>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - [Sezon 2014/2015]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy rozgrywek polskiej IV ligi.

Zapraszam do dyskusji
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
STS wystawił kursy na IV ligę ! (dzięki lukasz.wgw)
Od siebie proponuję typ z 4 ligi Wielkopolska Północ,

Gniezno - Trzcianka @ 2,55 1-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Bycek
Masz jakieś informacje? napisałbyś z dwa zdania na temat meczu, wtedy ktoś może by skorzystał. Podawanie suchych typów jest trochę bez sensu.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Polecam jutro rezerwy Lecznej ;) @1.70 0-0 ⛔ zagrali na remis
Zawistowski jutro poprowadzi do zwyciestwa Gornikow ;) Szatalow go nie lubi, ale prezes tak, bedzie sie chcial pokazac ;) ale wiadome ze on sam meczu nie wygra, duzo chlopakow z regionu dobrych ma grac ;)
Klub z Zamoscia przegra ten mecz, poza tym Gornicy chca awansowac do 3 ligi, zeby sie ogrywali z lepszymi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bycek 87

bycek

Użytkownik
Szamotuły - Skoki
Typ: 2 @9,22 lub X2 3,45

Kilka słów:

-
po pierwsze Skoki w roli gospodarza, więc STS źle wystawił miejsce spotkania
- po drugie Skoki, nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie, natomiast Szamotuły wręcz przeciwnie , jeszcze nie odniosły zwycięstwa
- po trzecie kurs wystawiony na to spotkanie, to jakiś żart lub błąd (w załączniku screen)

Mecz już został zdjęty z oferty STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa
Mecz o przysłowiowe &quot;6 punktów&quot;. Po pięciu rozegranych kolejkach, Zwolenianka, która jest beniaminkiem rozgrywek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Stołeczna drużyna plasuje się na przedostatniej pozycji z jednym punktem na koncie. Dziwi nieco wzrost kursu na gości. Rano było coś około 2.8, teraz mamy 3.2. Dla mnie osobiście gospodarze to najsłabsza kadrowo drużyna czwartej ligi. Po awansie z radomskiej okręgówki zespół zamiast się wzmocnić.. to się osłabił. Z zespołu ubył m.in. najlepszy strzelec drużyny Mateusz Wojtysiak (21 bramek). Dodatkowo przeciwko Okęciu nie zagra jeden z liderów drugiej linii Piotr Rokiciński, który jest kontuzjowany. Nie zagrał w ostatnim meczu z Raszynem i nie trenuje. Ma kłopoty z kolanem. Nie wystąpi także Szymon Pyrka.
U gości po słabym początku sezonu doszło do zmiany szkoleniowca. Kolejkę temu przed meczem z Hutnikiem Warszawa z funkcji trenera zrezygnował Włodzimierz Filaber. Jego miejsce zajął Jacek Cyzio, były piłkarz m.in. Pogoni Szczecin, Legii czy tureckiego Trabzonsporu. Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do popularnych &quot;lotników&quot; z KS Konstancin wrócił... kapitan Rafał Gajowniczek (na zdjęciu), który w ubiegłym sezonie należał do czołówki strzelców 4 ligi mazowieckiej (gr. południowej).

Reasumując. Najwyższy czas na 1 zwycięstwo Okęcia, bo jeśli nie ze Zwolenianką to z kim?!
Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa 2 (3.36) 3/10 STS ⛔
Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa x2 (1.76) 5/10 STS ⛔
Godzina 16:30
???? dla Okęcia! Bramka stracona w doliczonym czasie gry ;/ nie wiem czemu nie broni Kleszcz, który jest dużo lepszym bramkarzem. Gajowniczka też w składzie nie było.
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Margonin - Szydłowo, 2 @1.70 STS
Co myślicie? Gospodarze grają beznadziejnie, bilans bramkowy w 4 meczach 2:25. Zajmują 14 miejsce. Ostatnio zremisowali z równie słabo grającą Mosiną 0:0.
+ Bartoszyce - Barczewo, 2 @2.00
 
huta 21

huta

Użytkownik
Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa

Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa 2 (3.36) 3/10 STS
Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa x2 (1.76) 5/10 STS
Godzina 16:30
Okęcie mega słabe byłem na meczu z Hutnikiem, widziałem tez Zwoleń z Hutnikem dla mnie gospodarze wygrają to bez problemu. Okęcie kadrowo słabe na piątkowym treningiem przed meczem z Hutnikem było 3 ludzi, Zwolen fizycznie dużo lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Szamotuły - Skoki
Typ: 2 @9,22 lub X2 3,45


Kilka słów:


-
po pierwsze Skoki w roli gospodarza, więc STS źle wystawił miejsce spotkania
- po drugie Skoki, nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie, natomiast Szamotuły wręcz przeciwnie , jeszcze nie odniosły zwycięstwa
- po trzecie kurs wystawiony na to spotkanie, to jakiś żart lub błąd (w załączniku screen)



Mecz już został zdjęty z oferty STS.

Wełna Skoki wygrała 6-2, grał ktoś, zdążył, jak rozliczyli?
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Margonin - Szydłowo, 2 @1.70 STS ✅
Co myślicie? Gospodarze grają beznadziejnie, bilans bramkowy w 4 meczach 2:25. Zajmują 14 miejsce. Ostatnio zremisowali z równie słabo grającą Mosiną 0:0.

+ Bartoszyce - Barczewo, 2 @2.00 ✅
Izzi ????
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Szamotuły - Skoki
Typ: 2 @9,22 lub X2 3,45

Kilka słów:

-
po pierwsze Skoki w roli gospodarza, więc STS źle wystawił miejsce spotkania
- po drugie Skoki, nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie, natomiast Szamotuły wręcz przeciwnie , jeszcze nie odniosły zwycięstwa
- po trzecie kurs wystawiony na to spotkanie, to jakiś żart lub błąd (w załączniku screen)

Mecz już został zdjęty z oferty STS.
bycek u ciebie jak z rozliczeniem?
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
bycek u ciebie jak z rozliczeniem?
Nie byłem jeszcze odebrać kuponu, bo wysyłałem w punkcie stacjonarnym, ale wydaje mi się, że będzie policzony jako przegrany.. tak jak pisał remigiush

Kupon przegrany..
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
IV Małopolska Zachód
Garbarz Zembrzyce - Kalwarianka Kalwaria Z. 2 @2,20 ✅ (wynik 1-5)
Po prostu różnica klas. Kalwaria drużyna bardzo mądrze budowana z myślą o III lidze. Po wzmocnieniach w przerwie zimowej na wiosnę byli prawdziwą rewelacją. Skład pozostał, mimo tego o III ligę będzie ciężko po bardzo poważnie myśli o niej Cracovia II, która często dosyła do rezerw całkiem niezłych grajków jak Nykiel, zdarzał się Zjawiński, czy młodziaki grzejące ławę w I składzie. Mimo tego w Kalwarii myślą o III lidze i najsłabszą drużynę ligi powinni ograć, bo już za dużo punktów uciekło. Boisko w Zembrzycach duże, powinno sprzyjać lepszej drużynie jaką jest Kalwarianka.

Do tego bez analizy chodzi mi po głowie typ:
Spójnia Osiek - Wiślanka Grabie 2 @2,70 ⛔ lub X2 @1,49 ✅ (jest możliwość takiego grania w punktach, nie mam pojęcie jak to wygląda przez www, gdyż na stronie nie widzę w ogóle X2).
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Mławianka Mlawa - MKS Przasnysz
Mlawianka Mlawa 1.80 STS ⛔ porazka 0-1 gol z karnego w koncowce spotkania, nie stawiam juz nizszych lig, bylem na meczu kopanina jak ich malo, a o wyniku decuduje przypadek, mam nadzieje, ze Pan Fedoruk nauczy grac tych chlopakow w pilke nozna
W dniu dzisiejszym odbedzie sie ciekawe spotkanie na szczeblu IV ligi Mazowieckiej grupa Polnocna. Mławianka Mlawa bedzie podejmowac ekipe z Przasnysza czyli derby regionu, poniewaz miasta dzieli ok 30 km. Klub z Mlawy ma aspiracje do awansu do III ligi. Slaby start mieli, ale zmieniono trener i gra jest lepsza. Trenerem zostal znany pilkarz z Elblaga Pan Adam Fedoruk. Po objeciu druzyny przes trenera chlopaki z Mlawy odniesli 2 zwyciestwa i gra naprawde jest coraz lepsza. W tym sezonie az 3 zawodnikow przeszlo z Przasnysza do Mlawy i to z pierwszego skladu, to bracia Wroblewscy Lukasz i Robert oraz Jakub Wroblewski kuzyn (wychowankowie Mlawianki). Stawiam tu pewne zwyciestwo Mlawianki, poniewaz to jest mecz o przyslowiowe 6 punktow, a Mlawianka zazwyczaj wygrywala do tej pory u siebie z druzyna z Przasnysza.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
polecam kuponik z STS IV Liga Lubelska + III Liga Lubelsko-Podkarpacka

Ryki - Łeczna II 2 @1.65 1-1 ⛔ z karnego w koncowce :&lt;
Konskowola - Bilgoraj 1 @1.40 2-0 ✅
Opole Lubelskie - Kakolewnica 1 @1.60(prezent) 2-0 ✅

Warto dolozyc z 3 ligi ;)
Swidnik x2 @1.37 1-4 ✅
Motorek @1.55 0-2 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom