>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walkower Legi - zwrot ?

T 0

tusiu

Użytkownik
Witam mam pytanie dziś dowiaduje się że mecz Celtic - Legia został ogłoszony Walkowerem i to oficjalnie i chyba w wszystkich stronach jest podane 3-0 i to jest oficjalny wynik tego meczu tak ? bo postawiłem over 2,5 goli no i było po meczu 0-2 a teraz 3-0 i walkower czyli powinni uznać to jako zwrot ? bo mam przegrane a postawiłem 300 zł , wiem że to tak trochę naciągane ale wynik to wynik raz mi kupon uznali za wygrany a po 2 godzinach że zwrot (nie pamiętam o co chodziło wtedy ale był wynik załóżmy 3-0 a później zmienili na 2-0 na oficjalnej stronie i mi usuneli te pieniądze wygrane a zostały te co postawiłem) teraz powinni tak samo jak sądzicie pisać na czat do nich ?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Mają prawo zrobić zwrot. Dlaczego?
Bez względu co się dzieje na murawę to jak jest krecz/walkower to zakłady są anulowane. Zakład na awans Celticu zmieniony na wygraną.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mają prawo zrobić zwrot. Dlaczego?
Bez względu co się dzieje na murawę to jak jest krecz/walkower to zakłady są anulowane.
@TyperekS, mam taką uwagę do Ciebie: mniej pisz a więcej czytaj ( wpisów na forum, regulaminów buków ) i się ucz, bo dziś to jest już kolejny Twój wpis na FB który muszę prostować - z powodu Twojej niekompetencji...

B. Zasady zawierania zakładów

[URL='https://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_23382']Bet-at-home[/URL]

10. Za zwycięzcę wydarzenia sportowego uważa się drużynę lub osobę, która została ogłoszona przez jury jako oficjalny zwycięzca w dniu rozegrania spotkania, nie później niż o godzinie 24:00 (obowiązuje czas lokalny miejsca, gdzie odbyło się spotkanie). Zasada dotyczy również zakładów długoterminowych. Zmiany w klasyfikacji zwycięzcy dokonane po godzinie 24:00 nie mają wpływu na wypłatę wygranej za zakład bez względu na przyczynę zmian.
 
Do góry Bottom