>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2014/2015 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale mam pytanie: Czy w Ónibecie cash-back obowiązuje też w zakładach przedmeczowych, a konkretnie chodzi mi o długoterminowe?
Przeglądając terminarz nowego sezonu zwróciłem uwagę na terminarz Piasta w pierwszych kolejkach i przedstawia się on następująco:
I. Lech Poznań (W)
II. Wisła Kraków (W)
III. Lechia Gdańsk (D)
IV. Pogoń Szczecin (W)
V. Ruch Chorzów (D)
Obecnie kurs na spadek Piasta wynosi 3,00. Myślicie, że w przypadku kiepskiego początku Piasta, a terminarz mają naprawdę ciężki, byłaby możliwość zamknięcia zakładu z jakimś zyskiem? Oczywiście mówimy tu tylko o wypadku, gdy faktycznie kiepsko będą punktować na początku sezonu, a wiem, że u nas w lidze &quot;impossible is nothing&quot; i równie dobrze po tych 5 kolejkach mogą mieć np. 10pkt ;)
 
poskramiacz 154

poskramiacz

Użytkownik
Obecnie kurs na spadek Piasta wynosi 3,00. Myślicie, że w przypadku kiepskiego początku Piasta, a terminarz mają naprawdę ciężki, byłaby możliwość zamknięcia zakładu z jakimś zyskiem?
Bardzo wątpliwe aby ten zakład był dostępny w ofercie podczas trwania sezonu. Przynajmniej w poprzednich latach go nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Iwański na dłużej w Podbeskidziu !

Maciej Iwański przedłużył kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Nowa umowa będzie obowiązywała przez kolejne 12 miesięcy.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Bardzo wątpliwe aby ten zakład był dostępny w ofercie podczas trwania sezonu. Przynajmniej w poprzednich latach go nie było.
Unibet np. miał aktualizowane kursy na spadek. Tyle, że tam to często za drobne można tylko pograć.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
&quot;Biała Gwiazda&quot; w środę miała wydać komunikat, dotyczący po pierwsze wtorkowego spotkania prezesa Jacka Bednarza z Radą Nadzorczą, a po drugie taki, w którym poinformuje, że nowym członkiem zarządu w randze wiceprezesa został Tadeusz Czerwiński. Ich choć ten ostatni przejął już nowe obowiązki, to Wisła oficjalnie jeszcze tego nie ogłosiła. Ma to nastąpić w piątek. Skąd taka zwłoka? Wszystko związane jest z zamieszaniem, jakie panuje obecnie przy ul. Reymonta.
W klubie ścierają się w tym momencie dwie frakcje. Jedna, ta reprezentowana przede wszystkim przez prezesa Jacka Bednarza, stoi na stanowisku, żeby nie podejmować żadnych rozmów ze środowiskiem kibiców, którzy bojkotują mecze Wisły. Druga dąży do porozumienia, bo pusty stadion na meczach &quot;Białej Gwiazdy&quot; oznacza wielomilionowe straty, na które klub w obecnej sytuacji finansowej nie może sobie pozwolić.więcej na
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria/opis/zamieszania-w-wisle-konca-nie-widac,2365864,galeria,10029712,t,id,tm,zid.html
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
AKAHOSHI ODCHODZI DO FK UFA

28-letni Japończyk Takafumi Akahoshi opuszcza Pogoń. Zawodnik przeniesie się do rosyjskiego FK Ufa na zasadzie transferu definitywnego.

Pogoń Szczecin i FK Ufa porozumiały się dziś w kwestii transferu definitywnego Takafumiego Akahoshiego. Oznacza to, że Japończyk opuści nasz klub i przeniesie się do beniaminka rosyjskiej ekstraklasy.

żródło: pogonszczecin.pl
 
T 0

theblues9

Użytkownik
siema w sumie nie wiem pod jaka zakladka to mozna dac, wiec wklejam tu.
http://www.sporteuro.pl/sport/publicystyka/373-pi%C5%82ka-no%C5%BCna/12261-a-gdyby-tak-troch%C4%99-namiesza%C4%87.html
co myslicie o czyms takim? w sume sam ogladalem kiedys mecz reprezentacji pilkarek bodajze z facetami jakas chyba 3 czy 4 liga i orzneli je 7:0 o ile dobrze pamietam, wiec srednio to sie klei. ale to nie byly w sumie mieszane, wiec ciekaw jestem jakby to wyszlo w ten sposob. ogladalem ten mecz zidane&#39;a i ta marta naprawde zajebiscie grala, nawet lepiej niz czesc tych dziadkow :p
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Pomysł niefajny. Ile byłoby z tym kłopotu by ustalać jakieś durne parytety, by fifa stwierdziała &quot;że teraz jest sprawiedliwie jak w składzie jest 6 chłopów i 5 babek&quot;. A feministki by protestowały, że nie jest po równo i powinno być &quot;4 chłopów, 4 babki i 3 homo transwestytów&quot; .... można to ciągnąc w nieskończoność. 2) Postaw naprzeciwko siebie jakąć piłkarkę i Pepe. Albo Suareza. Chociaż one mogły by być zadowolone jak by facet gryzł ją w szyje ^^ Pomysł absurdalny, wątpie w to że w piłka nożna poszłaby w takim kierunku
 
T 0

theblues9

Użytkownik
no w sumie racja, sam raczej bym nie chcial zeby w normalnych rozgrywkach byly mieszane no bo to i na uroku straci i na dynamice i z czasem ogladanie takich spotkan moze stac sie mocno uciazliwe. ale jakby tak machneli powiedzmy jakis turniej ala ten miedzynarodowy puchar mistrzow co jest teraz w USA tylko ze mieszane, to bym w sumie obejrzal. chociaz tez masz racje ze nie mialyby szans z takim ibrą nawet, co w sumie sama ta pilkarka w tym artykule gadala ze warunki fizyczne sa najwieksza przeszkodą
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Nie sądze. Visnjakovs do tej pory w trzech meczach I ligi nie strzelił ani jednej bramki. Jego wartość teraz mocno spada i będzie spadać z każdym meczem jeżeli Łotysz nie zacznie strzelać. A Widzew bardzo potrzebuje pieniędzy.
Czy siła ofensywna Ruchu wzrośnie? Rywalizacja w składzie przy tak wąskiej kadrze napastników na pewno tak co z pewnością odbije się korzystnie na drużynie. Ale czy Łotysz odnajdzie formę w co bądź lepszym klubie..? Pytanie jakich pieniędzy zażyczy sobie Widzew i czy Łotysz rzeczywiście nadal jest tyle wart..
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Mariusz Stępiński, napastnik występujący na co dzień w niemieckiej drużynie FC Norymberga, przechodzi dzisiaj badania lekarskie w Krakowie.


Jeśli sztab medyczny Białej Gwiazdy nie zgłosi żadnych zastrzeżeń, młody zawodnik zostanie wypożyczony na najbliższy sezon do Wisły Kraków.
 
flancja 0

flancja

Użytkownik
no i dobrze. Przydadzą się wzmocnienia w Wiśle. Np to co robi lechia to jest śmieszne. Kupują masę zawodników i po co ? potem na jedną pozycję mają 2-3 rezerwowych. A trenet nie umie tego wykorzystać. Grają średnio. Nawet mecz z Zawiszą potwierdza średnią grę lechii. Mimo zwycięstwa
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza Wisły Kraków SA odwołała ze stanowiska prezesa Zarządu Wisły Jacka Bednarza.
Jacek Bednarz funkcję tę pełnił od 5 lutego 2013 roku, wcześniej, w marcu 2012 roku powierzono mu stanowisko wiceprezesa zarządu Klubu do spraw sportowych.
Wisła Kraków SA pragnie serdecznie podziękować Jackowi Bednarzowi za pracę i zaangażowanie na rzecz Białej Gwiazdy.
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

-------------
hahahahahahaha ????????????
no to w końcu jazda na mecz ????
myślę że kluczowa decyzja Wisły, wystarczy popatrzeć na terminarz
2014-09-21 18:00 Wisła - Legia
2014-09-28 18:00 Cracovia - Wisła
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Uwaga mam ważne pytanie. Czy orientuje się może, czy któryś buk wystawia zakłady na frekwencję na stadionie? over/under
 
Z 582K
Konstantin Wassiljew został we wtorek nowym piłkarzem Piasta Gliwice. Polscy kibice mogą go kojarzyć z meczu z reprezentacją Polski w debiucie Waldemara Fornalika.
30-letni Estończyk to środkowy pomocnik, reprezentant swojego kraju. Z Piastem związał się roczną umową. Jego poprzednim klubem był Amkar Perm, w którym występował przez trzy lata. Był podstawowym zawodnikiem rosyjskiego zespołu, występującego w Priemjer Lidze.
Jako dziewiętnastolatek Wassiljew został kapitanem Levadii Tallin. Zaledwie rok później poprowadził drużynę do triumfu zarówno w estońskiej ekstraklasie, jak i w krajowym pucharze. W 2005 roku Levadia zdobyła tylko Puchar Estonii. W 2007 znów zaliczyła dublet.
Następnie reprezentant Estonii trafił do ligi słoweńskiej, skąd przeniósł się do Amkara Perm.
Polscy kibice mogą go pamiętać z meczu Estonia - Polska w debiucie Waldemara Fornalika. &quot;Biało-Czerwoni&quot; przegrali 0:1, a naszą kadrę pogrążył właśnie obecny piłkarz Piasta. W doliczonym czasie gry pięknym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Wojciecha Szczęsnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy ktoś mi powie czy w końcu Cupiał poszedł po rozum do głowy bo czytałem różne opinie że kontrakt jaki miał Bednarz był super dla niego ale w przypadku zerwania totalnie nieopłacalny dla Wisły zna ktoś bliżej sprawę :?: bo gdzieś doczytałem też że Bednarz miał okreśolne cele jeśli ich nie spełni mogą rozwiązać go ze zdecydowanie mniejszą stratą pieniędzy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy ktoś mi powie czy w końcu Cupiał poszedł po rozum do głowy bo czytałem różne opinie że kontrakt jaki miał Bednarz był super dla niego ale w przypadku zerwania totalnie nieopłacalny dla Wisły zna ktoś bliżej sprawę :?: bo gdzieś doczytałem też że Bednarz miał okreśolne cele jeśli ich nie spełni mogą rozwiązać go ze zdecydowanie mniejszą stratą pieniędzy.
Nie wiem, jak to wygląda, ale skoro Bednarz był takim obrońcą honoru jak przegrywał w sądzie (jeszcze jest prawnikiem ???? ) sprawy z Genkovem i Wilkiem, to mówił, że to niehonorowe tak żądać zaległych wynagrodzeń jak się już jest w innym klubie, to ciekawe, czy teraz też tak sobie powie, że nie chce wynagrodzenia należącego się do końca kontraktu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom