>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mecze polskich drużyn (III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej) - rewanże 07.08.2014

Status
Zamknięty.
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Esbjerg fB - Ruch Chorzów (2:2) ⛔⛔⛔
Typ: Awans Esbjerg
kurs: 1,57

Unibet
Analize zacznijmy może od gospodarzy tego spotkania czyli od Esbjerg fB. Duńczycy w pierwszym meczu zremisowali z Ruchem 0:0 co daje im nieznaczną przewagę w kontekście rewanżu u siebie. Choć w Gliwicach Duńczycy stworzyli sobie kilka sytuacji to żaden ich strzał nie był strzałem celnym. Ruch był groźniejszy i powinien tamten mecz wygrać. Najbliżej pokonania bramkarza był Szewczyk, który trafił w poprzeczkę. Mecz powinien się skończyć wygraną Ruchu, ale faktu że było 0:0 nic już nie zmieni. Jeżeli chodzi o formę duńczyków to poprzedni mecz ligowy przegrali z FC Nordsjælland 3:2 chociaż do 70 min prowadzili 1:2. W końcówce dali sobie strzelić 2 bramki i ostatecznie wyjechali bez punktów. Co do składu to wraca do niego kapitan Hans Henrik Andreasen i lewy obrońca Jonas Knudsen. Tak że skład się wzmacnia, ale porażka ligowa nie napawa optymizmem. Normalnie w takich okolicznosciach stawiałbym na Ruch gdyby nie fakt że oni też przegrali w lidze (z Podbeskidziem 3:0) i są jedną z dwóch ekip w naszej lidze które po 3 meczach wciąż nie mają jakiegokolwiek punktu. Z tego wyniku bardziej niż 3 stracone bramki boli 0 strzelonych. Słabo to świadczy o drużynie Kociana. Może problemem jest zmęczenie graczy? Ruch nie może sobie pozwolić na rotacje składem tak jach Legia czy Lech. Ławka jest za krótka i to zmęczenie było widać zarówno w lidze jak i w meczach z FC Vaduz. Uważam że tych sił po prostu na ten mecz nie wystarczy i dalej awansuje Esbjerg. Może nie będzie jakoś wyraźnie lepszy, ale na tyle lepszy by strzelić 1 bramkę więcej.
Lech Poznań - Stjarnan (0:0) ⛔⛔⛔
Typ: Awans Lech
kurs: 1,60

Unibet
Chyba nikt z was nie ma wątpiliwości że na papierze Lech prezentuje się znacznie lepiej. Skład jak na warunki w kraju jest jednym z lepszych a już na pewno piłkarze Lecha są częściej obserwowanie przez europejskie kluby niż piłkarze Stjarnan. To tyle jeżeli chodzi o papier bo na boisku wygląda to nieznacznie inaczej. Lech pojechał na mecz i Lech przegrał. Czy każdy kibic Kolejorza musi się przyzwyczaić do takiej gry w europejskich pucharach? Straty z meczu w Nomme zostały szybko odrobione bo w Poznaniu Lech zagrał zdecydowanie lepiej i tym razem licze na powtórkę. Dlaczego pierwszy mecz wygrał Stjarnan? Jak dla mnie Lech zagrał dużo lepiej niż rywale oddając ok 20 strzałów, bramkarz Ingvar Jonsson wyczyniał cuda a piłka była rozpaczliwie wybijana przez obrońców. Lech sam sobie zawdzięcza fakt że nie strzelił bo gdy mieli 100% sytuacje to albo nie trafiali w bramkę albo trafiali, ale prosto w bramkarza. Mimo przewagi o wyniku zadecydował jeden błąd obrońców. Co do błędów w obronie widzieliście mecz Lecha z Wisłą? Rumaka wcale nie broni fakt że 3 bramki stracił rezerwowy skłąd i chyba najsłabsza para defensywna w Lechu czyli Wilusz - Arajuuri. Słabo zagrał w tym meczu Wołąkiewicz a o Trałce to nawet nie wspomne. Jeżeli zawodnicy nie popełnią zbyt wielu błędów to Lech powinien ten rewanż wygrać, być może nawet podpierany jakimś handicapem. Ja wybieram opcje bezpieczniejszą czyli prosty awans. Powodzenia i ewentualnie zostawcie &quot;+dzięki&quot; zbieram do pierwszej 100 ???? Pozdrawiam
AKO: 2,51 ⛔⛔⛔ ????
Edycja pomeczowa:
O ile jestem mega zadowolony że Ruch awansował to postawa Lecha jest zawstydzająca. Ah panie Rumak, kiedy się pan nauczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Zagrałem jak kolega wyżej, z taką różnicą, że zamiast awansu Esbjerg dałem under 2,5 po dość soczystym kursie 1,74 (ComeOn), na Unibet widzę nawet 1,75 teraz.
Dlaczego taki typ ? Pierwsza myśl jaka przeszła mi przez głowę patrząc na statystyki to brak trafienia dla Chorzowian (2,0 na Betclic). Ruch zaczął z hura optymizmem ten sezon. Wygrana z Vaduz 3:2, była pierwszym i niestety ostatnim symptomem dobrej gry niebieskich. W 5. następnych spotkaniach zdobyli oni zaledwie jedną bramkę, w przegranym meczu ligowym u siebie z Łęczną 1:2. Strasznie brakuje skuteczności, nie ma wykończenia. Jednak patrząc na skrót pierwszego spotkania widać wyraźnie, że Ruch jako zespół nie wygląda źle. Naprawdę brakło szczęścia (choć nie w takim stopniu jak Poznaniakom na Islandii), bo sytuacje strzeleckie były. Zatem ekipa ze Śląska może urwać jakąś brameczkę (proszę o 0:1 :cool:). Co mam do powiedzenia odnośnie Duńczyków ? Próżno doszukiwać się u nich overowych spotkań na własnym boisku. Ewidentnie dominują wyniki 0:0 lub under 1,5. Warto też dodać, że w dotychczasowych 2 pojedynkach ligowych nowego sezonu, Esbjerg u siebie traciło bramkę, także stawianie na nich w rewanżu po tak niskim kursie jest dla mnie niezrozumiałe - Ruch był lepszą ekipą w pierwszym spotkaniu i uważam, że nawet może pokusić się o strzelenie bramki.
To są właśnie te główne argumenty, które przekonały mnie do odpuszczenia typu Ruch - no goal. Jeśli Polacy awansują, winy za fatalny start ligowy zostaną z pewnością odkupione. Obiektywnie kibiców Chorzowskiego Ruchu stawiam wysoko w hierarchii kibicowskiej, także myślę, że ich wyjazd do Esbjerg nie będzie także bez znaczenia.
Zobaczymy co wyjdzie w praniu, ale pamiętajmy, że Skandynawowie tak naprawdę nie są aż tak silną ekipą (zeszły sezon 5/12 miejsce w lidze).
Jeśli mamy się czego obawiać, to tak naprawdę skuteczności podopiecznych Pana Kociana.

GL !

⛔⛔
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
jeżeli chodzi o mecz Lecha to trzeba chyba również brać pod uwagę fakt , że pierwszy mecz grany był na sztucznej murawie. nie wiem , czy rywal Lecha gra na tym stadionie na co dzień ale chyba trudno będzie im zagrać na normalnej murawie , znacznie szybszej z mimo wszystko lepszym rywalem. uważam że Lech będzie się starał tak właśnie zagrać , szybko i mam nadzieję skutecznie. liczę na over 2,5.
liga to liga, można jeszcze wszystko nadrobić ale jak odpadną z pucharów z półamatorami to chyba trener też odpadnie. liczę na bardzo ofensywne ustawienie i dużo bramek
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Lech Poznań gra rewanż z Islandczykami, którzy podobnie jak Estonczycy z Kalju nie potrafili stworzyć żadnego zagrożenia pod bramka Lecha dopóki sami Poznaniacy nie strzelili sobie gola.

W rewanżu z Kalju Lech strasznie męczył bułę mimo w miarę szybko strzelonej bramki przez Kędziore. Cisneli cały mecz, ale spokojnie było dopiero po bramce Kownackiego w doliczonym czasie gry.

Dzisiaj liczę na podobny scenariusz, ale z lepszą skutecznością - czyli rozprawienie sie ze Stjarnan nawet 3-4 bramkami, bo taka jest różnica między tymi zespołami. Nie patrzę zbytnio na ostatnia porażkę z Wisła bo wszyscy w Lechu zgodnie twierdzą, że teraz w klubie najważniejszy jest awans do z Ligi Europejskiej.

Także podstawowym wariantem z mojej strony będzie opcja dwubramkowego zwycięstwa, ale polecam też zwrócić uwagę już na żywo na opcje Lech Poznań pierwszy do 7 czy 9 rzutów różnych. Będą mieli ponad 70% posiadania piłki, więc chcąc nie chcąc rzuty różne powinny wpadać. Lech u siebie, Lech może i pod mała presją, ale bardzo zdeterminowany, Lech ze zdrowymi piłkarzami.

Lech Poznań -2.0 Bet365 2.15
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Lech-Stjarnan: over 10 rożnych(azjan) @1,825 Bet365✅15

W pierwszym meczu rożnych było 18,z czego 16 zrobił sam Lech.Dziś Lech musi zaatakować,więc albo będą szybkie gole albo będzie mnóstwo rożnych.Z Kalju u siebie też musieli gonić i było dokładnie 10 kornerów.Stjarnan w poprzedniej rundzie grało z Motherwell i było odpowiednio 10 rożnych w Szkocji(tylko gospodarze je nabijali) oraz 14 w Islandii.Jak widać statystycznie jest wszędzie dwucyfrowo.W lidze Lech grał dwa razy u siebie i raz było dwucyfrowo-10 z Wisłą,z Piastem tylko 5 kornerów.Ale liga to inna bajka jak puchary.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
07 Aug 2014, 18:00 Soccer » Europe » Europa League » Esbjerg (Den) - Ruch (Pol)
typ bts nie ⛔
kurs 1,833
MarathonBet

Coz choroba ligowa dotyka wiele zespołów ciężko jest grac co trzy dni, plus kadry niektórych zespołów sa dość wąskie...gospodarze dzisiejszego meczu także nie błyszcza w swojej lidze na 3 rozegrane kolejki 1 remis i 2 porażki.Ja lubię grac na skandynawskie zespoły u siebie sa to trudne tereny wiadomo jak graja te zespoły bardzo twardo konsekwentnie, dużo stałych fragmentów gry. Piłka zdecydowanie oparta na brytyjskich walorach.Dla mnie Ruch juz miał odpaść w meczu z Vaduz jakoś udało im sie wybronić świetnie pewnie z dużym szczęściem broni Kamiński...Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz- patrząc na wynik 1 spotkania Esberg będzie lekkim faworytem ale jakiś huraganowych ataków bym nie przewidywał, dużo gry góra na stale fragmenty gry...niebiescy pewnie sie na stawia na kontrę i zamurowanie dostępu do własnej bramki.Kadra Ruchu wąska dużo doświadczonych graczy ale w podeszłym wieku...na szpicy Efir szalu nie ma...i raczej nikogo sie bać Duńczycy nie będą spodziewam sie meczu walki za wielu bramek nie zobaczymy...Ruch jeśli coś w postaci kontry karnego sie nie zdarzy gola nie strzeli jak dla mnie...w ekipie Nielsa Frederiksena różnice powinien robić Mohammed Fellah- solidna zgrana defensywa na czele z doświadczonym Martinem Dubravka który przybył z Žiliny w tym roku...
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Faktycznie w meczu Lecha kornerów zabraknąć nie powinno, osobiście jednak wybieram moim zdaniem bezpieczniejszą opcję:

Lech - Stjarnan Typ: over 4.5 kornerów do przerwy Kurs: 1.75 bet365
✅
Wynik: Piąty rzut rożny w 29 minucie
Dlaczego bezpieczniejszą? Lech od początku musi zaatakować, ale jeżeli szybko padną powiedzmy 2 bramki (a podejrzewam, że tak będzie - Lech w pierwszym meczu miał dużo okazji, po prostu zabrakło szczęścia w wykończeniu, dzisiaj może być zupełnie inaczej, choćby dlatego, że mecz nie będzie na sztucznej murawie) to huraganowe ataki mogą ustać na rzecz bardziej zachowawczej gry stąd i rożnych może być wtedy mniej, a w początkowej fazie meczu zaatakować po prostu muszą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
Nie wiem czemu wielu skazuje Ruch na porazke. U siebie co prawda zremisowali ale byli duza lepsza druzyna od dunczykow, nie wiele braklo aby wygrali 1-0. Ruch jest w stanie wygrac lub zremisowac bramkowo w Danii bo nie jest duzo gorsza druzyna od gospodarzy dzisiejszego meczu. Dlatego polecam i sam zagram cos w strone Ruchu bo uwazam ze te kursy to spore value.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Lech Poznań - Stjarnan
Powyżej 14 Kornerów
7,0
Bet365

✅✅
15
W 1 meczu było tych kornerów 18(16 po stronie Lecha i 2 Stjarnan). W rewanżu Lech będzie atakował tak samo mocno jak i w 1 meczu więc nawet linię 14 może sam Lech przekroczyć. Nawet jeśli Lech szybko strzeli gole to nie cofnie się do defensywy z pół amatorami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wg mnie Lech ich dzisiaj pogoni.Nie powinno się zawodników Lecha usprawiedliwiać za to co zrobili tydzień temu ale tak na prawdę mieli mnóstwo tych sytuacji i albo kapitalnie bronił bramkarz Stjarnan,albo obrońcy wybijali z linii bramkowej czy dosłownie na tyłku blokowali te strzały.Lech na wyjazdach przyzwyczaił już do takich wpadek ale u siebie to inna drużyna.Wrzucą szybkie tempo i pół amatorzy z Islandii się pogubią.Jak szybko uda się Kolejarzowi strzelić bramkę to wór z bramkami się powinien rozwiązać.Na wyjeździe też grali na sztucznej murawie co jakiś tam wpływ też miało trochę.W Poznaniu dzisiaj jest ok.28 stopni a dla Islandczyków to ukrop,u nich jest teraz jakieś 10-15.Poniżej skrót z pierwszego spotkania.

Lech -2 @ 1.97
Marathon ⛔ 0-0 patola straszna

http://www.youtube.com/watch?v=QAjNSDITrXo
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Runar Pall Sigmundsson (trener Stjarnan): Był to bardzo trudny mecz, na trudnym terenie. Bardzo dużo było gry obronnej z naszej strony. Awans do czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej to coś wielkiego. Wiedzieliśmy, że spotkamy się silną drużyną, ale udało nam się szczęśliwie obronić zaliczkę z meczu w Islandii. W moim zespole grają niemal wyłącznie amatorzy, tylko czterech Duńczyków ma kontrakty półprofesjonalne. Lech to wielki klub, ze świetną atmosferą. Nie wiem, czy kiedyś nie chciałbym tutaj pracować. Dzisiaj cieszę się jednak z olbrzymiego sukcesu swojej drużyny.

Po prostu ręce opadają. Raz zaufałem polskiej drużynie, niestety nie tej co należy (mam na myśli Legię) i wtopa. Niestety Legia jest po za zasięgiem, a cała reszta to poziom beznadziejny. Co oni nie wiedzieli, że Stjarnan ustawi autobus ? Powinni to ćwiczyć po 25 godzin na dobę jak rozbijać takie autobusy, nikt nie mówi, ze jest łatwo, ale na litość boską - przecież to nie była nawet nie wiem - Sparta Praga
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Jeśli Legii uda się awansować do LM (w co wierzę jako kibic polskiej piłki) to odjadą niemiłosiernie od czołówki pod względem budżetówki. To jakie Lech poniósł koszty na własne życzenie trudno mi jest racjonalnie zrozumieć. Frajersko uciekają pieniądze z Poznania, FRAJERSKO ! Stjarnan chyba nigdy nie śniło, że mogą zgarnąć taki pekiel w europejskich pucharach ???? Jedni płaczą, drudzy uradowani. Szkoda, że większość z nas w pierwszej roli. Lubię i szanuję trenera Rumaka, to się nie zmieni, ale w końcu trzeba odejść i dać szanse innemu trenerowi. Liczyłem, że pod wodzą tego szkoleniowca będzie choć jeden dobry wynik w europejskich pucharach. Dziś jesteśmy mądrzejsi i wiemy co z tego wyszło...
 
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
co tu duzo mowic, w tej chwili jedynie Legia sportowo nadaje sie do europy ( bo jezeli chodzi o sprawy papierkowe to nadaje sie co najwyzej co c-klasy.. ). Lech szacunek za mecze z juve i z city ale teraz fakty sa takie ze 3 rok z rzedu sie kompromituja. Ruch tez szacun za dzisiejszy mecz ( i dzieki za zarobek ) ale ogladalem caly mecz i ten awans byl na mega farcie, na boisku oprocz walki do konca nie pokazali nic, a gdyby dunczycy nie mieli w napadzie inwalidy to by wygrali spokojnie ze 4-5 do 1. A reszty polskich klubow nie widac, Wisla powoli sie rozpada, ze Slaska tez juz chyba nic nie bedzie, moze Lechia cos pokaze, ale osobiscie watpie. Pozostaje przyjac model chorwacko-bialoruski i cieszyc sie z sukcesow tylko jednej druzyny. Legii jak sie uda awansowac do LM to odjada tak ze 2-3 sezony spokojnie moga zdobywac mistrzostwo a jak jeszcze im sie uda 1 czy 2 awansowac to juz chyba hegemonia na lata bo zarzadzani sa dosyc dobrze i maja dobra szkole mlodzikow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom