>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - sezon 2007/08

Status
Zamknięty.
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
SG Flensburg-Handewitt -- : -- BM Ciudad Real
Już dziś wielkie piłkarskie święto ???? Nie jestem wielki fanem hiszpańskiego handballu więc nie dużo mogę powiedzieć o Realu. Jedno co wiem to ogromny handicap (kożyść własnej hali) jaki ma Flensburg. Generalnie z pojedynków niemiecko-hiszpańskich ci pierwsi wychodzą zwycięsko. Jak będzie dziś?
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i zaczyna sie ???? moze zaczne czesciej tu wpadac :p dzis bardzo ciekawy pojedynek ciezko wytypowac faworyta ja jednak stawiam na gospodarzy ich forma jest wysmienita ostatni mecz u siebie to pewna wygrana z THW Kiel a jak wiemy jest to wielokrotny mistrz Niemiec wiec swiadczy to bylo o sile Flensburgu we wlasnej hali. Dodam tylko jeszcze ze obie ekipy od 6 spotkan nie przegraly! (w lidze) Trensmisje tego spotkania mozna ogladac na DSF-ie ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
nie znam się zbytnio na typowaniu tej dyscypliny. Nigdy nie byłem na meczu piłki ręcznej, choć na pierwszoligową halę mam niedaleko. Zapewne zdziwie kolegę wyżej, jednak mowa o Piekarach Śl. Dziś zauważyłem, że grają ze sobą dwa równe zespoły z czego gospodarz ma przewagę własnych kibiców oraz hali. Dwie osoby zachwalają ich, więc może i ja się skuszę.. kurs 1.80 ???? warty ryzyka. Powodzenia Panowie! ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
Zapewne zdziwie kolegę wyżej, jednak mowa o Piekarach Śl. ????
mam rozumiec ze jestes z Piekar?? ????
co do wyniku to przejechalismy sie konkretnie :/ 26:34 (14:13) było niezle w I połowie w II było fatalnie. No coz zawsze sie nie wygrywa ????
 
jamajus 0

jamajus

Użytkownik
SG Flensburg-Handewitt - BM Ciudad Real 26:34 (14:13)

SG Flensburg-Handewitt: Beutler, Sijan – Mogensen 5, Eggert 4/3, Johannsen 3, Holmgeirsson 3, Nielsen 2, Christiansen 2, Vranjes 2, M. Lijewski 2, Petersson 2, Jensen 1, Knudsen.
Kary: 16 min.

BM Ciudad Real: Sterbik, Hombrados – Zorman 5, Entrerrios 5, Garcia Parrondo 4, Rutenka 3/1, Laen 3, Stefansson 3, Davis 3, Metlicic 3, Källmann 2, Rodriguez 2, Morros 1, Dinart.
Kary: 12 min.

Widzów: 6148

Wydawało sie że to równe drużyny. Dobrze że dziś nie postawiłem ???? w STS-ie.

P.S./ Ciekawe jak Interferie Zaglebie Lubin sobie poradzi w tej grupie. Dziś o godz. 20 grają u siebie (z przyczyn organizacyjnych grają w Głogowie) z Drammen HK z Norwegii.

Profesjonał : 2,22

STS: 2,35 na wygraną Zagłebia
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
SG Flensburg-Handewitt - BM Ciudad Real 26:34 (14:13)

SG Flensburg-Handewitt: Beutler, Sijan – Mogensen 5, Eggert 4/3, Johannsen 3, Holmgeirsson 3, Nielsen 2, Christiansen 2, Vranjes 2, M. Lijewski 2, Petersson 2, Jensen 1, Knudsen.
Kary: 16 min.

BM Ciudad Real: Sterbik, Hombrados – Zorman 5, Entrerrios 5, Garcia Parrondo 4, Rutenka 3/1, Laen 3, Stefansson 3, Davis 3, Metlicic 3, Källmann 2, Rodriguez 2, Morros 1, Dinart.
Kary: 12 min.

Widzów: 6148

Wydawało sie że to równe drużyny. Dobrze że dziś nie postawiłem ???? w STS-ie.

P.S./ Ciekawe jak Interferie Zaglebie Lubin sobie poradzi w tej grupie. Dziś o godz. 20 grają u siebie (z przyczyn organizacyjnych grają w Głogowie) z Drammen HK z Norwegii.

Profesjonał : 2,22

STS: 2,35 na wygraną Zagłebia
Kurde grubą kasę przepuściłem na tym meczu, naprawdę jestem zaskoczony wynikiem Flensburgu chociaż z przebiegu meczu wygrana zdecydowanie należała się Hiszpanom :/
Co do Zagłębia to nie wróże im świetlanej przyszłości w LM, ale dziś leciusieńko zagram na Zagłębie-patriotyczny singiel :p
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
Tez mialem obstawic Flesnburg, bo po zwyciestwie nad THW Kiel wydają sie mega silni. Poza tym grali we wlasnej hali, wiec mysle mieli wieksze szanse na wygraną. Zauważcie tez, ze liga hiszpańska dopiero ruszyła, podczas gdy niemiecka rozkręca sie na dobre.
HC Banik OKD Karvina v FC Barcelona 20:35 ⛔
totals +62,5
kurs: 1,85 sportingbet
Liga czeska do najsliniejszych nie należy, ale mysle ze lider tej ligi swietnie sie spisze i przez to ze graja u siebie rzucą jak najwiecej goli, skutecznosc i gorzne kontry zapewnią barcelonie dużo liczbe goli. Wynik bedzie coś ok. 25:38-40 ;)
edit: no troche brakło ????
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
Ciudad Real v Zagłębie Lubin 40:25 ✅
Typ: Handicap Real -11.5
Kurs: 1,65 - Sportingbet

Real wygrał 8 golami na wyjezdzie z super silnym Flensburgiem. Teraz gra u siebie z 4 drużyną ligi z Polski, która przegrała mecz z Drammen.
Real zmiażdży.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Przed chwilą skończył się mecz Zagłębia z vice mistrzem Niemiec Flensburgiem który wygraliśmy!! Wygrali z finalistą LM poprzedniego sezonu!
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
VfL Gummersbach v Celje Pivovarna Lasko ✅
Zakład: Drużyna, która pierwsza zdobędzie 10 punktów.
Typ: 1
Kurs: 1.5
Buk: Sportingbet
Czy dadzą radzę z zespołem ze Słowenii? Myśle, że tak. Nie chce juz ryzykować tak jak wczoraj z FA Goppingen, dlatego nei zagram handicapu na Gummersbach (-2,5) za 1.95
pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom