>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Pora na pierwsze długoteminówki.

Ciekawy zakład na best of continent proponuje Ónibet.

Best of Azja?

Iran @ 1.50
Filipiny @ 3.00
Korea Płd. @ 7.50

Oczywiście najlepszą ekipą z tej trójki jest Iran z Haddadim, ale czy oby na pewno Iran będzie z tej trójki najwyżej w turnieju? To lecimy.

IRAN
Trafili pechowo, bo do grupy A, gdzie pierwsze cztery miejsca wydają się zarezerwowane już przed turniejem. Francja, Serbia, Hiszpania i Brazylia nie powinny mieć problemów z pokonaniem zarówno Irańczyków, jak i Egipcjan i między sobą powinni podzielić się miejscami dającymi awans. Tak więc Irańczykom przypadnie zapewne miejsce 5-te, bo Egipt jest bardzo słaby.

Filipiny
Mimo fajnej ligi, reprezentacja dość mocno zbłaźniła się na Pucharze Azji, pokazując bardzo słabą grę. Tutaj powtarza się sytuacja z grupy A. Pierwsze 4 miejsca wydają się być zarezerwowane dla Argentyny, Portoryko, Chorwacji i Grecji. O miejsce 5-te powalczy Senegal z Filipinami i tutaj ciężko przewidzieć, kto z takiego pojedynku wyjdzie zwycięsko.

Korea Płd.

Koreańczycy z tej trójki mają teoretycznie najłatwiejszą grupę.
Słowenia i Litwa są oczywiście poza zasięgiem, ale w pojedynkach z Meksykiem, Australią i Angolą wcale nie są na straconej pozycji. Jestem wręcz przekonany, że przynajmniej jeden mecz w tej grupie wygrają.

Teraz małe podsumowanie. Iranowi nie daje szans na miejsce wyżej niż 5. To samo Filipiny (ich raczej skazuje na miejsce 6). No i Korea, która ma 3 mecze, które wygrać może, ale oczywiście nie musi. Równie dobrze może skończyć grupę na 0-5, jak i na 3-2 ;)

Dlatego @ 7.50 chętnie pobiorę Koreę jako najlepszego reprezentanta Azji w tym turnieju.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Australia to akurat ma bardzo mocną reprezentację. i Koreańce ich na 100% nie ograją. http://www.australiabasket.com/Australia/basketball-National-Team.asp
Brakuje tylko Patty Millsa,który fantastycznie dojrzał w Spurs i pamiętamy co wyprawiał w finałach.
Próbujesz za bardzo wróżyć z fusów. Poznajmy oficjalne składy,zobaczmy jak grają sparingi. Meksykanie mają Gustavo Ayona i jeszcze jednego z NBA czyli coś mogą grać w oparciu o ten duet.Angola powinna mieć chociaż dobre zgranie a jeden zawodnik tam był dobrym graczem nawet. Koreańczycy są strasznie anonimowi kurs fajny ale szanse na powodzenie bardzo mizerne moim zdaniem.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To jeszcze jedno, jak to Marcin napisał &quot;wróżenie z fusów&quot;

Argentyna odpanie w rundzie best of 16 @ 5.50 by Ónibet

Dlaczego? Bo nie dostanę takiego kursu przed ich meczem w tej rundzie i nawet jesli zaskoczą dobrą grą w fazie grupowej będzie można kontrowac.

Po fazie grupowej Argentyna trafia na kogoś z czwórki - Francja, Serbia, Hiszpania, Brazylia.

Ogólnie buki bardzo wysoko cenią sobie Argentynę, ale trzeba pamiętać, że nie zagra Delfino, prawdopodobnie nie zagra również Manu Ginobili, którego nie chcą puścić Spurs (coś tam jeszcze z nimi negocjuje podobno i się nie poddaje). Zostaje i tak fajna ekipa, ale nie aż taka mocna, jak mogłaby być.


Obecnie kadra, która przygotowuje się do Hiszpanii jest w takim szerokim składzie
Pablo Prigioni (PG - 6&#39;3&quot; - 77&#39;)
Facundo Campazzo (PG -5&#39;11&quot; - 91&#39;)
Nicolás Laprovittola (PG - 6&#39;1&quot; - 90&#39;)
Nicolas Richotti (G - 6&#39;1&quot; - 86&#39;)
Selem Safar (SG - 6&#39;3&quot; - 87)
Andres Nocioni (F - 6&#39;7&quot; - 79)
Walter Herrmann (F - 6&#39;9&quot; - 79)
Marcos Mata (F/G - 6&#39;7&quot; - 86)
Franco Giorgetti (F/G - 6&#39;8&quot; - 92)
Luis Scola (F/C - 6&#39;10&quot; - 80)
Leo Gutierrez (PF - 6&#39;7&quot; - 78)
Marcos Delia (C - 6&#39;11&quot; - 92)
Matías Bortolin (F/C - 6&#39;10&quot; - 93)
Tayavek Gallizzi (F/C - 6&#39;9&quot; - 93)

W ubiegły weekend rozgrywali turniej towarzyski w Rio de Janeiro.
Argentina - Angola 86:77
Argentina: Leonardo Gutierrez 23, Walter Herrmann 16, Andres Nocioni 11, Pablo Prigioni 11
Brazil - Argentina 68:59
Argentina: Facundo Campazzo 17, Matias Bartolin 14


To ja proponuję jeszcze lepszą opcję - Argentyna dotrze do ćwierćfinału - NIE @ 6.00 Unibecik również :]
Pobieram ???? To samo, a nawet z zabezpieczeniem (nierealnego) odpadnięcia w fazie grupowej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To jeszcze jedno, jak to Marcin napisał &quot;wróżenie z fusów&quot;
Akurat Argentyna to mój najlepszy typ ???? Buki chyba się sugerowały rankingiem Fiba gdzie podobno są 3-ci.
Przypuszczam,że Argentyna wyjdzie z 2/3 miejsca w grupie a nawet 1-sze daje im maksymalnie 50% szans na awans do 1/4. Ta grupa A jest strasznie mocna i nawet Hiszpanom może się tam noga podwinąć i mogą wpaść na Argentynę.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
No to lecimy w takim razie ????


Chicago Bulls najwięcej punktów w turnieju @ 5.00

Pau Gasol + Rose + ten Australijczyk ;)

San Antonio Spurs najwięcej punktów w turnieju @ 21.00

Diaw + Tiago Splitter + Australijczyk. Do tego są jakieś iluzoryczne szanse, że Manu zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pro100 761

pro100

Użytkownik
Drugi typ bez sensu moim zdaniem Diaw i Splitter nie sa top scorrerami i nie będą nimi też w kadrach, a Patty Mills bo o niego ci pewnie chodziło pisząc Australijczyk leczy kontuzję barku, wróci najwcześniej za 7 miesięcy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Drugi typ bez sensu moim zdaniem Diaw i Splitter nie sa top scorrerami i nie będą nimi też w kadrach, a Patty Mills bo o niego ci pewnie chodziło pisząc Australijczyk leczy kontuzję barku, wróci najwcześniej za 7 miesięcy.
Sprawdź roster - później komentuj.

A tak uzupełniająco.

Tiago Splitter - 10.8 per game na Igrzyskach 2012, a teraz jest o 2 lata lepszy niż w tamtym turnieju. W sparingach na razie 15 pkt z Argentyną i 10 z Angolą.

Boris Diaw - 10.4 per game na Eurobasket 2013 / 7.7 per game na Igrzyskach 2012.

Aron Baynes - za cholerę nie wiem ile i co on tam będzie u nich grał.

Gdzieś czytałem, że jest jakaś niewielka szansa, że Manu może zagrać.

Dla mnie value.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja niestety nie miałem jak tego zagrać ale na pewno lepszymi opcjami byłaby Minnesota/Utah.
Rubio+Barea+Dieng Rubio słabo punktuje ale Barea i Dieng nie mają ograniczeń i mogą oddawać masę rzutów bez żadnych ograniczeń. Kurs był ładny bo cosok.20
A Utah: Hayward+Exum+Kanter+Gobert
Kanter powinien sporo punktować,Exum powinien dostać całkiem sporo minut. Hayward nie będzie na 1-szym planie ale zawsze coś dorzuci a Gobert ma małą konkurencję pod koszem i cośtam będzie również punktował
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
na tytuł kursy są już wyższe. gdzieś widziałem 1,7.
Zakład na mistrza i tak już jest bezsensowny. Na Hiszpanów kursy za mocno spadły a jeszcze są inne mocne zespoły.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
No właśnie, pozwolę sobie podbić wątek - jak w obecnej sytuacji widzicie szanse Jankesów? Faworytami wciąż będą, ale czy te kursy na poziomie 1,05 (wygrana grupa) i 1,50 (tytuł mistrzowski) to nie jest sugerowanie się głównie minioną chwałą dream teamów?
Możliwe, zasugerowałem się ziemniakami i Bwinem, który trzyma 1,57.
Przy 1,7 jak mówisz, już bym się poważnie zastanowił, czy w to nie wejść. OK, wszyscy przewidują, że Hiszpania spokojnie dojdzie do finału i rozstrzygnie jeden mecz. Może mam za bardzo w pamięci ich ostatni mecz z Francją, ale taka chwila słabości może się powtórzyć i niekoniecznie skład finału będzie taki. A poza Hiszpanią i wspomnianą Francją, z ekip które realnie mogą zagrozić podopiecznym Krzyzewskiego, widzę jeszcze tylko Litwę. Mimo wszystko, USA to wciąż jest pierwsza siła na świecie, a o ich motywację byłbym spokojny. Są kontuzje, jest obcy teren, więc kursy powoli idą w górę. Jeśli dojdą do 1,75-1,80 to moim zdaniem warto.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Możliwe, zasugerowałem się ziemniakami i Bwinem, który trzyma 1,57.
Przy 1,7 jak mówisz, już bym się poważnie zastanowił, czy w to nie wejść. OK, wszyscy przewidują, że Hiszpania spokojnie dojdzie do finału i rozstrzygnie jeden mecz. Może mam za bardzo w pamięci ich ostatni mecz z Francją, ale taka chwila słabości może się powtórzyć i niekoniecznie skład finału będzie taki. A poza Hiszpanią i wspomnianą Francją, z ekip które realnie mogą zagrozić podopiecznym Krzyzewskiego, widzę jeszcze tylko Litwę. Mimo wszystko, USA to wciąż jest pierwsza siła na świecie, a o ich motywację byłbym spokojny. Są kontuzje, jest obcy teren, więc kursy powoli idą w górę. Jeśli dojdą do 1,75-1,80 to moim zdaniem warto.
sorry za błąd w wysyłaniu posta, proszę o usunięcie
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Poświęciłem nockę, żeby obejrzeć pierwszy mecz USA i niestety, pod kątem gry na ich mistrzostwo wnioski nie są optymistyczne. Że to będzie słabsza drużyna niż na igrzyskach to wiedzieliśmy, ale nie myślałem, że aż tak słaba. Straszne przestoje, druga kwarta momentami żenująca, w obronie coś się niby starali, ale i tak 80 pkt w dziurze zaliczyli. Mam wrażenie, że brakuje bardzo w tej ekipie kogoś, kto wziąłby piłkę i był pewniakiem, Durant jednak bardzo wiele znaczył... Krzyzewski sprawdzał, rotował, OK, po to te mecze i może to zatrybi, ale na razie wynik zdecydowanie lepszy niż gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom