>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NFL/NCAAF 2014/2015

Status
Zamknięty.
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP



Kilka zasad dyskusji w tym temacie:

1. Żadnych suchych typów - wszystkie &quot;suchelce&quot; , jak również typy z dopiskiem KILKA ZDAŃ NAPISZĘ PÓŹNIEJ będą usuwane.
2. Żadnych pyskówek - dyskutujemy merytorycznie bez osobistych wycieczek.
3. Co najmniej 3 zdania do każdego podanego typu - &quot;niezły rush, fajny pass&quot; to nie jest analiza.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
BAL(-1,5) @1,90
over 36,5 @1,80
expekt
Oooo.. sezon się zaczyna Pojedynek braci na początek gier przedsezonowych. Ten z Baltimore zawsze poważnie podchodzi do tych spotkań. 15-9 w Preseason i 5-1 w week1. Over padł w 9 z ostatnich 12 spotkań Ravens. Może Niners nie będą im dzisiaj przeszkadzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIN(-2,5) @1,80
Expekt
Nowy, tymczasowy stadion, nowy trener i więcej motywacji do wygrania plus dosyć swobodny stosunek OAK do meczów przedsezonowych, czyli 1-3, 1-3 w dwóch ostatnich sezonach.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
CLE(+1,5) @1,80
Expekt
Jim Caldwell, coach DET, ma bilans 3-10 w meczach przedsezonowych w swojej karierze i 0-3 w week 1. W Cleveland nowy trener plus pojedynek QB o rolę startera. Liczę, że bardziej będzie im się chciało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
JAX-CHI over 42,5 @1,90
expekt
Początek drugiego tygodnia zmagań przedsezonowych i dzisiaj tylko jeden mecz. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze spotkania i trudno szukać faworyta w tym spotkaniu, miedzy innymi dlatego, że statystyki trenerskie są po równo i szczerze mówiąc nie wiem, które rezerwy są lepsze. Intuicja podpowiada JAX (+3,5) @1,75 ale wolę zagrać over, ponieważ obie ekipy przez 3 ostatnie lata w 2 meczu przedsezonowym osiągały takie rezultaty.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NE (-2,5) @1,85
expekt
Duże kłopoty PHI z WRs, zagra kompletnie drugi skład tej formacji. Statystyki trenerów wyrównane. Zadebiutuje QB Brady ale nie znalazłem nigdzie info jak długo.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
G B(+2,5) @1,90
Expekt
Nareszcie mecz o sensownej, europejskiej porze a do tego zapowiada się ciekawie. Obydwaj trenerzy lubią week 2. Bilanse: GB 6-2, STL 10-6. W Green Bay cały czas trwa walka o pozycję drugiego QB, pomiędzy Flynnem a Tolzienem, gwarantuje to określony poziom, nawet jeśli z boiska zejdzie QB Rodgers, który ma dzisiaj też zagrać. Zagra też Sam Bradford, według zapowiedzi trenera, przez jedną kwartę.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
WAS @1,72
Expekt
Pierwszy skład WAS zagra przez co najmniej kwartę, bo obaj trenerzy dogadali się, ponieważ coach CLE chce wypróbować QB Manziela vs pierwsza formacja DEF Redskins. Jako starter w tym spotkaniu w barwach Browns zacznie Hoyer. Liczę na WAS, bo uważam że ich rezerwowi QB czyli Cousins i McCoy gwarantują lepszy poziom przez całe spotkanie. Trenerzy są nowi w obu zespołach i liczę, że żaden z nich nie odpuści ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak dla mnie leżą i kwiczą ???? Miller to 70% tej drużyny. Przypomnieć trzeba że odszedł też RB Hyde, który również robił niesamowitą robotę. Ale brak Millera to gwóźdź do trumny wg mnie. Gościu biegał i rzucał, ile razy ratował akcje gdy linia się złamała, do tego doswiadczenie...Ohio St dalej ma dobrą drużynę, w defensywie powinni byc znacznie lepsi, bo postawili w tym roku na fizyczność - goście z defu mają kilka kg średnio więcej niż defy z poprzednich lat. Ale to Miller był X factorem. Na szczęście są inne ekipy notorycznie pomijane, które pogonią public darlingi
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Dla mnie dotkliwsza strata Hyde niż Braxtona, ale ogólnie po odejściu backupa Guitona który sobie nieźle radził rok temu na pewno zaboli ta strata. Jednak terminarz Ohio jak zawsze śmieszny, więc te winów 11 pewnie wykręcą.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
PHI(-3,5) @1,85
Expekt
Dajcie spokój z tym NCAA, nikt tego nie ogląda :razz: Pora na prawdziwy football.
Dzisiaj początek trzeciego tygodnia, obaj panowie bardzo go lubią. PIT 5-2, PHI 1-0. Wierzę, że dzisiaj coach Kelly będzie chciał popracować dzisiaj nad obroną, bo w dwóch ostatnich spotkaniach stracili odpowiednio 34 i 42 pts...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
SEA(-7,5) @1,95
Expekt
Wysoka linia jak na preseason, ale nie widzę innej możliwości. Rezerwy Seahawks cenię bardziej niż Bears. Statsy trenerów wyrównane. Liczę na defence SEA i zostawienie CHI w najwyżej 14 pts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
8-2...kapitalny bilans za preseason. Aż żałuję, że uprałem się, że prędzej czy później wrócisz na ziemię ????
Bortles wygląda jak real deal..jestem ciekawy jak długo i czy Jagsom wystarczy konsekwencji i jaj by stawiać na Henne do końca sezonu tak jak zapowiedzieli (zakładając, że obejdzie sie bez kontuzji). To samo z Hoyerem - ciekawe jak długo się utrzyma przy sterze - Johnny nie daje rady, wygląda jak przedszkolak wśród studentów, fucker potęgujący niesmak + jego pozaboiskowe wyczyny - trochę pachnie mi bustem
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ależ preseason jest łatwiejszy w typowaniu niż pozostałe spotkania. Trenerzy podają Ci wszystko jak na tacy, mówiąc kto, co i ile ????
Bortles Bortlesem ale to wciąż są Jaguars ???? Mi cholernie się podoba Rodgers w przedsezonowych grach ale wiadomo klasa to klasa. Ciekawy jestem Giants i Redskins a także myślę, że P.Manning się zepsuje w tym sezonie, tzn. jakaś kontuzja kończąca sezon.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Bortles Bortlesem ale to wciąż są Jaguars
ja nie byłbym tak krytyczny wobec Jags..odbudowują ekipę bardzo rozsądnie, świetny trener, jeśli znajdą, a zanosi się na to, że znaleźli QB na lata, to mogą mieć grube lata przed sobą. Floryda też atrakcyjne miejsce do grania, może nie samo Jacksonville, ale chodzi mi głównie o podatki. Jeśli zrobią wynik w tym roku, a myślę, że zrobią te 7 wygranych (końcówka zeszłego sezonu ostatnie 8 meczów to bilans 4-4, co prawda 2x Houston, Browns i Titans, ale tak czy siak kilka meczów przegranych także nie oddaje ich przebiegu) i będą chcieli szarpnąć $$ to mogą skusić jakies nazwiska. Gdyby jeszcze Blackmon się ogarną (swoją drogą cały ten system karania w NFL jest do dupy, zwłaszcza jeśli chodzi o marychę)
Ciekawy jestem Giants i Redskins
dwie wielkie niewiadome jak dla mnie..u Giants ofensywa powinna chodzić z nowym koordynatorem, na defense nie liczę; jeśli chodzi o Redskins, to wszystkich poprawnych politycznie (jebać poprawność polityczną) chyba bardziej interesuje i ekscytuje nazwa &quot;Redskins&quot; jako rasistowska niż forma zespołu, który argumenty by być dobrą drużyną, no może poza samym właścicielem, który jest jednym z głupszych.
P.Manning się zepsuje w tym sezonie
to mamy podobne przeczucia, ale nie wiem czy to jakiś wewnętrzny głos czy moja niechęć do Peytona. Podobne odczucie mam wobec Breesa, choć jego akurat lubię.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NO (+2,5) @1,85
Expekt
Będzie bardzo ciekawie. Obydwaj trenerzy lubią week 3 i nie odpuszczają. Problem w tym, że IND gra, krótko mówiąc, kiepsko. RB Richardson, którego zeszłoroczny, kiepski początek po tradzie do Colts, tłumaczyłem brakiem zgrania, nadal gra słabo. nie zagra LB Mathis ale za to mówi się o powrocie do gry WR Waynea. Jego status na dziś, to game-time decisio. Colts narazie 0-2 i bardzo będą się chcieli pokazać przed własną publicznością. Problem w tym, że w NO do gry wraca QB Brees. Wraca co prawa po konztuzji ale z tego co wyczytałem, ma zagrać 2 kwarty. Co więcej, będzie to prawdopodobnie jedyny występ Breesa w preseason, bo jeśli zagra dzisiaj dobrze, w czwartym meczu będzie odpoczywał. Do tego trwa walka o ostatnie 2 miejsca na pozycji WR a obecnośc Breesa gwarantuje wysoki poziom. Coach Payton ma bilans 7-1 w week 3. Zapowiada się wyrównane spotkanie, gdzie warto być z drużyną na lekkim plusie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
BAL(+3,5) @1,85
Expekt
Oba zespołu z bilansem 3-0 w tym preseason. Coach Payton raczej nie przywiązuje wagi do ostatniego meczu i obecnie ma bilans 1-7 w week 4 a dużo punktujący Saints zdobywają średnio 12 pts. w tych ostatnich spotkaniach. Kłopoty z kontuzjami WRs. Nie znalazłem info czy zagra QB Brees ale wracając do niusów z zeszłego tygodnia, to raczej nie. Dodatkowo 2 dni temu urodziła mu się córeczka ( jako czwarte dziecko, wcześniej 3 chłopaków), więc myślami może być gdzie indziej ????
Uczciwie trzeba przyznać, że coach John Harbaugh też nie jest tytanem 4 spotkania. Bilans 2-4 nie powala. Ale w takim wyrównanym, spokojnym meczu zawsze warto być z drużyną na plusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom