>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

EuroBasket 2015

Status
Zamknięty.
0 54

007lukasz

Użytkownik
Nie ma założonego tematu więc piszę tutaj
Jutro startują eliminacje do Eurobasketu, osobiście zamierzam pograć na Niemców z Naszymi grajkami których koszykówka jest daleko z tyłu w porównaniu do innych Państw europejskich, myślę, że nie pomoże nawet nowa hala w Toruniu oraz na zwycięstwo solidnych Macedończyków z Belgią.
Polska - Niemcy (2) 1.90 Sportingbet
Macedonia - Belgia (1) 1.33 Sportingbet
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie wiem dlaczego Portugalia jest faworytem w starciu z duuuużo bardziej doświadczoną ekipą węgrów.Ostatnie mecze sparingowe pokazały, że portugalia nadal jest daleko w tyle jeśli chodzi o poziom czystko koszykarski.Madziary mają w swoim zespole kilku graczy ze sporym bagażem doświadczeń w ligach europejskich i to oni powinni być faworytem w tym starciu.
Tylko własny parkiet trzyma portugalczyków w grze.
Węgry 2.11 Pinnacle 6/10 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niby tak ale Wegrzy wielkokrotnie juz zawodzili w eliminacjach, za to Portugalia u siebie jest zawsze bardzo grozna. Starczy przypomniec mecze z Polska gdzie w startowej piatce Orłow byli gracze z Euroligi + NBA, a mimo to przegralismy z ta niby beznadziejna Portugalia. Bardzo specyficzny zespol, rzutowo jak bedzie wlazic to moga Wegrow pozmiatac. Duzym problemem gosci jest gra w ataku pozycyjnym. Nie wiem kiedy ostatnio widziales ich mecz, jesli bedziesz miec okazje to zobacz jaki oni maja problem ze stworzeniem wolnej pozycji w ataku. To jest jakas masakra i meczarnia dla nich i kibicow, ktorzy na to patrza. Zgadzam sie ogolnie co do formy Portugalii ale mecz o cos moze wygladac nieco inaczej niz sparingi. Tu raczej no bet bo wielka niewiadoma bedzie postawa gospodarzy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wielka Brytania - Bosnia 1.43 6/10✅
Wegry - Gruzja 1.64 3/10 ⛔ -1
marathon

Wielka Brytania tragiczna w pierwszym meczu. Przegrac z Islandia no to jest duza sztuka. Wiadomo, ze pelnego skladu nie bylo ale paru graczy sensownych gralo jak Clark, Sullivan, Achara, Van Oostrum. Islandia praktycznie w 3-4 ograla WB. Bosnia jest zawsze bardzo mocna, sklad maja cholernie szeroki, nie wiem na kogo postawi trener Ivanovic, w szerokiej kadrze na stronie fiby sa tacy gracze jak Wright, Pasalic, Stipanovic, Sutalo, Teletovic, Djedovic, Gordic, Mitrovic, Todic wiec niech chociaz 50% z tego bedzie i powinno pojechac brytoli.

Portugalia tragiczna w pierwszym meczu dlatego trzeba sie wstrzymac z ocena Wegrow. Sklad raczej marny: Denes, Keller, Wittman, Vojvoda, Tothx2, Thomas. Naprawde lipnie to wyglada. Gruzini pokonali Czechow 72:62. Sklad sredni ale panowie ze soba graja dlugo i sa mocno zgrani. Shengelia i Pachulia beda wymiatac pod tablicami. Brakuje im strzelcow. Jest oczywiscie Tsintadze i Sanikidze. Dobrze wyglada tez Patsatsia. Lawka marna tylko Sanadze i Burjanadze. Raczej skromna wygrana gosci chociaz z nimi nigdy nic nie wiadomo, pamietacie zapewne EuroBasket i ich dziwna postawe nagle z dnia na dzien inny zespol, krotka lawka wiec tak to moze wygladac, mala stawka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosja - Włochy(+1) 1.83 3/10 bet365✅
under 146.5 1.85 1/10 bet365✅
Rosja skompromitowala sie w pierwszym meczu przegrywajac ze slabymi Szwajcarami 77-79. Sklad &quot;federerow&quot; marny, Rosjan ograli takie kozaki jak Mladjan, Capela, Savoy, Cotture i jedyny kumaty Brunner. No to niesamowita sprawa... Rosja juz nie taka mocna, sklad dosc sredni:
Kulagov, Korobkov, Kurbanov, Voronov, Antonov, Karasiev, Khvostov, Likhodei, Sokolov, Vyaltsev, Ponkrashov - no to nie ma sie czego i kogo bac, jedynie Mozgov robi wrazenie chociaz ze Szwajcarami 18 minut 9 punktow.
Wlosi to zawsze niewiadoma, przede wszystkim skladowo, ponizej podaje sie roster na mecz:
&quot;5 Alessandro Gentile (1992, 200, G, EA7 Emporio Armani Milano)
7 Luca Vitali (1986, 201, P/G, Vanoli Cremona)
8 Giuseppe Poeta (1985, 190, P, Libero da contratto)
12 Marco Cusin (1985, 211, C, Libero da contratto)
13 Luigi Datome (1987, 203, A, Detroit Pistons – Usa)
14 Riccardo Cervi (1991, 214, C, Grissin Bon Reggio Emilia)
18 Daniele Magro (1987, 208, C, Giorgio Tesi Group Pistoia)
20 Andrea Cinciarini (1986, 193, P, Grissin Bon Reggio Emilia)
22 Stefano Gentile (1989, 191, P, Acqua Vitasnella Cantù)
24 Riccardo Moraschini (1991, 192, P/G, Pallacanestro Mantovana)
27 Davide Pascolo (1990, 201, A, Aquila Basket Trento)
31 Michele Vitali (1991, 196, G, Pasta Reggia Caserta)
32 Amedeo Della Valle (1993, 194, G, Grissin Bon Reggio Emilia)
33 Pietro Aradori (1988, 195, G, Galatasaray Sk Istanbul – Tur)
34 Achille Polonara (1991, 203, A, Grissin Bon Reggio Emilia)&quot;
Solidna 10 graczy, po tym co pokazali Rosjanie w pierwszym meczu to nie widze ich w roli faworytow. Raczej te 60% w stronie gosci. Datome, Cusin, Aradori, Gentile moga zrobic roznice. Tym bardziej, ze forma Rosjan nie za ciekawa. Mala stawka bo to pierwszy mecz Italii i nie wiadomo jaka dyspozycja.
Wydaje mi sie rowniez, ze bedzie underowo. Wlosi wiele meczow rozgrywaja w ten sposob a wiadomo, ze Rosja teraz w ataku nie miazdzy. Po pierwszym meczu na pewno sztab Rosji zwrocil uwage na fatalna postawe w obronie ze Szwajcarami i na tym musza sie skupic jesli chca powalczyc dzis o wygrana. Szwajcaria miala 11/19 za 3 punkty a nie sadze aby dzis Wlosi mieli podobnie. Za to skutecznosc Rosjan dosc niska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Wie ktoś może czy będzie można dziś gdzieś obejrzeć mecz polaków?


Austria - Niemcy / Austria + 12,5 ⛔⛔⛔

Niemcy mnie zawiedli w meczu z polakami , ogólnie &quot;nasi&quot; spokojnie prowadzili cały mecz i mogli to wygrać wyżej ale oczywiście musi być nerwówka w końcówce, trzeba dostarczyc kibicom troche adrenaliny. Dobrze że nie zakonczylo sie to tak jak w meczu z czechami na mistrzostwach. Ten murzyn niemiecki szreder czy jak on ma slaby jak barszcz , nie mogłem patrzeć na niego , to samo zirbes pod koszem też kaleczył Karnowski czapował go jak młodego. Jedyny zawodnik który zrobił na mnie pozytywne wrażenie to Schafartzik, wprowadzał ożywienie do gry , przyśpieszał akcje a nie zamulał jak ten murzyn a gdy trzeba było to odpalał bardzo ważne trójki. Niemniej jednak dziś mecz z Austrią , która nie miala sie z kim wykazać w 1 meczu. Spokojnie prowadzili i w końcówce już poluzowali z Luksemburgiem. Handi dość wysokie, typ bardziej przeciwko Niemcom, wydaję mi się że z taką grą niemców nie powinno sie zakonczyć to spotkanie jakimś blowoutem.

Dania - Macedonia over 143,5 pkt 1.85✅✅✅ 156

Macedonia pierwszy mecz wyrownany z belgami , gonienie wyniku przez cały mecz i dogrywka. Dania z bułgarami to zwykłe strzelanie bez obrony i wynik prawie 170 pkt. Myślę że w tym meczu powinno być podobnie. Mecz bez historii ,zwykła strzelanina , Macedonia wrzuci te 80-90 pkt Dania dorzuci swoje 2 grosze i over powinien zostać pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pro100 761

pro100

Użytkownik
Luksemburg - Polska - handicap -21.5 Polska - 1.85 @Bet365 ✅ gwałt 61 -113

Staram się omijać mecze reprezentacji Polski w obojętnie jakiej dyscyplinie, ale dzisiaj się przełamie i to zagram. Polska dzisiaj w eliminacjach dostaje za rywala ogórków jakich mało, to taki odpowiednik San Marino czy Andory w piłce nożnej. W meczach które można zobaczyć na livesports(nie chce mi się szukać głębiej) od 4 lat nie wygrali żadnego meczu, pewnie ich seria trwa dłużej.Ich ostatnie spotkanie zakończyło sie tylko 8-punktową porażką z Austrią, która też jest bardzo słaba, nie oglądałem tamtego meczu, ale wnioskuję że Austria do przerwy zrobiła sobie przewagę bo w pewnym momencie prowadziła nawet ponad 30 punktami a po przerwie dała pograć młodym żeby nabyli trochę ogrania.To jeśli taka Austria potrafiła z nimi tylomi prowadzić to tym bardziej stać na to Polaków. Luksemburg ostatnimi laty przegrywał z takimi &quot;tuzami&quot; kosza jak Dania, Szwajcaria, Holandia, Estonia i to przegrywał z kretesem z takimi słabymi drużynami. Polska nie gra w najmocniejszym składzie wiadomo ale takich rywali jak Luksemburg to powinni pokonywać z zawiązanymi oczami, na pewno na korzyść tej drużyny działa zgranie i team spirit. Mamy młodych zdolnych koszykarzy, którzy wchodząc na boisko nie obniżają poziomu a wręcz go podnoszą. Ponitka, Karnowski, Gielo (odpowiednio Ostende(mistrz Belgii), Gonzaga(NCAA), Liberty(NCAA), pamiętny rocznik 1993, który zdobył srebro na mistrzostwach świata u-17, jest jeszcze Michalak ale on dostaje mniej szans, przyszłość tej kadry fajnie się rysuję jest grupa młodych uzdolnionych chłopaków, wsparta przez doświadczonych starych lisów, kierowana przez wydaje się ogarniętego trenera, nic tylko grać i wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Izrael różnicą 6 lub wyższą @ 1,52 Bet365✅

heh, niesamowita ostatnia kwarta, naprawdę :razz:

Myślę, że zobaczymy w tym meczu spokojne zwycięstwo Izraelitów. Handi opuściłem trochę ze względu na mecz wyjazdowy, ale raczej nie przewiduję kłopotów. Holandia to tak naprawdę żaden rywal. Grają u siebie i to ich jedyny atut. Koszykówka to nie ich dyscyplina i nie ma co się rozwodzić więcej o klasie tej drużyny, bo nie wiem czy ktokolwiek prócz lokalnych dziennikarzy byłby w stanie. Większość zawodników gra w swojej lidze, gdzie poziom jest bardzo niski. W weekend ograli niespodziewanie na wyjeździe Bułgarów, ale obecnie ta reprezentacja jest bardzo słaba i nie ma nic wspólnego z tą sprzed paru lat z Videnovem, braćmi Iwanow czy Earlem Callowayem. Skupmy się na gościach z Izraela, którzy bardzo poważnie traktują te eliminacje i w mojej ocenie mają jeden z najlepszych rosterów ze wszystkich grup: niekwestionowany lider, świetny strzelec także na poziomie NBA Casspi z Rockets, rezerwowy rozgrywający z Mavericks Mekel to chyba obecnie dwie największe gwiazdy zespołu, które świetne mecze rozegrały przeciwko Czarnogórze. Reszta to także zawodnicy klasowy, ograni na poziomie Euroligi, w najlepszych ligach i klubach Europy: Eliyahu, Halperin, Pnini czy Amerykanin z paszportem Izraela, czyli center Fisher, który jest dobrym obrońcą i specjalista od bloków. Moim zdaniem ten zespół na poziom eliminacji jest po prostu bardzo mocny i kompletny. Dlaczego więc przegrali pierwszy mecz? A no dlatego, że trafili na także jedną z mocniejszych reprezentacji w eliminacjach, czyli Czarnogórę, w której występują m.in tacy zawodnicy jak: znany ze świetnych występów w zeszłym sezonie w Stelmecie Zielona Góra Dragicevic czy Milko Bjelica z Efesu. Mecz był bardzo wyrównany i przegrany przez Izrael po dogrywce. To tylko powinno ich podrażnić i zmobilizować, bo nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z taką ekipą jak Holandia. Powinni to spotkanie kontrolować od pierwszej do ostatniej minuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Taa wtopa , beka w uj. 55:48 do 4 kwarty dla Austrii , nie wierzylem poprostu ze z taką grą Niemcy są w stanie wygrać 4 kwartę różnicą 20 punktów. Zresztą na 40 sekund do konca bylo + 8 dla Niemców , potem na 20 sekund + 10 , Austria mogla grac do konca ale rzucila na 3 sekundy przed i jeszcze z faulowała na 0:02 sekundy do konca uj wie po co ? Tadda dal cien nadziei bo nie rzucil pierwszego , ale drugi wszedl i jak na przekór +13 Niemcy ???? To jest niestety sport, jaja się dzieją każdego dnia w każdej dyscyplinie, szkoda że przeważnie negatywnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bialorus - Macedonia 1.60 3/10✅
Bialorus obecnie ma bardzo marny sklad, ze starej ekipy nie ma juz praktycznie nikogo, pogrywa jeszcze Sasza Kudrautsau. Pokonali Dunczykow, jednak z Belgia juz solidne baty i zaledwie 57 oczek na koncie. Charykau, Semianiuk, Liutych, Paliashchuk, Trastsinetski - oto piatka startowa. Bardzo slaba. Macedonia ma w grupie 2-0 i chociaz graja bez McCalebba, Samardzinskiego, Ilievskiego oraz Antica sa i tak grozni. Trajkovski, Stajonovscy, Sokolov, Kostovski, Simonovski wspomagani Hendriksem wygladaja solidnie. Jedynym problemem jest brak cm. Lawki to 3/4 druzyn nie ma ale tutaj wyraznie brakuej centra. Hendriks swoje robi, zbiera, punktuje ale nie ma nikogo innego do pomocy. Z Belgami deske wygrali ale juz z Dania -7. Akurat Bialorus nie ma zadnego dobrego centra wiec mysle, ze jakso sie to wyrowna. Z kontry lepsi gosci, to samo atak pozycyjny i dyspozycja rzutowa. Bardzo niska skutecznosc Bialorusi z Belgia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dunker 94

dunker

Użytkownik
W bet365 jest na naszych 1,45 i ja to pobieram bez żadnych pytań. Po tym co pokazali w ostatnich meczach, wiem że nauczyli się wygrywać i pokażą to też dziś.
Polska @ 1,45
Polska -5 @ 1,85
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
rzeczywiscie 1,30 to było trochę poniżej value, ale 1,45 to myślę, że można już spoko łapać. Austria powalczyła z Niemcami, ale to niewiele znaczy. To drużyna półkę bądź nawet dwie poniżej naszej. U siebie tak ledwo ledwo ten Luksemburg pogonili, a my na wyjeździe roznieśliśmy ich ostro. Nie będzie Karnowskiego, ale to nie mega problem. Są Szewczyk, Kulig, Hrycan. Znakomicie grają Waczyński, który poczynił naprawdę niesamowite postępy i jest liderem tej kadry. Jestem mega pozytywnie zaskoczony postawą Adama, nie tylko pod względem czysto koszykarskim, bo to, że grać potrafi to wiadomo od dawna, ale także mentalnym. Obok świetnie spisuje się Ponitka, który stale poprawia rzut z dystansu, do tego świetnie wbija w pomalowane i mamy prawdziwego scorera. Jak jeszcze Zamoj odnajdzie swój rytm rzutowy (z Luksembrugiem już było dobrze, ale to tylko Luksemburg..) to obwód mamy naprawdę mocny. Nie ma Gortata, nie ma Lampego, Koszarka, a więc teoretycznie kadra pozbawiona największych gwiazd i liderów, ale Mike Taylor zrobił naprawdę z tego co ma fajny TEAM, a z roli lidera przynajmniej na razie świetnie wywiązuje się Waca. Trochę przydałby się jakiś rozgrywajek lepszy, bo na Skibę czasami żal patrzeć, ale dajemy radę zespołową grą.

Polska @ 1,45⛔ POLACY! O ZGROZO
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Niemcy - Polska / Polska + 10,5 1.65 toto-mix ✅✅✅ Bardzo miło

Żenująca przegrana z Austrią mocno pokrzyżowała plany. Niestety nie mamy zupełnie nic pod koszem jeżeli chodzi o atak ani obrone. Trener wpuszcza na akcje ofensywne Szewczyka który grając tyłem do kosza popełnia kroki , za niego wchodzi Hrycaniuk który napierd**la barami przeciwników i łapie najgłupsze ofensy kiedy zespół musi zdobywać punkty. Jedyny zawodnik który mi sie podoba w grze polskiej reprezentacji to Ponitka. Młody widać że walczy , zależy mu , w koncowce bierze ciężar na siebie mimo że jest najmniej doświadczonym zawodnikiem, nawet jak nie ma pozycji do rzutu to dynamicznie wjedzie pod kosz i wymusi te osobiste. Waczyński też w miare pewny rzut. Jak dla mnie Niemcy są na takim samym ( niskim) poziomie jak Polska , tez równie dobrze mogli przegrać z austrią na wyjeździe ale ogarneli sie w ostatniej kwarcie. Dziś Polska musi wygrać , myśle że będą walczyć a napewno ich na to stać. Dlatego też w miare bezpieczne handi 10,5 , wiadomo mecz w Bonn , ciężki teren nie będzie łatwo aczkolwiek licze na walke naszych grajków.

Węgry - Portugalia / Węgry -13,5 pkt 1.85 ⛔13 pkt ...

Węgry prezentują sie bardzo ładnie , na wyjeździe dali sobie rzucić tylko 38 pkt. Ograli portugalie 20 pktami. Dziś również potrzebują zwycięstwa. Portugalia groźna tylko i u siebie jeżeli w ogóle. Myśle że dziś pewne zwycięstwo węgier.

Czechy - Gruzja / Gruzja + 7,5 pkt 1.65 toto-mix⛔

No tak Gruzja klapa w ostatnim meczu , ladnie ich zaskoczyli Portugalczycy, zwycięstwo uciułane po dogrywce. Podobna sytuacja jak u nas w grupie. Gruzini u siebie pewnie wygrali z Czechami. Jeżeli węgrzy byli w stanie zagrozić czechom i minimalnie przegrać to napewno Gruzinów też na to stać.

Rumunia - Słowacja / Rumunia - 10.5 pkt 1.85⛔

Typ oparty ma statystykach , Rumuni wygrali 12 pktami na wyyjeździe ze Słowacją. Zwycięstwo mocno ich przybliży do awansu także napewno powalczą.

Łotwa - Szwecja / under 146.5 pkt 1.85 ✅✅

W pierwszym meczu 112 punktów. Dzisiaj pewnie już tak słabo nie będzie ale liczę na to że Łotwa nie da porzucać szwedom i pobroni coś. Szwedzi w przeciwieństwie do tego co grają w lidze grają troche bardziej zamuloną koszykówke. W lidze wyniki po 170-180 punktów to norma. Tutaj tylko raz przekroczona linia i to jednym punktem tylko.

Dodatkowo można pograc coś w strone Holandii ( -4.5 pkt 1.65 )✅✅ , mocno zaskakują w tych eliminacjach.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Węgry - Portugalia - over 132.5 punktów - 1.85 @Bet365
Dużo do wybrania z tego meczu jest ale wybieram ten najpewniejszy typ, mianowicie over 132 punkty.Linia jest tak nisko ustawiona ze względu na pierwszy mecz gdzie Portugalia u siebie grając bądź co bądź przyzwoicie rzuciła tylko 38 punktów przez cały mecz, co daje mniej niż 10 punktów na kwarte, czyli wynik tragiczny, kobiety w swoich meczach tyle punktów przekraczają często po 3 kwartach.Portugalia w tych kwalifikacjach jest jakoś dziwnie anty ofensywna, 38 punktów w pierwszym meczu z Węgrami, 53 z Czechami, dopiero mecz z Gruzją pokazał że rzucać jednak potrafią w regulaminowym czasie rzucili 79 punktów.Nie wiem z czego wzięły się tak słabe liczby w tych pierwszych meczach, bo pamiętam Portugalczyków z poprzednich eliminacji to 70 punktów przekraczali w większości meczów.O Węgierskim baskecie wiem nie wiele, sugeruję się tutaj tylko suchymi statystykami, na pewno wrażenie może robić pokonanie u siebie solidnych Gruzinów, czy minimalna porażka z Czechami, z którymi Polacy ostatnio przegrywają.Myślę że drugiego takiego słabego meczu Portugalia nie zagra i te minimum 65-70 punktów zaaplikuje Węgrom, a ci pierwsi dołożą od siebie kilkanaście punktów więcej bo są drużyną lepszą i spokojnie over się pokryję.Dla porówniania lini w bukach naziemnych na ten mecz linia wynosiła 135.5 punktów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Polska 4,10 2/10 marathon ✅
Troche tu Polska niedoszacowana, Niemcy graja podobna padake tylko, ze oni potrafili wyjsc z opresji w starciu z Austria a nasi dali dupy po calosci. Mecz w Polsce pokazal, ze potencjal jest podobny. Musi zaczac grac Zamojski a Ponitka na pewno nie moze odwalac takich koncowek jak pare dni temu. Niezle wyglada Szymon, Skiba, Cel. Ma kto grac tylko zawsze przynjamniej 2-3 zawodnikow zawodzi, jakby 8 zagrala swoje to penwie by Niemcow pokonali. Skald naszych sasiadow marny: Vargas, Staiger, Harris, Theis, Kleber mega slabi. Uwazac trzeba na: Schroder, Tadda, Benzing, Schaffartzik ale to tylko nazwiska bo akurat Robin i Heiko zagrali z Austria dramatycznie. Lacznie 1/9 z gry i Staiger niby troche kumaty 1/6 to razem maja 2/17. Za to Kleber 20 pkt ale dzis 4/5 za trzy nie zrobi. Powinien byc rowny mecz, mocne value na dwojke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom