluje Daniel Hughes który strzelił w tym sezonie 8 goli czyli tylko o jednego mniej co mój ulubieniec z Portadown Gary Twigg o którym pisałem już niejednokrotnie (po zdobyciu mistrza z Shamrock mógł grać nawet w 3 lidze angielskiej ale oczywiście wybrał kobietę która zażyczyła sobie osiąść w hrabstwie Armagh
).
Warto również wspomnieć wynik z tamtego roku z miasta na południu Irlandii Północnej gdzie faworyzowani wtedy goście ledwo zremisowali 2:2 przegrywając już 2:0. Bramke oczywiście wtedy strzelił,kto ? A Hughes
.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Institute TYP -1,5 Cliftonville kurs 1,77 4/10 g.16.00 4:0 WIN
PS: Mistrz Irlandii Płn. po laniu od dzieciaków z Coleraine powinien &quot;wyżyć&quot; się dzisiaj na beniaminku z Derry. W ostatnich meczach u siebie gospodarze nie mieli jakiś znaczących problemów z pokryciem tej linii.:
29.11.14 PRE Cliftonville Ballymena 7 : 0
11.11.14 IRI Cliftonville Portadown 2 : 0
07.11.14 PRE Cliftonville Warrenpoint 3 : 1
25.10.14 PRE Cliftonville Ballinamallard 3 : 2
11.10.14 PRE Cliftonville Portadown 2 : 0
07.10.14 IRI Cliftonville C. Rangers 4 : 1
Ciekawa sytuacja bo jest duża rozpiętość kursów na ten handicap. Od 1,50 do 1,80. Tak jakby &quot;Zbuki&quot; za bardzo nie wiedziały jak zachowa się Cliftonville po ostatniej przegranej a wcześniej po zwycięstwie aż 7:0 Ballymeną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom