>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

12. Kolejka Ekstraligi - 10.08.2014

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Włókniarz - Wybrzeże
Unia Leszno - Sparta
Apator - Falubaz
Stal - Unia Tarnów
szybkie typy, bo i czasu mało.
Gdańsk +20.5 @ 1.8 (STS)
handi przesadzone, Włókniarz bez szału, liderami dziś mają być średniacy, którzy przed sezonem pozornie mieli stanowić siłę drugiej linii. Brak Grześka i Łaguty to mega osłabienia. Co warto dodać? Kildemand i MJJ dwa dni z rzędu trudne zawody na ziemi duńskiej stąd mogą odczuwać trudy tych jazd. U gości pełna mobilizacja - Lindgren, Madsen i Jonasson w moim odczuciu są na równi z MJJ, Holtą i Kildemandem. Pieszczek z rezerwy może być atutem.. Dziś będą roszady taktyczne w Gdańsku, będzie walka o wynik także Szymko tylko jeden start i do domu. Czaja fatalne ostatnie tygodnie, Włókniarz zawsze robił tor do walki i to może się kolejny raz obrócić przeciwko nim, bo na swoim owalu nigdy nie czuli jakoś jego atutu. THJ w bardzo dobrej dyspozycji, Madsen również. Jeśli z kasą wszystko będzie dograne to Lwy powinny wygrać różnicą 10-12 oczek, ale 20 to linia wystawiona zbyt wysoko.
Gollob poniżej 1.5 zwycięstw @ 1.75 (Milenium)
Co tu dużo mówić... Jeden mecz ligowy objechany na poziomie i wiara w Tomka wraca, ale zupełnie niepotrzebnie. Wczoraj bardzo pechowo w Holsted, najpierw komiczna sytuacja pod taśmą ( ???? ), a następnie bolesny wypadek. Miedziak jako prowadzący parę, nie wyobrażam sobie żeby Gollob zrobił dwie trójki, bo i na kim? Hampel, Protasiewicz i Jonsson, a także Adrian wyglądają lepiej od niego zatem nie zdziwi mnie brak pokaźnej zdobyczy punktowej człowieka który zbliża się do sportowej emerytury.
Janowski - Jędrzejak @ 1.65 (Milenium)
Przedziwna para, ale korzystać trzeba. Żadnego hc, Ogór w Lesznie nigdy nie istniał, jadą dziś trzy razy ze sobą. Po zmianie par zdecydowanie łatwiejszy bieg Janosia, linia 9.5 na Maćka i 7.5 na Ogóra w bukach jasno wskazują kto powinien przywieźć dziś więcej oczek.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Gorzów+Toruń+CZewa+Leszno ako 1.98 Betgun.
Moim zdaniem nie ma się co rozpisywać, tylko odpalać browara i czekać na księgowanie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jonsson - Gollob @1,85 betsafe ✅
Jonsson w parzę z Jabłońskim, dziś zapewne 6 razy na torze. Tomek wczoraj upadek nawet nie wiem cczy dziś wystartuje. Jeśli tak to zapewne odbębni swoje 4 biegi i tyle, chyba że mistrz świata zaskoczy w co chyba nikt nie wierzy. AJ 6 biegów w tym 3x z Jabolem, Gollob po upadku 3x z Miedziakiem, później 13 bieg z Holderem na Pepe i AJ. Nic tylko pobierać wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nicki Pedersen - Tai Woffinden 2 1,90 Betsson ✅
Tutaj typ na lidera gości. Dzisiaj pewnie pojedzie sześć razy. Przed rokiem dobry występ na &quot;Smoku&quot;. Nicki pewnie swoje pojedzie koło 12 punktów ale Tai myślę, że lepiej zaprezentuje się niż w meczu po GP Cardiff czy w meczu w Tarnowie. Nicki wczoraj trochę zadyszka a Tai na razie formę trzyma i dzisiaj powinien być liderem gości.

Piotr Protasiewicz
- Chris Holder 1 1,60 Betsson ✅
Tomasz Gollob -Andreas Jonsson 1 2,10 Betsson ⛔
Typ na Piotr z tego względu, że jest w wysokiej formie i przed rokiem był liderem Falubazu. Holder niby jeżdzi na prawdę dobrze jak na zawodnika po kontuzji. Jednak nadal to nie jest ten sam Holder co dwa lata temu. Mam nadzieje, że chłopak w końcu się obudzi i będzie znowu &quot;wariował&quot; jak Ward czy Tai. Piotr we wtorek w Szwecji znowu bardzo dobry wynik i dzisiaj powinien znowu być wysoki wynik. Do tego pewnie Piotr pojedzie bieg więcej. Jeśli chodzi o Golloba to wczoraj średnio ale nie wiele lepiej Jonsson. Jednak bardziej skupiam się na tym gdzie mecz będzie. Tak na prawdę tylko jednak wpadka w tym sezonie Golloba na tym torze. Reszta występów to 16,11,11,8,8 więc wygląda to przyzwoicie chociaż średnio jak na niego jeśli chodzi o &quot;Motoarene&quot;. Jonsson w tym roku jechał już tutaj i był to występ średni. Rok temu w meczu był zastępowany podczas GP wypadł średnio. Czy pojedzie sześć razy? Zobaczymy. Unibax jest piekielnie mocny u siebie w tym sezonie i od kilku spotkań sprawia gościom wysokie lanie. Dzisiaj Unibax walczy o wygraną minimum 18 punktami bo tylko taka tak na prawdę daje im szanse nadal na play off. Uważam, że szansa jest bo przeciwnikami dzisiaj godnymi powinien być tylko Jarek i Piotr.
Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów (0-4,5) 1 1,85 Triobet ⛔
I na koniec drugi hit w Gorzowie gdzie Stal podejmuje &quot;Jaskółki&quot;. Stal uważam, że dzisiaj wygra minimum 6 punktami bo liderzy gości w Gorzowie spisują się raczej średnio. Tak na prawdę dobrze jeżdzi tylko Buczkowski. Para juniorska jednak chyba dużo lepsza u siebie niż Gomólski. Do tego w formie seniorzy gospodarzy szczególnie u siebie na torze. Kasprzak i Iversen dzisiaj mogą być nie do dogonienia a z kolei taki Hancock raczej nie będzie tak skuteczny jak w Tarnowie.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam grania czegokolwiek z Gollobem. To jest na dziś wróżenie z fusów. Gollob po upadku, może być tak jak ktoś wyżej pisał, że będzie nieprzydatny, ale jeśli nic mu się nie stało to na motoarenie swoje powinien zrobić. Tylko właśnie... pytanie jak się czuje? Ja odpuszczam.
Podam dziś tylko jeden typ, bo nie miałem czasu przez cały dzień na analizy.
Chris Holder powyżej 8 @1,83 bet365 ⛔ (3)
Chris wraca po kontuzji, ale widać, że nie jest najgorzej. Nieźle pojechał w DPŚ-u, w Tarnowie 7 punktów, ale u nas ciężko komukolwiek o punkty. Niech dowodem na to będą 3 punkty Warda i porażka z Ernestem Kozą. Myślę, że na motoarenie powinno być dużo lepiej. Rywal co prawda niełatwy, ale juniorka słaba, dziura w postaci Jabłońskiego, Loktajew też nie do końca w formie. Do tego liczę, że z liderami Falubazu Holder również powalczy i te 9 punktów powinno być. Sam osobiście zagrałem grubo AKO na faworytów, ale nie będą tutaj robił analizy na typ po kursie 1,15, więc podaję tylko Holdera.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A ja sobie pozwolę na odrobinę szaleństwa.

Apator - Falubaz ( +14 ) 2 za 1,90 w milenium ✅

Hampel, Łoktajew, AJ, Protasiewcz vs Gollob, Ward, Miedziński, Emil... Czy tu są aż takie różnice, żeby dawać handi 14 oczek.. Oczywiście juniorka i druga linia plus atut własnego toru dla Torunian, ale ja coś czuję, że Zielonka powalczy. Mecz z podtekstem, sytuacja z Duzerem, nie wierzę, że się położą i dostaną ostro po palcach. 50-40 po mojemu,
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Zagram jeszcze 2 typy z Gorzowa.
Stal Gorzów - Unia Tarnów 1 @1,5 bet365 ⛔ (42-48), chociaż mnie osobiście ten przegrany zakład z wiadomych względów nie smuci
Uważam, że dziś wygra Stal. Obie drużyny są w dobrej formie, ale Unia nie będzie wygrywać wszystkiego na wyjazdach. Gorzów sprawił lanie Unibaxowi. Walczą o 2 miejsce w lidze. Unia 1 ma już w zasadzie zapewnione. Dziś dla jaskółek najważniejsze to nie przejechać cało i zdrowo. Bonus niezagrożony. Tak, więc myślę, że zabijania na trasie nie będzie. Gorzów ma bardzo dobrych juniorów. Zmarzlik klasa, a Cyfer też fajnie sobie ostatnio poczynia, zwycięstwo z kompletem w BK. Koza niedoświadczony, dużo traci na wyjazdach, Ginger jakby lekko spuścił z tonu. Do tego formę łapie Gapiński. Myślę, że Gorzów dziś pokona Jaskółki.
Krzysztof Kasprzak over 10 @1,9 bet365 ✅ (16)
Jak Gorzów ma wygrać to ich lider Kasprzak musi pojechać dobry mecz. Świetna forma na torze w Gorzowie, świetna średnia. W parze z Piotrkiem Świderskim, a więc to on powinien ciągnąć ten wózek. Co tu więcej powiedzieć, jeśli Kasprzak pojedzie tak jak przyzwyczaił w Gorzowie, to 11 zrobi gładko.
Sorry, że tak późno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom