>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komornik a Neteller

H 0

hellraiser666

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Czy komornik może zając mi konto Neteller?
Dlaczego o tym piszę...Ponieważ, ostatnio dokonałem przelewu z mojego konta Alior Bank, na konto Neteller a ja jestem niestety dłużnikiem i mam komornika na karku...

Kilka osób mi mówiło że Neteller to tzw. portfel internetowy, gdzie dodatkowo podlega jurystykcji UK i nie moga mi nic zrobić. Jak to z tym jest?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdro
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No raczej szybko nic nie zrobią. Neteller to nie żaden polski bank. Być może są jakieś procedury dojścia w takich sytuacjach. Ale na pewno trwa to dużo dużo dłużej. Nie sądze żeby mogło ci grozić zajęcie tych środków.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Komornik nic nie zrobi , nie zajmie środków z Netellera. Bo pierwsze nie jest to konto bankowe zarejestrowane w Polsce a po drugie nie wie że masz Neteller.
Wpłata środków z konta bankowego to nie jest przez komornika tropione.

Wiem co piszę , znam to z własnej autopsji.

Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Czy komornik może zając mi konto Neteller?
Dlaczego o tym piszę...Ponieważ, ostatnio dokonałem przelewu z mojego konta Alior Bank, na konto Neteller a ja jestem niestety dłużnikiem i mam komornika na karku...
Kilka osób mi mówiło że Neteller to tzw. portfel internetowy, gdzie dodatkowo podlega jurystykcji UK i nie moga mi nic zrobić. Jak to z tym jest?
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdro
Skąd wogóle przyszło Ci do głowy że kornik w jakikolwiek sposób może mieć dostęp do twojego konta neteller ?
Nie ma wogóle takiej możliwośći podejrzewam że komornik nie wie nawet co to jest neteller,90% ludzi nie grających nie wie co to jest, pozatym jak Ty to sobie wyobrażasz ?
www.neteller.com - przeczytaj co to jest i na jakiej zasadzie działa a potem zadawaj takie pytania. Jeżeli myślisz że Polscy komornicy mają dostęp do wszystkich instytucji na całym świecie to się mylisz.
No raczej szybko nic nie zrobią. Neteller to nie żaden polski bank.
Neteller to wogóle nie jest bank.
Wpłata środków z konta bankowego to nie jest przez komornika tropione.
Zobacz sobie wyciąg transakcji z konta bankowego. Żadna wpłata nie widnieje jako wpłata a jako transakcja zakupu więc skąd ktoś ma wiedzieć że Ty wpłacałeś gdziekolwiek a nie kupiłeś sobie czegoś ?&gt;
 
Do góry Bottom